Jump to content

StarGate Universe - viss par un ap to ...


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

Verneris

jau noskatijos 19! :)

Cik sapratu, tad vel tikai 20 serrija un sezona beidzaas ja?

Link to comment
Share on other sites

blondīne

Jā, 20 sērija (turpinājums 19. sērijai) būs sezonas fināls. S2E1 būs 19 sērijas 3 daļa. Bet 2 sezona būs laikam tikai nākamgad :(

Link to comment
Share on other sites

binladens

Nekas jau vairs, sērijas zašibis paskatijos tīri interesanti paliks moš uz beigām

Labots - binladens
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Uģis Lācis

Jā, 20 sērija (turpinājums 19. sērijai) būs sezonas fināls. S2E1 būs 19 sērijas 3 daļa. Bet 2 sezona būs laikam tikai nākamgad :(

 

Nu pēc SyFy kanāla lapā atrodamās informācijas, nevis nākamgad, bet šī gada rudenī (Oktobrī). :)SyFy - SGU

 

Tiešām sižetu tādu nesliktu uztaisījuši, vienīgi E20 tāda nolemta izveidota - tjipa visus tūlīt novāks, viss būs slikti. Bet citādi interesanti, jāgaida turpinājums.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Dermantīns

Pēdējās divas sērijas bija galīgi garām un tracina, ka SGU visu laiku kacina skatītājus ar aprautām beigām. Tā dara tikai lēti kantori, jo tiešām interesantu seriālu gribēsies skatīties pat ar 'laimīgām beigām'. Un, pie velna, protagonistiem taču ir arī jāmirst, nevis jāpazūd un jāparādas atkal un atkal. Un pats (!!!) kaitinošākais ir tas, ka daudzās sērijās ir n-tie flashback'i. Konkrēti kretinē.

 

On the flip side, Cgi ir super un Nicolas Rush/Young attiecības ir tas, kas tur seriālu pie dzīvības.))

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

nu nez, man tā īsti pie sirdes negāja šitais murgs s2e1:crazy_pilot: , rīt noskatīšos vēlreiz varbūt iepatiksies:sarkasms: :drinks:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nu un kā ar jaunākām sērijām, vai vērts? vai vispār kāds vēl skatās! jūsu domas par 5 sēriju?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu savas domas jau tur tiek attīstītas.

 

No otras puses, ar izcilu sižeta dinamiku viņi neizceļas. Kā teica viens mans paziņa, baigi velk laiku. :D

 

Bet nu es skatos. Laikam kaut vai aiz inerces. Stargate taču.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Pabumpošu šo.

Beidzot ir iznākusi SGU 2. sezonas 11. epizode.

Lai gan šovs ir atcelts un 2. sezona ir pēdējā, vismaz tagad ir iespēja noskatīties otro sezonu līdz beigām.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

janka71

Cerams, ka vismaz ar pēdējām sērijām izcelsies, bet žēl

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Uģis Lācis

Tā.

 

Tiešām, pēdējā Stargate izskaņa tiek laista gaisā. Vispār ir tīri skatāms. Tikko pabeidzu "noķeršanu", pirms tam nebija laika, bet nu noskatījos visu, kas ir bijis gaisā.

 

Īstenībā ir ok, pēdējās sērijas šķiet labākas. :) Pat varētu teikt, ka pēdējā sērijā (S07E17) stāsts jau bija relatīvi orģināls. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Noskaties pēdējo sēriju, tad sapratīsi, kas tie par 3 gadiem.

Īsi sakot pēc visa noskatīšanās - autori sapinās meistarībā, un rezultātā nogremdēja visu franšīzi. Pēdējās sērijās viņi pēkšņi iedomājās atgriezties pie action/adventure sižeta, bet bija jau daudz par vēlu. s02e17 bija jābūt s01e04 vietā, tad viss būtu bijis kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Pēdējā sērija bija TIK nenormāli dranķīga, ka neviens nedos naudu turpinājumam... Jo ar to pazaudēja vismaz 1/3 potenciālās auditorijas. Saturs bija vienkārši nožēlojams. Nobeigums - sviestu sviests. Jā, šas, uz uz kuģa bija tieši tik daudz kapsulu. Ne par vienu vairāk sarcastic.gif IMO sliktākā no visām sērijām!

Link to comment
Share on other sites

Nu tik traki jau nebija, bet izskatās, ka pagaidām būs klusums no SG puses.

Link to comment
Share on other sites

Nu re izskatās pēc pārtraukuma. Tiksimies pēc 3 gadiem

Tev ir informācija, ka SGU turpinās pēc 3 gadiem?

Ar tādiem reitingiem kādi viņiem bija, nekas vairāk par SGU tēmu vienkārši nespīd.

Par pašu Stargate franšīzi - neņemos spriest.

Arī SGA filma un plānotās SG-1 filmas ir nostopētas.

Link to comment
Share on other sites

3 gadi iekš filmas :p

 

dzīvē tikai sezonas pārtraukums

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Atliek piekrist Raimz

Man tas Hameleonu rotaļu un Bīstamo mājsaimnieču apvienojums ar Tomāti uzbrūk kaut kur bija apnicis.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Ceru, ka vismaz frančīze nemirs, bet kopumā seriāls (-i) sāka iet uz leju līdz ar R.D. Andersona aiziešanu.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

[..]Jā, šas, uz uz kuģa bija tieši tik daudz kapsulu. Ne par vienu vairāk sarcastic.gif IMO sliktākā no visām sērijām!

 

Nu tas, ka skaits tieši tik precīzs - tā tiešām bija muļķība. Bet nu kam negadās. Un sērijai in gerenal (manuprāt) nebija ne vainas. Tas pats vecais gaumes jautājums. :D

 

Jā, SGU ir atcelts, tas jau tika apstiprināts labu laiku atpakaļ. Tur vispār tāda ņemšanās tajā SyFy kanālā, sēriju bīdīšana pa dienām, reitingu kritumi, reslings Sci-Fi vietā utt. Ziepju opera ap ziepju operām. :)

 

Par kvalitātes kritumu kopš R.D.Andersona laikiem - grūti spriest. Arī SG1 laikā bija labākās (ideālas) sērijas, kā arī pilnīgs atkritums. Tagad SGU profils bija cits. Procentuālā labo/slikto sēriju attiecība? Nu tur subjektīvu statistiku droši vien varētu katrs uztaisīt...

 

Pēc ziņām internetā izskatās, ka SG ir beidzies uz nenoteiktu laiku. Bet žetons par 14 gadiem! :shifty:

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Protams, ka bija arī kvalitate pēc Andersona laikiem. Bija labas un sliktas sērijas. tas tik man IMHO, pēc tik daudziem gadiem ar viņu seriālā izrāvās robs un seriāls izmainījās. OK, man mīļāks arī bija Dons Davis, kā SG1 bāzes ģenerālis un nākamā aktiera vārdu pat nav atmiņā palicis.

 

Par cik stargate frančīze ir uz nenoteiktu laiku iesaldēta varbūt kāds var ieteikt ko līdzvērtīgu skatīties? Man ļoti patika ka bija zinātniskā fantastika, bet salīdzinoši maz murgainu citplanētiešu ( atvainojos Startrek faniem).

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu tas jau protams.

 

Astoņi gadi ar R. D. Andersonu un Donu S. Davisu ir savasa pēdas atstājuši. Tanī, ka šie tēli bija ļoti perfekti un atmiņā paliekoši - noteikti piekrītu.

 

Par citiem seriāliem runājot, es vēl no Sci-Fi skatos:

1) Eureka - tāds vairāk vai mazāk viegls Sci-Fi seriāls arī ar savu humoru,

2) Sanctuary - nedaudz tumšāks, pie tam ar vairāk biedējošiem mošķiem, bet nu iesāku aiz intereses skatīties, jo SG aktrise Amanda Tapinga. Tā arī turpinu skatīties.

Link to comment
Share on other sites

Outsider

Pēdējā sērija bija TIK nenormāli dranķīga, ka neviens nedos naudu turpinājumam... Jo ar to pazaudēja vismaz 1/3 potenciālās auditorijas. Saturs bija vienkārši nožēlojams. Nobeigums - sviestu sviests. Jā, šas, uz uz kuģa bija tieši tik daudz kapsulu. Ne par vienu vairāk sarcastic.gif IMO sliktākā no visām sērijām!

 

vispār jau zināms par atcelšanu bija pirms pēdējās sērijas iznākšanas.

 

kopumā žēl, patika, bet laikam jau syfy dran''kim izde'vigāk ir restlingu un realitātes šovus un citus šudus rādīt, kā normālus tv šovus, lai jau viņiem veicas, bet viņus pavisam notiekti vairs neskatīšos

Link to comment
Share on other sites

Par citiem seriāliem runājot, es vēl no Sci-Fi skatos:

1) Eureka - tāds vairāk vai mazāk viegls Sci-Fi seriāls arī ar savu humoru,

 

Tu laikam lēni skaties - tam nav jaunu sēriju jau no decembra sākuma

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka bija arī kvalitate pēc Andersona laikiem. Bija labas un sliktas sērijas. tas tik man IMHO, pēc tik daudziem gadiem ar viņu seriālā izrāvās robs un seriāls izmainījās. OK, man mīļāks arī bija Dons Davis, kā SG1 bāzes ģenerālis un nākamā aktiera vārdu pat nav atmiņā palicis.

 

Par cik stargate frančīze ir uz nenoteiktu laiku iesaldēta varbūt kāds var ieteikt ko līdzvērtīgu skatīties? Man ļoti patika ka bija zinātniskā fantastika, bet salīdzinoši maz murgainu citplanētiešu ( atvainojos Startrek faniem).

Ja vēlies ko saturīgu, bet ne tik jaunu - Babylon 5

 

es teiktu, ka no Star Trek skatāms ir Star Trek: Enterprise

Jo tur nav holodeka.

 

vecais Star Trek ... nu tā. New Gen un Voyager - ja nu tikai ar fast forward.

Deep Space Nine vispār nav lietojams imho...

Jaunajos Star Trek tā vien šķiet - kā nevar neko izdomāt tā iebāž aktierus holodekā un aiziet.

 

Nu jaunā Battlestar Galactica esot neslikta. Ja patīk tāda tipa gabali.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Tu laikam lēni skaties - tam nav jaunu sēriju jau no decembra sākuma

 

Nu tas bija domāts, ka skatos "in general". Seriāls ir dzīvs un jaunās sērijas būs. :) Skatos, kad iznāk, var būt, ka var teikt - lēni. Ja ir laiks, protams.

 

Jā, Eureka-i tagad ir vidus sezonas pārtraukums, bet jaunās sērijas būs no 11. jūlija (pēc gandrīz diviem mēnešiem, tiesa). Un, ja cilvēks nav skatījies to, šis pārtraukums netraucē sākt skatīties no sākuma.

 

Vēl man patika (bet sen jau atcelts un nobeidzies) - "Firefly" (un noslēguma filma "Serenity"), ja nav redzēts, var uzmest aci.

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

Pašlaik skatos:

Doctor Who (pēdējā sezona tāda tumša/nopietnāka uztaisīta) :D

Event, The

Fringe

Eureka On break, returns: 2011-07-10

Primeval (šis uz pauzes)

V (2009) (arī uz pauzes)

 

drīz itkā vēl daži jauni būs... pagaidām gan tik cik ir tik ir :(

Link to comment
Share on other sites

V (2009) nesen tika kancelēts.

 

Man arī jāmeklē jauna skatāmviela. Gaidu šos:

- Falling Skies

- Battlestar Galactica: Blood and Chrome

Link to comment
Share on other sites

talibans

sanctuary seriālā vispār lielākā daļa no stargate akieriem šad tad parādās.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

No scifi biju sācis vēl skatīties Walking dead, kuru IMDB nez kāpēc nevērtē kā sci fi. Laikam zombiji tik ierasta parādība, ka nav verts likt iekšā. Tik seriāls tiešām iet vairāk uz drāmu nekā zombiju šaušanas gabalu.... Biju licis lielas cerības uz seriālu, bet pirmās sezonas beigu sērijas bija dikti vājas un lasot inteervijas, baidos, ka tā turpināsies :(

Tāpat savu laiku biju cerējis uz Sāras Konoras hronikām, bet tas attīstījies par pusaudžu seriālu ar pubertitātes problēmām priekšplānā.

Babylon 5 - redzēts. Bija samērā labs, tik manai gaumei jau drusku par daudz citplanētiešu dīvainību. Gaumes lieta.

 

 

Battle star galaktika - tiešām vēl nebiju noskatījies un tas laikam arī būs jāskatās.

 

bija vēl kaut kāds seriāls par kosmisko karu, bet neatceros vairs kā saucās. Tur cilvēki bija kolonizējuši kaut kādas planētas un uzbruka viņiem citplanētieši, kas izmantoja visādas ļaunās kara taktikas (mīnēja ievainotos utml.) Karošana notika gan kosmosā gan pa planētām. Neatcerās kāds kā šo seriālu sauc? On air bija ~2000 gadā pa vācu sat tv. Tur nebija pārspīlēts sci-fi, bet pietiekoši nopietna atmosfēra. vismaz tā atmiņā.

Dikti patika man stārgeita zinātniskā fantastika ar militāro piesitienu un nepārspīlētu nākotni.

 

Pats atradu jau izrokoties cauri topiem:

 

Space Above and Beyond

 

Būs par jaunu jānoskatās tā, kā izrādās, tikai viena sezona.

Labots - The_Saint
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

sanctuary seriālā vispār lielākā daļa no stargate akieriem šad tad parādās.

 

Ja godīgi, nebiju pamanījis īpaši nevienu citu. :) Ok, ir viens tēls no SGA (tas, kurš iekš SG bija dakteris Karsons or smth), kurš figurēja. Vēl kāds? Tik daudz nespēju saskaitīt, lai teiktu, ka lielākā daļa. :D

 

Bet tas jau nav slikti.

Link to comment
Share on other sites

talibans

no pirmā sg-1 daniels džeksons bija (viņam vēderā bija kā ķenguram soma, kurā viņš visādus mēslus pārvadāja), tas pats dakteris no atlantīdas un, ja nemaldos tas vecis, kurš teleportējas-džeks uzšķērdējs arī no atlantīdas, no Teilas ciema, bija ar matiem tikai. bija vēl "bankas laupīšanas" sērija vecis, kurš stargate pie kompjiem sēdēja un vārtus virināja. iespējams vēl kāds, bet šie vairāk acīs iekrita. pagooglēju un atradu vēl dažus http://www.tv.com/sanctuary/actors-from-stargate-atlantis/topic/68001-1168000/msgs.html

lielāko daļu tiešām grūti atcerēties, ka bija filmējušies abos seriālos.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu ka tā padomā, tad jā, tiešām ir nedaudz vairāk par vienu vismaz. :D

 

Bet nu ok. Slēdzam laukā offtopiku.

 

Bet vairāk par tēmu?

 

Kā cilvēkiem šķiet, kas tad īsti bija vainīgs pie SGU izbeigšanās? Ļoti daudzi internetā sūdzās, ka SyFy esot šo nobeidzis. Bet nu jāsaka, ka nedaudz vairāk padomājot un paskatoties no malas, vairāk tomēr šķiet, ka paši Stargate autori nolaida lažu.

 

Piemēram, var paņemt SGA vs SGU startu:

*) Atlantis tika "gatavots" praktiski veselas sezonas garumā, cik tika runāts par "pazudušo pilsētu" un "priekšteču tehnoloģijām". Līdz ar to sākums SGA bija loģisks un gaidīts (pēc reitingiem pulcēja ~ 4 miljonus skatītāju). Pie tam, jaunais seriāls tika piestartēts momentā, kad SG1 bija padevusies tīri saprātīga sezona.

*) SGA ar laiku gāja uz leju, pēdējā sezona bija nu knapi "ok" un tad šo atcēla. Un nez no kurienes parādījās SGU. Nebija tas kā loģisks turpinājums vai SG1 stātsta paplašinājums (nekur netika "iesildīts" vai sagatovata augsne šim seriālam). Un arī SGU sākās pilnīgi citā stilā nekā SG1 un SGA (pēc reitingiem pulcēja ~ 2 miljonus skatītāju).

 

Protams, var argumentēt, ka reitingi ir b-kaka. Bet tomēr sava doma tajos ir (kaut vai subjektīvi SGA premiere šķita stipri labāks par SGU). :D Var arī teikt, ka nav jēgas uzdot šādus jautājumus - kāpēc. Bet šoreiz gribējās uzrakstīt savas domas, jo nu izskatās, ka seriāla veidotāji pārcentās. Žēl. :(

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Man skatoties SGU visu laiku likās, ka tiek iesākts kaut kas un pamests. Sākumā domāju, ka tas tāds baigi viltīgi samudžināts sižets, kas kaut kā tālāk sakarīgi saistīsies kopā bet nekā.. Vēl sajūta bija beigās, ka tam kuģim nevajadzētu vispār vairs kopā turēties pēc tiem kautiņiem. Kaut kādi momenti, noskaņa man baigi patika.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...