Jump to content

viasat un openbox


base7
 Share

Recommended Posts

Otrādi. Slinkums skrīnšotus taisīt, bet kaut uz logo paskaties

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Racer teica:

Otrādi. Slinkums skrīnšotus taisīt, bet kaut uz logo paskaties

No otras puses skatoties kāds katram sat.resiveris,ar amiko kombo  pārejot uz vtv minimāli labāks,bet zinu ka mans IPbox 55hd uz sat.rāda labāku atēlu nekā amiko  ,tur ar tā starpība slēpjas ,kvalitātē! :)  Runa taks par tīri Lv kanāliem iznemot TV3 HD...TV3hd uz ķīnieša lētuci rādīja  labāk neka uz amiko

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Nez kā tagad ir ar viašota jauno raidīšanas variantu un bildes kvalitāti, bet Lattelekom virszemes apraidē bilde ir briesmīga. Nu jā, kādas nu kuram prasības, bet man nervi netur tādu plastalīna pārkompresētu bildi skatīties. Viašrots gan arī tagad sabāzis vienā SAT kanālā entās programas un principā tur laba bilde nav iespējama. Labi, redzējis neesmu, bet viedoklis man ir. Es gan vispār vairs televizoru neskatos un neesmu  ne Lattelecoma, ne viašrota mērķa auditorija.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Uz lētā gala uztvērējiem, izsmērētā VTV bilde tiešām var izskatīties labāk, vienkārši tie nemāki kvalitatīvi apskeilot SD video.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Līdz gada beigām TVPlay sporti uz ott servera man te pačukstēja, ka būšot. Tik zem citiem nosaukumiem...

Link to comment
Share on other sites

Modris Voldemārs
pirms 1 stundas , Just5cosmo teica:

Ja vajag VTV Helio ? Tad PM.

 

 

Nē nav. Tuvākajā laikā visdrīzāk arī nebūs. Vai ar domāji ar CAM moduli ko iebāž dekoderī? Ja tas, tad strādās.

 

Vai ir iespējams dabūt virszemes tv sharingu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

gribu izmēģināt IP TV, vai mans lattelecom mājas dīzelis pavilks. ja kāds var piedāvāt, tad PM! sākumā gribu pamēģināt kā ies uz uz kompja, ja nets spēs pavilkt, tad droši vien būs jāmaina kaste pret ko svaigāku.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...