Jump to content

Rimčika piedāvātie Willeroy&Boch naži - kā kalpo ?


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

versatile

NC.

davaj uz laukiem pie medniekiem. dabuu radzinjus buku.

pec tam pie juveliera - jaa, juveliera. vajag apviileet un izpuleet buka radzinja vidusdalju, lai vienaa galaa rags, talak eerts rokturis un talak nazis.

spals uz urraa - majas tadus lietojam Tramontina filejas nazhiem - uhh, ku asi, bet spali suudi...

Link to comment
Share on other sites

NC, labus nažus ražo labi nažu ražotāji, nevis valstis - tā ka somija ne somija - tici vai nē arī ķīnā ir neširpotreba ražotāji, kuri ražo arī kvalitatīvas lietas - tikai kā jau banānu republikā neko mums no tā neredzēt.

 

Par Fiskars - man pašam arī ir dzeltenās plastmasas ar gumijoto pārklājumu - ļoti labs (kaut arī paplāns asmenis, kas lielākoties pat ir pluss, nevis mīnuss) un tam nekas neļogās atšķirībā no iepriekš manis pieminētā.

 

No nažiem iesaku zviedru profesionālos no Frosts/Mora:

http://www.frosts.se/index_2_uk.html

Link to comment
Share on other sites

Keramikas nazi nemūžam neuzasināsi paša spēkiem (jāsūta uz rūpnīcu) un tas ir trausls. Ja izdauzīsi robiņu, tad neko nevarēsi padarīt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
par labiem nažiem runājot - mans slapjais sapnis ir aizdoties uz Helsinkiem

kur pretī katedrālei ir īstenu somu duncīšu veikals

un iegādāt kārtīgu "roku gatavotu" virtuves nažu komplektu

Papētīju savus dažus Rimi crapnažus - tiešām, tajā pašā vietā sāk veidoties plaisa. :pooh_honey:

 

Anyway...

Kad pēdējo reizi Helsinkos biju, garām ejot, šķiet, piefiksēju tur 2 bodes (tieši pretī luterāņu katedrālei, pāri laumumam ar slāva pieminekli). Kuru tu domā? Ir kaut kāds nosaukums viņai vai nepārprotams orientieris?

Ar kādām cenām būtu jāorientējas teiksim par jūžual ikdienas gaļas griežamā naža vienību? Nu tā, lai ieejot neaizeju ar sirdi. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Zachiic

 

da cik zinu visiem kas aktīvak lieto tie rimi naži plīst tieši tai pašā vietā ...

brāķis ko rimi ir iegādajis no ķīnīzeriem ...

 

īsti naži ir pērkami tai sarkanajā rimbulī ...

nazi.JPG

 

PS naudās minimums 100-120 jevras atvēli un būs perfekts ikdienas virtuves nazis ...

ja gribi šikot atveli ap 200-250

pa 300-400 jau pilns komplekts "visam mūžam"

Link to comment
Share on other sites

Nez, manām vajadzībām sāmu naži ir pietiekami labi, ārkārtas situācijā arī skūties var :>

Link to comment
Share on other sites

Ar nažiem nekādu problēmu. Atvilknē stāv vēl viens rezerves universālais joprojām iepakojumā.

Bet nažu turētājs gan ir kaut kāds sūds. Viņam iekšā ir kaut kāda līme, un, turot tajā nažus, to asmeņi nosmērējas ar to līmi un tad var berzt nost.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Sky_High

 

tas mēsls ir prasts gumijas plāksteris pielīmēts pie metāla aplikas ap koka turētāja pamatni

(man tas nolipa pirmajā lietošanas mēnesī)

tu esi pamanījies (kā es un visi pārējie) iebāzt nazi nevis starp koku un gumiju bet starp gumiju un bleķi

plēs nach nost to melno mēslu un samierinies ka naži klabēs turētājā ...

citādi zajibojšja līmi tīrīt nost ....

 

nu ir mēsli tie rimi naži ir ...

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

Man vislabākais nazis atstiepts 10 gadus atpakaļ no Rīgas miesnieka - vācu ražojums ar ko "tušas" griež filejās :D . Mūžīgs praktiski un ass.

Link to comment
Share on other sites

NC, danke. Atjaucu vaļā un saliku kā vajag.

Ja atlips atkal vaļā, domāšu labāku veidu kā to lentu piestiprināt pie koka.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...