Jump to content

Philips 37PFL9604H/12


Stagars
 Share

Recommended Posts

mans personigais viedoklis, uz pionner kuro salidzinot ar samsung 6seriju(4X letak) attēla kvalitate ir sudigaaka tieshi kuro, un ja tu man pateiksi, ka tas ka tv nevar tuvoties tuvak par 1,5m jo tur taads siltuma vilnis rodas, ka radiatorus majas nevajag. tie tomer ir argumenti.

Link to comment
Share on other sites

man patīk, ka plazmai uz mazas izšķirtspējas signāla ir patīkams attēls, jo neizskatās pārāk kubikains, ir kautcik ciešams melnās krāsas dziļums, kā arī normāls skata leņķis.

nepatīk, ka plazmai viss ekrāns mirgo līdzīgi kā vecajiem 50 hz televizoriem, ka silst, ka jāuzmanās, lai no kompja vai logo neidedzinātu statisku attēlu kontūras, kā arī nav pārliecības par ilgmūžību.

p.s. par attēla kustību izlīdzināšanu šoreiz neizteikšos, jo tās nav vismaz uz 90% jebkura veida televizoru.

Link to comment
Share on other sites

tāpat visi brīdina, ka priekš slēgšanas pie kompja, nav visai ieteicams. visvairāk man nepatīk vispārējā mirgošana kā vecajiem 50 hz crt. plazmām kautkā citādi tie hz izpaužas. pat 100hz plazmas acīmredzami mirgo, atšķirībā no 100hz crt (kas arī mirgo, taču neuzkrītoši).

Link to comment
Share on other sites

Mana pieredze ir tāda,pirms pusatra gada ar nolēmu iegādāt jaunu tv,draugi,paziņas viennozīmīgi ieteica pirkt pēdējo modes kliedzienu LCD ar ful hd,pa 520 ls paņēmu Samsung 32a556 bilde kā kustīgā krāsojamā grāmatā,pusgadu pacietu līdz pienāca garie rudens vakari,Tehnolendā sākās akcija uz LG42pg6000 plazmām,darba kolēģis nopirka ,paskatījos iepatikās.Tā pirms gada beidzot tika par 475ls. nopirkts plazmas televizors LG42pg6000 nevis krāsojamā grāmata.silšana un enerģijas rīšana ir novērota vecajām plazmām,lg plazma silst tik pat cikSamsung 32lcd un dat lcd monitors tie ir 33 grādi izmērīts ar dig. termometru,elektrību patērē max kādus 50w vairāk iedegšana vispār nav manīta.Tagad skatos tikai plazmu LCD ieliku virtuvē,kā saka s pivom patjanet.Tagad sāku pievērst tv uzmanību kā kuram rāda,un visi LCD ieteicēji un lielītāji kas paskatijās uz plazmu palika ar atvērtu muti,viens nezinītis pat pajautāja kur es dabonu šos kanālus HD versijā.

Link to comment
Share on other sites

Tagad sāku pievērst tv uzmanību kā kuram rāda,un visi LCD ieteicēji un lielītāji kas paskatijās uz plazmu palika ar atvērtu muti,viens nezinītis pat pajautāja kur es dabonu šos kanālus HD versijā.

Nu tā arī vajag rakstīt - televizori tiek salīdzināti skatoties SD signālu. Tad gan ir jautājums kamdēļ SD kanālu skatīšanai bija jāpērk 32" Full HD LCD :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Nu tā arī vajag rakstīt - televizori tiek salīdzināti skatoties SD signālu. Tad gan ir jautājums kamdēļ SD kanālu skatīšanai bija jāpērk 32" Full HD LCD :sarkasms:

Ne jau tikai SD signāls,skatos pārsvarā tikai digitālo Lattelekom IPTV,kuri pat raida vienu Discover HD kanālu,savā laikā kamēr Baltkoms raidīja Mpeg2 virszemes tv,satelīts ar ir pieslēgts,pat no datora AVI plazma rāda perfekti,daudz labāk nekā LCD tv un dat.monitors.Ja izmanto kā monitoru datoram tad gan lcd būs labāks,bet skatīties filmas uz plazmas labāk.Par FullHD pilnīgi piekrītu nav vajadīgs ,nav no kā tādu signālu iebarot,labākā gadījumā piedāvā HD kanālus,atliek Full HD vilkt no torentiem.:on_the_quiet2:
Link to comment
Share on other sites

Paldies, uzzināju daudz ko interesantu.... Tikai jautājums plazmas mīljiem.... kādēļ plazmu klāsts daudz mazāks, kā LCD TV klāsts? Un kā ar LED TV? Vai tie nav bērnu autiņos?

Link to comment
Share on other sites

Un kā ar LED TV? Vai tie nav bērnu autiņos?

 

LED TV nav nekas cits kā LCD teļļuks, kuram apgaismojums ir baltās gaismas diodes. Tas dod iespēju iegūt vienmērīgāku apgaismojumu un veidot plānākus televizorus. Bez tam LED apgaismojums paver tādu fīču, ka apgaismojumam var izmantota nez cik diodes (simtos), kas sakārtotas pa visu ekrānu, un procis analizē attēlu un čakarē diožu intensitāti - tobiš tumšajās vietās piedimmē apgaismojumu vai pilnībā izslēdz tādejādi nodrošinot lielāku kontrastu un izteiktāku melno krāsu.

 

Kas attiecas uz OLED TV tad tie gan ir pirmsākumos. Organiskās gaismas diodes nav nekas super jauns, bet vēl joprojām ir problēmas ar viņu dzīves laiku, bet šādas tādas viltības ir izdomātas. Jāskatās, kas notiks tuvākajā laikā.

Link to comment
Share on other sites

mmjaaa, magjiskais LED TV ir reaali iepoteec, bet patiesiibaa tas ir LCD TV

 

neviena tehnologjija nav perfekta, katrai savi truukumi un plusi,

peedeejos triis gadus dodu priekshroku LCD, bet luudzu nevilkt vienaadiibas ziimi Sunjsung LCD suuc ar visi LCD suuc

Link to comment
Share on other sites

**PFL9603H noteikti sviitrojams, jo tas ir ieprieksheejaa gada modelis

Hi, hi, hi! :-)

 

Apgalvojumam, ka nedrīkst pirkt kādu aparātu tikai tāpēc, ka ir kāds jaunākais modelis nav nekāda praktiska pamatojuma. Gadījumus, kad šāda padoma devējs ir personīgi ieinteresēts vai pircējs ir fanātiķis, kuram par katru cenu vajag to pašu jaunāko, es neapskatu.

 

Vai tiešām nekad nav nācies sastapties ar visai izplatītiem gadījumiem, kad

 

jauns modelis no iepriekšējā neatšķiras ne ar ko būtisku, izņemot augstāku cenu

vai

jauns modelis ir novienkāršots, samazinot funkcionalitāti vai pasliktinot parametrus?

Labots - Rom
Link to comment
Share on other sites

@Rom

par ko tu te vaavuljo ?!

LCD reaali uzlabojas gadu no gada, un leetaaki arii juutami paliek

 

shiigada 7k seerija ir ar serpaakiem parametriem nekaa iepriesheejaa gada 9k modelji un cena 2x mazaaka

 

reaali esmu pieredzeejis ka Elkor-aa staav blakus shiigada modelis un ieprieksheejaa,

un pateicoties tam ka vecais kraams daargaax paardeveejs to meegjina prezenteet kaa njemamu

Link to comment
Share on other sites

Daudzos gadījumos jauns modelis ir aprīkots ar jaunām matricām u.tml.

Un dažreiz tā ir AUO matrica :sarkasms: Dižķibeles gadā teorija par jaunāku un labāku nevienmēr ir spēkā :)

Link to comment
Share on other sites

Mana pieredze ir tāda,pirms pusatra gada ar nolēmu iegādāt jaunu tv,draugi,paziņas viennozīmīgi ieteica pirkt pēdējo modes kliedzienu LCD ar ful hd,pa 520 ls paņēmu Samsung 32a556 bilde kā kustīgā krāsojamā grāmatā,pusgadu pacietu līdz pienāca garie rudens vakari,Tehnolendā sākās akcija uz LG42pg6000 plazmām,darba kolēģis nopirka ,paskatījos iepatikās.Tā pirms gada beidzot tika par 475ls. nopirkts plazmas televizors LG42pg6000 nevis krāsojamā grāmata.silšana un enerģijas rīšana ir novērota vecajām plazmām,lg plazma silst tik pat cikSamsung 32lcd un dat lcd monitors tie ir 33 grādi izmērīts ar dig. termometru,elektrību patērē max kādus 50w vairāk iedegšana vispār nav manīta.Tagad skatos tikai plazmu LCD ieliku virtuvē,kā saka s pivom patjanet.Tagad sāku pievērst tv uzmanību kā kuram rāda,un visi LCD ieteicēji un lielītāji kas paskatijās uz plazmu palika ar atvērtu muti,viens nezinītis pat pajautāja kur es dabonu šos kanālus HD versijā.

 

 

Par tiem 50w plazmai gan sastāstii,paskaties tv aparātam otrā pusē-ne mazāk par 200w patēriņš garantēts...

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Un dažreiz tā ir AUO matrica  :sarkasms:

Sēžu jau 5 gadus pie ViewSonic VX910 ar AUO ražotu MVA paneli. Bilde pret dajebkuru veikala plauktā redzamo kaut pašu jaunāko un dārgāko monitoru ar TN paneli ir bez maz kā profesionāla fotoaparāta bilde pret mobilā telefona uzņemtu.

Tādām lietām kā paneļiem, kas ir elektronikas komponentes, ne jau ražotājā ir tā lielā sāls bet gan tehnoloģijā un konkrētajā modelī!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Rom, nu gluži piekrist nevar. Mūsdienās, kad modelis noveco gada laikā, tomēr ir vērts padomāt par to, kas nāk patreiz, un uz ko virzās kopējā tendence.

Piekrītu par visiem 100%.

 

Es jau tikai iebildu pret manā postā citēto frāzi.

 

Ja būtu rakstīts, ka PFL9603H ir pagājušā gada modelis, bet kopš tā laika modelī xxxxx ir uzlabots tas, tas un šitas, es nebūtu neko iebildis. Vai arī, ja būtu ieteikts izvērtēt un salīdzināt veco ar jauno, lai saprastu atšķirības -- ko var iebilst pret to?!

 

Starp citu -- divi piemēri iz dzīves. Redzēju vienā veikalā divus Philips TV -- gadu vecu 9000 sērijas modeli un jauno 7000 sērijas. "Vecais" nudien rādīja stipri labāk. Cits gadījums ir laptops, ko pirku pirms nedaudz vairāk, kā diviem gadiem. Es par to samaksāju ap 700 LVL, Gadu vēlāk kādai paziņai pirku pēcteci (bez DVB uztvērēja, bet citādi nedaudz uzlabotu) par aptuveni 420 LVL.

UPD: Runa ir par Benq S31V un S32B.

 

Esmu par to, ka konkrēti jāvērtē un jāsalīdzina, nevis akli jāpaļaujas uz pieņēmumu ka "jaunāks" nozīmē "labāks".

Labots - Rom
Link to comment
Share on other sites

Tādām lietām kā paneļiem, kas ir elektronikas komponentes, ne jau ražotājā ir tā lielā sāls bet gan tehnoloģijā un konkrētajā modelī!

Nu es jau par to pašu, ja kādam kaut ko iesaka, vajadzētu zināt vai konkrētajā modelī izmantotā matrica, piemēram, nav ar mazāku skatīšanās lenķi kā iepriekšējā gada modeļos izmantotās un nevis tikai paļauties, ka tas taču Philips TV. Bet var jau arī iztikt ar krutāku parametru piesaukšanu (dinamiskais kontrasts atkal pieaudzis, vai arī 100, 200HZ vietā un nu jau 400HZ), tikai laikā kad matricu ražošana bija nokritusi līdz pašizmaksai un TV izgatavotāji cieta smagus zaudējumus, cerēt, ka ražošanas optimizācijas (ekonomijas) rezultātā jaunie TV būs lētāki un kvalitativāki, jābūt lielam optimistam, tomēr labāk par to veikalā salīdzinot pārliecināties.

Link to comment
Share on other sites

Diskusijā esam pārāk iekarsuši. Nav vērts meklēt vienu recepti visam.

 

Taupītājiem interesē maksimums par 200 latiem nevis 202.

Vidusmērs cenšas sabalansēt cenu ar ieguvumu - viņam šī diskusija ir interesanta.

Entuziasti ņem jaunāko un dārgāko [mēnesi vecu nepiedāvāt] - viņiem var rādīt tikai jauno produktu izlaišanas grafiku.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par interesantajām diskusijām....

Mani neinteresē TV, lai teiktu, ka man pats krutākais, jaunākais.... bet tajā pašā laikā negribas nopirkt antikvariātu...

No sākuma nosvēros par Philips 37PFL9604H/12 modeli. Vēlāk it kā par Philips 37PFL8404H, kurš it kā daudz neatšķiras no iepriekš minētā, cena saudzīgāka... bet it kā problēmas dabūt....

Link to comment
Share on other sites

Jā, augšējais ambilight ir OK. Šodien tieši čomam palīdzēju `uzstellēt` 46PFL9704H/12 - tiešām labs. Tagad arī es sāku domāt par LCD :)

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Atļaušos iemest vēl vienu akmeni LCD fanu dārziņā. :whistle3:

 

Mums mājās jau gadus trīs (godīgi sakot, skaits jau ir sajucis, bet vairāk par diviem ir token) stāv Philips 42" PDP 1024i (interesanta matrica) televizors. Skatamies lielākoties SD analogo kabeļtelevīziju. Esam joprojām apmierināti, un tuvākajos gados diez vai mainīsim šo aparātu.

 

Galvenie plusi:

1) Cena pie vienāda izmēra, 42" izmērs LCD bija nereāls variants un attēls priekš parastās TV - vienkārši kaka. Starp citu, neatkarīgi no LCD modeļa. Interpolēt toreiz nemācējām, nav pētīts mūsdienās.

2) Attēla kvalitāte, kā jau var noprast. Ļoti labi izskatās gan TV signāls, gan PC signāls.

3) Pilnīgi nekādas iedegšanas pazīmes, ne sākumā, ne tagad. Protams, ar lupu pētīts nav, bet ar aci redzēt neko nevar. Bieži mēdz skatīties arī vienu TV kanālu vairākas stundas pēc kārtas.

 

Galvenie mīnusi:

1) Tiešām gana liels elektropatēriņš un silšana (tomēr, 3 gadi atpakaļ pirkts aparāts).

 

Dīvainā izšķirtspēja (1024x1024i) neko netraucē, ņemot vērā, ka attēla kvalitāte ir ļoti laba. Kā arī PC gadījumā un HD filmu gadījumā, attālumā, kādā normāls cilvēks sēž, es personīgi vēl kādu kvalitātes uzlabojumu attēlā redzēt nevarētu.

 

Kopsummā mīnusi sanāk mazāk nekā plusi. Protams, var argumentēt, ka tas mīnus tāds "smagāks", savukārt 3. pluss salīdzinot ar LCD nemaz nav pluss. Reāli tomēr individuālais viedoklis svarīgs - mums patika labāk PDP attēls un joprojām tā ir.

 

Pie tam, par tām tehnoloģiju attīstībām - kur ta skriesim te, banānu republikā? :sarkasms: Kamēr normāli digitālā SD tiks ieviesta. Un tad vēl, kamēr ikdienā skatāmie masu mēdiji pāries uz HD. Orģinālos BluRay pirkt? Citur iegūt skatāmo HD? Ehh. Gana sarežģīti ikdienas pielietojumam. Tagad tas moments, protams, ir tuvāk, nekā tas bija pirms gadiem trīs. Bet nopietni par LCD iegādi mūsmājās visticamāk arī vēl tuvākos gadus trīs nedomās.

 

Ja PDP vienkārši pazudīs no veikalu plauktiem, tad tas būs cits stāsts. Kaut gan, jāņem vērā, ka jebkurā gadījumā tagad visos tirgus segmentos ir grūti (it sevišķi iekš LV).

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

Nū, kam māte, kam meita, kam raiba kleita. Man tagad grūti iedomāties, ka varētu skatīties bez Ambilight Spectra 3, un ja Aurea būtu ar lielāku par 42 collām diagonāli, tad domātu, kur tādu nocenotu iegādāt. Bet, pirms gadiem 2-3, neatceros, šo aparātu prezentēja Amsterdamas IBC TV-Radio-Broadcast lielajā summitā (http://www.ibc.org/), tad tur uz jamā bija uzlikts lai griežas kautkāds tipa MTv, un no tiem tirināmajiem dupšiem jau tāpat gar acīm raibs metās, kur nu vēl ar Aurea diskogaismām apkārt. Tad reiz ārpus Latvijas pie viena ne pārāk nabadzīga cilvēka paskatījos (tolaik tā bija eksotika)no BluRay kaut kādu dabasskatu kino uz Aurea un sapratu, ka ir baigi labs. Tomēr ar varu nevienam jau nest mājās nespiež tieši TV ar ambilight :)

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Boldrik: es savā postā galveno uzsvaru negribēju likt uz AmbiLight. Ir OK ja tāda fīča ir, tā pat labi noder, piemēram, skatoties tumsā kādu `dzīvo` Pink Floid koncertu, bet bez šīs fīčas var mierīgi iztikt. Konkrētajam TV man patika attēla kvalitāte, īpaši skatoties HD, tieši dēļ tās arī sāku apsvērt domu iegādāties LCD :)

Link to comment
Share on other sites

Paldies par vērtīhajiem padomiem un interesantajām diskusijām. Ja neņem vērā AmbiLight, tad vai manāma atšķirība starp Philips 37PFL9604H un Philips 37PFL8404H? Cenā gan... ap 240Ls....

Link to comment
Share on other sites

Viena lieta, kas bija atšķirīgs - signāla apstrādes procesors. 9604 modelim bija jaunāks, nekā 8404.

 

Tad vēl citas papildus lietas, kā WiFi un, ja nemaldos, viens HDMI papildus ports.

Link to comment
Share on other sites

Šodien atpakojam un uzlikam plazmu 42" samsung un energijas paterins 240w 26" lcd 175w strapibas paterinja nekadas

Link to comment
Share on other sites

Šodien atpakojam un uzlikam plazmu 42" samsung un energijas paterins 240w 26" lcd 175w strapibas paterinja nekadas

 

Takš saliec pieturzīmes, lai var arī kaut ko saprast!

 

_____________________________________________________________________________

 

Vai autors ir aizgājis beidzot līdz veikalam, vai vēl joprojām izvēlas TV pēc specifikācijas?

Labots - kurmis
Link to comment
Share on other sites

Un dažreiz tā ir AUO matrica :sarkasms: Dižķibeles gadā teorija par jaunāku un labāku nevienmēr ir spēkā :)

 

Vai ir kāds iemesls, lai uz AUO matricām šķībi skatītos? Šobrīd pats tā kā metu acis 37PFL8084H virzienā.. Apgaismojiet mani kā nezinātāju lūdzams :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Mongoose
(labots)

  Kas notiek ar plazmām ja parādīsies ar vien vairāk materiālu 3D formātā kur 3D efekts baudāms ar LCD filtra brillēm? Un vai kāds jau to ir iepētījis? 

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...