Jump to content

viasat un openbox


base7
 Share

Recommended Posts

man ir radusies viena maza problēma. nolēmu,kad jāklūst par viasat klientu.Nu Ok,viss notiekas,bet ir problēmas ar subtitru korektu attēlošanu. visiem viasat kanāliem(tv1000 filmu/explorer/history) subi rādās nepilnīgi,t.i. piemēram tekstā sākumā,ko kreisās puses izlaisti vairāki burti,pārējais teksts normāli attēlots.

p.s. pirms pusgada,viss ar subtitriem bija kārtībā.varbūt kāds vēl uz openbokša skatās un var pateikt vai arī tada problēma,jo nezinu,kur tas suns aprakts :wtf:

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

nolēmu,kad jāklūst par viasat klientu

visur klusums, visur miers, gan jau rūķis palīdzēs......

boldriks un citi šī seriala skatitaji sapratiis....MAKBETS

Link to comment
Share on other sites

problēma atrisināta.tā kā dēļ ntv biju uzlicis pēdējo softu(5.49 laikam)tur bija tas āķis.tagad uzliku vecāku versiju (5.46) un viss notiekas,subtitri tagad ir korekti attēloti.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...
janispauls

Sveiki,vai vajag Openboxsam 810 softs 5.41 ar visat karti darbosies?vai vajag likt visata tjūnera ID?jo nevar sabāzt visus ciparus :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Uz šiem viasats iet.Tik norādi videoguard un ciparus no piesietā dekodera.Beigās restarts obligāti,savādāk nepaliek atmiņā.


Ja visi cipari nelien,pēdējais nav obligāts.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Pārkopēju jautājumu uz šo sadaļu.  Lai nepiesārņotu tv jaunumus Kur varētu būt problēma jo uzslēdzot uz jebkura kanāla kas atrodāds uz minēta transpondera skaņa parādās un uzreiz pazūd 

 

labdien kapēc visam programmām uz 11785 V 27500 frekvenci nav skaņa un kā to problēmu var atrisināt,man uztvērējs ir openbox s6 hd pvr.

Link to comment
Share on other sites

Baidos ka vienīgais variants - nomainīt uztvērēju. Izskatās, ka viņš neatbalsta jauno skaņas kodeku. 

Moš ir firmwares updeits pieejams, kas šo problēmu risina. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Ronalds teica:

Baidos ka vienīgais variants - nomainīt uztvērēju. Izskatās, ka viņš neatbalsta jauno skaņas kodeku. 

Moš ir firmwares updeits pieejams, kas šo problēmu risina. 

Ja nelīdz pāršūjot... Tak tagat uztvērēji lēti,pat par 20 erikiem var dabūt S2 uztvērēju! 

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , oto oto teica:

Tak tagat uztvērēji lēti,pat par 20 erikiem var dabūt S2 uztvērēju!

Nu tad vot ar tādiem uztvērējiem arī sākas augstāk minētie jautājumi!Priekš kam dzīvi sarežģīt?!Nu tak nevienu vien reizi zinoši cilvēki ir ieteikuši!!!!!Vismaz parasto Zero!Un daudzi jautājumi atkritīs!Nemaksā tak viņš tik kosmisku naudu!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , goicis teica:

Nu tad vot ar tādiem uztvērējiem arī sākas augstāk minētie jautājumi!Priekš kam dzīvi sarežģīt?!Nu tak nevienu vien reizi zinoši cilvēki ir ieteikuši!!!!!Vismaz parasto Zero!Un daudzi jautājumi atkritīs!Nemaksā tak viņš tik kosmisku naudu!

Es runāju par darbībā ejošiem uztvērējiem....ViaPly uz viņa  darbojas svilpdams...nekādu skaņu,video problēmas ,mīnus tāds ka  tādiem uztvērējiem ir ļoti maza flashatmiņa..Ja nemaldos 1000 kanālus var tik uzmeklēt.Man seši pavadoņi aiz DiSEqC 1.1 darbojas korekti!

Sanāk no sešiem pavadoņiem atiecīgos transporderus un vis!Drošibas pēc uztais  beckup...  Jā ir mīnus,uz proča maziņa dzese ko vaig papildīnāt!Protams ja peln sakarīgu piķi tad šadu nepirkt....Man personīgi  apmierin Amiko...40 ero.Neuzskatu ka man  būtu jaizmet vairāk par brendu vai nevajadzīgam fīčām!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

2018.11.28. , 07:33, gromix teica:

skaņa parādās un uzreiz pazūd 

 

2018.11.28. , 07:40, Ronalds teica:

Izskatās, ka viņš neatbalsta jauno skaņas kodeku. 

 

Ja neatbalstītu, tad nebūtu tā, ka parādās.

Link to comment
Share on other sites

Hvz... Tikai minējums - nav uz kā pārbaudīt. Man tāds openboxis bija, bet nomira dabiskā nāvē. 

Link to comment
Share on other sites

Vakarā sazināšos ar jaunbiedru ja nevatēsim attālināti tikt galā lai viņs atved līdz manis to kasti 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Ronalds teica:

Hvz... Tikai minējums - nav uz kā pārbaudīt. Man tāds openboxis bija, bet nomira dabiskā nāvē. 

Man mātei labus gadus bija openbox s1 .Neaceros kad īsti nopirku ,bet jau topā gāja MPEG4"Vēl bija lati"!Sanāca ka lēti adeva,prēkš  viašrota bija pietiekams,pat līdz šīm brīdim! Tagat viņai  kalpo Amiko mini HD ES

Par to dabisko nomiršanu,šis openbox arī  pēc 3 gadu darbības tākā nomira...uztvērej displya paliekot uzraksts boot! Ienāca prātā atvērt kasti,ieraugot  barošanas  blokā sapūtušos galveno kondensātoru,pasūtīju vai atradu ko līdzīgu,openbox vēl  šodien darbojas,bet kā zināms kopš acēla mpeg2 vairs nekādas tolkas!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Secinājums  jamaina uztvērējs cilvēks grib ņemt vu solo pro v4 ķinoešu klonu kādas ir jūsu domas? 

Personīgi es ņemtu vu+ zero

Link to comment
Share on other sites

2018.11.28. , 07:33, gromix teica:

 

labdien kapēc visam programmām uz 11785 V 27500 frekvenci nav skaņa un kā to problēmu var atrisināt,man uztvērējs ir openbox s6 hd pvr.

Kāds emulators tiek lietots? Ja mgcamd, ieteicams to nomainīt ar oscam vai wicardd .Vismaz raksta, ka mgcamd nesaprot AAC skaņu.

Link to comment
Share on other sites

Kāds gan sakars emulatoram kas atkodē plūsmu ar skaņas spēlēšanu??? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , Rudiger teica:

Kāds emulators tiek lietots? Ja mgcamd, ieteicams to nomainīt ar oscam vai wicardd .Vismaz raksta, ka mgcamd nesaprot AAC skaņu.

Ar MgCamd'u tiešām ir problēmas, tas savu gulbja dziesmu nodziedājis, personīgi pārgāju uz Wicardd. Bet pievienojos @Ronalds - kāds medus tecināšanas emu sakars ar skaņas kodeku?

Labots - Delphin
Link to comment
Share on other sites

Diemžēl nav pie rokas tā openboksa. Forumā   http://openboxfan.com/index.php/topic,13698.60.html

raksta tikai, ka uztvērējs nerāda jauno kanālu nosaukumus, par skaņu nesūdzas. Viena populāra stropa forumā ir runa par to, ka nav skaņas 

Octagon 1008SE+ uztvērējam. Un  atbilde   Mgcamd не умеет работать со звуком aac!!!
Побороть эту проблему можно только есль установить oscam,wicardd..

Varbūt kāds Openbox s6 hd īpašnieks var to pārbaudīt? Vispār jau tiem bija arī kaut kāda veca Enigma2,  nu ja nekas nelīdz, tad jau tiešām  jāskatās pēc kā modernāka...

 

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Man uz Aliena arī nebija. Uzliku Audio Source SPDIF un skaņa parādījās.Ar PCM nebija.Nezinu vai ir saistība, bet tas nostrādāja.

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , zariini teica:

Man uz Aliena arī nebija.

Man uz Aliena bija skaņa, bet MgCamd'a raustīšanās neturēja kritiku, neprārtraukti raustijās attēls dēļ kodiem (līdz ar ViA bardaka ēru). To novērsu uzliekot aizstājot MgCamd ar Vicardd.

Nekad uz tā aparāta nekādas perversijas neesmu veicis, tā arī dzīvo ar Spark, varbūt uz Enigmas paveidiem tās problēmas ar skaņu.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Delphin teica:

Vicardd.

Man uz amiko NEO combo nav nekāds Vicardd! Cik skatos kas iekš šī amiko.Visādi homecamd,anakondacamd,Nasscamd,Deltacamd,Spidercamd,Avatarcamd,Xcamd,skycamd,gscamd,KZcamd,camd35,cs378x,samprocamd,safaricamd! Vai kāds no šiem aizvieto MgCamd!? Un vispār kas uz  viniem darbojas....Nekur sharinga neredzu ka kads  ko piedāvatu izņemot MgCamd,NewCamd,Cccamd!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Man arī nebija listē, nokačāju no neta un instalēju "manuāli" to Vicardd. Bija ko pabakstīties lai atrastu uz Sparka ejošu versiju.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Delphin teica:

Man arī nebija listē, nokačāju no neta un instalēju "manuāli" to Vicardd. Bija ko pabakstīties lai atrastu uz Sparka ejošu versiju.

Pievienoji atseviški kā plūginu!Man nespiež,virszemes tv ideāli darbojas uz NewCamd..sat  tv smuki ar Cccamd!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , oto oto teica:

Pievienoji atseviški kā plūginu!

Jā, pievienoju kā velvienu pluginu - strādā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Delphin teica:

Jā, pievienoju kā velvienu pluginu - strādā.

Es saku vis smuki darbojas arī uz ķīnieš izcelsmes aparātiem.. man pat viens pa 24ero COMBO ko pasūtīju  joka pēc no ķīnas lai pārliecinātos vai  šie tikai nesprauz batonus...Jā sanēmu atri'divu nedēļu laikā",pirmais bij tiktiešam uzskatīju ka ķinietis uxā licējs"savā  ziņā ir ārī"samuldējuši visi kā viens atmiņa ziņā ,nevar uz viņa uzdabūt nekādi 4000 kanālus,tikai1000,pilnība pat hotbird nevar uzmeklēt,kad jau ziņo atmiņa pilna!Protams par 24ero neko gigabaitisku negaidi!   Stāsts vairak par to  darbību,ieslēdzu un saktos nav nekādu sharigdatu nekā..!Gribēju  klupt pārdevējam krāga...tad uzmanīgi papētīju bildītes zem preces,atklājās ka uz pulti atiecīgie taustini lai aktivizētu visu vajadzīgo....Tā un šitā  visu parbaudīju ,darbībā vis notiekās i virszemes TV i sat tv ...Kā jau kautkur minēju ataisot ieraugot to mini  dzesīti uz proča to parbaudot pieliekot pirkstu jūtami svilst ap 70° piekombinēju lielāku,ir jau notirgots,cerams ka kalpos...

Ar lētiem ķīniešiem ir tā,ja jasalīdzin ar video noverošanas"reģistrators un 5 kameras" sistēma kura man darbojas 3 gadus nekas nav nosprādzis....var ņemt,bet ar gļukiem gan jasamierinās!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , oto oto teica:

Man uz amiko NEO combo nav nekāds Vicardd!

Un arī nevar būt!

Pirms 13 minūtēm , oto oto teica:

Es saku vis smuki darbojas arī uz ķīnieš izcelsmes aparātiem.. man pat viens pa 24ero COMBO ko pasūtīju  joka pēc no ķīnas lai pārliecinātos vai  šie tikai nesprauz batonus...Jā sanēmu atri'divu nedēļu laikā",pirmais bij tiktiešam uzskatīju ka ķinietis uxā licējs"savā  ziņā ir ārī"samuldējuši visi kā viens atmiņa ziņā ,nevar uz viņa uzdabūt nekādi 4000 kanālus,tikai1000,pilnība pat hotbird nevar uzmeklēt,kad jau ziņo atmiņa pilna!Protams par 24ero neko gigabaitisku negaidi!   Stāsts vairak par to  darbību,ieslēdzu un saktos nav nekādu sharigdatu nekā..!Gribēju  klupt pārdevējam krāga...tad uzmanīgi papētīju bildītes zem preces,atklājās ka uz pulti atiecīgie taustini lai aktivizētu visu vajadzīgo....Tā un šitā  visu parbaudīju ,darbībā vis notiekās i virszemes TV i sat tv ...Kā jau kautkur minēju ataisot ieraugot to mini  dzesīti uz proča to parbaudot pieliekot pirkstu jūtami svilst ap 50° piekombinēju lielāku,ir jau notirgots un cerams ka kalpos...

Ar lētiem ķīniešiem ir tā,ja jasalīdzin ar video noverošanas"reģistrators un 5 kameras" sistēma kura man darbojas 3 gadus nekas nav nosprādzis....var ņemt,bet ar gļukiem gan jasamierinās!

Traks stāsts!?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ticket2 teica:

Cauri ir ar salkano?

tu par PlyTV"viašrotu"!?Cik dzirdu no dažadiem sharing ipašniekeim "viasat" nedarbojas!Nu nekas  patreiz saktos no sava kombo virszemes TV,tadi pašā stilā!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Tauta runā, ka pašreiz neiet pat ar oficiālajām kartēm. Kāds var to apstiprināt?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ridao teica:

Tauta runā, ka pašreiz neiet pat ar oficiālajām kartēm. Kāds var to apstiprināt?

Oficiā veidā ,tiko  divi apstiprināja ka vis  notiekas!!!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Game over.

Провайдером включены дополнительные ограничения и карты не работают в неофициальном оборудовании.

Link to comment
Share on other sites

Nav nekāda traģēdija, ņemot vērā pieejamo iptv klāstu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...