Jump to content

Bezmaksas viasat kanālu stream


gReenS
 Share

Recommended Posts

Gan jau ka lielākā daļa no jums te manīja ka bija uz kādu laiku pieejami viasat kanālu streami ar vlc playeri bez maksas. Nu tagad kādas pāris dienas ir ciet. Kāds zin vai tie atgriezīsies, vai varbūt adrese mainīta un viss īstenībā jau strādā, un vispār kas to fīču raida?

Link to comment
Share on other sites

Vairs jau nav.

Bija pleijlista mapīte ar VIAšrota kanāliem - kāds strīmoja un visi konektējās klāt... Kādas dienas 5 gāja un cauri. Visticamāk jau ka atkoda un nobloķēja. Bija par to paziņojums Spokiem.lv un pēc tam dažādos citos forumos tika apspriests... Tā jau gāja diezgan smuki, paspēju pat pāris sakarīgus raidīkumus nolūrēt.

Link to comment
Share on other sites

Tik nesakat ka bōotieši to nokavēja un te netika par to runāts?

 

Nu viens pat bija HD kanāls, bija cepuri nost. kopā bija 102 kanāli, un varēja tiem valodas celiņus mainīt uz kādu gribi, bija teletexts, viss kaa pa tv. Es jau sapriecājos ka būs pa velti televīzija ar normāliem kanāliem, arī palūrēju pāris raidījumus pa discovery science, bet nu dabeidzās.

 

Moša kādam ir info par šo vai kautkas līdzīgs tiks izveidots velreiz?

Link to comment
Share on other sites

greens, šo projektu teiksim tā pārtraucu dēļ tādiem, kā tu! ;) Jo jūs šito izplatījat caur spoki.lv un dah*ja vēl kur, un serveris nespēja pavilkt šo. Tagad man kojās būs jāsēž bez TV. Jo ja ņem nopietni, tad tas viss tika darīts priekš LLU, LU, RTU, u.c. unversitāšu studentiem, to palaida testa režīmā. Taču atlika sīkiem mērgļiem(putniem) pasist pa klaviatūru un salikt visur netā. Paldies Tev!

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Viss bija labi līdz brīdim kamēr kāds nesāka par tādu iespēju rinķī runāt... būtu turējuši rokas kabatās nevis spamojuši visur par šādas iespējas esamību, tie kanāli strīmotos joprojām. Kapēc aizklapēja? Truba pa īsu palika priekš visiem :>

Link to comment
Share on other sites

greens, šo projektu teiksim tā pārtraucu dēļ tādiem, kā tu! ;) Jo jūs šito izplatījat caur spoki.lv un dah*ja vēl kur, un serveris nespēja pavilkt šo. Tagad man kojās būs jāsēž bez TV. Jo ja ņem nopietni, tad tas viss tika darīts priekš LLU, LU, RTU, u.c. unversitāšu studentiem, to palaida testa režīmā. Taču atlika sīkiem mērgļiem(putniem) pasist pa klaviatūru un salikt visur netā. Paldies Tev!

Tu to man personīgi?

Link to comment
Share on other sites

Man kojās joprojām darbojas. Bet cik saprotu to striimu vareja laist tikai no vecaas VLC versijas, tatad kkads bugs tas bija, jo uz jaunajam tie striimi neesot darbojushies. Piemeram, ja es meginu skatities majas , valmiera (lattelecom nets), tad man vienkarsi to striimu neatskanjo, turpretim kojaas viss darbojas.

Link to comment
Share on other sites

Un starpcitu tad jau vien paši vainīgie ir tik tie kas veidoja un pashi savas mutes klabinaaja ka kautko saveidojushi. buutu kluseejushi un iedevushi tikai dazhiem viss buutu kartibaa, bet aciimredzot pashi bija ttik prieciigi par sasniegto ka nespeeja zhokljus tureet ciet un ja pashi speeja tad tiem kam deva info tie nespeeja tureet muti ciet.

 

Nu mosh vini kkaa ierobezhojushi to lietotaaju loku tagad lai visi nevar luureet. nu gaaja ar vienu konkreetu vlc versiju itkaa, bet nu nez man nekaa vairs neiet :(

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka ir ierobežojums. Tā televīzija darbojas tikai kojās un RTU fakultātēs, par citām skolām neesmu lietas kursā. Ja nemaldos viņi čeko IP adreses. Jo internets visā RTU ir viens- Telia, varētu būt , ka viņi nočeko vai ir tratel nets, vai arī viņiem tur kāds saraksts ar ip adresēm vai kas tml.

Link to comment
Share on other sites

Adihash, labāk iztiksim bez personiskiem uzbraucieniem,. ja?

Es par to uzzināju no Spokiem, kurš no projekta dalībniekiem neturēja muti, rociet un meklējiet paši. Bet nedomāju ka tas aizsākās no Boot.lv jo te nekas tāds netika novērots. Tā teikt - izlaidāt džinu no pudeles i vsjo...

Link to comment
Share on other sites

ta tā mape bija iemesta pat vienā torentu trakerī,gāja pāris dienas visi kanāli,ne tikai viasata,bet arī daži krievijas ntvplus operatora kanāli.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Joprojām rāda visu, bet nevienam nedošu jo negribu lai atkal sāk bremzēt ..

Paldies strīmotājam ;)

Link to comment
Share on other sites

Kristaps0, tīri interese pēc, kur atrodies un kāds tev interneta provaideris? Un vai linkiem ir pamainījusies autenifikācijas informācija, pirms tam bija

http://a:b@...

 

Vispār jau šis pasākums ir pieejams vairāk kā gadu, tikai dēļ lielās publicitātes tikai liegta pieeja visiem, kam pagadās. Tagad var skatīties atttiecīgā provaidera klienta no konkrētām IP. Un kā izskatās arī RTU iemītnieki.

Link to comment
Share on other sites

Tā nav nekāda VIASAT kanālu stream, bet IZZI digitālā TV. Vai varbūt kāds iedomājs, ka VIASAT piedāvā 102 kanālus??? :sarkasms:

 

P.S> Gāja arī uz jaunās VLC versijas. Ja nu kādam nav žēl, atsūtiet jaunos strīmus.

Labots - Maris77
Link to comment
Share on other sites

Man ir Telia internets. Nedzīvoju RTU, bet RTU atrodas pavisam tuvu. Cik esmu dzirdējis tad iekš RTU kojām ir tāds pats TELIA inets kā man.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Kristaps0, tīri interese pēc, kur atrodies un kāds tev interneta provaideris? Un vai linkiem ir pamainījusies autenifikācijas informācija, pirms tam bija

http://a:b@...

 

Vispār jau šis pasākums ir pieejams vairāk kā gadu, tikai dēļ lielās publicitātes tikai liegta pieeja visiem, kam pagadās. Tagad var skatīties atttiecīgā provaidera klienta no konkrētām IP. Un kā izskatās arī RTU iemītnieki.

jau gadu tas tv iet? :D bļin es apollo tv maksāju lai paskatītos 4 kanālus :D

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

Arī ar Vita (Valsts informācijas tīkla aģentūras) internetu iet. ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...