Jump to content

Atkal par Nokia E51


ivo
 Share

Recommended Posts

Sveiciens,

 

Bija tēma par šo modeli, bet kaut kur pazudusi. Interesē, vai ir kādi jaunumi kāršanās jomā. Nupat jau šī lieta kļūst neizturama, citreiz pat 2x pēc kārtas nokaras pie ienākošā zvana. Jauna softa arī kā nav tā nav :(

Link to comment
Share on other sites

Es kaut kā esmu pamanījis, ka šis dažreiz pēc zvana veikšanas ieliek rimbuli uz "Žurnāls", tad kad ieeju iekšā un tad atpakaļ, šis to rimbuli noņem.

Protams atvērtas aplikācijas arī uzrādas ar rimbuli un man arī pēdējais kāriens bija, kad nimbuz bija aktīvs.

FW gan džeki varēja ātrāk izlaist.

Nākamais modelis ir vēl ar lielāku "lāgas" devu, tā kā to arī ņemt liela jēga nav -> zūd savienojums/ zona nekāda/utt

Es pagaidām cerīgi skatos uz 5530, bet nu jānogaida........

Link to comment
Share on other sites

Lietoju vairāk kā gadu E51 un ne reizi nav kāries nost, viss perfekti strādā. Moš tāpēc ka neupdeitoju firmwari, ar kādu nopirku, tādu lietoju - 200.34.36 (2008.04.24).

 

Rimbulītis nozīmē ka konkrētā aplikācija ir atvērta. Var pārslēgties uz to aplikāciju un aizvērt. Pārslēgšanās notiek paturot Home taustiņu, strādā gluži kā uz win Alt+Tab.

Labots - wxy
Link to comment
Share on other sites

Runa šobrīd iet par pēdējo fw, kurai ir lāga pie ienākošā zvana.

Agrāk kaut kā nemanīju, ka šis kaut kādus rimbuļus vilktu žurnālam.

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Lietoju ~2 mēneši šo modelīti.

 

Rimbulis pie žurnāla paliek pie katra izejošā zvana, jo, beidzot zvanu izmet pa taisno uz Home skrīnu, bet zvanu ta veica no žurnāla. Šis ir gļuks (jeb kā progammētāji teiktu - nedokumentēta fīča :spiteful: ), kura, cik zinu, izpaužas uz vairumu e51. FW pats pēdējais, kas bija pieejams. Arī piedzīvota kāršanās pie ienākošā zvana. Bet tā, diezgan labs darba lopiņš

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mans E72 šī mēneša laikā ir kādas 2x uzkāries mēģinot atbildēt uz zvanu.

 

Agrāk šī problēma nebija novērota.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...