Jump to content

Viasat soda par patērētāju maldināšanu


Aigarsclp
 Share

Recommended Posts

Viasat soda par patērētāju maldināšanu.

Patērētāju tiesību un aizsardzības centrs (PTAC) ir piemērojis 1 500 Ls lielu naudas sodu AS Viasat par maldinošas komercprakses īstenošanu, izplatot reklāmu radio, kurā tiek noklusēta patērētājam būtiska informācija.

 

PTAC pārstāve Sanita Gertmane Db paskaidroja, ka no 3. augusta līdz 18. septembrim norisinājās Viasat kampaņa «Pērc Viasat un skaties Rīgas Dinamo spēles Viasat Sport Baltic kanālā». Reklāmas tika atskaņotas: Latvijas Radio2, radio Alise+, radio Skonto, radio Star FM.

 

(Foto: Vitālijs Stīpnieks, DB)(Foto: Vitālijs Stīpnieks, DB)Minētās kampaņas ietvaros PTAC konstatēja, ka reklāmās tika noklusēta būtiska informācija, ka minimālais līguma slēgšanas termiņš ir 24 mēneši, kā arī, lai varētu noslēgt līgumu ar 9.99 mēnešmaksu, ir obligāta arī automātiskā rēķinu apmaksa.

 

Tādējādi PTAC nonāca pie slēdziena, ka Viasat īstenojusi negodīgu komercpraksi, jo vidusmēra patērētājs varēja, iespējams, pieņemt lēmumu, ko nebūtu darījis, dzirdot papildinformāciju, kas reklāmā netika atspoguļota.

 

PTAC par līdzīgiem pārkāpumiem ir sodījis arī citus pakalpojumu sniedzējus: Lattelecom, Baltkom, kā arī Tele2.

 

 

http://www.db.lv/rss/a/2009/10/23/Viasat_soda_par_pateretaj#continue

Link to comment
Share on other sites

Naudas sods ir smieklīgs, bet ne jau tur tas mērķis.

 

Šaada negatīva publicitāte viņiem izmaksās daudz daudz vairāk.

Link to comment
Share on other sites

viasatam maldināšana ir ierasta prakse,pēdējo reizi tā izskanēja šo pirmdien,LR1 rīta raidījumā(nemācēšu pateikt,kurā tieši),kur viasat pārstāvis pat nezināja kādā valodā raida viens no viņu tā saucamajamiem paaugstinātas maksas kanāliem.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

šo pirmdien,LR1 rīta raidījumā(nemācēšu pateikt,kurā tieši),kur viasat pārstāvis pat nezināja kādā valodā raida viens no viņu tā saucamajamiem paaugstinātas maksas kanāliem.

To jau ir grūti nosaukt par maldināšanu. Drīzāk par totālu nekompetenci, diemžēl.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Zini, tā kā es arī no satelītiem gandrīz neko nejēdzu, tad man tas liekas gandrīz uz ticamības robežas. Nu, protams, es saprotu, ka šķīvi diezi vai vajadzēs mainīt, un, ka pie viena šķīvja var arī piešķilt vairākus uztvērējus or something. Bet tas, ka uztvērējs vai galva ir nederīgi, tam gan es varētu noticēt, jo tie standarti, cik zinu, mainās ik pēc pāris gadiem. Man omei vecais satelītuztvērējs laukos arī vairs knapi kaut ko ķer, un nav derīgs mūsdienu kanāliem.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Mana doma bija vairāk vērsta uz to, ka redz cilvēkiem nav naudiņas par ko līdz darbam tikt, bet omei un pašiem sev ir 3 TV, 3 dekoderi un saķiks no via$at. Man tas īsti "nelīmējas". Bet katram jau savas dīvainības... Protams, arī visa$at ar saviem brīnummeistariem un servisiem nav medusmaize.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēki ir idioti un tur neko nevar padarīt. vaino Viasat par to, ka nav naudas par ko uz darbu braukt. Kāds tam nafig sakars ??? Gaudu tantes IBIO...

Link to comment
Share on other sites

... "Dzīvojam ļoti trūcīgi, nav naudas maizītei, tāpēc sviestu smērējam tieši uz desas". :hi:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

mafijs

Citāts "Pēc tam sapratām, ka katru mēnesi iegādāties karti ir tā kā par dārgu, iztikām ar vecajām jumta antenām."

Nesapatu kas par karti katru mēnesi un kāds sakars satelītam ar vecajām jumta antenām ??

 

Manas domas - pasūtījuma raksts, kuru ir skrebelējis kāds, kam nav ne mazākas sajēgas par šo lietu , bet "fakti" kopā savākti pa citu rakstu komentāriem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...