Jump to content

viasat un openbox


base7
 Share

Recommended Posts

pirms 11 stundām , ridao teica:

Tauta runā, ka pašreiz neiet pat ar oficiālajām kartēm. Kāds var to apstiprināt?

diez kur tas saldais lipiigais radaas, kaa ne no orig karteem?

pamainiija "valodu", kuraa sazinaas uztveereejs ar karti, nezinot sho "dialektu" noklausiishanaas palika nederiiga paraziitiem

 

Pirms 51 minūtēm , Racer teica:

Nav nekāda traģēdija, ņemot vērā pieejamo iptv klāstu.

shis pasaakums arii rodas no zila gaisa, tfu m3u failiem, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

Nav nekāda traģēdija, ņemot vērā pieejamo iptv klāstu.

Ja laukos 2 Mbps ātrums ...tad tradēģīja gan!

Ir jautājums,vai kāds pilsētnieks ar  izmanto medu....Man visi paziņas no pilsētas ,nevienam  nav medus un pat nezin kas tas ir!

Izrādas pilsēta nav jēgas no šadām padarīšanām jo interaktivais vareants, kautko atsevišķi ņemt nav  izdevīgi!

Tā pat kā  krievījā  uzinot sat tv. cenas,viniem nav vērts kramēties ar kautkādiem sharingiem jo  viniem "precīzak MTC"  izmaksā  gadā tik  cik mums TVply divos mēnešos!!!Jā sākumā aparatūr gan  janopērk,bet  sharing gadījumā arī  sakumā iebliež pa olām!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , MartiniB teica:

diez kur tas saldais lipiigais radaas, kaa ne no orig karteem?

Nu tas jau skaidrāks par skaidru protams. vienkārši pirmajā momentā bija info, ka ir tehniskas problēmas pašam viašrotam un ir apstājies arī uz oriģ. kastēm. Acīmredzot info izplatītājam drīzāk bija problēmas pašam ar savu bļodu vai kabeli ?

Link to comment
Share on other sites

Gaismas nodzisa, priekškars krita, kino izbeidzās.

Ar laba vēlējumiem, biedrība Par legālu saturu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Rudiger teica:

Gaisma atkal iedegās ?

Tu zin ka ir gan!!!

Link to comment
Share on other sites

It kā operators pašlaik atkal atslēdzis šo jauno "valodu" ar kuru sazinās karte ar oficiālo uztvērēju, tāpēc viss notiekas. Jautājums tikai cik ilgi.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu vienam no operatoriem nav rādījis un atslēdza "valodu" nomainīs moduļus un tad ieslēgs atkal.

Link to comment
Share on other sites

Lūgums paskaidrot neinformētajiem, kas ir domāts zem "nomainīs moduļus", t.i. ko mainīs? Paldies! 

Link to comment
Share on other sites

Operatoram kas pārraida tvplay(viasat) kanālus ir izsniegti CAM moduļi,kur visticamāk nesaprata "valodu"

Link to comment
Share on other sites

Cik vispār abonentu ir šobrīd TVPlay Home? Kādus ciparus vispār ir pēdējos gados izplatījuši?

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Es joka pēc uzmetu aci - 40 eur/mēn. neslikti ?

Tikai neiebraucu, kāpēc pat viašrots nepiedāvā viaplay sportx un viaplay sportx2, kas ir baltkoma sporta pakā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , atkarigais teica:

Es joka pēc uzmetu aci - 40 eur/mēn. neslikti ?

Man kaimiņš par viašrotu maksā 40ero...,bet pa 3 zelta abonomentiem....pa logu ienāk 6kabeļi !!!:D

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Dexs teica:

Cik vispār abonentu ir šobrīd TVPlay Home?

Tak pats zini, ka tā ir konfidenciāla informācija un to neviens neatklās.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , base7 teica:

konfidenciāla informācija un to neviens neatklās

aha...

 

"Viasat ir 200 000 klientu Baltijas valstīs,"

iz - https://rebaltica.lv/2018/11/all-media-baltics-nakotnes-baltflix/

 

TVPlay Premium būtu labs, ja vien arī priekš TV būtu app.. a līdz tam var sapņot par Baltflix :D 

Link to comment
Share on other sites

He, tiešām. Parasti tā skaitās konfidenciāla info. Bet tur gan nav katra valsts atsevišķi.

Link to comment
Share on other sites

konfidenciāla info parasti skaitās precīzs klientu skaits.. bet te tāds vispārināts. Tas tikpat labi var būt kā 250000 vai 150000 :D

 

200`000 priekš Baltijas faktiski nemaz tik daudz nav.. rēķinot uz Baltijā kopā dzīvojošajiem ~6`000`000 iedzīvotāju...

Lattelecom šāds cipars bija jau pirms gadiem 7ņiem :D un tikai Latvijā.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Tieši, tā. Nesaprotu, priekš kam ņemt TVPlay Home, ja ir lētāks Lattelekom VTV. Un daudziem nemaz nevajag ne tādus TV1000 filmu kanālus, ne sportu.

Link to comment
Share on other sites

interaktivitāte, iespējams.. labāka kvalitāte, + iespēja pieķert vēl papildus kanālus.. iemeslu var būt daudz.. 

ir jau vietas, kur ērtāk uzlikt SAT kā ķimerēties ar VTV antenu..

 

man te nesen viasatņiki zvanījās.. uzreiz pateicu, ka pilsētā es taču nelikšu sat un man ir pieejama optika :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , base7 teica:

Nesaprotu, priekš kam ņemt TVPlay Home, ja ir lētāks Lattelekom VTV

Daudzi ņem tikai tāpēc, lai redzētu Dinamo izbraukuma spēles. Un arī dēļ HD, protams.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , base7 teica:

Tieši, tā. Nesaprotu, priekš kam ņemt TVPlay Home, ja ir lētāks Lattelekom VTV. Un daudziem nemaz nevajag ne tādus TV1000 filmu kanālus, ne sportu.

Man liekās ka Sat.tv parsvarā prēks piepilsētas vai lauka vareantiem,pilsēta vispar neredzu iemeslu....Janu kadam HTB+ ļoti gribās tas ar  uzkabin to bļod!

 

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , CAP teica:

man te nesen viasatņiki zvanījās.. uzreiz pateicu, ka pilsētā es taču nelikšu sat un man ir pieejama optika :D

Kopš viasat exsistē  tik vienu reizi mani sasnieguši un arī nejau  caur telefon! Bija kautkādi svētki ja nemaldos Līgo priekšvakars,kā parast uz svētkiem  cilvēki pilsētās  mudž un tad  divas  dāmītes pienāc ar  viasat piedavājumu,mēs tīri labā omā uzklausījām,jutam ka grūti nost tikt"šām pat līdz mapītes lai varētu jau noformēt līgumu ,ka tik pase klāt",pēkšni mans bračka šīm pajautāja>  a kas būs ja  nemaksās,šī izskaidroj ka tā var tik paradniek sarakstā :D  bračka pateic nu vot mēs tur negribam nu nemaz nonākt...Viss atsējās ka nebijušas!

Jūs sapratāt šo maitu kantora vervēšanas  loģiku,maitas zin ka cilvēki iesvilpusi un lielākā daļa ir vienkārši pierunājāmi uz saistībām ,personīgi mūsu pusē zinu 5 cilvēkus kuri  caur telefon piekrituši piedāvājumam  tikai  tamdēļ ka  bijuši  follā",bet pie reizes arī Auni,kad kurjers peigādā un liek parakstīt līgumu ,kālab tad viņus  nepasūtīt naxren!!!"Pēc tam kož nagos....Vis burvīgi un skaisti pirmos tris mēnešus,atlikušos 33 mēnešus maksā 27Ls!!!  Atgadījums no 2007g.

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Īstenībā jau klucis šoreiz pareizi stāsta - nupat manai 76 gadus vecajai mammītei bij piezvanījuši - lai gan mājās virszemes TV un normāls internets, jeļi jeļi parakstīja jau līgumu, labi, ka šai esmu stingri noteicis, pirms ko mājās maini, pakonsultējies ar dēlu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , aoma teica:

Īstenībā jau klucis šoreiz pareizi stāsta - nupat manai 76 gadus vecajai mammītei bij piezvanījuši - lai gan mājās virszemes TV un normāls internets, jeļi jeļi parakstīja jau līgumu, labi, ka šai esmu stingri noteicis, pirms ko mājās maini, pakonsultējies ar dēlu.

Mums tajā  ziņā ir paveicies,tehniskajos jautajumos konsoltejas ar bračku un elektronikas ar mani...

Pirms 5 minūtēm , aoma teica:

^^ vecie stropi atkal strādā.

Strādā gan,bet tomēr kas briestot,laiks jau rādīs!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Kur skatījos info par trikaror,to varot redzēt pat bēz interneta..."kautkas atiecīgi jaievad iekš  tjunera"Tā ar īsti neiebraucu,vajadzības jau nav,bet varbut kāds zin konkretak!?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Rudiger teica:

Ja domāts Tricolor ,tad tikai ar oficiālo karti un moduli (CI+ modulis ieliekams TV vai attiecīgā uztvērējā  - Openbox S3 CI+/Formuler F4 Turbo/S4 PRO+/S6 PRO+/SX4 Base/SX4/SX6/SX9/AS1/AS2/AS4K, VU+ Solo SE/Solo2/Zero 4K/Uno 4K/Solo 4K/Ultimo 4K.

http://www.pultex.lv/product/tricolor-tv-hd-komplekt-modul-ci/

Biju domājis  saucamo  xaļavu...Paskatījos no jauna !Tur izrādās tā  xaļava sanāk uz viņu oficiālajiem aparātiem...Tos,kaut vecais verķis bez abonomenta" updeitojot" kaste ir iespēja kā izrādas tieši pieslegt internetam"nevaigot šķīvi,tik tikai vaig lai uzmeklēt kanālus".Kaste izskatās ka multi TV un tāpēc atiecīgos kanālus  redzot ka IPTV ,šie darbojas no sat tv  saraksta pa velti ,bet ne visi !    Vis drīzāk šiem ir atsevišķa IPTV ,bet kautkas nav izdomāts līdz  galam!   Tas tik tā atradu atbildi uz  savu jautājumu,tas vairāk aktuāli krieviem!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , GulbisRG teica:

Serjoga tu no AMB? Man liekas ka drīz tecēs labāk neka iepriekš :D

Es nu točna ne no AMB un ne tuvu. Es jau protams par, jo ātrāk, jo labāk, bet nu cerība ir maza. Pakete dārga un meistariem diez vai būs interesanta. Pirmkārt signāla viņiem nav otrkārt kā man rakstija "малый спрос на етот ваш виасат"...nu kaut kā tā!

 

Sorry pieļāvu drukas kļūdu no sava samsung...nevis netecēs, bet netek :)) 

Bet gan jau savējie tāpat saprata ap ko lieta grozās ;)

Labots - Serjoga
Link to comment
Share on other sites

2018.12.5. , 19:18, oto oto teica:

Kur skatījos info par trikaror,to varot redzēt pat bēz interneta..."kautkas atiecīgi jaievad iekš  tjunera"Tā ar īsti neiebraucu,vajadzības jau nav,bet varbut kāds zin konkretak!?

Šitā jau ir vēsture, nokavēji apmēram gadu...tas darbojās ar ee.bin 

Paguglē tur daudz par to būs infas

Link to comment
Share on other sites

Tad sanāk tā ka AMB visticamāk neredzēt :pooh_honey: uz ilgu laiku 

Link to comment
Share on other sites

Nu jā... bet uz to ka medus izbeigsies lietas iet jau sen. Visata HD kanāliem jau no laika gala nebija. trikoloram nevija. Ukrainas nebija. Tagad tik jāgaida, kad NTV šo fišku ieslēgs.

Paliek tikai IPtv. (Nu it kā VTV karte viegli šārojoties...)

Jautājums kur labāk dabūt playlistu priekš KODI ar LV kanāliem+ hoķis? (Labāk PM kā saprotu)

Link to comment
Share on other sites

a žēl tos dažus eur samaksāt un nečakarēties jebšu pieradums un sports? :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , CAP teica:

a žēl tos dažus eur samaksāt un nečakarēties jebšu pieradums un sports? :D

Pilsētniekiem vispar nesaprotu kas tur ko medoties,maksā kadus 22 ero kopa pa visu,jeb es cenas ziņā maldos!?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds var tuvāk stāvošs tam pasākumam izskaidrot, kur ir tā problēma?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Ronalds teica:

Paliek tikai IPtv.

Vel tak paliek virszemes"lauķiem ka reize"...tikai nebij izdevīgi kamēr bija šī šrota fīča... 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...