Jump to content

StarGate Universe - viss par un ap to ...


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

NormaalsCilveeks

Kams

 

Man domāt ka Destiny ir iekūlīes kādās lokālā razborkās

un automātika protamistiski nespēj nodrošināt adekvātu kaujas vadību

tamdēļ ar tādu veselīgu ThePizdi dabujis ir tas kuģītis ...

 

laigan brīžiem ņirga rauj par scifi seriālu taisītājiem

ka līdzko kāds iešaun tā komandtiltiņā tvaiks un dzirksteļu mākoņi "spriedzes radīšanai"

pēc otrā pisaka ieroču kontrole kā likums nomirst

umņiki joptvj

jebkurā kaujas kuģī komandtiltiņš un ieroču kontrole ir visaizsargātākās vietas

pat lielgabalu torņi ir mazākaizsargāti jo bez vadības tie ir tikai nederīgi dzelzs kluči

a filmās tik dzirksteles un tvaiki ...

kā saka angļi "njihvaajet etova samova - riaļizmu"

Link to comment
Share on other sites

No ka piekasāties! Moš kuģim cīņai ar meteorītiem ir ieroči, bet tie nedarbojas. Aizsarglauki moš paredzēti tieši tādai aizsardzībai, kā mēs jau redzējām...

Par remontiem - Atlantīda tač arī veca, nekas saplīsis it kā nav. Gan jau kuģa veidotāji mācēja taisīt normālas lietas, kas pašas neplīst, ja nu vienīgi ārēju faktoru ietekmē...vēl jau var būt, ka tos kuģus palaida, un cik ilgi darbojas, tik ilgi lai izmētā vārtus, ja noplīst, tad selfdestruct vai paši skrien remontēt(vārti ta ir). A par cik remontētāji nav, tad kuģis ir tāds visai `saņurcīts`.

Tas, ka šatls saskrāpēja korpusu ir tikai normāli - tas jau pašu šatls, un šatls atradās lauka iekšpusē, ja lauks vispār bija ierubīts.

 

Piektā sērija ir OK, un man bija taisnība - kuģis uztankojās :spiteful:

 

A par tiem uguņošanos efektiem - tas ir tā paša iemesla dēļ, kāpēc amerikāņu filmās gandrīz visi auto, kas kur ietriecas/apgāžas, aizdegas :sarkasms:

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

rubb

lai arī kāds skaifī gabals būtu bet nu jābūt tak elementārai loģikai visa apakšā

 

teiksm jau vislaik pieminētais BG - normāla ikdieniškas civilizācijas dzīve kura ir bik attīstītāka un bik mēslus robotus taisot savārījusi ...

Link to comment
Share on other sites

bik paskatījos BG, galīgi neaizrāva. SGU gan ir baigi labs, pa manam, nezinu kā būs tālāk, bet liekas interesantāks par SG1 un SGA.

Link to comment
Share on other sites

NC: ne vienmēr šķietamais loģikas trūkums norāda uz loģikas trūkumu. Var būt mēs kaut ko nezinām? SGU es pagaidām nekādas acīm redzamas pretrunīgas lietas neesmu manījis, SG1 gan ir vairākas šaubīgas lietas... bet ok, whatever - es skatīšos šo seriālu, nevis meklēšu kur piekasīties par detaļām. :rolleyes: Galu galā SciFi, atškirībā no citiem žanriem, galvenais arī ir tas lai cilvēki aizdomātos, uzzinātu ko jaunu, nevis tikai truli vērotu sižetu/tā trūkumu.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Pārāk mazs action šajā daļā. Neizskatās, ka kaut kas mainīsies uz labo pusi.

Bez tam savstarpējo attiecību samezglojumi ar nav īsti saprotami. Pirmajā sērijā leitinants Scott kaut kādā pieliekamajā "apstrādāja" vienu no militāristēm, kas ar itkā ir uz kuģa, bet 5. sērijā pirms ietriekšanās zvaigznē kaut kāds mistisks hook ups ar senatora meitu. Es kaut kam nespēju izsekot līdzi, vai vienkārši scenārijs mainās spontāni?

Link to comment
Share on other sites

Seno kuģiem droši vien standarta garantijas laiks bija kādi 1 000 000 gadi. Tā ka Destiny vēl kādu laiciņu kopā turēsies.

 

Bet ar to Destiny vairogu seriāla autori bija pārcentušies. Nekad visā Stargate vēsturē nevienam kuģim tik spēcīgs vairogs nav bijis. Tādu vairogu nekādi enerģijas ieroči cauršaut nevarētu. Bet nu redzēs, kā šis jautājums tiks tālāk risināts.

 

Bez tam savstarpējo attiecību samezglojumi ar nav īsti saprotami. [..] Es kaut kam nespēju izsekot līdzi, vai vienkārši scenārijs mainās spontāni?

Pirmais variants. Iesaku pirmās sērijas noskatīties vēlreiz. Lai tev vēl vairāk sajauktu galvu, iesaku pievērst uzmanību Lt James un Eli Wallace skatienu apmaiņai iekš 5. sērijas īsi pēc tam, kad Jangs izsludināja loteriju. ;)

 

laigan brīžiem ņirga rauj par scifi seriālu taisītājiem

Par šo tiešām labāk neiespringt. Ja viss tiktu perfekti piedzīts militārajā ziņā, tad seriāls būtu nebaudāms. Kaut vai zemiešu Vārtu aizsardzība iekš SG-1 - pietiktu ar mehānismu, kas vārtus pagriež horizontāli un visus cauri nācējus samet atpakaļ, lai neviens Jaffa nebūtu cauri ticis. Par automatizētiem/no attāluma vadāmiem aizsardzības ieročiem nemaz nerunājot...

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

lai būtu kā būdams ar tehnisajiem aspektiem

galvenais ka ir parādījies spēcīgākais tēls visā Stargeitu vēsturē ...

Lietenante Vanessa James

vanessa.JPG

ar šiem dabas dotumiem viņa viena izglābs visu Destiny ...

Link to comment
Share on other sites

Pārāk mazs action šajā daļā. Neizskatās, ka kaut kas mainīsies uz labo pusi.

Bez tam savstarpējo attiecību samezglojumi ar nav īsti saprotami. Pirmajā sērijā leitinants Scott kaut kādā pieliekamajā "apstrādāja" vienu no militāristēm, kas ar itkā ir uz kuģa, bet 5. sērijā pirms ietriekšanās zvaigznē kaut kāds mistisks hook ups ar senatora meitu. Es kaut kam nespēju izsekot līdzi, vai vienkārši scenārijs mainās spontāni?

 

:D :D :D woooow, nu pilnīgi neiespējama situācija... Tiešām, dzīvē tā nenotiek.. nu tu dod :D

Link to comment
Share on other sites

ar šiem dabas dotumiem viņa viena izglābs visu Destiny ...

Vai arī tieši otrādi - pazudinās :mrgreen:

Varbūt autori beidzot saņemsies un uztaisīs seriālu ar nelaimīgām beigām.

Link to comment
Share on other sites

laigan brīžiem ņirga rauj par scifi seriālu taisītājiem

ka līdzko kāds iešaun tā komandtiltiņā tvaiks un dzirksteļu mākoņi "spriedzes radīšanai"

pēc otrā pisaka ieroču kontrole kā likums nomirst

Tradīcija :sarkasms:

 

Pašreiz esmu paralēli aizrāvies ar Star Trek Enterprise.

Ir samērā baudāms.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

:D :D :D woooow, nu pilnīgi neiespējama situācija... Tiešām, dzīvē tā nenotiek.. nu tu dod :D

 

Es nesaku, ka tā ir neiespējama situācija. Es vienkārši nevarēju piefiksēt to momentu, kad tad izveidojās "jūtas" starp senatora meitu un lt. Scott. Var jau domāt, ka tur kaut kas bijis jau no pašiem pirmsākumiem un detaļas ir noklusētas un/vai tiks atklātas vēlāk, bet man kā skatītājam nepatīk, ka kaut kas notiek no zila gaisa bez paskaidrojumiem. Tas tāpat kā pēdējā LOST sezona, kur ar laiku viss bija sačakarēts - to vienu laiku rāda, to atkal pagātni parāda un tik lēkā no viena uz otru - smadzenes var salauzt tādā veidā. Whateva!

 

BET ar budžetu $2000000 par sēriju es biju gaidījis lielāku action, vairāk specefektu, vairāk visa kā...

Link to comment
Share on other sites

nezinu kas tev no zila gaisa tur parādījās, man jau sākumā bija skaidrs, ka šitiem diviem būs klikšķis. Tur jau tā visa sāls, ka viss netiek padots kā uz paplātes, lai visiem viss pilnīgi un galīgi būtu skaidrs.. Ja tu šito neuzķer,MaurI, ļoti žēl...

Link to comment
Share on other sites

BET ar budžetu $2000000 par sēriju es biju gaidījis lielāku action, vairāk specefektu, vairāk visa kā...

Parasti jau tā nauda sadalās nevienmērīgi - lielākā daļa aiziet sezonas pirmajai un pēdējai sērijai, kā arī atsevišķām sērijām sezonas vidū. Pārējām jāsadala atlikums.

Link to comment
Share on other sites

Ar katru, jaunu epizodi, es arvien vairāk atmetu cerības uz kautkādu nebūt action un secinu, ka SG:U būs ziepene.. :dry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ar katru, jaunu epizodi, es arvien vairāk atmetu cerības uz kautkādu nebūt action un secinu, ka SG:U būs ziepene.. :dry:

 

Gluzhi manas domas!

 

Nepatiik, ka 95% darbiiba notiek uz taa kugja...

Link to comment
Share on other sites

Palasījos sēriju nosaukumusrtfm.gif , ekšens varētu sākties 19. 20 sērijā, a līdz tam izskatās pēc mērenas sci-fi ziepenes.crazy_pilot.gif

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Diezgan pieklājīgi, no tā paša SG-1 pārņēmuši ideju par vārtu wormhol'a nobīdi enerģijas iespaidā (antarktīda ar O'Nīlu un Kārteri dēļ Džafā zizļa, vēl pāris epizodes ar alternatīvajām realitātēm, un tā tālāk), bet bija skatāms. No sākuma nevarēja manīt, ka tas varētu būt ieraksts, tāpēc nedaudz pajipīja smadzeni, kamēr varēja visā iebraukt.

Un jā, tas bija izcili izdomāta, ka tā cilpa var aiziet bezgalīgi, kamēr kādu reizi jamie nesalauž šito laika loku. :on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

Gribējāt action'u - dabūjāt action'u. ;) Astotā sērija tiešām laba.

Tagad vēl tikai divas sērijas atlikušas šajā gadā. Turpinājums būšot tikai marta beigās vai aprīlī.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu nebija slikti apspēlētas jau iestrādnes no SG1 un SGA. Tomēr, neliela nekonsekvence tajā, ka tārpeja SG1 un SGA gadījumā, ejot cauri zvaigznes izvirdumam, nebija nestabila. Šajā gadījumā varbūt saistība ar to, ka šoreiz ir tas kosmosa kuģis otrā galā... Nu nez. Bet trillerītis bija nevājš.

Link to comment
Share on other sites

normis_161

Vai man tā tikai šķiet, ka viņi neparādījā otro daļu tai sērijai, kuri visi taisījās mirt, vai arī tā patiešām bija? vienkārši tagad skatos devīto sēriju un tur nav nemiņas par to, kas bija iepriekšējā sērijā. Tas, ka visi it kā taisītos mirt.

Link to comment
Share on other sites

Par astoto sēriju:

 

Skots sērijas beigās vēl vienu reizi mainīja pagātni. Cik var saprast, pretlīdzeklis tam mikrobam tika laicīgi sadabūts, un rezultātā visi palika dzīvi.

 

Link to comment
Share on other sites

Kretinē... nu vienkārši kretinē... BSG jau likās pietiekami ziepains... bet šis... nu nepaliek labāk!

Tad jau labāk skatīties jauno seriālu "V" bet tur jau ar ziepene krietna :D

Īstenībā nu jau vairs nevienu neziepainu seriālu nezinu... :/

 

RIP SG

RIP BSG

RIP ST

 

Jāskatās laikam DR House :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kretinē... nu vienkārši kretinē... BSG jau likās pietiekami ziepains... bet šis... nu nepaliek labāk!

Tad jau labāk skatīties jauno seriālu "V" bet tur jau ar ziepene krietna :D

Īstenībā nu jau vairs nevienu neziepainu seriālu nezinu... :/

 

RIP SG

RIP BSG

RIP ST

 

Jāskatās laikam DR House :D

Paskaties Andromeda sākot ar otrās sezonas vidu. Tad sapratīsi, ka šeit vēl viss ir labi. :)

 

Bet, ja šie nepatīk, pamēģini Farscape. Action un gore netrūks, it sevišķi vēlākās sezonās. Sižets arī oriģināls.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
marispro

sodien turpinajums? pec 11. epizodes bildem izskataas, ka tads pats sviests, ka lidz sim: nekas nenotiek, dabiiba parsvaraa viena un taja pasaa vietaa, neviena svaiga ideja :(

Link to comment
Share on other sites

Kur visātrāk parādas jaunās sērijas ? :?

Pamatā skatos pirātu līcī.

Link to comment
Share on other sites

Action bija, bet neteiktu ka kautkād Wooow. Nu noskatijos, nekā tāda...

Link to comment
Share on other sites

marispro

dazreiz jau mums iedod pa kadam spraigakam sizetam arii, lai bez ziepenu milotajiem, ari tradicianaalaa SG fani paris reizes sezonaa kaut ko dabuutu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Verneris

Neaprotu kaa, bet trakeros peedeejaas divaas dienaas paraadijushaas vairaakas seerijas peec kaartas!

Link to comment
Share on other sites

blondīne
(labots)

Tiesības šo seriālu tulkot ir nopircis viens ukraiņu kanāls, kurš to translē pēc sava grafika, apsteidzot oficiālos grafikus.

Visas šīs sērijas ir RUS valodā.

Labots - blondīne
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...