Jump to content

Mājas lapas Hostēšana


burvis
 Share

Recommended Posts

  • 9 months later...

Lai nesāktu jaunu tēmu, uzjautāšu asiem šeit.

 

Esmu tā kā nobriedis savai pirmajai mājas lapai un te pacēlās jautājums par hostēšanu. Ideja tāda, ka lapa vajadzīga mācību mērķiem, bet lai savienotu lietderīgo ar lietderīgo, paralēli tā varētu būt mīļotās sievietes mazā biznesa:) sastāvdaļa. Prasības nav augstas:Ruby on Rails un Mysql atbalsts.

 

Tā ka visu šito hostēšanu nedaudz pārzinu tikai teorētiski, tad pirms ko sākt atradu šādu piedāvājumu:

http://www.pagezone.eu/hosting

 

Varbūt ir kādi apsvērumi par so piedāvājumu?

Link to comment
Share on other sites

serveriem.lv izskatās labi, gan ne gluži bezmaksas hostings. salīdzinot ar nano.lv, kas reāli prasa sešus latus. drusku biedē, ka personas dati aiziet nezināmai privātpersonai. DVI ar viņu nepazīst;) Jeb varbūt tomēr ir kāda firma apakšā?

Labots - az888
Link to comment
Share on other sites

He. Čak, pa manam pirmā mašīna nedrīkst būt mersis;)

Ar domu, ka...? - paturpini!

:heat:

Link to comment
Share on other sites

Ar domu, ka...? - paturpini!

Ja turpina analoģiju ar vāģiem, tad prasības ir tādas:

Bez reklāmām (uzrakstiem tipa Hottentrottenhosten Gmbh.), Ruby (āķis pakaļā :) ), Mysql (četri riteņi), pāris-piecas pastkastes (kāda pasažieru vieta). Īstenībā arī viss, ja neskaita tādus brīnumus kā trafika ierobežojumus. SSH, 200 pastkastes, xxx domēnu un Cron (kas tas tāds?) tuvākos trīs mēnešus nebūs vajadzīgi. Vienīgais redzamais serveriem.lv trūkums ir noname - konkrētas pretenzijas man neizdevās atrast.

Izskatās, ka nav Ruby

Link to comment
Share on other sites

Nu ko saukt par noname? Pēc tādiem kritērijiem to pašu pagezone.eu vai 000webhost.com var saukt par noname...

 

Aiz firmas arī slēpjas nezināmas privātpersonas, un šajā gadījumā tās ir vēl vairāk nezināmas, nekā atklātā privētpersona kam pieder serveriem.lv :D Piemēram, vai zini visus cilvēkus kas apstrādā tavas personas datus kaut kādā firmā? Tādā ziņā man ir lielāka uzticība teiksim vps.lv īpašniekam biedram marrtins, jo viņa vārds ir rakstīts mājaslapā un viņš ir sociāli aktīvs attiecīgajos portālos (nu atzīšos ka serveriem.lv ir mans projekts, tā kā gluži neiederētos tēlot trešo personu un teikt "man ir uzticība serveriem.lv" - protams, ka ir, citādāk nebūtu to veidojis)

Link to comment
Share on other sites

Jau krietnu laiku nav īsti pamatota iemesla izvēlēties hostingu tieši Latvijā. (Izņemot, ja saita trafiks pārsniedz ~ 200 GB mēnesī)

Varianti kurus pats izmantoju esmu izmantojis vai izmantošu.

http://www.nearlyfreespeech.net

http://www.linode.com

http://www.rackspace.com

http://mediatemple.net/

 

Naudas taupīšanas nolūkos biži ir jēga izvēlēties "pay as you go" maksas plānus, bet, protams, arī sekot līdzi tarifiem un trafikiem kurā brīdī tas vairs nav izdevīgi un ir jāpārslēdzas uz fiksētu plānu vai arī daļēji fiksētu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
NokiaFun

Loti patik fastvps.ru

Vacu datu centrs ar krievu reseleriem!

Atrs un labs sapports un cenas :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu ko.

Pirms kāda laika sanāca noluņoties ar vienu .lt domēnu. Gribēju lai pārceļ pie cita reģistranta, mans pašreizējais lv hosteris solīja palīdzēt. Nekas viņiem mēneša garumā nesanāca, domēns jau bija karantīnā, kur, attiecīgi, cita procedūra, utt.

http://balticservers.com/ - online čatā 32 minūšu laikā viss tika atrisināts; tā kā lieta bija steidzama, tad apmaksu pat palūdza pēc tam kad jau visu paši bija piereģistrējuši, neskatoties uz to, ka es jauns un nezināms klients. Patīkami.

Link to comment
Share on other sites

Loti patik fastvps.ru

Vacu datu centrs ar krievu reseleriem!

 

Igauņu firma, kaut kas made in Germany, viss tikai krieviski, maksājumi ari "po jihnemu"... Kaut kā nevieš uzticību.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Ja finanses ljauj un esi gatavs maksaat par servisu, tad viennoziimiigi rackspace serviss. Supports vienkaarsi super.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau vajag tiešām tādu high-availability hostingu tad pašam jātaisa 3 serveri un kārtīgi backupi un fail-over risinājums.

Es gan ļoti šaubos vai kaukādam pukites-rozites.lv domainam ļoti iedragās "biznesu" ja viņš kādā sestdienā ap 04:00 būs nesasniedzams, kamēr notiek servera aprūpe.

Visdrīzāk problēma būs nokļūšana zone-h.org sarakstā, dēļ servera budžeta sadales - 2% adminam, 49% mārketingam, 49% īpašnieķeļa kabatā.

Vai arī Latvijas ākstu (kruto provaideru) nesaprašanā kapēc LIX vajag ģeneratoru.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Šodien iegāju uz hostnet.lv, varu pateikt uzreiz, ka neiesaku nevienam šādu hostingu, kāpēc, atbilde vienkārša tur jau online čats atbild pēc 10 minutēm uz vienkāršu atbildi. Cenas motivēt nevarēja, laikam ķer uz durakiem. Cenas nevar nosaukt konkuretspējīgas pret šodienas hostinga tirgu.

Link to comment
Share on other sites

Battery

Labi, iemetīšu arī savu pieredzi.

 

Bija nepieciešams nohostēt Ruby on Rails lapu, aizgāju uz nano.lv tur rakstīts - piedāvājumā iekļauts RoR hostings -> paņēmu.

 

Izrādās tā ir cilvēku čakarēšana - tev tiek piedāvāts hostēt savu projektu, izmantojot 4-5 gadus vecu Rails versiju ( atjaunot, protams, ka nevar), turklāt pievienot jaunus 'džemus' arī nedrīkst un tiek izmantots arhaisks FCGI + Apache savienojums pašam webserverim.

 

Kopsummā Rails hostēt tur nav iespējams.

 

Ja ir vajadzīgs Rails šārētais hosts ( ne VPS ), tad jāiet ir uz sigmanet.lv - nesalīdzināmi augstāka kompetence. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Nevēlos taisīt jaunu topiku tāpēc jautāšu tepat.

Tātad ir lieta tāda, ka vajadzētu uztaisīt mājaslapu. Atceros, ka kādreiz varēja veidot kko ucozā, bet kkā nevēlos lai kabinas tas sūds tur klāt. Tāpēc gribas zināt, vai ir kāda iespēja izveidot mājaslapu, kaut par samaksu, bet pašam un tā lai nav nekas fiziski jādara citiem. Ir tādas iespējas?

Link to comment
Share on other sites

Nu reāli ir mazs uzņēmums, kuram vajag mājaslapu, esmu gatavs to izveidot, bet uzņēms nevēlas īpaši vairāk par 3,4 ls mēnesī maksāt. Šeit minimālā 7 ls. Ir vēl kāds piedāvājms?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Nu tā. Jautājums, varbūt kāds ir dzirdējis, kur ir pazudis Dmitrijs Golubevs (serveriem.lv) un kā ar viņu sakontaktēties?! Uz mailiem neatbildēt nav labs stils;)

Link to comment
Share on other sites

Ēmm, viņi ir kādreiz arī operatīvi atbildējuši vai arī vispār atbildējuši?

Ar komunikāciju tur neviens nepārspīlē :resent:

Labi ja vispār kādreiz pēc pāris dienām atbild :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau kādreiz atbildēja un par pāris dienām es daudz neliktos zinis. Tomēr nupat jau mēnešiem nāk tikai rēķini pa divi lāgi :thumbdown:  Pat ja pieņem, ka lastguru devies uz Indiju ķert apskaidrību, tas neattaisno pilnīgu ignoru savam mazajam biznesiņam un ar to saistītajiem klientiem. Varat uzskatīt šo par antireklāmu!

Link to comment
Share on other sites

Kā būtu ar Hostgator hostingu priekš latviešu lapas/auditorijas?

 

Abonēju Baby Plan iekš Hostgator un tagad parādijusies vajadzība uzlikt lapu priekš latviešu auditorijas un negribas vēl papildus tēriņus.

Kādi plusi un mīnusi šajā gadījumā būtu starp LV Hostu un Hostgatoru?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Sveiciens!

Piereģistrēju bezmaksas domēnu .id.lv, vai ir pieejams hostings, kur var nohostēt wordpress lapu un pievienot šo domēna vārdu?

Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos, pats tagad izlasīju uzrakstīto un sasmējos. Aizmirsās pats galvenais vārds teikumā - BEZMAKSAS hostings. :)

Paredzētā slodze ir pavisam minimāla - tas ir mazs uzņēmums, lapa tīri informatīva ar kontaktinformāciju. Būtībā tas var nebūt arī wordpress, ja tas ko sarežģī. Galvenais ir, lai var pievienot domēna vārdu savu.

Labots - normaaLs
Link to comment
Share on other sites

flipsider

1. Bezmaksas hostingi ir pieejami.(arī ar e-pastu)

2. Bezmaksas hostingu var savienot ar .com vai lv domēnu.

3. Nav obligāti jāmaksā 5$ wordpress, lai uzliktu subdomēns.wordpress, ja var uzlikt savu subdomēnu wordpress vai domēnu wordpress ar paneli!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Interesē labs, stabils hostings interneta veikalam + epastiem. Šobrīd vismaz 2x mēnesī noklājas lapa, neiet pasti, visam komplektā katru rītu pa 20+ vīrusiem/spamiem katrā pastkastē, divvārdsakot - 'ejam ciet'. Gribu saprast vai tas tā visiem un normāla prakse jeb kaut ko ir iespējams darīt lietas labā?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...