Jump to content

viasat un openbox


base7
 Share

Recommended Posts

Pirms 4 minūtēm , oto oto teica:

Pilsētniekiem

da kāda šķirba.. pilsētnieks, ne pilsētnieks.. ja ir normāls nets, tad visu var... piedāvājumu pietiekoši un par demokrātiskām cenām (legāli)

 

piem., https://baltcom.lv/baltcom-open/ - 3,50 eur... ja ir nets.. sanāk daudz lētāk kā VTV :D

vai Lattelecom Shortcut`s... ar box vai bez box.. atkarībā no TV..

vai LMT viedtelevīzīja.. tur gan nepieciešams LMT nets, bet tagad akcijas par labām cenām, ja vien velk konkrētā vietā nets..

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , xp teica:

Kāds var tuvāk stāvošs tam pasākumam izskaidrot, kur ir tā problēma?

Problēma  tam ka meiģina apkarot tādus ka mūs:)!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , xp teica:

Kāds var tuvāk stāvošs tam pasākumam izskaidrot, kur ir tā problēma?

 

2018.12.4. , 09:42, MartiniB teica:

pamainiija "valodu", kuraa sazinaas uztveereejs ar karti, nezinot sho "dialektu" noklausiishanaas palika nederiiga paraziitiem 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , xp teica:

Kāds var tuvāk stāvošs tam pasākumam izskaidrot, kur ir tā problēma?

Kā es saprotu:

Agrāk karte (ko par melno kasti var uzskatīt) saņēma šifrētu atslēgu, to atšifrēja un nodeva uztvērējam, kas atšifrēja videosignālu. Te video signāla atšifrēšanas atslēgu (šifrētā formā) varēja nosūtīt kartei caur internetu un atbildi arī caur internetu nosūtīja klientam.

 

Tagad atslēga ir šifrēta 2x. Pirmo reizi atslēgu atšifrē karte, otro reizi uztvērēja kripto modulis, kurš saņem 1x reizi atšifrētu atslēgu, tad viņu ar savu atslēgu atšifrē otrreiz un uzreiz ar šo atslēgu arī atšifrē videoplūsmu. Līdzīgi kā fails ievietos arhīvā ar paroli, un šis arhīvs ievietots otrā arhīvā ar paroli. Problēma ir tur, ka atslēga pilnīgi atšifrētā veidā nekur ārpus kriptomoduļa neparādās. 

 

 

Pirms 40 minūtēm , CAP teica:

piem., https://baltcom.lv/baltcom-open/ - 3,50 eur... ja ir nets.. sanāk daudz lētāk kā VTV :D

Negribu papildus kasti. Un sport Baltic nav. Bez tam nets īpaši vakaros nav tik labs kā gribētos.... 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Ronalds teica:

Tagad tik jāgaida, kad NTV šo fišku ieslēgs.

 

Šim operātoram arī no medus atlec šis tas, cik esmu dzirdējis...Tāpec viņi īpaši nestreso par to visu pasākumu. Pasties tie paši trixolori mēģina visu apkarot un viņus palaida uz xaļavu. tagad viņi tur moduļus maina, tad kastes maina...vienvārdu sakot čakarējas paši ar sevi un klietim ar nav viegla dzīve. Daudz ir lasīts un būs vēl :)) Gan jau ir dzerdēts par zemūdens forumu, tur daudz kas interesants...Gan par spirtotām kartēm līdz pat 2022 gadam par 60 eu, gan vēl visādas lietas. Bet tas viss bez HEVC un UHD

Labots - Serjoga
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Serjoga teica:

Gan jau ir dzerdēts par zemūdens forumu, tur daudz kas interesants..

Nav gan, bet būtu interesanti palasīt...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Ronalds teica:

Nav gan, bet būtu interesanti palasīt...

Caur tor brauzeru tik piekļuve tur. Jo viņus šausmīgi DOSs...linku iemetīšu PM.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , CAP teica:

piem., https://baltcom.lv/baltcom-open/ - 3,50 eur... ja ir nets.. sanāk daudz lētāk kā VTV :D

Man mātei nets tikai 2Mbps ar šo kasti nevilks!Man pašam LMT,rūteri iekabināju iekš sat.šķīvja,efekts manāms ...pa naktīm pat visi 100Mbps! 

Cik saprotams  šis baltkom  open darbojas  uz jebkura ITpiedāvātāja tik  ja ātrums pietiekoš!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , CAP teica:

sagribēji pa 3,50 eur :D 

 

 

Tur jau tie Aldzazir,sajuz,zinu kānali ....:D  tos 11 kānalus lai ņem nost ,lai kaimiņš pa tev nesmejās...!  Vienu mūsu pusē zinu,viniem LMT ruters,sakumā vini panēma to  lmt veid tv...tas viņiem nenormali  gļukojis,paņēmusi  šo balkom...nesūdzoties.!


Pirms 52 minūtēm , Serjoga teica:

Šim operātoram arī no medus atlec šis tas, cik esmu dzirdējis...Tāpec viņi īpaši nestreso par to visu pasākumu.

Tieši tā,16 gadā  viniem lielie dravinieki  sameta 22 vai  cik tur  tūkstošus $ !

Link to comment
Share on other sites

Neliels update saistībā ar openbox uztvērēju un audio uz 11785v transponderi 

Audio parādījās ar oscam, bet tagad prieki beigušies 

Link to comment
Share on other sites

Kāds varbūt varētu nosaukt VTV USB priekš Vu?

Vismaz palaist, lai iet brīvie kanāli

Link to comment
Share on other sites

Jau no pirmajiem Teleclub un Filmnet visas kodēšanas ir atlauztas vai apietas. Tā cīņa ir bezgalīga un hakerisma ir nemirstīgs! Cita lieta, tagad SAT TV uzradies ļoti nopietns konkurents Internets un parastu TV pults spaidītāju skaits katastrofāli samazinās. Viašrots, vai kānu viņu tagad sauc, nav tā lielākā kompānija un attiecīgi medus tecinātāju arī nav daudz. Grūti pateikt, kā viss tas beigsies, jo jāiegulda zināšanas un darbs,lai atkostu konkrētos sarežģījumus.  Ir tak iespējams Lattelecom medus. Atliek tikai esošajā SAT uztvērējā iespraust USB DVB T uztvērēju, pieslēgt virszemes TV antenu  un viss notiek. Bildes kvalitāte, kāda nu ir, tāda ir,bet parastus teļuka lūrētājus jau laikam apmierina.

Link to comment
Share on other sites

To arī jautāju, vai kāds zin reāli darbojošu USB DVB T uz Vu +

Bildes kvalitāte LV kanāliem VTV ir labāka nekā uz SAT.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Didzis teica:

Atliek tikai esošajā SAT uztvērējā iespraust USB DVB T uztvērēju, pieslēgt virszemes TV antenu  un viss notiek. Bildes kvalitāte, kāda nu ir, tāda ir,bet parastus teļuka lūrētājus jau laikam apmierina.

Pag pag,caur to stiķi iespēja arī tecināt? Manā puse Lttekom tek ar  vainu  sat kombo  vai atiecīgo  virszemes kasti....?!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , xp teica:

Protams ka var

Ka virszeme tek to  zinu ,bet nezināju par  minētu  USB stiķi kas tādu iespēju dod,kā jau minēju mums  šai pusē piedavā  vainu atiecīgu  virszemes kasti vai   kombinēto!Man ir kombinētā kaste  kur tek i  sat tv   i  virszemes!Tatad kam ir  tikai  sat kaste un noškirti  no lv kanāliem  lai nepirktu jaunu  kasti  ka minimums par 60 ero...ir iespejams iekš sat kastes USB iespraust  viszemes tv  verķīti un  pat skatīties  dravinieka piedāvājumu!? Tad  jautājums   kurš ir tas  USB  stiķis un  cik maksā!? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , xp teica:

Kāds varbūt varētu nosaukt VTV USB priekš Vu?

Vismaz palaist, lai iet brīvie kanāli 

Šajā forumā esmu jau nosaucis. Pameklē.


Ir nopērkams arī VU+ oriģinālais Turbo usb verķis (padārgs gan),  bet ar to ir testēts (un strādā) tikai Baltkom DVB-C (tajā brīdī, ka tika testēts, nebija pieejama VTV antena).

Link to comment
Share on other sites

Uz VU+ Zero un Zero 4k esmu pārbaudījis šo   https://www.ebay.co.uk/itm/USB-2-0-Digital-Antenna-RTL2832U-R820T-DVB-T-Support-SDR-Stick-Tuner-Receiver/153270605337?hash=item23afa3d619:g:awYAAOSwlptaMOly:rk:32:pf:0    labāk jau ņemt ar normālu antenas ligzdu. Nē nu var jau pirkt arī VU+ Turbo pa 65eur, gaumes lieta! Vēl ir pārbaudīts lētais Koqit Combo S2/T2 uztvērējs ap 25EUR , tikai dzesāšana jāuzlabo,j a nu kādam vajag pa lēto.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , xp teica:

Vismaz palaist, lai iet brīvie kanāli

Jauniem TV  no 11 gada tak visiem  mpeg4 dekoderi un  brīvos redzi pat ja  mterīgu   vadu iesprauz antenas vietā!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , oto oto teica:

.ir iespejams iekš sat kastes USB iespraust  viszemes tv  verķīti un  pat skatīties  dravinieka piedāvājumu!? Tad  jautājums   kurš ir tas  USB  stiķis un  cik maksā!? 

Ir iespējams, bet jāskatās kāds čips konkrēti ir attiecīgajam usb stikam un vai sader ar konkrēto sat kasti/imidžu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , gromix teica:

Neliels update saistībā ar openbox uztvērēju un audio uz 11785v transponderi 

Audio parādījās ar oscam, bet tagad prieki beigušies 

Redz ka tomēr mgcamd bija pie vainas!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , oto oto teica:

Jauniem TV  no 11 gada tak visiem  mpeg4 dekoderi un  brīvos redzi pat ja  mterīgu   vadu iesprauz antenas vietā!

Vajag tā, lai no SAT tunera ar vienu pulti redz - nepārslēdzoties starp TV un SAT

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Rudiger teica:

Redz ka tomēr mgcamd bija pie vainas!

Ļoti dīvaini. Tad es kaut ko nesaprotu kā sat tv strādā... 

Nevar būt tā, ka viasats ko pamainīja skaņas kodējumā?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Rudiger teica:

Vēl ir pārbaudīts lētais Koqit Combo S2/T2 uztvērējs ap 25EUR , tikai dzesāšana jāuzlabo,j a nu kādam vajag pa lēto.

Arī saskaries ar ko šādu :)....Es mēnes atpakal tādu nopirku pa 26 erām viss rukā tikai  NewCamd  kautkā negribēj a Cccamd super!Jā un dzese  japiekorektē  ja grib  pagarināt mūžu!Otrs bija Alfabox pa 28 ero tam tas pats ar dzesi.....,bet ja iet  run par 65 ero tad jau  ņem Amiko kombo versiju .....  

 

 

Pirms 4 minūtēm , xp teica:

Vajag tā, lai no SAT tunera ar vienu pulti redz - nepārslēdzoties starp TV un SAT

Nu jau galīgi izlepis!!!   :D Reku  stabila izeja pat uz tris iekārtam... https://ru.aliexpress.com/item/Mayitr-1-l/32836846673.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.217c33edAkNGfQ    apmacāmā pults darbojas perfelti!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , oto oto teica:

Nu jau galīgi izlepis!!! 

Es arī zinu daudzus, kas nevar ciest, ja jāpērslēdzas starp sat/VTV/kabeli. Lai gan daudzi pārsvarā tikai vienu skatīšanās veidu izmanto.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , base7 teica:

Es arī zinu daudzus, kas nevar ciest, ja jāpērslēdzas starp sat/VTV/kabeli. Lai gan daudzi pārsvarā tikai vienu skatīšanās veidu izmanto.

Vakar vienam   nācās ar to  samierināties ,lai nebutu jačikojās ar divām  pultīm pasūtīju šo https://ru.aliexpress.com/item/Mayitr-1-l/32836846673.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.217c33edAkNGfQ  


Pirms 3 minūtēm , GulbisRG teica:

Vai kads nepadalītos kur var dabūt VTV ?

Es tevi pievienoju sarunai,palasi...un izdoma vai tas apmierin!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , oto oto teica:

Vakar vienam   nācās ar to  samierināties ,lai nebutu jačikojās ar divām  pultīm pasūtīju šo

He, man ir tieši tāda. izmantoju priekš 3 iekārtām.

Link to comment
Share on other sites

Just now, base7 teica:

He, man ir tieši tāda. izmantoju priekš 3 iekārtām.

Nu vot prekš  tās  cenas  teiksi nav ideāla!Man ari tādi pat uz  3iekartām...un pat divas!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , GulbisRG teica:

Vai kads nepadalītos kur var dabūt VTV ?

Es arī nesūdzētos par tādu. PM

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, base7 teica:

Ir iespējams, bet jāskatās kāds čips konkrēti ir attiecīgajam usb stikam un vai sader ar konkrēto sat kasti/imidžu.

Runa iet par Amiko mini HD un Amiko impulse HD S2 modeļiem!?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

Ļoti dīvaini. Tad es kaut ko nesaprotu kā sat tv strādā... 

Es arī daudz ko nesaprot,bet kas tev jasaprot ,klaus ko tev sak un samierinies!  :D

Link to comment
Share on other sites

Es protams nezinu par visiem  USB puļķiem, jo saimniecībā ir tikai uz RTL2832 čipa bāzēti, lai darbinātu SDR uztērēju no 27Mhz līdz 1,7GHz. Es pat nekad televīziju, kam tas patiesībā domāts, ar to puļķi neesmu skatījies. Maksā ap 10 dolāriem un baigais daudzums dažādu puļķu ir uz tā čipa https://www.rtl-sdr.com/buy-rtl-sdr-dvb-t-dongles/

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , oto oto teica:

Runa iet par Amiko mini HD un Amiko impulse HD S2 modeļiem!?

Nē, par Vu+ aparātiem.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 12 stundām , Ronalds teica:

Jautājums kur labāk dabūt playlistu priekš KODI ar LV kanāliem+ hoķis?

Tvplais var dabut atklati jau nedod, bet tie kanāli ir un sd kvalitātes laba. Labak pilnvērtīgi sd neka hd izvarots. Nu tur drusku japanem un vel drusku jauzmin.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , xp teica:

Bildes kvalitāte LV kanāliem VTV ir labāka nekā uz SAT

Nu gan samuldējies. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

Nu gan samuldējies. 

Jekas,tā ja baigi tam piesienās tad tā  ar ir ievērots ,latvijas kanāliem caur vtv biku kautkā asāks !

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...