Jump to content

StarGate Universe - viss par un ap to ...


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

NormaalsCilveeks

Sveicieni visiem Stargate faniem ar StarGate Universe iziešanu tautās ...

 

Uzreiz definējam likumu - nekādas atklātas sižeta apspriešanas jaunajām sērijām !

nelaupīsim viens otram skatīšanās prieku!

 

Ko sakat ar pilotsēriju ?

 

Jāsaka esmu patīkami pārsteigts ar jauno aktieru komandu - izskatās cerīgi ...

un beidzot nav varoņbābu - Kārtere un Teila jau zaipala supervāveres tēlojot :)

bik besij viscaur izzīstā subordinācijas tēma senatori/militāristi/zinātnieki - nu tik kurš boss būs ...

bikucīt negaidīti tehnikas pavērsieni ...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es vēl neesmu noskatījies, tikai ieguvis dubultsēriju savā īpašumā.

Pirmie skati man atsauca atmiņā Alien sākumu :)

Bet ko vairāk varēšu pateikt, kad būšu šovakar nostījies.

Ja forums dzīvos, ceru šeit regulāri kaut ko vāvuļot par SciFi filmām un ne tikai.

Ja publiku tādas lietas interesēs, protams.

Link to comment
Share on other sites

Nemaz nezināju ,ka jau ir - paldies NC par info ;)

Kas var būt labāks par Stargate :good:

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks
(labots)

MārcisB

sākums ir tāds inčīgāks

bet nu tehniskās puses nespēju patreiz izkost ...

 

 

Seno sūtīts bezpilotu kuģis un gulta ar zīda palagiem

Kuģa caurumu aizlāpošs lauks kurš nespēj novērst gaisa noplūdi

katrā ziņā patīk tas ka tas viss ir veidots miesiskiem senajo ķermeņiem pirms idejas par augšcelšanos ...

 

un skaidrs vismaz kā darbojas tie stargeiti

septiņas zīmes taisa tuneli lokali pa galaktiku un pitiek ar enerģiju ko uzkrāj vārti

astoņas zīmes jau pārnes uz citu galaktiku bet vajag ZPM

deviņas zīmes pārnes uz jaunu vārtu "sēšanas" vietu bet tas aprij enerģiju planētas apjomā ...

 

 

 

operatora darbs ļoti patīk - kamera ir dzīva nevis vislaik pie statīva pieskrullēta

vietām drebelīti vietām nefokuss - ir labs ...

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

Verneris

Tik pirms paaris dienaam uzzinaaju, ka buus taads Stargate Univers:)

 

Taa kaa Stargate cieniitaajam bija liels, labs paarsteigums.

 

Pirmaa seerija noskatiita, bija ok!

 

Vismaz aukstie ziemas vakari buus interesantaaki:)

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos, ir pat ļoti OK. Sākums un ideja kā tāda ir OK. Jācer tik, ka sižets nepaliks līdzīgs Battle star Galactica, kurā zinātniskā fantastika pārvērtusies par sviestainu politisko drāmu.

 

TokRa: Ja Universe salīdzina ar SG1 - protams, neviens nav tāds kā SG1! SG1 ir sākums, bet pārējie seriāli ir uz SG pamatidejas bāzēti gandrīz neatkarīgi stāsti.

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos. Īsi sakot - labāk, nekā bija gaidīts.

un beidzot nav varoņbābu - Kārtere un Teila jau zaipala supervāveres tēlojot :)

Nepārpriecājies. Gan jau kādā no pirmajām misijām "varonis" tiks atrasts ;)

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Raimz

 

ļoti ceru ka autori iztiks bez sranajām politklišejām

piegriezies jau ka lai vai kāds seriāls būtu (teiksim no tekošajiem Warehouse13, Fringe, Leverage)

vienmēr ir viens nēģeris un viena superpizduper neatkarīgā bābiete-cīnītājvāverīte ...

konkrēti piegriezies ...

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos dubultepizodi jau vakar, un arī - biju pārsteigts. Nedaudz savādāka sižeta uzbūve, nekā SG-1 un Atlantisam.

Vismaz man tā likās. Gaidu nākamo sēriju.

 

Bet nu SG-1 pagaidām joprojām mana favorīta lomā paliek. Skatos tagad arī vecās sezonas... :)

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Neliels :offtopic:

Man arī SG1 vēl ar vien ir topā. Tūlīt sāksies atvaļinājums, plānos ir NOTEIKTI noskatīties SG1 no A->Z. Pārējie Stargate IMO ir skatāmi, bet nav vairs tas(jācer Universe būs izņēmums)... SG1 skatos tikai oriģināl valodā - tulkojumā ļoti daudz zūd. Īstenībā tikai pateicoties SG1 ~10 gadus atpakaļ iemācījos Angļu sarunvalodu. Līdz tam mācēju tikai labi rakstīt un lasīt, bet skatoties SG1 apguvu arī sarunvalodu :)

No startrekiem - mans mīļākais ir Startrek Voyager - arī to regulāri skatos no A->Z.

P.S. Stargate Universe man ļoooooti patīk Nicolas Rush sarunvaloda - dievinu īstu Angļu valodu ar Skotijas pieskaņu... vismaz man tā liekas, ka tur ir nedaudz Skotijas, nevis standarta Amerikāņu vervelēšana...

P.S.P.S. Nākošā sērija gaidāma 09.10.2009 - nepacietīgi gaidu :) Sīkāka info ooficiālajā SG mājas lapā http://www.gateworld.net/universe/s1/103.shtml .

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Voyagerā bija daudz sviestainu sēriju, kuras skatījos sakostiem zobiem un arī daudzas izlaidu.

Ienīstu holodecku. Izstās, kā scenāristiem beidzas idejas, tā uzreiz iebāž varoņus holodekā ar atslēgtiem security protokoliem. :mrgreen:

Star Trek Enterprise patika daudz labāk, pagaidām esmu noskatījies tikai 1. sezonu, bet patika visa.

Deep Space Nine ir vāja Babylon 5 atblāzma. Garām.

Next Generation es vispār nevaru ciest. Vēl prātoju, vai ir jēga veco seriālu skatīties.

Star Trek filmas vairāk domātas seriālu maniakiem, pārējiem neinteresanti. Izņemot jaunāko filmu, to tiešām var skatīties ari ne-fani.

Bet par to labāk atsevišķā tēmā :)

 

Noskatījos.

Kādi iespaidi?

Pagaidām nesteidzot izdarīt tālejošus secinājumus jo tā tomēr ir tikai ievadsērija.

Šķiet šeit mēģina sakrustot SG-1 un Atlantis kopā ar drusku no BattleStar Galactica (netiek prom no tā kuģa).

Doktors Kārlails man šķiet aizdomīgs, drusku ož pēc tā Gaiusa Baltāra no Battlestar - šim kaut kas ir aiz ādas...

Destiny dizains ir smuks. Nav atklāts kādu virsgaismas celošanas veidu tas izmanto, bet tā nav hipertelpa kuru izmantoja visos pārējos Stargate seriālos.

Skatīsim tālāk :)

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks
(labots)

MārcisB

 

hmmmz BattlestarGalactica man personīgi ļoti patīk (i vecais i jaunais seriāls)

takā man nekas nebūtu pretim ja kas līdzīgs tiktu ievērpts SGU

 

jo jaunais BG seriāls ar "vecu norakstītu bāzeskuģi" bij tieši inčīgs ar to

ka viens no sižeta pamatiem bij reālistiski (nu cik var būt "reālistiski") izveidotas kaujas

bāzētas uz mūsdienu aviobāzes kuģu taktiku (seriālam pat biji divi amīšu militārie padomnieki)

 

iespējams šeit arī būs kas daudzmaz patiess nevis "uzspridzināsim zvaigzni un slikto flote būs pagalam"

pēc tā ož ...

 

Tapa minēts ka Destiny ir divi bāzes angāri kaučkam mazākam

 

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

FYI: Ir pieejama Universe trešā daļa... :good:

Link to comment
Share on other sites

Stargate Universe ir Star Trek: Voyager + neveikls mēģinājums atveidot Battlestar Galactica. Pagaidām sajūsmā neesmu, bet gan būs OK.

 

Un tas tipāžs, ka minēja, ka Battlestar Galactica ir sviestaina, politiska drāma - it's you against the world. Parādi man vēl kādu seriālu, kas 2 reizes pēc kārtas nosaukts par "Best show on television"

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

tāks simtiņš + tomātu suliņa + SGU

diena iesākas neslikti ....

Link to comment
Share on other sites

Man gan labak patika SG1 jo ta ideja ka piramidas nav celusi egiptieshu un vis parejais, kas saistits ar Goauldiem izradas sodien pat loti ticama un atgadina inku dievus annunaki.

Link to comment
Share on other sites

binladens

Man ar tas SGU drusk sāka patikt 1majā sērijā, tiko noskatijos 2ro neiebraucu nedaudz, likās nedaudz sviestaini jau, nu redzēs kāda būs 3šā, bet 1mā bija uhh zašibis aizrāva nepajokam :D

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Man jprojām nav skaidra viena lieta "nākotnei"

Destiny ceļo pa svaigi "iesētiem" zvaigžņuvārtiem

diez kur tur cilvēklopiskas būtnes parādīsies

tiešām viss seriāls aprobežosies ar "smilšu vipuļu mākoņiem"

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Kams

 

pieņemot a Destiny ir nakamais kugis pēc "zvaigžņuvārtu izplatības sējejkuģiem"

var pieņemt ka dailinga devaisis vēl nav fizioloģiski uzlikts pie jauniem vārtiem ....

 

tvaika nolaišana ir domājams no gaisa spilvena kurš uztur vārtus brīvi griežamies

šie atšķirībā no vecajiem SG1 un SGA paši rotē

Link to comment
Share on other sites

Gan jau kuģa vārti ir kādi krutie, kurus ar deviņiem ševroniem var darbināt. Attiecīgi ir arī kaut kādi čibriki, kas piegādā pabriesmīgo enerģijas kvantumu, moš tos dzesē... Gan jau uz visiem jautājumiem filmā atbildēs - pašlaik katrā sērijā pastāsta kas, kā un kāpēc notika/notiek.

 

A tas kuģis, kurš aizlidoja pašās beigās - vai tikai automātika nestiepa kādus jaunos vārtus kaut kur instalēt?

 

Vēl kas. Tas kuģis jau it kā nez cik miljonus gadu lido, ne? Tātad šiem vārtiem gan jau cita/veca konstrukcija...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Nuja, bet tā enerģija ta kaut kā jāpievada. Un tas `pievads` gan jau arī prasa dzesēšanu vai ko tamlīdzīgu. Vārti, kuri uz Zemes atrodas SG kompleksā - tos jau ar `baro` ar krutajām zemes tehnoloģijām, un tiem arī bikiņ pakūp tvaiks, kad vārtus darbina(arī uz `tuvajiem` attālumiem). Gan jau uz kuģas kas līdzīgs...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Mjā, noskaitījos visas Air daļas.

 

Nu, no orģinālās SG idejas ir gana tālu, SGA bija krietni līdzīgāks. Bet zināms asumiņš ir jūtams, tiešām pagaidām ir cerīgi.

 

Kas attiecas par pašu sākumu - man šķita nedaudz pajēli. Ne pušplēsta vārda kāpēc "Hammmonds" tik vārgulīgs kaujā, lai arī mums ir pieejama Asgardu tehnoloģija, t.i. "serde" ar visiem tehnoloģijas rasējumiem. Pārējais vēl būtu plus/mīnuss pieciešams.

 

Faktiski viss seriāla veidotāju rokās. Battlestar Galactica un Voyager neesmu redzējis, tāpēc grūti salīdzināt.

 

Savukārt, kas attiecas par to tvaiku nolaišanu - uz planētu vārtiem tāda nebija. Man tas pasākums ļoti atgādina "sterilizēšanu", t.i., atbrīvoties no kaut kādiem kaitīgajiem organismiem. Grūti teikt, cik tāds minējums pamatots. :) Gaisa spilvena nolaišana - nez, sava doma jau arī tur ir...

Link to comment
Share on other sites

A tas kuģis, kurš aizlidoja pašās beigās - vai tikai automātika nestiepa kādus jaunos vārtus kaut kur instalēt?

Es gan domāju, ka kuģītis 3. sērijas pēdējā ainā aizsteidzās pie sava sūtītāja ziņot, ka uz Destiny parādījušās dzīvības pazīmes ;) Vizuāli tas nebija līdzīgs šatlam, ko rādīja pirmajā sērijā - acīmredzami tas ir citas rases veidots.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Par tiem diviem, kas aizskrēja uz citu planētu laikam vairs nedzirdēsim :D

 

Nu tā visticamāk tiešām būs... :)

 

Es gan domāju, ka kuģītis 3. sērijas pēdējā ainā aizsteidzās pie sava sūtītāja ziņot, ka uz Destiny parādījušās dzīvības pazīmes ;) Vizuāli tas nebija līdzīgs šatlam, ko rādīja pirmajā sērijā - acīmredzami tas ir citas rases veidots.

 

Ļoti iespējams. Īpaši sīki to uzbūvi es neizpētīju, bet minējums ir labs. Visnotaļ sižets varētu sanākt interesants. :)

Link to comment
Share on other sites

Normāli... man liekas, ka tas kuģis gāzes gigantā iebrauca lai "uztankotos", un uz saulīti airējas lai izdarīt vēl kaut ko, kas nepieciešams kuģa normālai funkcionēšanai. Ne jau par velti tekoši tika uzsvērts, ka ziepes varoņi netiek kuģa samdzeņu `core` sadaļā kurā gan jau arī varētu uzzināt, kas lācītim vēderā, un kādas domas ir tā smadzenēs.

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Pagaidām nedaudz nesaprotu, cik tālu jamie ir "aizzvanījušies": 7 ševroni bija galaktikas apmērā, 8 ševroni zvanīja uz citām galaktikām. A kur tad ellē ratā viņi aizzvanīja ar 9 ševroniem?

Man ir štuks, ka kuģis dabūs enerģiju no zvaigznes. Varbūt tiks pastrādāts tāds joks, kā SG1, kad Samanta Kārtere uzspēra gaisā to zvaigzni ar vārtiem+dialings uz melno caurumu. Bet tās ir tikai manas domas. Varbūt arī kuģis aizies gaismas ātrumā, un kaut kādu fizikālu joku izpildīs, kas ļaus uzsūkt enerģiju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu nez - SGU ir pilnīgi cits kas SG1, tā kā Battlestar Galactica stiliņš nav man sirdij tuvs, tad skatos jaunās SGU sērijas ar piespiešanos. Tās iekšējās razborkas, cīņa par varu pašam darbā ir pietiekami, TV tās skatīties toč negribu :)

Ceru ka automatiku nobeigs un tad sāksies normāli izbraucieni.

Link to comment
Share on other sites

9-tais ševrons ļauj sazvanīt Destiny. To kuģi uz kura jamie ir.

Tikai enerģiju tam zvanam vajag oi-oi. Laikam ZPMa līmenī. Ja ne vairāk.

Tika minēts, ka Destiny ceļo virsgaismā, bet izmantojot citu metodi, atšķirīgu no tās, ko izmanto visi pārējie Stargate pasaules kuģi.

Link to comment
Share on other sites

Nee tie akmenji ir ko veerti - scernaaristam ideja aarpraataa laba :) Un seriaals principaa nav slikts, tik man atskiriibaa no NC tieshi truukst kaadas supersievietes kas skraida rinkjii ar krukji, kursh shauj ar kaut ko laazerveidiigu :) Hmm tik veel jau nav pa ko shaut... hmm... buus buus citaadi ziepene vien sanaaktu :p

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

ar tiem ZPMiem ir apbrīnoajami muļķīgi - brīžam šiem ir ahūna enerģija brīžam kā pussprādzis vibrators

 

ta paziņo ka šis ZPM ir "aptarots" (senā epizodē kad vēl ar goauldiem cīnījās) un tas pie ieslēgšanas uzspertu visu iekšējo planētu sistēmu

tobiš merkurs venēra un zeme naxrenizētos

ta brīžam neiztur par pārdesmit lāzera šāvienus

 

šeit arī visu planētas kori nosvilināja un tad tikai 9 ševronus jenablēja

vai nu tiešām to pašu nedotu pārītis Zpmu ...

Link to comment
Share on other sites

Neaizvainojat Battlestar, tas ir viens no gudrākajiem, inteliģentākajiem, interesantākajiem seriāliem pēdējo gadu laikā uz kā fona Stargeiti ir mazu bērnu pif-paf kosmosā.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Kams

 

laiku pa laikam sērijās cilvēciņš pamanījās replikatoriem ThePizdi sadot un nospert viņu ZPMus :)

Geitworldā kopā bij saskaitīts pāri par 20mit aktīviem ZPMiem vairak vai mazāk cilvēku rīcībā

kam kopā būtu jādod vājprātīgāko enerģiju ...

 

Kams

 

 

Destiny kustība netiek manuāli vadīta jo nav pieejas navigācijai. Līdz ar to nav iespējas pagaidīt šatlu

bet enīvejs Nav saprotama loģika - iztur zvaigzni bet šatls banāli saskrāpē "dzirkstelēs" apvalku ... kas i pārdesmit santimetrus biezāku tērauda korpusu nevarēja uztaisīt jopcik ...

 

Link to comment
Share on other sites

Zemieši ZPM'us pagaidām nav iemācījušies ražot. Un no tiem savāktajiem strādājoši ir tikai daži. SGA nobeigumā vien tika izlietoti/iznīcināti kādi 4 ZPM'i.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...