Jump to content

Windows 7 un spēļu FPS


kroky
 Share

Recommended Posts

Sveiki nesen sapratu, ka mans XP beidzot ir jāpārinstalē, jo ir sācis kārties. Un izdomāju iztestēt jauno Windows 7. Daudzi stāstīja un ieteica, kā ļoti labu. Ieinstalēju Windows 7. Viss iet perfekti. Nekas nekarās, bet ir viena problēma. Nezinu kādēļ visas spēles man ir palikušas daudz vārgākas FPS ziņā. Meklēju internetā viskautko lasīju. Pirmā lieta, kas bija pie vainas "Battery", bija jāuzliek uz High Performance lai tiek izmantots viss CPU. Fps palielinājās, bet vēljoprojām nav normāls. Uz XP man iekš TF2 bija uzliks TF2 tweaker un fps bija apmēram gandrīz stabils 55. Tagad iekš Windows 7 ar visu tweaker man viņš augstākais ir 50, bet nevis stabili 50, bet visu laiku lēkā. Varbūt kāds zin, kas par vainu. Vienīgais, kad varu dabūt lielāku FPS taisot overclocking, bet nevēlos to diezko daudz izmantot un tad takatā viņš daudzreiz nolec lejā uz kādu 15, kautvai visulaiku staigā pa 80 FPS.

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

Tik nesaki ka tu jūtu atšķirību starp 50 un 55fps. Gribi spēles dzenāt, nevajadzēja laptopu pirkt.

Link to comment
Share on other sites

Tik nesaki ka tu jūtu atšķirību starp 50 un 55fps. Gribi spēles dzenāt, nevajadzēja laptopu pirkt.

 

55fps man bija stabils

50fps man visu laiku lēkā

 

 

Tev neliekas, ka win7 varētu rīt vairāk resursus nekā vecs xp?! :crazy_pilot:

 

Esmu lasījis, ka iekš Win7 pat daudziem uzlabojas FPS.

Link to comment
Share on other sites

 

Esmu lasījis, ka iekš Win7 pat daudziem uzlabojas FPS.

 

Tad slikti esi lasījis! Tiešām domā OS ar tik daudz gadu starpību būs vienādi prasīgas pret dzelžiem :sarkasms: Aizver acis, kad sapņo, vai arī pērc datoru , kas piemērots win7

Link to comment
Share on other sites

Man bij' Vista uzliku Win7 uzreiz visās spēlēs bij' augstāks FPS, varbūt man tapēc, ka dzelži paši pa sevi jauni.. nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Visticamāk lapsim pašvaki ar operatīvo atmiņu. Uz jebkura divkodolnieka, ar vismaz 2gb ram, win7 būs augstāki FPS nekā uz XP. Ir daudzi benčmarki internetā.

Link to comment
Share on other sites

Visticamāk lapsim pašvaki ar operatīvo atmiņu. Uz jebkura divkodolnieka, ar vismaz 2gb ram, win7 būs augstāki FPS nekā uz XP. Ir daudzi benčmarki internetā.

 

Man CPU ir Dual Core 2.00 GHZ.

Un ram ir 2GB.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kāpēc, bet viņš man stāstija par to, ka vajadzēja izvēlēties tos līmeņus, kaut arī es zinu, ka viņam nav laptops, es pats biju izbrīnīts, kad viņs man to pateica..

Link to comment
Share on other sites

Cik ram tiek izmantots, kad daarbini kādu spēli. ?

 

Pat nezinu kā to var redzēt.

 

videokarte barojas no operatīvās?

 

Kā to var zināt?

Es nēsmu tik gudrs šajā jomā tādēļ nācu prasīt.

 

coofen, esi redzējis stacionāro ar aķi?

 

Nu iekš Windows 7 ir tāda lieta, kā Power Options.

 

P.S. Nevarētu būt vaina pie tā, ka TF2 varētu neatbalstīt normāli Win7? Jo skatījos iekš Can You Run It? un tur parādīja, ka nevarot uzspēlēt, jo Win7 ķipa ir.

Labots - kroky
Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

Liec mieru datoram, ej palūdz lai mamma palasa vakara pasaciņu un dodies čučēt. Nevar nopirkt par 360Ls laptopu un cerēt ka uz viņa varēs spēlēt spēles.

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Pats uz win7 ik pa laikam palaižu kādu HL2 dziņa spēli (TF2), viss OK. Videokarte izmanto (kā minēja aizņemas) atmiņu no RAM , tikai tad ja videokarte ir iebūvēta mātesplatē. RAM noslodzi vari paskatīties palaižot kādu spēli, un pēctam uzspiežot uz to windows pogu (starp ctr un alt), tad tevi izmetīs uz desktopa, tālāk atver Task Manadžeri (ar labo pogu uzklikšķini uz tās joslas lejā (taskbar vai kā viņu sauc) -> start task manager), un sadaļā performace redzēsi cik RAM izmantots tiek.

Labots - zefīrs
Link to comment
Share on other sites

Liec mieru datoram, ej palūdz lai mamma palasa vakara pasaciņu un dodies čučēt. Nevar nopirkt par 360Ls laptopu un cerēt ka uz viņa varēs spēlēt spēles.

 

Ej pastāsti mammai, ka esi analfabēts un palūdz lai pamāca tev lasīt! Es rakstīju jau, ka man nav laptops!

 

Pats uz win7 ik pa laikam palaižu kādu HL2 dziņa spēli (TF2), viss OK. Videokarte izmanto (kā minēja aizņemas) atmiņu no RAM , tikai tad ja videokarte ir iebūvēta mātesplatē. RAM noslodzi vari paskatīties palaižot kādu spēli, un pēctam uzspiežot uz to windows pogu (starp ctr un alt), tad tevi izmetīs uz desktopa, tālāk atver Task Manadžeri (ar labo pogu uzklikšķini uz tās joslas lejā (taskbar vai kā viņu sauc) -> start task manager), un sadaļā performace redzēsi cik RAM izmantots tiek.

 

Man nekas nav iebūvēts.

 

MAN NAV LAPTOPS, KĀ JUMS VAR NEAIZIET!

Link to comment
Share on other sites

Neķer kreņķi. Te daudzi neizlasa kārtīgi topiku un ko pārējie raksta.

 

Pats kādreiz dzenāju fps spēles uz salīdzinoši pašvaka datora. Īpaši citiem pateikšu to, ka starpību starp 50 un 55 FPS just nevar. Bet var just šausmīgi to, ka FPS nav stabils. Ja sāk lēkāt vairāk par +-10 tad tas sāk krist uz nerviem.

 

Nedomāju, ka lietas labā īpaši, ko varētu darīt. Starp citu tu uzliki pats v-kartes draiverus, vai tos uzlika pats windows? Ja uzlika pats windows, tad novelc jaunākos no v-kartes ražotāja mājaslapas.

Link to comment
Share on other sites

Visus draiverus pats uzliku jaunākus. Tikai vienīgais mātesplatei nez kādēļ nebija draiveris vispār. Bija mātesplates audio driveris un interneta driveris.

Link to comment
Share on other sites

Nu no xp, kurma ir dx9, un pāriet uz 7, kuram ir dx10, dažās spēlēs var samazināties fps, dēļ jaunajiem, krutajiem efektiem.. bet tf2 nav dx10 spēle, tākā tā nevarētu būt problēma..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Spektators

Bet kā vispār ir ar Windows7, visas spēles iet, arī salīdzinoši vecās, piem., Mafia, GTA SA, Stalker u.tml.?????

 

 

... visi it kā saka, ka xp ir labs, vista ok, bet salīdzinoši daudz resursus rijot, savukārt 7. nedaudz vairāk par xp ēd, bet ļoti plašas iespējas(?)?!

 

teiksim, man primārais ir spēles (tātad jauda/sniegums, kuru pēc iespējas mazāk ietekmētu OS), xp izskats pat ļoti iet pie sirds, un nekādas mistiskas ''jaunas iespējas'' īpaši nesaista....

 

Vai ir vērts likt to 7.?!

Labots - Spektators
Link to comment
Share on other sites

kaut kur bij testeeti visi triis shie OS

XP, Vista, W7

 

ideja bij taada ka testeeti visi bij uz 2x dzelzjiem PC (vecs dzelzis un jauns jaundiigs dzelzis)

 

Vista performancee bija totaals uljots, netika nekur liidz abiem OS

XP performeeja labaak uz vecaakaa PC bet nu W7 arii nebija nemaz zemee metams un daudz sliktaaks nebij par XP

Savukaart W7 labaak griezaas uz jaunaa PC ;)

 

pats esmu visur paargaajis uz W7, vieniigais uz laptop kur 512mb rams veel dziivoju ar xp_lite_modificeetu...

nesuudzos patiik W7, ko gan es negribeetu teikt par vista..

 

par speeleem viss kas man ir un ko es speeleeju labi griezjhas uz W7, nejuutu atskjiriibu starp XP

(ok mans pc arii nav zemee metams...)

 

paskatiishos ja atradiishu tos testus ielinkoshu...

 

idejiski un prakstiski sadali disku divaas partiicijaas, un uz briivaas uzliec W7.

buus tev XP un W7 un tad vareesi saprast vai tiik un der vai neder tev tas w7 ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Spektators

forši, forši, paldies!

 

pamēģināšu tad to 7., varbūt pierodās.... :)

 

p.s. ieliec, ja tomēr atrodi testus

 

rediģēts:

šitais diezgan sakarīgs apskats.

 

tomēr, cik esmu lietojis 7., negāja pie sirds tas jaunas tjip ''krutais'' taskbars, žēl. varbūt viņu var pārslēgt kā xp? to aero mode nevar atslēgt (laikam ņem daudz resursus)?!

 

bet, kā man teica, 7.jam mazāk vīrusu un agri vai vēlu tāpat laikam jau būsim spiesti pāriet uz šamējo... :)

Labots - Spektators
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...