Jump to content

Mobilo telefonu pirkšana - Masu tirdziņš


Wheeler

Recommended Posts

Anonīms Alkoholiķis

Vislielāko gemoroju var dabūt, ja procesu veic face-to-face vai face-to-ass. Ja process iet caur paciņautomātiem, tsf tam jābùt baigajam gemorojam, lai norautos, un esošā pašizolàcija nieks vien ir salīdzinājumā ar to kas sekos.

  • Patīk 1
Link to comment

nu papildus prasiba ir masku lietosana ja nav maskas nav deal. 2 m distance. noliek uz galda mobilo to nopūš ar dezinfekcijas lidzekli sāk čekot. nitrila cimdus un dezinfekcijas lidzekli esmu gatavs sagādāt. ja ir elpcelu problemas deal ir off uzreiz. 
5 minūtēs var nocekot mobilo. var veikt pārskaitijumu ja negribās cash.

ar pacin automātiem ir pieredze lieks cakars un nervi sapisti. 
 

Link to comment
  • 6 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Ja nu kādam pēc DIY ekrāna maiņas ir saglabājies vecais sasistais displejs, bet ar ejošu touch un matricu, labprāt atpirktu. Piedāvājumus PM

Meklēju konkrēti no zemāk redzamā saraksta

Iphone - X,XS,XS MAX,11, 11pro, 11pro max, 12/12pro

Samsung - S8 PLUS, S9, S9 PLUS, S10, S10 PLUS, NOTE 8, NOTE 9, NOTE 10, NOTE 10PLUS.

Link to comment

A quick shameless plug no manas puses -

 

Vēl joprojām iepērku un/vai mainu pret elles dziru vai ēdamo un/vai pieņemu dāvinājumā vecus interesantus vai retus retro mobilos telefonus (vecākus par ~2005.gadu). Īpaša preference uz agrīnajiem GSM telefoniem, kā arī vecajiem Symbiāņiem, BlackBerry, visādiem ekzōtiskiem formfaktoriem (atlokāmi, atbīdāmi, pagriežami, dual-slider, utt.).

 

Ja ir aizķēries krājumos kaut kas, ko žēl mest ārā, un kas varētu tikt notīrīts, restaurēts, iegūt pārbūvētu bateriju, un dzīvot otru dzīvi gādīgās rokās, nekautrējieties un uzsitiet ziņu. Paldies jau iepriekš.

 

P.S. Retrospektīvā paldies tiem forumiešiem, kas jau iepriekš bija atsaukušies. Apsolu, ka kādu ziemas vakaru, kad beidzot būs spēks, sabildēšu visus no jums iegūtos aparātus vienuviet. 

Labots - Artanis
  • Patīk 1
Link to comment

Artanis, negribu tevi kārdināt, bet palielīties gribas.

Nav man kolekcija kā tev, neesmu kolekcionārs un kolekciju veidot negrasos. Bet daļēji tevis iedvesmots kaut kā pāris antikvariātus sev arī iegādājos.

Nokia 5110, darbojošs, ideālā stāvoklī. Nopirku vienā lietotu mēbeļu veikalā, neticēsi, par 3 eiro. Komplektā orģinālais lādētājs un orģinālā kastīte, manuāļu nebija. Telefons Zviedrijas tirgum, uz kastītes SE, bet starp izvēlnes valodām latviešu valoda ir, kaut kāda Zviedrijas operatora loķētais, atloķēja man par 10itnieku, tagad pilnvērtīgi darbojas ar LMT karti, neko nezvanos ar to telefonu, bet nedēļu gaidīšanas režīmā akumulators iztur.

Domāju, ka tavā kolekcijā šis modelis ir, bija sava laika pats populārākais modelis. Ja tomēr tev šī modeļa nav, varu sabildēt, kad liksi bildes ar savu kolekciju forumā, kā atbildi pievienošu savu bildi.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Pirms 3 minūtēm , vvv teica:

Artanis, negribu tevi kārdināt, bet palielīties gribas.


b78.gif

  • Haha 1
Link to comment
Pirms 5 minūtēm , vvv teica:

Nokia 5110

Mmmm, mans pirmais... Pirkts savulaik pā ~35Ls. Noturējās ~mēnesi - kojas, tusiņi - kaut kur izkrita Āgenskalnā :D

Link to comment

Nekas ūber ātrs neliekas - tikko intereses pēc nomērīju - no power pogas nospiešanas brīža līdz locksreen - 13 sekundes. Labi, tas kalkulators ieslēdzās 7 sekundēs, bet nu nav jau tā, ka mūsdienu telefoni slēdzas minūti.

Link to comment

Atradu vienu vēlāku gadu zvani/sms nokia telefonu, tam 13 sekundēs ieslēgšanās, E52 ar simbiāni 23 sekundēs ieslēdzās. Katrā ziņā, tik ātri, kā 90os gados, vēlāko laiku telefoni neieslēdzās, parādījās sākuma sveiciena ekrāni, tas sekundes iztērēja.

Link to comment

Nav vairs iespēju notestēt, bet Pixel 3 arī slēdzās žigli, bet tas parādījās pēc kaut kādas Android versijas, jo iepriekš arī bija "ilgais ceļš kāpās".

Link to comment
Pirms 19 minūtēm , martinno teica:

bet nu nav jau tā, ka mūsdienu telefoni slēdzas minūti.

Slēdzas mūsdienu telefoni ilgi, nevar salīdzināt to laiku telefonus, kas bija vienkārši kā spuldzītes, ar mūsdienu telefoniem, kas vairs nekādi telefoni sen jau nav - pilnvērtīgi datori kompaktos izmēros ar zvanīšanas funkciju.

Pirms 2 minūtēm , martinno teica:

arī slēdzās žigli

Vai tā žiglā ieslēgšanās netiek panākta līdzīgi kā Windows datoros, tur fast boot un tamlīdzīgi?

Link to comment
Pirms 18 minūtēm , vvv teica:

Slēdzas mūsdienu telefoni ilgi

Eu! Džeki! Nopietni! 🤣🤣🤣

Kas jums tas par fetišu? 🤣 Es savu hujveju kā ieslēdzu apmēram gadu atpakaļ veikalā, kad nopirku, tā neesmu izslēdzis.

  • Patīk 2
Link to comment

Es joprojām lauzu galvu un nesaprotu kas ir jādara ar telefonu lai vajadzētu kautko jaudīgāku par 625 vai mūsdienīgāku 712 drakonu. Viss iet, viss lido.

 

Sīkajiem 625 drakoni, spēlē savus blawstars un vel 50 parējās spēles, viss griežas. Mi a2 lite

Link to comment
pirms 1 stundas , vvv teica:

Artanim!

Iesaku apskatīties

Vecais, es ceru ka Tu vēl atminies no iepriekšējā topika laikiem, ka man burtiskā nozīmē ir vairākas pilnas atvilknes ar DCT2 un BB5 paaudzes Nokiām. Lielākoties nepaiet ne pāris nedēļas, kad es kādu tādu nejaucu ārā, netīru, nelodēju vai nepāršuju. :D Es esmu atskatījies to ielādes procedūru līdz baltajām pelītēm, un nu jau šķiet māku Nokia Tune nospēlēt uz klavierēm ar aizvērtām acīm.

  • Patīk 1
Link to comment
INTRASERVERNET

@Artanis no taviem visiem DCT2, BB5 vai kads strada telefona tiiklaa? Domaju, ka DCT2 neviens nestrada no BB5 varetu stradat laikam visi. Ja nemaldos 3G tikls nekur nav pazudis.

Link to comment
Pirms 6 minūtēm , Artanis teica:

Es esmu atskatījies to ielādes procedūru līdz baltajām pelītēm

Tev bija kaut ko citu jāskatās, nesapraša tu.

Tev bija jānovērtēt tā vecā telefona stāvoklis, nevienas skrambiņas vai citādas lietojuma pēdas, gumijas pogas nepadilušiem uzrakstiem... :D

Tas teksts par ātro ieslēgšanos pārējiem biedriem, kuri aizmirsuši tos laikus.

Link to comment
Pirms 4 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

@Artanis no taviem visiem DCT2, BB5 vai kads strada telefona tiiklaa?

AFAIK, pilnīgi visi mani DCT2 strādā GSM, un vairums no tiem arī pie mums LV vēl strādājošajās frekvencēs.

 

Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

Tev bija kaut ko citu jāskatās, nesapraša tu.

Tev bija jānovērtēt tā vecā telefona stāvoklis, nevienas skrambiņas vai citādas lietojuma pēdas, gumijas pogas nepadilušiem uzrakstiem... :D

Paklanos, pakniksēju un no sirds atvainojos, ka nedevu pienācīgu ieguldījumu pamasējot Tavu ego. :D Bet ja pa nopietno - tiešām šitik labā stāvoklī truba pa 3 eurolašiem? Tu ko - tam mēbeļu veikala opim iedevi pa tauri, vai piesolīji nopirkt lielo dermantīna klubkrēslu, lai tikai iedod atlaidi trubai?

  • Haha 2
Link to comment
INTRASERVERNET
Pirms 3 minūtēm , vvv teica:

Tev bija kaut ko citu jāskatās, nesapraša tu.

Tev bija jānovērtēt tā vecā telefona stāvoklis, nevienas skrambiņas vai citādas lietojuma pēdas, gumijas pogas nepadilušiem uzrakstiem... :D

Tas teksts par ātro ieslēgšanos pārējiem biedriem, kuri aizmirsuši tos laikus.

Korpusu, pogas vecam nokiam joprojam var iegadaties kiniesu brinumsaitos. Pamata vairums ir gadijumu, ka korpus neatbilst pogu izmeram, vai kas citadi pec uzliksanas strada ari neprecizitati

 

Link to comment

@INTRASERVERNET   Tu pats savā otrajā teikumā pamatoji, kādēļ tavs pirmais teikums nav uztverams kā objektīvs ieteikums.

  • Patīk 1
Link to comment
Just now, INTRASERVERNET teica:

Korpusu, pogas vecam nokiam joprojam var iegadaties kiniesu brinumsaitos.

Var nopirkt, ja paveicas. Man pieredze ir diezgan liela ar ķīniešu brīnumsaitiem, pārsvarā tas viss, ko viņi tirgo, ir pakaļdarinājumi, orģinālās daļas lielākoties ir palietotas.

Pirms 5 minūtēm , Artanis teica:

tiešām šitik labā stāvoklī truba pa 3 eurolašiem?

Es pats biju izbrīnīts. Acīmredzot veikalnieki nesaprata novērtēt. Zini kā tajos sekondhand mēbeļu veikalos, atved kravu no Zviedrijas, izkrauj, kādā skapītī šitais mētājās, tik pat labi varēja izmest miskastē. Iespējams pat priecīgi bija, ka viņiem trīnītis kā no gaisa nokrita negaidīti.

Vēl vairāk jābrīnās, ka kaut kāds tipa Artanis neiemeta aci tajā veikalā, nav Artanis vienīgais veco telefonu kolekcionārs, tas telefons viņiem ilgi nostāvēja bez intereses tur.

  • Patīk 2
Link to comment
Pirms 5 minūtēm , vvv teica:

Vēl vairāk jābrīnās, ka kaut kāds tipa Artanis neiemeta aci tajā veikalā, nav Artanis vienīgais veco telefonu kolekcionārs, tas telefons viņiem ilgi nostāvēja bez intereses tur.

Jā, tas nudien ir maķenīt neierasti, jo es parasti šturmēju visus noskretušus furnitūras veikalus cerībā tur iegādāties NMT ēras mobilos tālruņus. Tiešām mistika.

 

Bet ja tā nopietnāk, tad es parasti apstaigāju visādus Spīķeru tirdziņus, sestdienas tirdziņus Teikā un citviet Rīgā. Mazpilsētās iebāžu degunu kādā lombardā - ir nācies tiešām lieliskus eksemplārus tur iecelt par stipri zemākām cenām nekā plēš vintāžas feinšmekeri visādos Jēbajos un Sejasgrāmatā. Tie pidari jau zin, cik par šādām mantām mēģināt noplēst - neko pa lēto vairs nedabūsi.

Un, jā, ja tas gadījumā paslīdēja garām caur manu bezgaumīgo sarkasmu - apsveicu ar tiešām feina kolekcijas eksemplāra iegūšanu, @vvv !

  • Patīk 1
Link to comment
Pirms 3 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

tev ir originalas daljas vai no kiniesu brinumiem pakaljdarinajumi?

Kam tieši? Vecajām nokijām? Man ir dažas «paceltas» nokijas, kurām sapirku orģinālās daļas, pilnīgā svaigas korpusa sastāvdaļas, vienam modelim displeju nomainīju uz orģinālo jaunu. Ir gadījumi bijuši, kad aplauziens, pērc orģinālo, atsūta kopiju.

  • Patīk 1
Link to comment
2021.11.25. , 20:31, martinno teica:

Nekas ūber ātrs neliekas - tikko intereses pēc nomērīju - no power pogas nospiešanas brīža līdz locksreen - 13 sekundes. Labi, tas kalkulators ieslēdzās 7 sekundēs, bet nu nav jau tā, ka mūsdienu telefoni slēdzas minūti.

Nemuldi. Ieslēgties jau viņš ieslēdzas, bet kamēr visu sakačā un procesus iedarbina, vēl 20s paiet.

Link to comment
Pirms 59 minūtēm , raivix95 teica:

Nemuldi.

 

Par sevi tā runā :)

 

Fonā kaut vai vēl stundu lai darbojas - pēc 13 sekundēm ir lockscreen'ā un ir lietojams.

Link to comment
Pirms 48 minūtēm , martinno teica:

pēc 13 sekundēm ir lockscreen'ā un ir lietojams

Ja ir lokskrīnā, tad vēl pāris sekundes jārēķina, kamēr atlokosi. Lietojams ir tad, kad sāk izsaukt zvanīto numuru. :D

Nebūs mūsdienu viedtelefoniem tāda tupa vkļuč/vikļuč ātruma, kā bija kādreizējiem.

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...