Jump to content

Atsauksmes par WD TV LIVE


aparapacis
 Share

Recommended Posts

Jā , tie Dateks bildi ielikuši vienu, bet aprakstā cits. Nu , par firmwārēm- sen pārbaudīta lieta, ka vajag pagaidīt pāris dienas, pirms likt tiko iznākušu. Ne tik WD ir sanācis greizi, arī citiem ir gadijumi. Nu kā nekā gadās ka pilmmēnesis un kā saka no tā ka kādam širmis aiziet nav pasargāts neviens, arī lielas kompānijas, jo tur jau cilvēki vien strādā. Labi, arī tā standart cena 80 ls ir gana laba priekš tā verķa.

Liekas ka ta 2 revīzija parastajam tomer izskatas mazliet savādāk neka pirmā.... es gan nepalasīju kāda ir atšķirība specenē...

Nu redzi... ta ka man iesledzot kasti uzreiz automata piedāva firmwari, tad automata es arī nospiedu ok... bet nu neko darīt... es tik ceru ka sie tomer atradīs kādu risinājumu, kas neliks manto kasti mainīt.... jo skaidrs ka ar dzelzi jau viss ir kārtība, tik softs nobrucis.... nu pagaidīs weekendu ta jau manīs...., bet domaju ka ar maiņu nebūtu jābūt problēmām.....

Link to comment
Share on other sites

Es joprojām nebiju sakonfigurējis NATu, lai man tā kaste tikti pie interneta. Labi vien, ka nebiju :D

Man savukārt nepatīk, ka skatoties filmas no network shares, tīkls diezgan bieži pazūd, tajā pašā laikā skatoties no mediaserver (tīkls ta` tas pats), nekad nekas neatļimst. BET! windows home server mkv failus kaut kā nepiedāvā caur mediaserver interfeisu ;-/

Link to comment
Share on other sites

Ir daudz citu DLNA softu. Viens no labākajām alternatīvām ir Twonky media server (ir pieejams triāls, bet kopumā ir pa maksu :()

Ja lieto Nero pilno, tad tam ir NeroMediaHome, kas ir lietošanā vienkāršāks par twonky.

Link to comment
Share on other sites

aparapacis

saskāros ar sekojošu problēmu.

Windows 7 wd tv live atpazīst kā kaut kādu media ierīci - uz datora uzlieku, lai konkrēt kontentu spēlē wd tv pa tīklu - uz televizora ir skaņa, bet kontenta bildes vitā uz ekrāna stāv menu

Link to comment
Share on other sites

Vai tad pareizāk nebūtu spēlēt kontentu no windows, vadot to ar WD izveēlni, nevis vadīt to no Windows?

Link to comment
Share on other sites

prieksh tam ir b-rad.cc fw, lietoju no pirmaas versijas, meeginaaju uzstuteet debian lenny bet usb flash taads glukains bija un kaut kas sakaaraas, tad nometu pie malas un turpinaashu shajaas briivdienaas ar jaunu usb flashu. un vajag palasiit wdtvforum.com un mazaak te kliegt ka kaut kas neiet sarcastic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hi,

 

vai kaadam veel ir gadiijies, ka peec filmas nopauzeeshanas, vairs nevar atsaakt skatiishanos. paraadaas kaukaads error par nesuporteetu failu tipu, kad nospiezh OK, griezhas zils aplis un basta. power off/on nepaliidz, vieniigaa izeja ir izraut elektriibas vadu un iespraust pa jaunu. saakumaa domaaju, ka tas ir usb diska vaina (bez baroshanas), bet arii ar 3,5" disku tas pats. cik esmu ieveerojis, tad tas notiek neatkarigi, no filmas faila tipa, vai tas buutu kaukaads dvd rips vai 720/1080.

taa kaa pasham nav lielas sajeegas par shaadiem dzelzhiem, nav arii drosmes likt alternatiivas FW.

 

P.S. shobriid FW 10.0.12

Link to comment
Share on other sites

Nav gadījies. Dažreiz ir zudusi network share, bet tas bija tāpēc, ka man serverim divi tīkla interfeisi - viens gigabitīgais, otrs uSB wifi. Un tad serverim prātiņš dažreiz nojūk kur ko rūtēt.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā nesanāk man WD TV LIVE pieslēgt internetu!! Kad pārbaudu interneta savienojumu, tad IP atrod, bet raksta, ka nederīgs DNS serveris. Man ir Lattelekom internets, moška vajag šiem uzzvanīt vai kas tur jādara... kur, lai dabon datus par DNS serveri?

Link to comment
Share on other sites

Neesmu nekāds datora un tehnikas baigais spečuks!!! Nu es karoče vienkārši iespraudu aizmugurē vadu no modema, ieejot WD TV interneta tajos setingos izvēlos automātiskos uzstādījums, tur smuki viss uzrādās IP .... un arī DNS tas 80.232.169.11, bet kad pēc tam paprasu, lai pārbauda wd tv savienojumu ar internetu, tad šis pie IP uz reiz viss kārtībā, a DNS serveri ilgi meklē un finālā izmet, ka nav pieejams un jāpārbauda savi interneta parametri!!! Moška man vēl kaut kur kas jāinstalē u.t.t. un ko tad es varēšu darīt, kad pievienošu internetu, jo pagaidām tik saprotu, ka varēšu You Tooby skatīties! Moška arī man iet tas internets, tikai ar You T.. problēmas? Kā vēl var pārbaudīt var ir savienojums ar internetu?

Link to comment
Share on other sites

aparapacis

Stundu atpakāl caur WD TV Live skatījos Youtube - nekādu problēmu. Aparāts pieslēgts pie neta caur rūteri ar DHCP. ISP Lattelecom.

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

Kārtējais stāsts ar LTC, ar rūteri problēmu nav, pa tiešo problēmas. Pagaidi diennakti varbūt aizies, sitmannost, bet čeko viņi katru tīkla kartes identu un uzreiz jaunai neļauj slēgties klāt. Citiem operatoriem vispār jāzvana un jāpiesaka, ka ir cita/jauna tīkla karte.

Link to comment
Share on other sites

Nu šodien beidzot aizgāja!!! Man liekas, ka vaina varēja būt vadā, jo kad aizstiepu modemu pie tv un savienoju ar citu kabeli, tad aizgāja!! Nu varbūt toč arī Lattelekom nočakarējās! Bet nu super štelle tas WD TV LIVE!!! Esmu sajūsmā par tā iespējām un kad paskatās ko HD kvalitātē, tad vispār mute vaļā!!:dribble::good::good::good::good::good:

Link to comment
Share on other sites

Man pagaidām tā arī nav līdz galam skaidrs, kāpēc krīt nost konekts pie Network share, pie tam parasti tas notiek, skatoties liela izmēra ;) mkv failus. Laikam jāpiekabina servera vietā kāds parasts PC un tad jāpaskatās.

Link to comment
Share on other sites

WDL ver.x11, 2 xp ar šārēm, wd tīkla disks. XP šāres nokrīt ik pēc 5 minūtēm, no tīkla diska problēmu nav, atjaunot var pārstartējot WDL.

Palīdzēja risinājums no wd foruma

 

net config server /autodisconnect:-1

 

this shoud be entered from an Administrative cmd-promt

 

 

Link to comment
Share on other sites

WD TV LIVE jau izmanto tos pašus Sigmas čipus ko popkorni - rezultāts ir krietni labāks par vidējā cenu līmeņa televizoru SD izšķirtspējas signāla apskeila iespējām.

Link to comment
Share on other sites

mhm. Pielietojot līkas izdarības ar Acer H340 pārlikšanu iekš WORKGROUP un autodisconnect:-1 komandas, tagad shāre, tfu tfu, negāžas nost. Bet nu īsti normāli tas nav. Stāsta, ka vainīgs gan esot Windows, jo parasts NASs nost nekrītot. Viss pārējis - upscale, etc strādā vienkārši ideāli

Link to comment
Share on other sites

Sveiki.

Jau dažas dienas kā lietoju WD TV LIVE un principā viss būtu baigi labi bet ir viena problēma, sākotnēji video faili tiek atskaņoti bez problēmām bet pēc kāda mirkļa WD TV LIVE aparāts vairs negrib atskaņot nevienu video failu. Ieslēgšana un izslēgšana ar pulti nelīdz, vienīgais kas palīdz ir izraut barokļa vadu uz 10 sek. un tikai tad atkal ir iespējams skatīties video failus. Vai kāds ir saskāries ar šādu problēmu un kādā veidā to var novērst.

Labots - Joe
Link to comment
Share on other sites

Nevienu video failu neatskaņo, ne no tīkla cietņa, ne no fleša nedz arī youtube video atskaņot negrib, tāda sajūta ka ir uzkāries. Jau ir apdeitots, bet nekas nav mainījies, kā uzkarās tā es uz tām dažām sekundēm izrauju barokļa vadu un atkal viss iet.

Labots - Joe
Link to comment
Share on other sites

...tāda sajūta ka ir uzkāries.

Tā jau arī ir - pēc kāda līka faila atskaņošanas vairāk neiet nekas. Tikai restarts tad palīdz :)

Link to comment
Share on other sites

Noliec to failu, ja atrodi, kaut kur tautai pieejamu, varētu papētīt, jo man vēl nav bijis faila, kas uzkārtu to kasti - ne WD ne WD Live, domīgs Live palika pie AVI faila, kas īstenībā bija WMV - faila hedera un .ext nesaderība mazliet kasti padarīja domīgu un tad ekrānā parādījās ieteikums pārbaudīt faila "pareizumu" ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ir novērots, ka atsevišķu ziepjutrauku video pēc 1 faila atskaņošanas šādi nokauj WD Live.

 

Dotajā gadījumā kaut kāds Canon PowerShot, [slēpts] kas pa video formātu.

Link to comment
Share on other sites

Labdien.

Turpinot tēmu par problēmu atskņojot video failus ar WD TV LIVE palīdzību izskatās ka es būšu atradis to vietu kad media plejeris pārstāj atskaņot video. Video faili glabājas uz tīkla cietņa un skatoties video caur NETWORK SHARES viss kārtībā bet ja es ieeju MEDIASERVER un sāku atskaņot video failus, tad šeit arī mans WD uzkarās.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir mēģinājis slēgt klāt šo disku: My Book World Edition un caur tīklu skatīties kādas 30 - 40 GB smagas HD flmas ? Spēj pavilkt ?

 

Cik saprotu, ka kādus 6, 7 GB mkv failus šis komplekts normāli ņem, skatoties pēc dažādiem stāstiem ārzemju forumos. 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Boldriks! Kādus softus HD video rediģēšanai izmanto?

Link to comment
Share on other sites

Man bažas tieši par šī savenojuma ātrumu. Cik palasījos itkā ātrāk pa kādiem 5 megabaitiem sekundē no tā diska  nemaz nevelkot un i to 5 jau esot ļoti daudz. 

 

Bet tās tādas basņas, ko salasījos.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Man uzkārās pa tīklu skatoties multeni "9" - ap vidu ir viens brīdis, kur daudz daudz sīksīkas ņirbošas detaļas, 1080p rips tajā brīdī laikam attīstīja tādu bitrate, kas aizsita ciet ethernetu. 100mbps ~ 10MB/s , AFAIR

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Varbūt neprecīzi izteicos! Nevis "rediģēšanai", bet valodu noņemšanai, 1080 uz 720 pārspiešanai, subtitru pielikšanai u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir mēģinājis slēgt klāt šo disku: My Book World Edition un caur tīklu skatīties kādas 30 - 40 GB smagas HD flmas ? Spēj pavilkt ?

 

Cik saprotu, ka kādus 6, 7 GB mkv failus šis komplekts normāli ņem, skatoties pēc dažādiem stāstiem ārzemju forumos. 

 

Man tieši ir šāds komplekts. Vēl ne reizi nav uzkāries, bet jāsaka, ka tik "smagas" filmas arī neesmu skatījies.

Link to comment
Share on other sites

Ja reizē uz tā diska velkās kādi torrenti  un reizē skaties ap 10 GB hd ripus, tad arī normāli iet ? 

 

Tas Lacie pēc parametriem praktiski tāds pats, kā mans noskatītais WD.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...