Jump to content

IPbox 900HD


leon
 Share

Recommended Posts

Čalīt,brālīt,nepriecājies par agru.Tas ar Hiperterminālu jāraksta(kermit)brīvajā atmiņas zonā.Tas ir binarņiks.Palasi sat ekspertā vai pie poļiem.Es savai Katjkai pagaidām virsū nelikšu.Lēnāk brauksi,tālāk tiksi.Kas,grūti ielikt katru imidžu savā usb fleškā.Tās jau tagad tikpat kā neko nebleķo.Bet,ja Tu domā parasto,tad,man liekas,priekš IPbox arī ir BA.http://www.sat-universe.com/forumdisplay.php?f=363 http://forum.sat-expert.com/ab-ipbox/ http://digitalsat.nu/index.php tie ir zviedri,pilns ar visu ko.Zviedriski un arī angliski,ja uzdosi jautājumu.Reģistrācija vienkārša.Tur ir gan priekš IPbox,Azboxs,DrImiem,Kathrein u.c.

Labots - MaskaV
Link to comment
Share on other sites

Liec virsū Multiboot file for CuberRevo-mini un būs tev laime.

# 1 boot with CDKroot(NFS)

# 2 boot from USB memory stick, with internal HDD

# 3 boot from flash-memory with original image

# 4 boot with NFS

# 5 boot from USB memory stick, but without internal HDD

# 6 boot from internal SATA HDD

# 7 boot from flash-memory with another image

Link to comment
Share on other sites

cik sapratu, tad ir imidža fails kas no USB uzliekas?

Un kādam softam jābūt iešūtam pašā IPbox 900 ?

Labots - leon
Link to comment
Share on other sites

Jā, liekas no USB, tikai imidža failu pārsauc usb_update.img. No sākuma uztvērējā stāvēja NLB softs, bet tā kā esmu Enigmas cienītājs tad pārliku Enigmu 1. USB flešā iemetu pēdējo PKT Enigma2.

Link to comment
Share on other sites

Man ir uzlikta Enigma1 --15-06-09 release, šodien iznāca ABcom E1 =27-10-09 release priekš iekšējā flasha , ja vakarā sanāks laiks izmēģināšu. Man gan ir IPbox9000HD, bet principi tie paši.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Tagad ir parādijušies AB IPBox 99HD,kuriem jau origināli stāv iekšā E2.Palasijos forumus un saprotu,ka šis modelis ir apgraizīts 9simtās sērijas.Tā it kā viss darbojas,bet nekur forumos es neatradu kā uz 99 palaist Viasat kartiņu.Kurš Cams būtu labākais,lai tiktu pie bildes?Interneta nav,bet kartē ir paņemti daži HD kanāli.Iepriekš pateicos :declare:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Vai kādam būtu saglabājies kāds softs priekš AB IPBox 910 HD ? Es te pamēģināju uzlikt SifTeam E2,bet neatrod kanālus.Pieļauju,ka nesakrīt ST Tuners.Varbūt ir iespēja to palabot caur DCC?


Pagaidām uzliku PGI Final,palaidu mgcamd,bet ir viens bet.Katreiz slēdzot dekoderi,nepalaižas mgcamds un nākas to iedarbināt caur Pluginu.Kā varētu labot šo lietu?

Labots - lipka
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ir pienācis tas brīdis,ka Mgcamds beidz savu darbību sakarā ar NTV+ skatīšanos un pie AB Ipbox 910HD ir jāpalaiž Wicards vai Oscams.Varbūt kādam ir kas aizķēries no šiem Emu?

Virsū stāv PGI Final.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Tas brīdis jau vairāk kā mēnesi bija pienācis, bet visi slinkoja, kā tas pierasts... 

Vienkāršākais ir lejuplādēt un manuāli aizstāt mgcamd izpildāmo failu ar wicardd (wicardd jāpārsauc par mgcamd) un iekš /etc/tuxbox/config jāiemet wicardd.conf, ko iedevis stropa saimnieks, pielabojot [dvb] sadaļu - tik vecam uztvērējam nav nepieciešamības visu izdarīt skaisti.

http://forum.csproxy.tv/viewtopic.php?t=5900

Reku, viss kas tev nepieciešams.

Link to comment
Share on other sites

Visu sadariju,bet vaļā nesprūk.Wicard config liku keys mapē,jo iekš etc nav tuxbox mapes.

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Varbūt pamēģini nomainīt veco mgcamd ar jauno 1.45b , saglabājot veco nosaukumu? Vakar uz viena DM800 tas nostrādāja, palaidu arī wicardd no .ipk faila.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 5 stundām , lipka teica:

,jo iekš etc nav tuxbox mapes.

Nu, tad jau tikai jāuztaisa tā mape un zem tās config mape un būs oki.

 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

vari palaist to wicardd bez parametriem un redzēsi, kur tas taustīs pēc config faila. 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Bruketajs teica:

Nu, tad jau tikai jāuztaisa tā mape un zem tās config mape un būs oki.

 

Šo es arī izmēģināju,bet nekā.

 

pirms 3 stundām , Bruketajs teica:

vari palaist to wicardd bez parametriem un redzēsi, kur tas taustīs pēc config faila. 

 

Šo es nesaprotu.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 12 stundām , lipka teica:

Šo es nesaprotu.

telnetā ar komandu "ps aux" paskaties vai tas mgcamd (wicardd) ir palaists un ja ir tad killall -9 wicardd(vai mgcamd) un tad palaid ar pilno ceļu (parasti - /usr/bin/mgcamd_1.3x) ja wicardd meklēs konfigu ne tur, kur ir, būs lamas konsolē par cannot fing config, using defaults. Ja nebūsi svaigi iekopētajam wicardd piešķīris 0755 permīcijas, wicardd nepalaidīsies vispār.

Bet 99% labāk ir izmantot gatavu instali ar visiem konfigiem un pielabot, kā pašam vajag.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 900 un 910 Boxi ir nolikti pie malas,bet tagad man aktuālāk būtu palaist AB IPBox 99HD.Vakar visu dienu nosēdēju,lai palaistu medu uz NTV+,bet neveiksmīgi.Viasats darbojas,bet arī niķīgi.Vai varētu kāds atsaukties un palīdzēt man palaist to medu uz NTV+.Varu arī par atlīdzību.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Uz tiem 99HD nav normāli imidži, jo tam draņķim nav ne flasha nedz rama pietiekamā daudzumā. Savulaik pāris stundas ziedoju  tādam aparātam un sapratu, ka jāieliek ssā, kur viens trakais pa 35Eur nopirka. 

Link to comment
Share on other sites

Es zinu,ka ir džeks,kas var to sariktēt,tikai pagaidām ir nesasniedzams.

Labots - lipka
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 11 stundām , lipka teica:

AB mājas lapā piedāvā failu multiboot.Kam tas domāts?

Lai to draņķi nēģinātu startēt no usb vai sata, jo flash atmiņa ir nožēlojami maza. Strādā tas ne bez mokām.

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...