Jump to content

Atsauksmes par WD TV LIVE


aparapacis
 Share

Recommended Posts

Sveiki forumieši!

Nu jau kādu brīdi mēs zinam kas ir WD TV aparāts, bet tagad pasulē nācis viņa brālis WD TV LIVE.

 

Varbūt kāds jau to ir patestējis vai iegādājies! Kādas ir Jūsu atsauksmes?

 

Patīkami, ka tam tagad ir Ethernet ligzda un tas nozīmē, ka to var slēgt klāt tīklam.

Labots - aparapacis
Link to comment
Share on other sites

Tehniskie parametri ir tīri labi, iespējams, ka šodien par 120USD iekš USA vienu iegādāšos, tas ir, 56Ls,.. ja nopirkšu, tad atvedīs man to sestdien, nu un tad arī ziņošu....

Link to comment
Share on other sites

aparapacis

Tehniskie parametri ir tīri labi, iespējams, ka šodien par 120USD iekš USA vienu iegādāšos, tas ir, 56Ls,.. ja nopirkšu, tad atvedīs man to sestdien, nu un tad arī ziņošu....

doma ir taadu iegadaaties - gribas zinaat atsauksmes pirms pirkshanas :)

Link to comment
Share on other sites

Kur ta Jūs viņu taisaties tā pirkt? Es tik atradu amerikas e-bayaa, bet uz Latviju nesuuta..

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd nav daudz vietu, kur šos aparātus tirgo. Bet, piemēram, iekš amazon.com ir. Tikai cena tur ir pārāk liela (ja pierēķina ar visu piegādi).

Link to comment
Share on other sites

Atbrauca man tā kaste no pašiem Us of A. Izpakojot izvēlās daudz vairāk vadu, kā pirmajai versijai - arī komponentu TV vads. Attiecīgi ir vairāk caurumu pakaļā. WD kastei, protams. :) Barošanas blokam, atšķirībā no EU versijas, ir nemaināma, tikai plakanparalēlā Type A NEMA 1-15 štepseļdakša. Pats baroklis gan 100 - 240V saprotošs.

Pēc pirmās iepazīšanās - mazliet uzlabota firmware, novērsts gļuks ar superjūtīgo pulti un izvēlnes lēkāšanu. Firmware esot atjaunojama no interneta, bet - ak tavu nelaimi - manā ar tikai WiFi aprīkotajā mājā nebija savietojama USB WiFi puļķa. Tā ka darbību tīklā aprakstīšu nākamreiz, kad tikšu pie savietojama USB WiFi moduļa. Produkts, liekas ka populārs, jo pat WD lapā ir "sold out".

 

Pēc pirmā vakara intensīvas ekspluatācijas - jūtami uzlabojusies izvēlnes ātrdarbība, nav vairāk šito te grafisko a la vista fade and transition efektu. Šovakar piespraudīšu uSB WiFi un mēģināšu tālāk.

 

... piespraudu. Ja jūs domājat, ka tā kaste atrada sarakstā kā savietojamu minēto Linksys by Cisco , gi gi, WUSB100 puļķi - tad nepareizi domājat. Ne mārrutka jamo neatrada. Slinkums man stiept tagad rūteri slēgt klāt, jāmeklē garais vads laikam. Nu un jākontaktējas ar tech support.

 

... turpinājums sekos.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

vai ir liela jēga pirkt jauno WD TV LIVE, ja var vecajam WD TV uzlikt "neorģinālo" firmvari un spraust 90% no wi-fi usb puļķiem!

Link to comment
Share on other sites

ja pareizi sapratu no apraksta, tad downmix uz stereo pa audio LR nāk laukā; man viss caur hdmi uz resīveri procesējas.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Par resīveri jau ar iepriekšējo modeli viss bija skaidrs, bet kas notiek analogajā izejā ar DTS?

Link to comment
Share on other sites

Atkārtoju - manuālī teikts, ka nāk laukā analogais. Pārbaudīt netaisos, jo tad jāmeklē speciāli fails pa diskiem ar DTS, jāmeklē vads, ko piespraust etc etc.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

skatoties maajaslapaa informaaciju, tad it kaa ir teikts par DTS - "Audio - MP3, WAV/PCM/LPCM, WMA, AAC, FLAC, MKA, AIF/AIFF, OGG, Dolby Digital, DTS", "An audio receiver is required for multi-channel surround sound digital output" .

nez kaa ir patiesiibaa....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Varbuut ir kaut kur redzams, zinaams - kaadus USB STIKUs vins atpazīst un lauj darboties caur WiFi? Ir doma iepirkt, bet tikai tad,ja būs normāls WiFi:)

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Tīkls, tas labi, bet vai ta 1080p caur to tīklu maz velkas?

Varbūt velkas, ja nekas cits ar tīkla kasti netiek darīts, bet pārtīšana gan jau ka toč bremzēs!

Protams, eksistē jau arī visādi citādi brīnumi: rūteri ar hdd; nas utt.

Link to comment
Share on other sites

aivars.m.

Ražotāja lapā ir norādīti šādi uzturētie formāti:

 

Video - AVI (Xvid, AVC, MPEG1/2/4), MPG/MPEG, VOB, MKV (h.264, x.264, AVC, MPEG1/2/4, VC-1), TS/TP/M2T (MPEG1/2/4, AVC, VC-1), MP4/MOV (MPEG4, h.264), M2TS, WMV9

 

Pasakiet, lūdzu, vai DivX arī atbalsta?

Link to comment
Share on other sites

Es tiešām nezinu. Man te ir visādi faili, bet tiem visiem galā ir avi. Dažus man draugs atnesa uz USB, tie sarakstīti mapēs ar nosaukumiem tipa Kruta.Filma.TS.DeViSe.DivX.2009 vai Vel.Krutaka.Filma.No.TV.S02e05.HDTV.XviD-FHM. Bet tur iekšā visiem ir daudz rar failu. Kad googleeju, teica ka rar failus tā kaste naspēlējot, bet es te padomāju un Googlee sameklēju RAR, izrādās, ka tā ir programma, nevis fails, un izrādījās, ja skatās tajā programma, ka tur iekšā pavisam parasti AVI faili. Tos tā kaste spēlē.

 

:jester:

  • Patīk 1
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

bet es te padomāju un Googlee sameklēju RAR, izrādās, ka tā ir programma, nevis fails

fcuk, a es visu laiku domāju, nah man daļa no filmām ir tajos kubikos, paldies, tagad zināšu.

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

Kāds nezina, kad šis aparāts varētu parādīties Latvijā. Tie trīs i-neta veikali, ko salidzini.lv uzrāda, sola no citvalstu bāzēm piegādāt 1-5 nedēļu laikā.

Link to comment
Share on other sites

Iegādājos WD TV Live. Pieslēdzot pie TV (Sony 32D3000), automātiski izveidojas savienojumu. Pēc brīža šis savienojums pārtrūkst, rādot melnu bildi. Rūpīgi pārbaudījU TV uzstādījumus, neko tādu neatradu. Mēģināju vairākas reizes. Tas atkārtojas. Mēģināju veikt arī wdtv pārslēgšanu no ntsv uz PAL. Nekāda rezultāta. Vairākkārtīgi mēģinot veikt pieslēgumu, TV parāda, ka ir izveidojies savienojums, bet bilde no WDTV nav.

Varbūt kāds ir lietas kursā un zina risinājumu šai problēmai?

Link to comment
Share on other sites

Kas ir "savienojums" ? Es vai nu redzu bildi, vai neredzu, nekādu ziņu par "savienojumiem" Philips neparāda. Ar kādu vadu slēdzi - HDMI? Component? Composite?

Man visa sistēma ir saslēgta caur resīveru, kurš visu komutē, nekad nav bijušas problēmas - kā POWER nospiežu, tā visu redzu.

 

Runājot par WD TV Live - pieslēdzu to pa ethernet pie vakar svaigi pa pastu saņemtā Acer Aspire EasyStore H340 WHS - strādā ideāli - gan tīkla šāres atrod, gan kā media server atpazīst. Uz redzēšanos, ārējie USB diski :) Un uz WHS var laist dažādus servisus, kas failus iegūst internetā. Es zinu, ka TwiX un Popcorn to arī var, bet toties abi minētie nevar pie reizes uztaisīt rezerves kopijas (backup) maniem laptopiem pa nakti ;)

Link to comment
Share on other sites

Ar "savienojumu" domāju to, ka TV automātiski parāda, ka ir pieslēgts WD TV. Izmēģināju visus pieslēguma variantus, bildi no WD TV Live parādīja tikai ar composita pieslēgumu. Kā jau iepriekš rakstīju, tas pēc kādām 30 sekundēm bilde pazuda. Atkārtojot pieslēgumu pēc kāda laika, ierīcē nedeg lampiņa, kas apliecina, ka viņa ir pieslēgta pie elektrības, citu reizi lampiņa mirgo (instrukcijā teikts, ka tad ir problēmas mikroprogrammā un ierīce pie elektrības jāpieslēdz vismaz pēc 10 min). Tā arī darīju, bet bez rzultātiem, tas ir joprojām nav izdevies WD TV Live savienot ar TV.

Pēc visiem šiem mēģinājumiem pieslēgt WD TV Live, rodas iespaids, ka ierīcei ir tehniskas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

aparapacis

Skatos, ka dažos internetveikalos prece parādīsies 27.11.2009. Vai iekš M79 arī šī prece būs pieejama pēc 27.11.2009?

Link to comment
Share on other sites

Pēc visiem šiem mēģinājumiem pieslēgt WD TV Live, rodas iespaids, ka ierīcei ir tehniskas problēmas.

Man kaut kas līdzīgs bija ar Popkornu pieslēdzot pirmo reizi ar HDMI vadu pie Sony S3000, pleijerī bija iestatīta izšķirtspēja uz AUTO un arī savienojums neizveidojās. Popkorniem bija ieteikums pimo reizi savienot ar RCA vadu un nomainīt izšķirtspēju no AUTO uz 576i un pēc tam saslēgt ar HDMI vadu un uzlikt 720p, tādā veidā viss aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

Vai WD TV LIve ir iebūvēts torrent klients t.i. vai var šo aparātu pieslēgt pie interneta un lejupielādēt filmas uz ārējā USB cietā diska bez datora starpniecības?

Link to comment
Share on other sites

WD TV LIve šodien Alfas Elkorā novērots plauktā pa kaut kādām tipa 89 naudiņām, apmēram. Man šobrīd jamais kopā ar Acer H340 media serveri ideāli strādā, visu, ko vajag, spēlē.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Izmēģināju visus pieslēguma variantus, bildi no WD TV Live parādīja tikai ar composita pieslēgumu.

 

Nav gadījumā wd pleijera iestatījumos uzlikts, ka bilde tiek laista pa composite ? Tad pieslēdz ar composite un hdmi, iestatījumos uzliec, ka video nāks pa hdmi un vajadzētu būt ok.

 

p.s Nav man wd tv live un neesmu viņu redzējis.

Link to comment
Share on other sites

Es jau labrāt veiktu kofigurāciju WD TV, taču to nebija iespējams veikt, jo bilde parādījās tikai uz kādām 15-20 sekundēm, tad atslēdzās. Pēc tam uz pults darbībām nereaģēja (arī gaidīšanas režīmā ar pulti nevarēja iedarbināt WD TV Live). Par līdzīgām problēmām runā arī Krievijas forumos. Pastāv versija, ka ir saražots neliels laidiens brāķu.

 

Jebkurā gadījumā, visiem paldies par ieteikumiem.

 

Šobrīd esmu WD TV Live atdevis garantijas apskatei, solīja, ja konstatēs tehnisku brāķi, iedos jaunu. Gaidīsim.

Link to comment
Share on other sites

aparapacis

Kāds nezina, kad šis aparāts varētu parādīties Latvijā. Tie trīs i-neta veikali, ko salidzini.lv uzrāda, sola no citvalstu bāzēm piegādāt 1-5 nedēļu laikā.

Es aizvakar nopirku vienā ineta veikalā. Bija pašā veiklā pieejams. Pazvanīju rezervēju un vakarā aizbraucu pakaļ. Ja in teresē kurā bodē pirku - P.M. lai lieki neizpaltītu reklāmu. :)

Aparāts pagaidām strādā bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

aivars.m.

Kādam ir izdevies skatīties video caur tīklu? Interneta savienojums man ir, bet uzspiežot uz Network Shares nav nekādas reakcijas. Kompī attiecīgā mape ar video failiem ir jānošārē cik saprotu?

Link to comment
Share on other sites

Ir izdevies. Man ir acer Aspire H340 home server, pie kura WD TV Live konektējās gan kā pie tīkla šāres, gan kā pie media servera. Izmantojot media server savienojumu, nerāda ārējos SRT failu subtitrus avi failiem , tāpēc lietoju tieši Network share. Ir gan viena lieta - domāju, ka jābūt vienam adrešu subnetam, un to šāri jamais palaiž diezgan ilgi - pirmais konekts ilgst ~ 10 - 20 sekundes.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

aparapacis

Es no sākuma arī pie šāres nevarēju normāli pieslēgties. nekādi nevarēju saprast, kā Win 7 pariezi nokonfigurēt. Jautājums atrisinājās, kad uz datora konkrētam lietotājam uzliku paroli - attiecīgi slēdzoties ae WD klāt pie šāres norādi to pašu lietotāja vārdu kā datora akauntam.

Link to comment
Share on other sites

He , skatos Dateks jau tirgo pa 63 Ls. Principā bija vajadzība šito verķi nopirkt priekš viena paziņas. Nu ko , ir ar ko salīdzināt( jo protams notestēju kā strādā) , jo pašam vecais, labais Western Digital TV HD Media Player. Njā, progres jūtams. Visvairāk , tam vecajam kaitina ka izslēdzot ar pulti, ārējais HD netiek izslēgts un turpina griezties/silt/dilt. Šitam nekādu problēmu, kā ar pulti atslēdz , tā izslēdzas arī HD. Arī tas tīkla caurums lieliska lieta-pierubij lai stāv pie mājas tīkla, ja mājas kompis ieslēgts, tad var ko skatīt no tā, ja nē , tad no pieslēgtā HD . Nu , ja, var ari mierīgi ''labumus'' parkopet uz pieslegto HD no tikla avotiem izmantojot paashu pleijeri un ta pulti. Nu neslikta lieta, ja kads strada pie datora un nelaizh klat pie klaviaturas. Eh vajadzetu nogrust to veco TV HD Media Player un iepirkt shito , jo cena jau pavisam draudziga.

Link to comment
Share on other sites

He , skatos Dateks jau tirgo pa 63 Ls. Principā bija vajadzība šito verķi nopirkt priekš viena paziņas. Nu ko , ir ar ko salīdzināt( jo protams notestēju kā strādā) , jo pašam vecais, labais Western Digital TV HD Media Player. Njā, progres jūtams. Visvairāk , tam vecajam kaitina ka izslēdzot ar pulti, ārējais HD netiek izslēgts un turpina griezties/silt/dilt. Šitam nekādu problēmu, kā ar pulti atslēdz , tā izslēdzas arī HD. Arī tas tīkla caurums lieliska lieta-pierubij lai stāv pie mājas tīkla, ja mājas kompis ieslēgts, tad var ko skatīt no tā, ja nē , tad no pieslēgtā HD . Nu , ja, var ari mierīgi ''labumus'' parkopet uz pieslegto HD no tikla avotiem izmantojot paashu pleijeri un ta pulti. Nu neslikta lieta, ja kads strada pie datora un nelaizh klat pie klaviaturas. Eh vajadzetu nogrust to veco TV HD Media Player un iepirkt shito , jo cena jau pavisam draudziga.

Vecīt tas kas Dateksa pa 63 nav WD TV Live, tas ir vienkārši WD TV 2.revīzija.

Bet varu visiem paziņot ka WD ir norāvuši smagu kloķi !!!!!! jo puspasaulei šodien updeitojot uz jauno firmwari aparāts ir pilnībā uzkāries un nobloķējies. Pagaidām sakarīga skaidrojuma no WD nav.... ko darīt neviens nezin, laikam janes uz veici mainīt jo to slikto firmwari šie no savas majas lapas jau izņēma... Pilnīgs sviests divas nedēļas pat nepagaja kopš lietoju un jau kabzec... nu no Wd esšitadu kaku negaidīju......

 

http://community.wdc.com/t5/forums/forumtopicpage/board-id/tv_live/page/12/thread-id/37;jsessionid=95C6CC7142ACD9B50D3A88F71E15EE5A

Varat palasīt pasaules reakciju.............

Link to comment
Share on other sites

Jā , tie Dateks bildi ielikuši vienu, bet aprakstā cits. Nu , par firmwārēm- sen pārbaudīta lieta, ka vajag pagaidīt pāris dienas, pirms likt tiko iznākušu. Ne tik WD ir sanācis greizi, arī citiem ir gadijumi. Nu kā nekā gadās ka pilmmēnesis un kā saka no tā ka kādam širmis aiziet nav pasargāts neviens, arī lielas kompānijas, jo tur jau cilvēki vien strādā. Labi, arī tā standart cena 80 ls ir gana laba priekš tā verķa.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...