Jump to content

WIN 7 un skaņa


Kasis
 Share

Recommended Posts

Sveiciens visiem!

Tēma saistībā ar nopirkto Acer emachine 725(T4300,4Gb,500Gb).Uzliku virsū Windows 7 Ultimate,bet skaņa nenāk ārā,pie devaisiem rāda ka ir High definition audio viss kārtībā.Pamēģināju uzlikt vairāku (5-6)veidu Realtek draiverus(gan win7 ko varēja dabūt gan vista x64,jo sistēma 64bitīgā),kas jau daudz maz visiem šāda veida portikiem ir līdzīgi.Visos veidos rāda ka device ir ok, palaižu muzonu, skaņas līmenis mainās pie skaļuma kontroles a ārā nenāk.Vēl eksperimenta pēc palaidu Ubuntu, protams tur viss normāli skan, tātad...vaina ir draiverī..Varbūt kādam tāda problēma bij un kur pareizo draiveri raut.Modelis konkrēti ir emachines e725-434g50mi.Mēģināju updates palaist,uzlaboja wifi,IE updeitus un vēl šo to, ar skaņu neko sliktu neatrada...

 

Iepriekšējais slēgtais topiks man nepalīdzēja kā jau minēju...

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

realtekam bija tā debīlā fiška , kur tev jānodefinē katrai skaņas kartes ligzdai, ko tā dara. provēji ?

Link to comment
Share on other sites

realtekam bija tā debīlā fiška , kur tev jānodefinē katrai skaņas kartes ligzdai, ko tā dara. provēji ?

 

Kur to definē iestatījumos kaut kur?

Link to comment
Share on other sites

Control panelī jābūt Realtek ikoniņai

 

Ieteikums: noklikšķiniet formas iekšpusē lai ielādētu redaktoru

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

  1. Acer eMachine 725 (T4300,4Gb,500Gb). (Modelis konkrēti ir eMachines e725-434g50mi)
  2. Pamēģināju uzlikt vairāku (5-6) veidu Realtek draiverus (gan Win7, ko varēja dabūt gan Vista x64).....Mēģināju updates palaist,tie uzlaboja wifi, IE darbību un vēl šo to, ar skaņu neko sliktu neatrada...
  3. Varbūt kādam tāda problēma bij un kur pareizo draiveri raut?

 

Šaubos vai tu pareizi nosauci sava Acer modeli, jo internetā pameklējot tādu neatradu (gan jau netišam neīstos ciparus ierakstīji :whistle3: ) Bet pēc dotās informācijas, manuprāt, tev ir šis modelis Tad no tās lapas dodies uz Driver downloads un tur būs piedāvāts Realtek 64bit draiveris :rolleyes:

 

Bet kapēc sākt no grūtākā gala - Vai tev tiešam updaitos neparādījās Realtek draiveri nekādi? :shok: Grūti tam noticēt. Mēģināji startā search logā uzrakstit Check updates un tad likt, lai viņš pameklē updaitus, kas tev ir pieejams. Parasti svarīgākos draiverus (video, audio u.c.) atrod jau pēc 2min, kad Windows ir uzinstalēts! :yes4:

 

vienkārši restartē audio servisu.

 

Kādā sakarā Tu to uzrakstīji??? :wacko2: Žēl, ka nevaru iedot tev -1, vienkārsi limits pārsniegts.

Link to comment
Share on other sites

Šaubos vai tu pareizi nosauci sava Acer modeli, jo internetā pameklējot tādu neatradu (gan jau netišam neīstos ciparus ierakstīji :whistle3: ) Bet pēc dotās informācijas, manuprāt, tev ir šis modelis Tad no tās lapas dodies uz Driver downloads un tur būs piedāvāts Realtek 64bit draiveris :rolleyes:

 

Bet kapēc sākt no grūtākā gala - Vai tev tiešam updaitos neparādījās Realtek draiveri nekādi? :shok: Grūti tam noticēt. Mēģināji startā search logā uzrakstit Check updates un tad likt, lai viņš pameklē updaitus, kas tev ir pieejams. Parasti svarīgākos draiverus (video, audio u.c.) atrod jau pēc 2min, kad Windows ir uzinstalēts! :yes4:

 

 

 

Kādā sakarā Tu to uzrakstīji??? :wacko2: Žēl, ka nevaru iedot tev -1, vienkārsi limits pārsniegts.

 

 

Paldies Gigeniek,pamēģināšu,tad kad instalēju to PC vēl tur šādu draiveru priekš Win7 liekas nebij...

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

P.S. uz pēdējo postu neatbild ar citātu, vienīgais ja grib izcelt kādu konkrētu teksta daļu vai domu un attiecīgi uz to atbildēt ;) Tapēc labi ātri labo savu postu (dzēšot quote tagus), ja nē vari dabūt aizrādījumu no boot.lv personāla ;)

 

Kā arī atbildi kā tev gāja.. Ja aizgāja - kapēc. Ja neaizgāja - turpināsim risināt šo jautājumu :on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Gigenieks pareizi visu saka, bet... šis nav tas gadījums. Atļaušos autoru apbēdināt. Kaut kad vasarā vienam cilvēkam instalēju tieši eMachines E725. Izmēģināju gan draiverus no eMachines lapas, gan no RealTek, gan netā novilktus dažādus vecākus RealTek draiverus. Visiem viena problēma - nestrādā draiveri Windows 7 x64 (toreiz gan RC versijas) un uz Vista x64 līdz ar SP2 uzlikšanu. Nestrādāšana izpaužas tā - uzinstalējas viss normāli un it kā viss strādā, tikai reāli nav skaņas. Problēma nav ne settingos, ne fiziskajos savienojumos, bet tas ir RealTek draivera defekts, kas izpaužas konkrētajam eMachines E725. Arī tam datoram par spīti 4GB RAM nācās likt x86 jeb 32-bit versiju. Acīm redzot vēl ar vien nav izlabots. Bet, tā kā Windows 7 gala versija tagad ir iznākusi oficiāli, un daudzi gribēs likt to, tad gan jau drīz vien RealTek šo kļūdu izlabos.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sveiki visiem!

Paarinstaleeju pavisam citu Win7 x64,no cita cd,rezultaats pilniigi tas pats. Laikam buus taa kaa saka Inspektors Caps.Nezinu ko lai dara? Peedeejo draiveri novilku bet neiet,jaaliek Win7 x32,bet.... atminja tiks izmantota tikai 3Gb no esoshajiem 4Gb.

taads gluks ir tikai emachinaam 725?

Link to comment
Share on other sites

Esmu sazinaajies ar emachines supportu tieshi(cik saprotu tad raksta man kaads Mr.Jubairiya K S-varbuut no Kjiinas vai Japaanas,nezinu),shie saka ja neesi pircis USA vai Canada tad sorry(un atbildes uz maniem jautaajumiem un ierosinaajumiem cik izskataas naak atpakalj pilniigi vienaadas),jaagriezhaas tuvaakajaa Eiropas supportaa,Latvijaa taada nav..tuvaakais kas ir ir Vaacijaa,tad nu esu shiem nosuutijis zinju un gaidu ko man vinji atbildees... Katraa gadiijumaa interesanti,vai man vienam ar 725 modeli taadas probleemas?

Link to comment
Share on other sites

neticigaistoms

Esmu sazinaajies ar emachines supportu tieshi(cik saprotu tad raksta man kaads Mr.Jubairiya K S-varbuut no Kjiinas vai Japaanas,nezinu),shie saka ja neesi pircis USA vai Canada tad sorry(un atbildes uz maniem jautaajumiem un ierosinaajumiem cik izskataas naak atpakalj pilniigi vienaadas),jaagriezhaas tuvaakajaa Eiropas supportaa,Latvijaa taada nav..tuvaakais kas ir ir Vaacijaa,tad nu esu shiem nosuutijis zinju un gaidu ko man vinji atbildees... Katraa gadiijumaa interesanti,vai man vienam ar 725 modeli taadas probleemas?

 

Nav tev vienīgajam tāda problēma, man ir identiska un šodien likšu virsū xp

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

neticīgaistoms, izlasi manu iepriekšējo postu - vaina nav XP vs. Vista/7 bet gan x86 vs. x64. Vista/7 32-bit versijām tie draiveri strādā bez problēmām.

 

Kasis, cerams, ka uz Vāciju uzrakstīji pietiekoši sakarīgi un detalizēti. Iepostē šeit arī atbildi, kad saņemsi. :) Es tam čomam vasarā uzliku 32-bit Windows 7 RC, bet nu tas līdz 1. martam būs jāpārinstalē un gribētos cerēt, ka līdz tam laikam šī problēma būs atrisināta. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Nezinu, jo to nemēģināju, bet ar 64-bit XP Tev būs vairāk problēmu kā saprašanas, jo neviens to OS neņem par pilnu.

Link to comment
Share on other sites

neticigaistoms

neticīgaistoms, izlasi manu iepriekšējo postu - vaina nav XP vs. Vista/7 bet gan x86 vs. x64. Vista/7 32-bit versijām tie draiveri strādā bez problēmām.

 

Kasis, cerams, ka uz Vāciju uzrakstīji pietiekoši sakarīgi un detalizēti. Iepostē šeit arī atbildi, kad saņemsi. smile3.gif Es tam čomam vasarā uzliku 32-bit Windows 7 RC, bet nu tas līdz 1. martam būs jāpārinstalē un gribētos cerēt, ka līdz tam laikam šī problēma būs atrisināta. smile3.gif

 

 

 

 

Es saprotu, ka win 7 32 bit ietu, vienkārši man viņa nav, bet kačāt kaut kā negribās, mūžīgi pilni ar dažādiem vīrusiem un sūdiem, vairāk jau arī legālo dabūt nevar man liekas... Cik tad vairs līdz martam palicis....

 

Šis risinājums nez nelīdz?

Varētu jau pamēģināt, bet nav man pa rokai tas protatīvais, sēžu darbā.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Arī zagšana ir māksla, kas ir jāmāk. Un to forumā neviens nemācīs!

 

Tajā lapā nav nekāda risinājuma. Un tas, ko tas cilvēks tur stāsta par to, ka strādāja Vista, tikai parāda, ka viņam nebija Vista SP2.

 

 

Link to comment
Share on other sites

win 7 32 bit <...> kačāt kaut kā negribās, mūžīgi pilni ar dažādiem vīrusiem un sūdiem

gūglē atradu lērumu ar lejupielādes linkiem no internetveikaliem, amazon.com utt. Tie ir tīri 100%

Link to comment
Share on other sites

Ja nekas nesanāk, piedāvāju pamēģināt instalēt XP draiverus, palaidot setup.exe vai instal.exe in XP SP2 or SP3 mode. Ja kāds nezin, tad ar labo pogu uz faila --> Properties --> Compatibility --> Run this program in compatibility mode for... Uz viena portatīva skaņas problēmu es šitā atrisināju.

Link to comment
Share on other sites

neticigaistoms

Ir risinajums shai problemai..19. novembrii emachines publiceja bios updatu..tikko parbaudiju, viss straadaa:

 

http://www.emachines...&CRC=2493980356

 

 

Viņam biosu updeito bija sarežģīti? Vienu reizi tikai esmu veicis bios update un pirs kādiem gadiem 5 vienam fujitsu siemens, toreiz bija diezgan paliels čakars ar flash image utt, kā ar konkrēto emashines? Viņam jau droši vien nav tāda forša fīča kā Asusam live update?

Link to comment
Share on other sites

Visticamāk ir tāpat kā Acer, tad update notiek ar vienu klikšķi, proga pati izpakojas, palaižas, bloķē peli un tastatūru, pārflašo un pārstartē PC.

Link to comment
Share on other sites

Viņam biosu updeito bija sarežģīti? Vienu reizi tikai esmu veicis bios update un pirs kādiem gadiem 5 vienam fujitsu siemens, toreiz bija diezgan paliels čakars ar flash image utt, kā ar konkrēto emashines? Viņam jau droši vien nav tāda forša fīča kā Asusam live update?

 

flashoshana ir loti vienkarsa..nokaca failu internetaa, palaid windows videe, pagaidi minuti un bios ir noflashots...

 

jaa...kadreiz bija dosaa jaiet un ar disketem jachakarejas..bet musdienaas jau vairs nav problemu

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...