Jump to content

Video konvertēšana


Bobs
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Kāds ir video formāts, kurš ir vistuvāk kvalitātes ziņā AVI, bet ir apmēram uz pusi mazāks?

Ir situācija tāda, ka ir vairākas filmas, kuras vajag iespiest vienā 4gb diskā, bet filmu kopējais izmērs ir ~10gb.

Tātad - uz kādu formātu (pagaidām filmas ir .avi) man tās vajadzētu konvertēt, lai iegūtu nepieciešamo izmēra samazinājumu? Un vai tas maz vispār ir iespējams/tā vērts?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Iemet iekš Windows Movie Maker - tam var norādīt vēlamo faila gala izmēru un attiecīgi tiek saspiests video fails. Citas jautājums kas zem tava AVI slēpjas un vai Movie Maker spēs to sagremot.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau, ka tas avi satur divx, vai xvid failus, jo nekompresēta avi gadījumā būtu nevis 10GB, bet 1 TB :devil: (nekompresēts avi 1 min ~ 1GB).

Tā kā, nesamazinot kvalitāti pat nesapņo ko saspiest. Bet tā AutoGK un eksperimentē.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Nekā personīga, bet, ja man būtu diži liela vēlme eksperimentēt, es šo jautājumu neuzdotu, bet ķimerētos gar visiem iedomājamiem formātiem.

Šo jautājumu uzdevu ar cerību, ka varēs kāds no personīgās pieredzes ieteikt kkādu MPEG1 vai 2 vai dajebko citu.

Link to comment
Share on other sites

Tev jau tikai izsmeļoši atbildēts, vadoties no pieejamās informācijas.

Pirmkārt - kas ir tavā avi? Pats avi nav formāts, bet tikai konteiners un tur var būt jebkas - divx, xvid(kādi tur kodeki izmantoti), DV avi, nekompresēts avi (nu tas nē, jo tur 1 min = 1GB)u.t.t. Atkarībā no tā arī rezultāts - nezaudējot kvalitāti sakompresēt nevar neko, bet DV avi gadījumā tas būs "ar aci" nepamanāmi, divx vai xvid un līdzīgos - stipri pamanāmi.

Ar AutoGK vari samazināt kaut vai 10x - bet nezinot izejmateriāla formātu un kvalitāti, var ieteikt tikai meklēt labāko (pieņemamāko) variantu. Šādi no esošā avi (gan jau divx)iegūsi to pašu divx, tikai vairāk sakompresētu.

Ja izejmateriāls ir divx vai xvid - mēģinot pārveidot uz mpeg1 vai mpeg2, tāpat, kā uz DVD - izmērs nevis samazināsies, bet palielināsies kādas 3 - 5 reizes, ja DV avi - tad gan samazināsies.

post-602-12582812385_thumb.png

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Nekā personīga, bet nāksies vien daudzas lietas apgūt, šo to eksperimentēt. Tavā jautājumā nav nekādas informācijas, tāpēc nav arī atbildes.

Pašam vispirms ir jāsaprot kas ir formāts, konteiners, kodeks, bitreits, izmērs, u.t.t.

Un vai tas maz vispār ir iespējams/tā vērts?

Iespējams ir, vērts nav, jo kvalitāte stipri kritīsies.

http://www.erightsoft.com/SUPER.html - vēl viens konvertētājs - universālāks.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Maz informācija sniegta tāpēc, ka man pašam īsti nav ne mazākās nojausmas, kas tur ir iekšā - man piezvanīja mātes brālis un uzdeva šādu jautājumu. Pats aizbraukt pie viņa un noskaidrot nevaru, jo attālums starp mums ir paliels, bet šaubos, ka viņš pats spēs sniegt pietiekami plašu info. ok, apvaicāšos viņam , maybe ko skaidrāku pateiks, bet ja nu ne - paldies par jau sniegto info.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

K-Lite kodeku pakā ir Media Info. Tajā visu var apskatīt.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...