Jump to content

Ziemassvētku ziedojums sīčiem 2009 !


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

Alkoholokausts

Gan jau mani stipri sitīsiet par to, bet - vai no tiem labdarības apdāvinātajiem namiem kāds vispār ir pacenties arī organizatoru(s) citos svētkos apsveikt un tā? Vai arī dāvanas saņēma, viss baigi forši un aizmirsa (respektīvi, pie kājas tas viss jūsu pasākums pēc ~ 5 dienām) par jums? :)

Link to comment
Share on other sites

Ziedošana ir brīva griba, par to paldies negaida...

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Mezhavecis pāldies kāpostiņš ienācis

Link to comment
Share on other sites

NC

Viens jautājums a mantas arī var ziedot (Dators, grāmatas, kancelejas preces) ???

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Devil_Inside

kāpostiņs ienācis pāldies

 

midll

ir lieta ka ar kompūteriem nav ko aizrauties

jo prakstiski visiem bērnunamiem ir jau aprīkotas kompūterklases (sakam paldies Bilam)

bet "a ja nu vajag" pietaupi - enīvejs varēsi kādai daudzbērnu gimenei noziedot ...

grāmatas, otiņas, piltuškas - tas velkomēts ...

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

Tad oktobra beigās novembra sakuma varu nodod grozu (kapeicinju ar kadu piemetishu velāk)

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

midll

droši vari dot mīksto rotaļlietu krājumus un "plīša krokodiļus"

un citu sīču labumu kas ir pāri palikuši un nevajadzīgi ...

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Mjā - būtu jau baigi labi, ja uzturētos šitas temps - 24 stundās pie 150Ls..

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Mr. Nejēga

esi reālists kam tagad viegli - es būtu patīkami pārsteigts, ja sanāktu ap 1.5k samest pa divi mēneši kopā ...

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Visādas rotaļļietas`n`stuff es varētu kādu kasti, divas savākt.

Literatūra arī atrastos, bet nez vai bērnu namiem īpaši piemērota..

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Tamdēļ jau vēlamā izteiksme (vai nu kā to tur sauca).Enīvej, tas "kam tagad viegli" tāpat atmazka jau vien ir. Šeit faktors ir slinkums, jo nu kauč vienu latiņu pārkaitīt pat omes var atļauties. Galu galā tiešām, var jau bez vienas polšas gadā iztikt ar ;)Bet nu jā, cerība uz šito tempu maza.

Link to comment
Share on other sites

eltons2121

Gan jau mani stipri sitīsiet par to, bet - vai no tiem labdarības apdāvinātajiem namiem kāds vispār ir pacenties arī organizatoru(s) citos svētkos apsveikt un tā? Vai arī dāvanas saņēma, viss baigi forši un aizmirsa (respektīvi, pie kājas tas viss jūsu pasākums pēc ~ 5 dienām) par jums? :)

 

Pagājšgad palīdzēju šai akcijai ar transporta pakalpojumu...godīgi sakot tas bērnunama apmeklējums mani kaut kā ''nepiedūra''.... Man likās, ka gan direktorei, gan bērniem sirdī bija tāda kā vienaldzība par mūsu sarūpētajām lietām. Viss aprobežojās ar pieklājīgiem vārdiem- labdien, paldies, uz redzēšanos. ....bet tas ir mans subjektīvais viedoklis.

Visu cieņu NC labajai gribai un uzņemšanās spējai!!!!

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

yuppio un Leshij

pāldies naudiņa saņemta

 

eltons2121

tā diemžēl ir ... ja nav "atkata" tad tu esi idiots

to īpaši izjūtu zvanoties ka visi "dīrektorīši" prasa "dodiet naudā"

bet kad saki ka "tikai graudā ar PN aktu" tad uzreiz oj oj oj ....

Link to comment
Share on other sites

eltons2121

kā jau teicu, tas bija mans subjektīvais viedoklis par to bērnunamu, nevienā citā neesmu bijis, tā kā vairāk neko nevaru spriest,....bet esmu bijis divos labdarības pasākumos veco ļaužu pansionātā....tur tā attieksme, smaidi, prieka asaras veco laužu sejās bija savādākas un neviltotas.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

ehhh nu ir smagi ir - bet sīčīem, lai arī paši viņi nepajēdz to, ir jāpalīdz ...

ka Istalsnas sīkaļas apskatot maisus teica "fu mobiļnikov ņetu"

Link to comment
Share on other sites

Ideja baigi laba un atbalstāma, pagājušogad iesākumā domāju pievienoties, bet kkā tā arī ne vella neizdarīju, tad nu šogad labojos :)

 

p.s. Skatos Leshij bija tāds pats domu gājiens kā man :)

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks
av-84038.jpgLiels un publisks paldies Bitei par akcijas tehnisku atbalstu !
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Senteevs

 

sakarā ar savu pamatdarbu esmu ahūni skrejošs pa rīgu rīņķī un apkārt ...

Bite mani ir mobili internetizējusi - takā varu elementāri bankas kontu biežāk apostīt un datus atjaunot

kas tūlīt ar taps darīts :)

 

Aleksejs, Jozziks un tomy007

Pāldies naudiņa saņemta

 

Sergejs

pāldies naudiņa saņemta

 

tāks tauta

man ir iedota no ministērijas top10 nabadzīgāko bērnunamu liste

likt apskatei un izlemšanai vai vēl pagaidīt ?

patreiz grūši spriest par iespējam ko varēsim "pacelt" ko ne

Link to comment
Share on other sites

Domaaju, ka jaapagaida tuvaak beigu datums, naudinnas vaakssanai, tad arii ir veerts izzinaat ko kuram beernunamam vajaga un tad arii attieciigi vareesim sstukot, no taa ko varam "pacelt"!

Personiigais viedoklis, ka aatraak par decembra saakumu sso jautaajumu nav veerts cilaat! Buus jau protams iebildeeji, ka nezin par ko noziedot naudinnu, ka taa nava "interesanti" un taa taalaak un joprojaam!

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

jozziks

 

galvenas vēlmes ko grib katr bērnunams man jau ir iedotas

bet tās variē no pārsimts latiem līdz pārdesmit tukstošiem ...

Link to comment
Share on other sites

vēl varētu uztaisīt balsošanu ar iespējām izvēlēties vairākus bērnunamus

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

tāks te būs liste - lepoties ar to navko bet "virzienu" zinam ...

 

+ mani komentāri

 

1.

Soc.aprūpes centrs „Veģi”,

Veģi, Talsu novads

Nepieciešams izremontēt un aprīkot istabiņu 4 skolas meitenēm.

ja paši remontu netaisam tad atkrīt

 

2.

Bērnu soc.aprūpes centrs „Liepāja”

Mazais autobuss ar pacēlāju, lai ir iespēja bērnus ratiņkrēslos iecelt transporta līdzeklī. Iestādē dzīvo arī bērni ar smagiem kustību un attīstības traucējumiem.

esam reālisti "nepacelsim"

 

3.

Ventspils novada bērnu nams „Stikli”

Automātiskā veļas mazgājamā mašīna,

varam

 

4.

Strazdes bērnu nams

Bērnu namam būtu ļoti nepieciešams remonts mazāko audzēkņu mazgātuvē un tualetes telpā. Būs ļoti priecīgi un pateicīgi, ja šī iecere piepildīsies.

atkal remonts man domāt tas atkrīt

 

5.

Saldus novada bērnu un ģimenes centrs „Rūķītis”

Ir nepieciešams zāles pļāvējs – trimmeris, jo bērnu namam ir plaša teritorija ar augļu dārzu, ko regulāri jāappļauj.

varam

 

 

6.

Alsungas novada bērnu nams „Zīļuks”

Ir ļoti nepieciešamas jaunas gultas! Bērnu nams vēlās iegādāties 10 divstāvu gultas (vienas cena Ls 207,-) , divdesmit matračus (vidēji viena cena Ls 45,-) un divus drēbju skapjus (viena cena Ls 300,-).

ja godīgi tad zinot tos ūķus šis man liekas visjēdzīgākais veids kā palīdzēt

 

7.

Ventspils pilsētas bērnu nams „Selga”

 

Ventspils pilsētas bērnu nams „Selga” izvietots pielāgotās telpās pansionāta un bērnu nama „Selga” 4. stāvā. 2008. gada oktobrī tika sagatavots un iesniegts Reģionālās un Pašvaldību lietu ministrijā projekta pieteikums „Bērnu ārpusģimenes aprūpes infrastruktūras attīstība Ventspilī” līdzfinansējuma saņemšanai no Eiropas Savienības struktūrfondiem. Cerībā, ka projekts tiks atbalstīts, vairākus gadus bērnu nama telpās remonts nav veikts. Tā kā projekta pieteikums tika noraidīts, bērnu namam arī turpmāk jāatrodas esošajās telpās, kurās nepieciešams veikt kosmētisko remontu, gan dzīvojamās istabās, gan sanitārajās telpās (dušās, tualetēs).

remonts nu nesanāks

 

8.

Liepājas sociālā dienesta bērnu nams

Ir vēlēšanās Bērnunamā izveidot zēnu grupā tādu kā „Jauniešu māju”. Patreiz ir Jauniešu māja meitenēm, kas izies savā dzīvē(no 15-18 gadiem), kur bērni mācās paši uzsākt dzīvot savu dzīvi- gatavo paši ēdienu, sastāda savu budžetu, plāno līdzekļus. Tas ir devis pozitīvu rezultātu -audzēkņi no Bērnunama iziet sagatavotāki dzīvei. Bērnunamā puiku grupā patreiz nav šādas iespējas. Lai to realizētu nepieciešams veikt remontu zēnu grupā.

doma nav slikta

 

9.

Daugavpils bērnu nams „Priedīte”

Būtu nepieciešams iekārtot virtuvi, kur bērni paši varētu gatavot ēdienu, jo šobrīd bērnu izpratne par ēdienu aprobežojas tikai ar sviestmaižu pagatavošanu

klasika ko esam jau veikusi un varam pacelt velreiz

 

10.

Raiņa vārdā nosauktais bērnu nams

Bērnu namā liekas ir jāremontē pilnīgi viss, laba ir tikai sporta zāle, kas tika iekārtota pateicoties projektam.

remonts remonts ...

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

patreiz reālākie ir Alsunga un Daugavpils.

es ceļu ķepu par Daugavpili, ja vien šogad negribās izmēģināt ko jaunu :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

ja godīgi man tās gultas "dvēselei piedur"

atceroties kā istalsnā gulēja pacmit bērni "kazarmās" tā uz vēmienu rauj ...

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

nu ja gribam palīdzēt 6 variantam, un pirkt tos skapjus gultas un matračus ap 3k vajadzēs+ saldumi un un kautkas vēl. 5dien ar ieskaitīšu naudu cik varēšu. NC kā iepriekšējos gados bija ar saziedotajām naudām??

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Domugrauds

 

redz netikai naudā ziedojumi nāk bet arī mantiski

PN akti ir tikai par svaigi pirktām un nodotām mantām

 

bet kopā rēķinot ap 2-2.5 lati esam parasti pacēluši ...

Link to comment
Share on other sites

Neesmu lietprateejs par 2-staavu gultaam, taapeec jautaajums, kaadi izmeeri ir domaajami??? Cik lieliem beerniem tur domaats vaartiities?

Domaaju ka ja pasuutiitu 10 gab. tad jau muusu laikos vareetu arii cenas runaat!

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Manuprāt cēlākie un reālākie:

 

6. Gultas, skapis, matrači

9. Virtuve iekārta.

 

Starp šiem grūti izvēlēties, Jo gulta tiek izmantota katru dienu un tiešām, barakās gulet nav patīkami, tai pat laikā sīčiem jāmācās arī elementārā pavārmāksla dzīvē tā ir būtiska prasme.

 

Ieripināju naudiņu, laika gaitā gan jau ieripos vēl kas no manis.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

tikai neaizmirstam ka dzīvojam padomju jevrožopistiskajā savienībā !

un visām mēbelem jābūt EC birkai pakaļā ...

vjelkom tu maj kantrī khekhekhe ...

Link to comment
Share on other sites

eltons2121

manā ciemā viens mēbeļu cehs laikam ražo kaut kādas koka gultas priekš skolām, bernudārziem , internātiem, bet visu eksportē uz Vāciju, Daniju, franciju utt.

varu painteresēties, liekas, ka bija par kapeikām uz eksportu.

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Remonti atkrīt by default, jo tur momentāni būs izmaksas oj oj, kvalitāte - vai ak vai, un viss pa draugam un strādnieki tik strādās pēc principa "šis maiss tev, šis man uz mājām. Šis maiss tev, šis man uz majām".Pievienojos, ka būtu labi norealizēt gultas un skapjus - ir pabūts vietā ar izjārētām gultām, nu.. pretīgi, vispār. Atbalstu tātad 6-to.

Link to comment
Share on other sites

Mans teiktu- lai tik saskrien "piķis".. Kur iztērēt jau izdomāsim vienmēr!

 

Tā ka padomājam par tiem, kam vajag vairāk tajā brīdi, kad rokamies pa datorbodēm, meklējot dzelžus priekš kārtējā upgrade.. Citiem vajag vairāk! Kā Pauls Timrots teica vienas "Zebras" noslēgumā- nu tas autiņš, kas garāžā vēl gana labs un tās drēbes, kas skapī arī vēl kādu laiku derēs. Varbūt pie tā pieturamies gaidot Ziemassvētkus.

 

Morāli nolasīju, tinos prom, lai nenoēd bez sāls..

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

te nav ko noēst, tomy007 taisnība! Jāvāc līdzekļi, pēcāk izlems kur tērēt

Labots - The_Saint
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

GNU un The_Saint

pāldies naudiņa ienākusi

 

Jauna nedēļa klāt ...

ziedojam tauta ziedojam - nabagāki nepaliksim ...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...