Jump to content

Iesakiet lūdzu lāzerprinteri


rememberme
 Share

Recommended Posts

Sveikas. Taatad iesakiet luudzu laazerprinteri liidz 100ls, kam buutu leetaaka kaartridzu uzpilde. Vajadziigs paarsvaraa txt dokumentu printeešanai, bet gan jau ka kaadreiz arii kaadu kraasainu bildiiti vajadzees izprinteet. Pašlaik lietoju Epson Stylus sx105, kam nevar uzpildiit kaartridzus un leetaakais maksaa 8ls x 4gab.= printera veertiiba. Cik te palasiju tad daudzi iesaka HP, bet nu gribeetos konkreetu modeliiti un galvenais cik man maksaas uzpilde

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Vai ta krāsaino toneru uzpilde nemaksā parasti virs 8 x 4? Esmu gan tikai melnos pildījis, tāpēc varbūt maldos.

Link to comment
Share on other sites

Epsonam ir tintes.

Par krāsainajiem Lāzerniekiem - atmaksāsies ja ir liela apjoma pastāvīga drukāšana un ar drukāto materiālu atgūsti daļu no iztērētā $ teiksim - drukā bukletiņus vai ko citu.

Kā mājas lietotājam - izmaksas tev būs ojojoj - normālu printeri varūt par 100Ls kaut kur sadabūsi - vidējās cenas ap 130, 140, bet, piemēram Konica Minolta VIENAS kasetes pārpildīšana izmaksā ~ 40 Ls (ja ņemam vērā to ka arī firma grib kaut ko nopelnīt nevis tu to dari pats). Tātad krāsas C,Y,M, + BK = apmēram 160 Ls... Ok, izdrukāsi tu daudz, bet kad būs jāsāk pildīt kārtridži, kodīsi pirkstos. Un ja krāsainu drukāsi reizi 2 mēnešos, tad būtu pēdējā muļķība šķiest naudu. Ja nu esi ieciklējies ka vajag lāzernieku - paņem Samsung parasto melnbalto par ~50, kuram kārtridža pārpildīšana izmaksās daudz lētāk un varēsi laimīgs drukāt savas ~3000 lappuses..

 

Piemēram http://www.m79.lv/Samsung-ML-1640-ML1640_39156.html

 

Toneru bārstīšana / biroja tehnika patlaban pašam ir maizes darbs.

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Liels paldies RedDragon par info. Njaaa biju iedomaajies ka lazernieki izmaksaa leetaak. Es jau vispaar esmu diezgan liels samsung fans. Nu labi ņemsim tad melnbaltu lazernieku, bet TE izlasiju kaa jaaņemaas ar to kaartridzu uzpildi, pat printeris jaajauc aaraa un jaalaiž uz īso :wacko2: Interesanti vai printeet ar šo laazernieku sanaaks leetaak nekaa ar pašreizējo epson tintenieku ?

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Samsung ir totāla, piedodiet, huiņa. OK, mikroviļņu krāsnis normālas moš.

 

Canon / HP / Epson / Kyocera. Ja nedrukāsi ar krāsām, manuprāt, lāzers būs labāks. Skaties, kurš aparāts ir pa kabatai + kuram labas cenas uzpildei (papēti attiecīgo kantoru piedāvajumus).

Link to comment
Share on other sites

Hmmzzz vot jāpaskatās rīt darbā, vai šim bija čips vai nē, laikam jau tomēr ka bija sānos - ja ir, tad pašvakāk. Nesaku jau ka tev vajag tieši to modeli, bet nu ideju saprati :)

 

Bass, .txt drukāšanai manā skatījumā atliektiem galiem. Tonerus Samsungiem da**** esu sabēris, cilvēki tīri apmierināti. Ok lielajiem dzelžiem kopieris uz attēlu ir sūnains, utt.

 

Nu KYOCERA jā... To arī varu ieteikt, tik cenas, cenas.. Ja vari dabūt lietotu/jaunu HP 1018, ar nav slikts, tik pliks printeris gan. :)

 

Kā jau pieminēju - lāzeris atmaksājas uz '''štancēšanas'' principu.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Samsungu neviens man nemūžam neiesmērēs, ui kāda KVALITĀTE viņu ražojumos, esmu gana redzējis :D

 

KYOCERA - tā kā ir diezgan cieša saikne ar izplatītāju, visā uzņēmumā paņemti Kyocera printeri un kopētaji - iet un iet, super... Taču neuzpildam - pērkam katru reizi tonerus...

Link to comment
Share on other sites

Arī KYOCERAI ir savi knifi, bet toneri gan vajag orģinālo lai pārpildītu. Savādāk ir auzas.

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Nezinu.

Es te paņēmu to Samsung'u nesen.

 

Printē smuki, lapas nemēdz "aprīt", izskatās arī +/- labi.

 

Nu, tas tādai mājas lietošanai, protams.

Pieļauju, ja laistu cauri pa kādām 100 lapām dienā, varbūt liktos citādi.

Bet kamēr tās ir 10 lapas nedēļā...

 

 

Vienīgais, ko es varbūt gribētu - lai papīra lapas varētu ielikt iekš printera.

T.i., tā, lai viņas tur nenoput stāvot.

Tiesa, tad viņš būtu lielāks.

 

 

Viņš bija lētākais veikalā.

Un apmierina manas vajadzības.

Labots - maksvels
Link to comment
Share on other sites

reku šodien zip.lv skatijos lazirenieki ap 40-60 cik sapratu tad jauni, un tur bij pat sludinajumi kur kasetes uzpilde 10-15 lati

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Maybe varu paluugt ieteikt man kaadu konkreetu modeli no HP piemeeram, ja jau Samsungu izbraaķeejaam. Varu jau principaa nopirkt arii kraasaino laazerernieku,bet kad vinjam beigsies kraasas, tad galvenais lai varu ar melno printeet txt peec iespeejas leetaak.

Link to comment
Share on other sites

Maybe varu paluugt ieteikt man kaadu konkreetu modeli no HP piemeeram, ja jau Samsungu izbraaķeejaam. Varu jau principaa nopirkt arii kraasaino laazerernieku,bet kad vinjam beigsies kraasas, tad galvenais lai varu ar melno printeet txt peec iespeejas leetaak.

 

ja vajag melnu printeet obligaati njem melnbalto laazernieku nekas leetaaks un izdeviigaas nebuus zinu ko saku, jo straadaaju ar uzpildes lietaam ;) wnk printeri hp varu ieteikt to pashu 1010, 1018, 1005, 1006, 1200[tas gan pavecs, bet izturiigs] canon LBP-3200 un citi kam iet iekshaa ep27 kasete :) nekaada vaina nav samsungu jaunajai paaudzei kas tagad naak tik jaaskataas vai var uzpildiit un nav lieku chipu kas sadaardzina uzpildi kasetes kuras var viegli uzpildiit 1610, 2010, 4521 visu mineeto kaseshu uzpilde ir aptuveni 13ls ja interesee siikaak pm apstaastiishu :)

ja nav vajadziiba peec kraasaam tad nepeerc to parasti uzpildiit kvalitatiiva var 2x peetam sakas probleemas jauna skasetes daargas un neatmaksaajas kaa jau te rakstiija pasha lietoshanai :(

Link to comment
Share on other sites

Samsung(vismaz senāki modeļi) bija trakoti lēni- ilgi jāgaida līdz pirmajai lapai. Pats lietoju HP1010(tagad jau laikam tikuši līdz 1018)- "uzsilst" pāris sekundēs un drukā ļoti OK. Un gan funkcionāli, gan vizuāli vienkāršs kā nagla, kas manā skatījumā ir plus.

Ja ņem noname tonerus(jaunus), LVL23,- uzpilde LVL13,-

Ja gribi zināt cik maksā toneri, ieej sinerta lv, izvēlies savus noskatītos modeļus un parādīs cik maksā jauni oriģinālie/neoriģinālie toneri, kā arī uzpilde.

Un lai būtu pilnīgi drošs par savu izvēli, beigās met kapeiku:)

 

Še Tev nu- Warriorr pasteidzās pirms manis..

Labots - tomy007
Link to comment
Share on other sites

ja gribi pildiit kasetes tad nepeerc analogos, jo tie tieshaam ir razhoti 1 lietoshanas reizei un peectam jaamet aaraa! labs variants ir pirkt sinertaa eurocopy kaatridzhus, jo tas ir atjaunots orgjinaalais kaatrdzhsh ar 2 gadu garantiju ;)

 

samsungiem ir savaadaaka tehnologjija nekaa hp un uzsaakot drukaat ilgaak silst printeris, bet peectam ir o.k un jaunie modelji vairs nav tik leeni protams :D, bet es arii esmu hp piekriteejs un neko ilgmuzhiigaaku par 1010 vai 1200 ir nedabuut esmu pildiijis vairaak par 15x 1 kaseti ar nemainiigu kvalitaati tik shaadas taadas detaljas jaanomaina, bet tas ir uz firmas rekjina neviss klienta protams neskaita fotocilindru!

Link to comment
Share on other sites

Starp citu- kartridzhi lv noname toneris priekš hp1010 14.99 Pasūtīju, tad jau manīs kā strādā.

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Ņem droši to noname!

Esmu jau izlietojis kādus 6 gab. un atkal pasūtīju.

pat pildīt neatmaksājas.

Strādā ok.

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Patiešām liels paldies par padomiem. Izleemu pirkt TE HP laserjet 1018 printeri. Interesanti ka hp 1018 piedaavaa tikai divi i-netveikali

Link to comment
Share on other sites

taa vareetu buut, jo modelis ir pavecs tagad topaa ir 1005, 1006 budzhetnieki, bet 1018 labaaks ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...