Jump to content

Ziemassvētku ziedojums sīčiem 2009 !


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

nekada zina negribu noniecinat ieprieksejo gadu izdarito un ari to, kas taps darits sogad

BET neba nu bernunamos mit tie berni, kam mantas trukst vissvairak

cik daudz ir trucigas gimenes, kuras par to, kas ir bernu namos , tikai sapnot var

taka vecakus mes viniem nevaram uzdavinat, tad varbut vajadzetu padomat par ko citu

nevis bernunamu

da kaut tas pasas trucigas gimenes, kuras ir berni un vecaki nav nodzerusies

nedomaju, ka butu tik gruti apzinat

  • Patīk 5
  • Slikti! 6
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks
cik daudz ir trucigas gimenes, kuras par to, kas ir bernu namos , tikai sapnot var
pirmš šitā izsakies - aizbrauc uz kautvienu bērnunamu

Kā Istalsnā kur sīči kā kazarmās guļ pa ašpacmit gabali krievu redeļlaiku gultās ...

sapņot varot - nu nu ... sapņo vēl ...

Labots - NormaalsCilveeks
  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Tās trūcīgās ģimenes, kur vecāki pajēmuši 7 kredītus Kajennei, dormeo matračiem, jēr-aitādas segām, trauku komplektam pa 600Ls un trīs dzīvokļiem, ko gribēja notirgot un uzvārīties? Doma jau laba, bet fakts ir tāds, ka tieši bērnunamos nav to lietu, jo nav arī aizgādņu. Tiem bērniem nav neviena, kas viņus pasargā. Tās trūcīgās ģimenes daudzos gadījumos pašas vien ir vainīgas (Ooooj oooj ļaunā banka neļauj segt mūsu kredītus, oooj oooj). Protams, ne jau visi ir šitādi, bet ej tagad atlasi kuram pienāksies un kuram nē. A Bērnunams - tomēr viss ir skaidri un vienkārši.//Neba jau ģimenēm vajag tās lietas, ko šeit savāks - viņiem jau tik vajag nosegt pāris mēnešu komunālos. Bet tas nav gluži tas, uz ko šī akcija tendēta.

Link to comment
Share on other sites

man mamma 20 gadus nostradaja bernu nama ... neba nu es nezinasu

pats esmu bijis daudzas tadas iestades ...

es jau nesaku, ka visos iet labi

bet nav ari tik slikti, ka sabiedriba ir iedomajusies

 

Mr. Nejega

socialais darbinieks atri vien apteiks, kuras ir gimenes kam vaig grudienu un kuras pasas savas vainas tur nonakusas

 

sis vis ir tikai mans viedoklis

neba nu es jums te macisau ko darit ko ne :)

Labots - mekto
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Leshij

 

pthu paldies ka atgādināji

pārkopēju no vecā topika toč ir swedene jau :)

Link to comment
Share on other sites

za eto ja teba i ļubļu :D

 

donen, gan jau rīt ieripos no nordea. Turpinām pērnā gada tradīcijas, kaut gan šobrīd atšķirībā no pērnā gada - nav darba :close_tema:

Link to comment
Share on other sites

MartinsBe

viennozimigi atbalstišu, tik algas vai avansa diena jasagaida.

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi piekrītu mekto teiktajam. nejau bērnu namos ir tā sliktākā situācija, bet gan jaunajās ģimenēs, ģimenēs kur vecāki palikuši bez darba. ( Šobrīd nerunāju par tiem kuriem ir parādu slogi )

 

NornalsCilveks jajau saki, ka bērni guļ kazarmu gultās, tad kāda velna pēc viņiem vajadzīgi velosipēdi, televizori, spēles utt ? Tad varbūt paņemt un iekārtot kādu istabu, domāju, ka te ir daudz gudru un zinošu cilvēku kuri uzņemtos izremontēt kādu telpu, nopirkt jaunas gultas, skapjus, galdus ? Šajos laukos mēbeles ir pat ļoti lētas. Nejau bērnunamu bērniem spēles un atrakcijas ir vajadzīgas, viņiem ir vajadzīga mīlestība. Ģimenēs kurām slikti klājas parasti mīlestība ir, bet iztikas un normālas sadzīves nav.

 

Tādēļ varbūt labāk pārdomāt ko un kam ziedot.Pats bieži sev nevajadzīgās mantas ielieku zip.lv sludinājumos / sadaļā - atdod bez maksas. Tu pat nespēj iedomāties cik daudz cilvēki piesakās uz lietotiem apaviem, drēbēm, bērnu drēbītēm, bērnu gultiņām, vecām mēbelēm. Desmitiem.

 

Un kādēļ neizglābt kādu dzīvībiņu ? Šobrīd desmitiem bērnu ir nepieciešamas svarīgas operācijas, bet naudiņas nav.

 

Ja pašam būs rocība arī ko noziedošu jo akcijas doma ir atbalstāma.

Labots - Kristaps0
  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Katru gadu, kad NC ierosina "Bērnunama ziedojumu akciju", atrodas vairāki cilvēki, kas apgalvo, ka naudu vērtīgāk ir ziedot pasākumam X un pasākumam Y, uz ko NC laiku pa laikam atbild, ka šī ir bērnunama akcija un tie, kas vēlas citu akciju, paši tādu rīko.

 

Kamdēļ lieki cilāt šo jautājumu. Kas grib ziedot jaunajām ģimenēm, taisa savu akciju. OK?

  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Pāldies pirmajam ziedotājam (kurš vēlējās palikt anonīms) 50nieks ieskaitīts ...

Link to comment
Share on other sites

Kāds no adminiem šo tēmu atkal varētu bold'ā izcelt.

 

Pats, protams, arī kko ieskaitīšu līdz ko kontā kkādas kapeikas parādīsies.

Link to comment
Share on other sites

Atbalstu šāda veida akcijas un NC par šito slava un gods. :hi: No manas puses ar būs kapeikas uz vakara pusi, vēl tā īsti diena nav beigusies :whistle3: Katrs no postētājiem varēja šim rakstam iešķiebt pa + zīmei, a to tikai 2 stāv.

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

Ta jau likas, ka driz sitas pasaciens uzpeldes. Jagaida top 10 ar namiem, un vinu velmem.

 

+

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bērniem, kuri dzīvo ģimenēs, lai arī ne tajās turīgākajās, tomēr ir tāda lieta kā mīloši vecāki. Bērnunamos dzīvojošajiem nav. Viņiem grūtākas dzīves.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

vai var palūgt vienreiz kaut ko izveidot tiešām jauki un smuki, bez demagoģijas, kas kuram ir izdevīgāk, kāda labuma no tā ir, kas un kuram ir vairāk vai mazāk, mērķis ir tikai viens, palīdzēt cilvēkiem kuriem ir slikti, ja to var izdarīt kopā tad super visu cieņu. Pietiekami demagoģija jau var atklausīties lv politiskajā elitē.

Labots - alone
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

alone, met mieru, tas nav latvieša dabā. Vajag vienmēr kaut ko gudru iestāstit, kaut neesi nekad nekam ziedojis, neesi redzējis bērnunamu un nav pat nojausmas par ko īsti ir runa. "fiļm nevideļ, nu mņenije imeju".

vienkārši ignore :)

Link to comment
Share on other sites

Esmu gatavs kā vienmēr - ieguldīt vai nu graudā vai naudā, kad NC plāni jau sāks konkretizēties.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

osscar

 

uz novembra beigām būs saraksts ar tiem bērnunamiem kam tiešām vajag palīdzet nevis "direktores hatonam HD teļuku apdeitot"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu toč infantīlo bērnu dārzs. Šeit ir runa par akciju, kuras mērķis ir uzdāvināt kaut ko Bērnu nama audzēkņiem. Tiem kam nepielec - izlasiet vēlreiz manu iepriekšējo teikumu.

 

Besī tādi, kas paši neko neuzsāk, bet viņiem ir viedoklis par to, kā labāk vajadzētu darīt... tā nav demagoģija bet gan necieņa. Un šī tēma nav par to kā darīs! Bootā jau ir izveidojusies konkrēta tradīcija, tā teikt - ies pa iemīto taciņu :pooh_go:

 

P.S. Noņemu bootiešu priekšā cepuri - nezināju, ka Bootieši ir ne tikai muldētāji, bet arī darītāji :meeting:

  • Patīk 3
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Nju skaidrs, tad jau padosi ziņu kas un kā ! Viss notiksies, nešaubos, kā saka neesam jau pirmo reizi ar pīpi uz jumta!

Link to comment
Share on other sites

topiku ieboldoju (vecajā IPB tādas lietas darijās vienkāršāk :>) //Title lapai mazliet jautrs :>

Labots - MDP
Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Varētu vēl nolokot topiku, lai bezsakara diskusijas neaiziet galīgās auzās. Kad termiņš nāks tuvāk un būs vairāk skaidrības par savākto summu, tad varēs diskutēt kam un ko dot.

NC savu pirmo postu tāpat varēs labot un papildināt.

Link to comment
Share on other sites

Es gan domāju, ka tēma ir aktuāla un katram ir savs viedoklis. Diskusiju veidā tiks savākts vairāk, nekā nolokojot topiku, kur pliks info.

Katram gribēsies ieskicelēt, ka nauda aizgājusi un pašam labāk palicis, ka 1 polša vietā tie lati po ģelu aizripojuši.

Nāks decembris, arī ieskaitīšu, tikmēr būšu vērotājos, kā jums veicas. Šobrīd ir problēmas ar lieku finansi.

Gribētos, lai cilvēki nav skopi, jo šeit var ziedot ar konkrētu mērķi - palīdzēt.

Tiem, kam gribas īpaši izcelties un maitāt ziedotājiem omu - lai savāc derīgas mantas, naudiņas, ko var atļauties, un paši nogādāt kādam bērnu namam, ģimenei vai saviem radiem. Kamēr to dara kāds cits tavā vietā (NC), tikmēr man ir prieks akcijā piedalīties, lai rezultāts ir spīdošāks.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

lokot topiku navjēgas deļ elementāras lietas

katrs posts uzbumpo to saraksta sākumā un vairāk ļautiņu to var izlasīt un izdomāt piedalīties ...

 

tā teikt tāds labestīgs spamiņš ir pašā laikā ...

 

a tas ka mūždien neapmierinātie būs - nu tas jau mūsu tautiņas asinīs :(

 

Gestapo pāldies naudiņš ienāca ...

Link to comment
Share on other sites

Gan jau vēl ieripināšu :)

 

btv, admini, bolds topikam pazuda atkal O_o

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Iemetu krājkasē no savas puses mazumiņu.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Gestapo

 

ar to boldu ir tā ka līdzko es izlaboju virsraksta pasakni (ar kopsummu)

tā bolda tagi vairs nedarbojas - man domāt ka tur admina permišenus vajag lai html tagi virsrakstos darbotos ...

Link to comment
Share on other sites

Paldies NC par tradīcijas turpināšanu! Jau laicīgi pacelts topiks! negribu lielīties, bet šo tradīciju bootistu forumā es ieteicu un šmigā būdams iepostoju forumā, afigetj, jau trešais gads aizies :) un tad sākās kari, kas atcerās, M79 akcija sadāvināja LIELDIENĀS ziemassvētku kompjus ar visādām atrunām :) bet NC to paveica saviem spēkiem un laicīgi! Par ko noņemu cepuri NC priekšā un jūtos priecīgs, ka pasākums tomēr izdzīvos arī dižķibeles laikā (kacina man šis vārds)! Loģiski, kā ienāks avanss, ieskaitīšu sīčiem!

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Horis

 

bij bij tāda lieta ...

kad visi sāka nu'da'jā nu'da'kā nu'da'es'jau

gudri runāja-runāja bet darītāja neviena ...

 

ehhh bet ja tā padomā jopcik toč treji gadi apkārt jau ...

Link to comment
Share on other sites

Ja kas, varu piedāvāt iebūvējamo cepeškrāsni pilnīgi jaunu bonusā, tikai iedomājos, ka kur tad viņu iebūvēs :(

Varbūt derētu tāda tēma, vācam naudiņu kā parasti un nabadzīgākajam bērnu namam uztaisam virtuvi? bet vēl jau laika pietiekoši un visādas idejas var radīt ;)

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Horis

 

ja godīgi es jau esmu pieprasījumu "tās lietas bosiem" par bērnunamiem uztaisījis

tagad gaidu atbildi ar izrediģētu listi ar tiešām nabadzīgākajiem bērnunamiem ...

 

ja kas tad man nav problēmu sadabūt "karkasu" cepeškrāsnij ...

bet vel jau par agru domāt par mantām

jāskatās kā šai krīzes laikā ies...

mēnesi iekrāta naudiņa jau dos aptuveno nojausmu "ko varam pacelt"

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Noziedots - redzēsim, cik ilgā laikā aizies ;) .

Link to comment
Share on other sites

Tā gan, domāju, ka šogad būs vissknapākais gads - salīdzinot ar diviem iepriekšējiem ;(

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Mr. Nejēga

no kuras bankas ziedo ?

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Mr. Nejēga un kragun

pāldies naudiņa ienākuse ...

 

swed->swed prvedums jau ašpacmit minūtēs notiekas ...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...