Jump to content

agp440.sys Trojans


binladens
 Share

Recommended Posts

Labvakar, jau 2 dienu ņemos ar vienu pc.... interesanta problēma..

 

Ir videokarte NVIDIA MX440 SE , ar nvidias draiveriem, bet lai agp ietu system32/drivers ir fails agp440.sys.., sākās joki ar to ka AVG FREE atpazina kā trojānu- izdzēsa un BSOD, ielādējos no LIVE CD ieliku to failu tur, restartēju viss iet, izdzēsu avg uzliku outpost... arī tas atrada tur trojanu un izdzēsa kam sekoja BSOD>LIVE CD>COPY PASTE.. pēctam ieliku EXCLUSIONS lai neskanē to vietu, biju uz veikalu atnācu atkal atradis un izdzēsis :/, kādu antivīrusu iesakiet, kas neuztver viņu par vīrusu..., vai arī ja te kādam ir tāda video varētu ielikt pielikumā rar arhīvu ar agp440.sys (Atrodas C:/WINDOWS/SYSTEM32/DRIVERS

 

Paldies par palīdzību ;)

Link to comment
Share on other sites

NightWolf

Aviras bezmaksas antivīrusu iesaku.

Viņs viņu uzliek karantīnā, bet dzēš tikaia r tavu komandu!

Btw, var uzlikt, lai viņs ignorē to failu, bet tad bija dziļāk jāparakņājas

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Vot klauni! ;) Skaitli 440 ieraudzījāt un uzreiz tātad tas ir videokartei, kuras nosaukums ir GeForce MX 440SE. AGP šina ir čipseta lieta un tas draiveris ir Intel 440 sērijas čipsetam.

 

Un no kurienes Tu liec atpakaļ to failu? Ja liec atpakaļ to pašu inficēto, loģiski, ka bļaus atkal! :D

 

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

binladens

Fails ir no Live cd no kura tiek iebūtots un tas IR VIDEOKARTEI-, un ne gluži čipsetam jo tur ir apraksts par failu- agp filter something , un dīvaini, ka man otrā pc kurā ir cita karte tāda faila nav...., un live cd bez viņa arī nepalaižas shell 32.dll bsod... tākā tas ir ar videokarti saisīts... un kāds intel 440 chipsets ? pirmoreizi ko tādu dzirdu, kaste ir p4 2.0/s478

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Re kā - Tu esi tik gudrs, ka Tev citu dotā informācija nav pat nemaz jāapskatās (es devu linku uz informāciju par Intel 440 čipsetu sēriju), jo visu taču pilnībā pamato Tavs "pirmo reizi ko tādu dzirdu". Pie tam vēl pašam parakstā ir Pentium II dators...

 

Tieši tā - AGP filter driver - AGP draiveris chipsetam. Un ko es Tev teicu? Ja šo burtu savienojumu "AGP" esi redzējis tikai videokartes nosaukumā, tad jau nav brīnums, ka nesajēdz, ka šinas otrā galā ir jābūt kādai iekārtai, kas šo AGP nodrošina. Un to dara čipsets.

 

Tā kā tur ir Pentium IV, tad tāds draiveris nav vajadzīgs. Arī man te ar VIA čipsetu tāda draivera sistēmā nav. Un grūti jau ir Google ierakstīt "agp440.sys". Pie tam, pirmais, ko tā izmet ir Microsoft links uz KB324764. Ja to būtu lasījis, visdrīzāk problēma būtu atrisināta jau uzreiz bez foruma.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...