Jump to content

Universal SmartCard Wireless Splitter - dala Viasatu un Lattelecomu?


Edgarss
 Share

Recommended Posts

Lasīju ka šis spliteris - Universal SmartCard Wireless Splitter - dala vienu karti uz trijiem televizoriem. It kā māk dalīt Viasat un Lattelecom kartes. Varbūt kads var pastastīt par to sīkāk?

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

kāds tam sakars ar jaunumu sadaļu?

Sadaļa "Sat dzelži un softs" būtu piemērotāka.

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

Pārvietots.

 

Sadalīt jau viņš māk bet ne jau 2 kartes uzreiz. Tātad vajadzēs divus

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Universal SmartCard Wireless Splitter

Man ir tāds aparāts, komplektā ar 3 bezvadu kartēm. Bāzes blokā bāz iekšā karti un var pieslēgt 3 resīverus, tādā veidā nošārējot savu karti. Bet...... VIASAT (vismaz Latvijas karti) nošārēt neizdosies tādā veidā. Nezinu kā citas kartes splitojās. Es nedaudz šo aparātiņi pamocīju, beigās atliku malā un tā tas gaida savu jauno īpašnieku. Ja kādam ir interese - droši varam sarunāt. Varu iedot arī patestēt.

Aptuveni šāda tēma jau ir bijusi http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/107840-smart-wi/

Labots - RimaNTSS
Link to comment
Share on other sites

Tad jau sanāk, ka tajā bāzes stacija ir kaut kā jāieraksta oriģinālā VIASAT uztvērēja kods. Interesanti tikai kādiem SAT uztvērējiem tādā gadījumā ir jābūt. Parastie VIASAT Tomsoni diez vai derēs. Varbūt viņi ieteiks lietot nopietnākus SAT uztvērējus, bet tādi paši var karti nosplitot un nevajadzēs vispār nekādu Universal CardSplitter. Vispār būtu interesanti dzirdēt no kāda, kam izdevās tādu ierīci iedarbināt.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu tādu opciju redzējis, tikai štukoju kā tā splitera bāzes stacija varētu sajūgties ar VIASAT karti.

Link to comment
Share on other sites

Nu tā arī ir, viņi piedāvā iegādāties 3 Openbox vai OpenSky, kuri jau iespējams tāpat var principā splitot kartes. Tad rodas jautājums: Kādam jodam ir nepieciešams Universal CardSplitter?

Работа сплиттера с Viasat проверена пока только на ресиверах Openbox с мультиформатным картоприёмником. Самый доступный подобный аппарат (OpenSky H-810) стоит у нас всего 40 Ls.

Link to comment
Share on other sites

tie ir speciaali pribambashi meerkljauditorijai kam driimbokshi par daargu

var nosaakuma uz shitaadiem kraamiem izteereeties un peecaak arii driimboksi panjemt :)

Link to comment
Share on other sites

Es par vienu Lattelecom kartiņu maksāju 6.90 mēnesī. un ja ņemt vēl divas kartiņas tas vēl būs + 13.80 mēnesī. Pirmo mēnesi vajadzēs piemaksāt par katru kartiņu 6 Ls - par to ka jūs gribat šos kartiņus iegādāties, tad sanāk:

 

13.80 (abon.par 2 kartiņam) * 9 mēn. = 124.2 + 12(par 2 Viedkartem) = 136.20 Ls

 

Splitera cena 140 Ls - viņa atsitīsies pēc 9 mēn. un pēc tam es tikai būšu plusī :)

 

Openbox un OpenSky - viņi māk splitot kartes, bet tur vajadzes tik dauz vādu (katru resiveri vajag savienot savā starpā, un man tie stāv ne vienā istabā) un vispar tas ir GEMORS!!!:mda: vajadzes vēl mēklēt šito comport dalītāju, par kuru iet runā šeit : http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/116668-com-porta-dalitajs/

Labots - Edgarss
Link to comment
Share on other sites

mājas tirāns

MārcimB : Par Powerline slēgšanu -

ja dzīvoklī ir izveidotas vairākas grupas (lizgdu ķēde, kas sākas no drošinātāja elektrosadales skapī), un Powerline ir ieslēgti dažādās ķēdēs (proti - starpā ir vismaz 2 automātiskie drošinātāji) - jautājums - vai signāls tiks no viena Powera otrā ??

 

un ja signāls tiek cauri, tad cik tālu tas iet ? ja kaimiņa dzīvoklī arī ir tāds pats, vai tie savā starpā nesāks konfliktēt ?

Link to comment
Share on other sites

Ne, starp fāzēm tas nestaigā. Tā kā, ja ir dažādās fāzēs rozetes, tad nekā.

Dažiem adapteriem var iekonfigurēt "darbības rādiusu" - proti, cik tālu tas velk.

Lai nesakašķētos ar kaimiņu, var ieslēgt arī kriptēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Powerline strādās tikai dzīvokļa vai savas mājas robežās, jo cauri elektrības skaitītājam signāls netiek cauri. Ja mājā kontaktu grupas sadalītas pa fāzēm tad arī ir problēma. Drīzāk un loģiskāk būtu jādomā par bezvadu risinājumu, cenu ziņā arī lētāk sanāk.

Man ir viens paziņa, kas mājās ir ievietojis Powerline tipa aparātus, pārāk nesūdzas un ir apmierināts ar datu pārraides ātrumu.Un kriptēšana strādā OK.

Labots - RimaNTSS
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Arī variants...?

 

GM WIZARD VOTE SAT+Terrestrial/Cable, HD, LAN,CI, conax GOLDEN MEDIA  52,-

Lizuma iela 1, YT Group

52 x 3 = 156,- un + vēl medus strops jāpiemeklē...

Link to comment
Share on other sites

Medus stropu jau var pats uztaisīt, vienu karti paņemt un dalīt uz pārējiem.

 

P.S. Viens stropiņš ar ekonomisko paku man arī ir, ja interesē, PM

Link to comment
Share on other sites

spliterus izveelas tikai tie kas jau iegraabushies apdaliitos uztveereejos vai CI moduljos - aizvakardiena

 

teemee uztveereeja, piemeeram Sunray4, virzienaa

ar nelielaam atkaapeem uz leju vai labaak uz augshu

Link to comment
Share on other sites

Man jāpērk divi tie TV moduļi kas iekšā spraužās ša vai tā, un trešajam TV jau ir Digo uztvērējs.

Cik tāds Sunray maksā(salidzini.lv nav).

Īsumā lūdzu izskaidrojiet. Kāds ir viņa darbības princpis? Īsumā, un kas vajadzīgs lai viņu lietotu?

Cik grūta uzstādišana?

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Ja pērk pa taisno no leišiem,tas ir no ražotāja http://www.tvcardinfo.com/shop/airkit-smartcard-splitter/ tad sanāk lētāk,viņiem ir forums http://www.tvcardinfo.com/forum/ un atbalsts,ir gala stacija kur spraužas karte un zondes,2;3;4;5,ar cik zondēm nopirksi staciju,pateiksi šiem ka vajag priekš Latelecoma,atnāks jau gatavas

Labots - janispauls
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Domāju, ka pareizāka būtu mājas rūtera pārveidošana par savu iekšējo stropu un tālāk jau pa dzīvokli kaut uz 10 uztvērējiem dod - lētākais Amiko Micro HD apiesies ap 40ls + tl-wr842 20ls + usb phoenix 10ls. Ja nu baigi vajag to pazemes tv - Unisats tirgo tādu uztvērēju Alma S2300 - lēts, bet nu arī ne spīdošs... bet nu ar medu strādā korekti un LTK tv arī uztver.

Protams, ja ir Viasat karte - priekš kam tad lattelecom - lai Ausainīša TV5 skatītu? 

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Un kā to izdarīsi ar televizoriem?kā šāri pieskrūvēsi?

Man jāpērk divi tie TV moduļi kas iekšā spraužās ša vai tā

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

No šīs vietas lūdzu lielākiem burtiem....

Amiko Mini HD nav ne vainas, ja neskaita Viasat EPG neatbalstīšanu - pašlaik ar tiek galā tikai Enigma2 uztvērēji - Dreambox kloni un VU+ aparāti.. un vēl daži.  

Cik zinu, diezgan daudzi šo aparātiņu izmanto medus lietošanai un arī legālajām NTV+ kartiņām. Principā, ar šo pašu uztvērēju iespējams arī lietot oficiālo Viasata karti, bet tas gan jātestē - neesmu tiktāl izmantojis, lai lietotu starp vairākiem vienu karti, taču neredzu tam šķēršļus.

Link to comment
Share on other sites

<p>Labi ko tad jūs man ieteiktu manā gadijumā ka ir noslēgts līgums ar viasatu par kartiņu uz diviem gadiem. Ir viņu šķīvis un viens viņu dekoders un kartiņa. Divi televizori ar CI moduļiem, bet nav vel nopirkti, trešais TV ir bez iespējas ielikt CI moduli.</p>

<p> </p>

<p>Kā jūs man ieteiktu palaist to viašrotu uz 3 TV ar vienu kartiņu? Princepā interesē lētākais variants. Un variants ar mazāk pūltīm.</p>

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

janispauls

maiss, on 18 Oct 2013 - 20:47, said:

Labi ko tad jūs man ieteiktu manā gadijumā ka ir noslēgts līgums ar viasatu par kartiņu uz diviem gadiem.

Pirms slēdz līgumu,vajag labi padomāt vai ir vērts

maiss, on 17 Oct 2013 - 21:11, said:

Vai arī ir labāki ieteikumi kā Lattelecom kartiņu nošarot vismaz uz 3 TV.

Sākumā stāstiji par Lattelecomu,kaut kur auzās aizgāja,a par viašrotu katram televizoram savs tjūneris Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Jā sāku ar lattelecomu. Bet tomēr no Viasat ir lābāks piedāvājums.Šoreiz pa 99% varu teikt ka būs Viasat.

Link to comment
Share on other sites

janispauls

To tu vari stāstīt savai vecmātei par viasata labumiem,kad parakstīsi līgumu

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Kādā ziņa?

Vienkārši Viasats piedāva televīzji+internets(tele2vaitriatel) pa 18ls(25gb limits) man pietiek.

Es šobrīd par lmt neierobežoto internetu maksāju 19mēnesī + par lattelecom kartiņu 10ls (čiriks mēnesī) 

 

Vai ir vēl kādi zemūdens akmeņi par kuriem nezinu?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Šodien no Lietuvas http://www.airkit.tv/ saņēmu šo Airkit Smartcard spliter ar 3 kartēm priekš 3 televizoriem par 143 Euro ar visu piegādi. Pult.lv tādus tirgo par 140.00 Ls, turklāt laikam vecos modeļus. Vakarā pārbaudīšu kā darbojas Lattelecom virszemes TV ar 3 televizoriem.

Link to comment
Share on other sites

Neaizmirsti pastāstīt kā ir!

 

Vai ir jākonfigurē? (cik grūti)

Lattelecoms iet?

Viasats iet? (Dzirdēts ka ar visasatu ir grūtības.

Link to comment
Share on other sites

Lattelecom virszemes ar Airkit iet bez problēmām uz 3 TV. Ar konfigurēšanu problēmu nav, instrukcija mājas lapā. Viasatu pārbaudīt nevaru. Ja intersē, vajag uzrakstīt uz viņu mājas lapu, tur ātri un konkrēti atbildēs. Vienīgā problēma, cik saprotu, varētu rasties uz atsevišķiem dekoderiem un atsevišķiem CAM moduļiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...