Jump to content

Windows 7 internets


Punk'D
 Share

Recommended Posts

Ir stacionārais ar Windows 7, kuram internets iet caur rūteri. Rūteris nodrošina internetu portatīvajam. Sākumā viss bija kārtībā, uzinstalēju uzreiz bija internets. Tagad ieslēdzot nav. Sanāk vienīgi tad ja disablo Local Area Connection un paņem Torubleshooting. Tad viņš atliek atpakaļ un iet. Neesmu vēl mēģinājis atslēgt rūteri, lai ir tikai modems. Varbūt vajag instalēt rūtera softu vēl virsū stacionārajam?

Link to comment
Share on other sites

Man trīs kastes ar W7 iet caur rūteri ASUS, nevienai nav virsū rūtera softs. Tas softs pamatā domāts lai nespeciālists pirmo reizi pieslēgtos un veiktu quick-uzstādišanu, un arī lai menedžētu firmvāres...

Link to comment
Share on other sites

Man gan nets iet pa taisno, bet tikunta jadara tiesi ka tev lai atkal paraditos.

Kautkads septitais gluks.

Link to comment
Share on other sites

Tikai ar modemu viss iet uzreiz, bet ar rūteri visu laiku iesle'dzot datoru jādisablo Local Area Connection un jāuztaisa troubleshooting. Tas tak nav normāli.

Link to comment
Share on other sites

Man pēc Win 7 instalācijas pazuda WIFI. Tīkla karte un adapteris uzrāda ka strādā, bet prasa lai ieslēdzu Wireless capability pogu. A poga ta vairs neslēdzas. Taustu kobinācijas arī ne. Ir risinājumi? (Fujitsu Siemens Amilo)

Link to comment
Share on other sites

Mēģini atslēgt adapteri iekš network connections, un tad vai nu turpat ieslēgt, vai nu taisīt diagnostiku (troubleshoot) - vismaz man šādi Windows pati ieslēdz Wi-Fi.

Link to comment
Share on other sites

Laikam tomēr neprecīzi izteicos. Adapteris jāieslēdz ar pogu, a poga neslēdzas un lampiņa neiedegas. Trobelshūters arī uzrāda - Lai iespējotu bezvadu iespēju ,ieslēdziet slēdzi kas atrodas datora priekšpusē.

Link to comment
Share on other sites

Ieej kontrolpanelī un uzspied uz Windows mobilitātes centra. Tur būs iespēja ieslēgt bezvadu savienojumu.

Link to comment
Share on other sites

Ieej kontrolpanelī un uzspied uz Windows mobilitātes centra. Tur būs iespēja ieslēgt bezvadu savienojumu.

 

Paldies atradu to vietu. Bet tur tāda bilde. Un augšējo pogu nospiežot parāda ka nav neviena tīkla.

 

Jautājums noskaidrots. Windows 7 neatbalsta šo adapteri un pat Vista nē. Kompis 4 gadus vecs.

post-80718-125732905255_thumb.jpg

Labots - ulala
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man draugam ari ir Amilo Pro kad uzliku vinam W7 WiFi gaaja, kad uztaisiju pedejos apdeitus WiFi pazuda. Un System restore arii nellauj atgriezties tieshi pirms shi apdeita!!!! sasodiits

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveiki!

 

Man līdzīga problēma kā autoram.

Ir Win7 uz stacionārā, nets caur rūteri, pie ieslēgšanas kompis izvēlās slēgties klāt tīklam ar nosaukumu Network, kurš neiet.

Izdarot enable/disable uz šīs LAN konekcijas, tiek piekonektēts tīklam ar nosaukumu Network 2, kurš strādā.

Kā izdarīt, lai kompis uzreiz tēmē uz Network 2?

 

*bump*

 

Problēma joprojām aktuāla. Vai tiešām nevienam nav nekādu ieteikumu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...