Jump to content

VIASAT Zelta paketes TV kanālu saraksts


roko
 Share

Recommended Posts

Tak lai tad uzreiz piemet arī citus FTA , vēl jau ir kur "augt" :)

 

Lai piemet 1 Auto 12073 H 3/4 27500, būs jauns sporta kanāls ! :on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • base7

    16

  • Dexs

    33

  • mafijs

    32

  • raimonds

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kas diez notiks ar Viasat Sport kanālu uz frekvences 12608 H? Vai arī tur būs tas Viasat Nature?

Link to comment
Share on other sites

Golfam Latvijā,sevišķi Rīgā ir milzīga auditorija.ne velti ir pat golfa klubi,kur fano par šo kanālu.Es nesaprotu,ko visi tam kanālam brauc augumā,kam vajag kaut kādu viasat sport,ja ir viasat golf.sports ir un paliek sports :crazy:

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

nezin kāpēc bet šovakar pazudis ir playhouse disney. Parādās maģiskais uzraksts - šis kanāls nav iekļauts Jūsu abonentā. Lai būtu pilna laime - noņemam arī bērnu kanālu.

Krievi, sports,bērni - nupat jau iet uz urrā!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Man domāt, ka playhouse disney jau labu laiku nerāda.

Playhouse Disney uz Sīriusa ir, tikai vairs ne Viasat Latvijas pakā. Nezinu kam viņa ir.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kas tad tie par brīnumiem - šodien Vh1 rāda ari dienā, laikam svensoniem kaut kas sagājis sviestā.

 

edit 10:33 - atjēdzas, pārslēdza uz "niķeļolām".

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Viasat iešmā iet "uz grunti" :

 

"Vēlamies Jūs informēt, ka iespējams 1. jūlijā tiks atslēgts kanāls RTR Planeta,  ja netiks panākta vienošanās starp VIASAT un šī kanāla pārstāvjiem par turpmāko sadarbību.  Samaksa, ko šobrīd pieprasa kanāla pārstāvji, ir daudz augstāka un tirgus situācijai neatbilstoša. Apstiprinot šādu cenu, mēs būtu spiesti palielināt ikmēneša abonēšanas maksu saviem klientiem. Sakarā ar šādu kanālu pārstāvju neadekvātu rīcību, mēs neticam, ka abonēšanas cenas paaugstināšana būtu Jūsu interesēs. Mēs darām visu iespējamo, lai šis kanāls par samērīgu samaksu tiktu arī turpmāk saglabāts VIASAT paketēs.

Atvainojoties par visām sagādātajām neērtībām, VIASAT Jums piedāvā saņemt kompensāciju – kanālu TV1000 Premium bez maksas līdz augusta beigām. Lai saņemtu kompensāciju, Jums ir jāzvana uz Klientu apkalpošanas dienestu pa tālr. 67 06 05 04.

Papildus tam, mēs šobrīd aktīvi strādājam pie tā, lai paplašinātu kanālu klāstu krievu valodā. Tuvāko mēnešu laikā plānojam pievienot vairākus jaunus kanālus, par kuriem ziņosim drīzumā. Atgādinām, ka nesen pievienots jauns kanāls krievu valodā – TVCi, kas atrodas 51. kanāla pozīcijā. "

Link to comment
Share on other sites

Patiesā problēmas sāls slēpjas tajā apstāklī, ka Viasat grib, lai visi reklāmdevēji, kas bija(ir) PBK,REN-tv, RTR baltijas reģionā reklāmas dotu Viasat ražojumam TV3+. Ja kāds to vēl nezināja. Tāpēc aizvāca tos krievu auditorijas kanālus. Atrunāšanās, ka būs augstāka maksa - pilnīgas muļķības no Viasat puses. PBK cilvēks pat paziņoja, ka gatavi uz samaksas samazinājumu uz 60% (no pašreizējas samaksas). Viasat'am ne gar to. Reklāmas naudu grib un viss. Skatītāji - nu kā lai gaumīgāk pasaka.....

Tas TVCi - tas tak pa free, nevis kaut kādā Viasat pakā.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

kaspisrik

Izraadaas aboneeshanas maksa, lai saglabaatu PBK, Ren Tv Baltic un RTR Planeta kanaalus Viasat paketees, tomeer buutu jaapaaugstina.

 

Te

Labots - Rudiger
izlabots links
Link to comment
Share on other sites

Offtopic:

 

Tā viastop.lv lapa ar nav tīra :D Kur viņa ņem piķi maksāt par reklāmu tv5.

Vakar redzēju reklāmu viņu par to ka viasat izdarījuši "noziegumu" pret cilvēci atslēguši rtr u.c kanālus. :D

Nu nekādi labdari ar nav viņi :D Kas rūpējās par vienkāršo cilvēku kas neredz rtr :D

 

P.S.S Investīcijas 15ls uzliekam 2 galvas noregulējam un skatam fta tos kanālus ja kādam viņi tik ļoti trūkst :D

Labots - ricijs
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tā, kārtējais apgraizījums viasatam. Nick Jr ir parādījies kanālu sarakstā Nr. 70 un dala pozīciju ar kanālu MTV EU.

Tas saucas "jauns kanāls" .... pesec ...

Link to comment
Share on other sites

Šausmas, tas jau vairs nav pat smieklīgi...

544 x 576, šitas, kādi vēl pārsteigumi gaidāmi?

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Viasat raksta:

 

01.09.2010. 09:54 tēmā Jauni kanāli teica:

 

Sveiki,

Diemžēl tuvākajā laikā nav plānots pievienot izklaides kanālus.

Ir jāatzīmē, ka Viasat šogad satura klāstu palielinājis ar 6 jauniem kanāliem un vēl divi jauni kanāli tiks pievienoti septembrī.

 

Tad skaidrs par pārsteigumiem - jajau tiks pievienoti 2 kanāli tad 4 kanāli pazudīs.

Link to comment
Share on other sites

Pārsteigumi ? ... smazina līdz 325 , tad viasats savāc pēdējos pieejamos klientus un pazūd no Latvijas tirgus.

Link to comment
Share on other sites

544x576 visdriizaak nav viasuuda izgudrojums,

taa ir globaala tendence arii uz citiem pavadonjiem 36;19;...

tam vareetu buut kaudze iemeslu:

gan vietas truukums gan HD lobeeshana lai labaak kontrastee HD ar SD

 

jaapiemitina ka HD arii paaris gadu laikaa ir pamatiigi degradeets -

uz transponderiem kur kaadreiz bija 3 kanaali nu jau 6-7 griezhas

Link to comment
Share on other sites

Bet tā vispār ir laba straģēdija,divi kanāli vienā,padomājiet,cik daudz telekanālu var sabāzt.vienu dienas daļu skaties mūziku,bet ka apnīk,sāc skatīties multenes,nav pat kanāls jāpārslēdz. :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

Tas pats TV3 ir (bija) uz eutelsat 36e, bet kautkas poverhnost ir noticis, ka nerāda vairs.

Link to comment
Share on other sites

Tv3 russia tagad pieejams no jauna transpondera,kam signāls,šķiet ir pat spēcīgāks.Poverknost+ ir nobankrotējis,un visi viņa transponderi atslēgti,tā kā TV3RU īrēja vienu no viņiem,tad piegrieza arī viņus.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Tas ir šausmas... Nu vairs Viasat nav neviena mūzikas kanāla. Atkritumus neskaitot, kas ir FTA RU Music un 1st Baltijas. Tagad būs iemesls lauzt līgumu kam ir vēlme to izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

MTV jau sen vairs nav "mūzikas" kanāls, cik vien es uzslēdzu to Eiropas versiju - vieni vienīgi šovi iet.

 

Martini - iespējams, taču nedomāju ka šeit tas būs iemesls. Manuprāt vienkārši transponderis gaida jaunus kanālus, ko iebāzt, jo variable bitrate 544 x 576 būs mazāks nekā VBR iekš 704 x 576. Leišu BTV gan šausmīgi apdalīts, MPEG2 un 2,5Mbps statisks, līdz ar to 80% laika ekrānā kubiku lietutiņš. Leiši jau arī Viasatu nopietni neuztver, un kam gan viņiem, ja laba bezmaksas Virszemes TV. Tiesa, daudz viņu neskatās. Daži desmiti procentu. Analogā/kabeļi daudz populārāki.

 

544 x 576 ir daudziem feedotiem kanāliem, kuri iespējams lielāki nemaz nenāk. Tie paši Discovery feedojās no 5E un iespējams jau tur viņi ir 544 x 576 un NTV jau nav jēgas laist to pašu lielākā izšķirtspējā. Bet nu valsts kanāli pārsvarā visur ir 704 vai 720 x 576. Tā kā, visai "jauki" no Viasata puses.

Man tikai žēl, ka LTV nav lielāka finansējuma lai par to sportu varētu pacīnīties, savādāk Viasats visu savācis, bāž to savā VSB (PČ Basītī es esmu spiests skatīties netā jo man te Rīgā SATa nav, un TV3/TV6 jau nerāda) un līdz ar to oficiālā veidā skatītājam ir vai nu jāpaliek bez sporta vai arī jāliek savs kakls lauvai rīklē.

 

A HD lēnām kļūst "mainstream", ar to vairs naudu pelnīt nevar, tāpēc arī visi 3D un nākamie kompāniju triki ievākt naudiņu. (SKY variants Lielbritānijā).

Bez tam, enkoderi biški pa šitiem gadiem ir uzlabojušies un to pašu bildi var "ietilpināt" 12 Mbps, nevis izmantot 20.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu tagad nav ne šovu ne raidījumu. Vispār neviena mūzikas kanāla par kuru maksājam nav.

Link to comment
Share on other sites

Tas pats TV3 ir (bija) uz eutelsat 36e, bet kautkas poverhnost ir noticis, ka nerāda vairs.

Eutelsat 36e Tv 3 Fr. 12054 27500 3/4 FTA

Link to comment
Share on other sites

Man tikai žēl, ka LTV nav lielāka finansējuma lai par to sportu varētu pacīnīties, savādāk Viasats visu savācis, bāž to savā VSB (PČ Basītī es esmu spiests skatīties netā jo man te Rīgā SATa nav, un TV3/TV6 jau nerāda) un līdz ar to oficiālā veidā skatītājam ir vai nu jāpaliek bez sporta vai arī jāliek savs kakls lauvai rīklē.

Kamēr LTV sportu (tāpat kā visu pārējo) raida apgraizot malas 16:9 formātam, lai jau labāk Viasatam tiek translācijas tiesības.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau tā ir tendence visiem 544 , tad kā šie iedomājas 16:9 laist pa tādu kanālu? Te jau bija pa TV6 ... nu miglu bilde .... Taisnība jau būs, ka lieljam vairākuma pofig kāda bilde, ka tik vairāk kanālu ...

nez kad cilvēki atjēgsies ...

Link to comment
Share on other sites

Mafijs,šeit ir Latvija un lielākā daļa skatās uz saviem LCD/plazmām "varzuģīmjus" un ir apmierināti,a tu pa kaut kādu 16:9 runā :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

boto - tu, kuram VSB ir pieejams tā vari domāt... Es domāju LTV arī vairs nav tālu līdz tam posmam, kad tiks sākts testēt 16:9 un pēdējais kurš to nebūs izdarījis būs LNT.

 

mafij - uz Viasatu termins "vairāk kanālu" neattiecas... :D

Link to comment
Share on other sites

Man dēļ kabeļoperatora spītēšanās, pagaidām VBS nav pieejams. Vienkārši apnicis, ka LTV krievu seriālus var rādīt bildei neapgriežot malas (ar melnām malām augšā/apakšā), bet sportu nez kāpēc nevar...

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka krievi noteikti kasetēs vai kur jau noteikti piegādā to seriālu ar melnām malām 4:3 režīmā.

A sports 16:9 tikai nāk HD feedā (pārsvarā), kuru iespējams LTV vēl nemāk apstrādāt un palaist uzreiz ēterā Tiešraidē.

Link to comment
Share on other sites

Varbū tīslaicīga sproblēmas? Bet jau labu laiciņu pa dienu tur bija tikai bilde nekustīga un bez skaņas.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju zviedri ZTV aizvietos ar TV10 (jauno kanālu), un lai nebūtu jāčakarējās ar kabeļiem, virszemes TV utt., ZTV tiks aizvietots ar jauno TV10.

Varbūt kļūdos.

Link to comment
Share on other sites

TV10 ir jauns kanāls Zviedrijā, kurā rādīs galvenokārt sportu, kā arī dokumentālās filmas.

Link to comment
Share on other sites

Lūk arī labums no tā, ka SES pilnībā pārpirka Siriusu, un tas kļuva par Astru 4.

 

5E pozīcijā "ieradies" Astra 1E, lai visticamāk nodrošinātu ar papildus kapacitāti 5E pozīciju, kur jau kā Aigars iepriekš ir rakstījis par problēmām ar kapacitāti, jo Sirius 4/Astra 4A ir noslogota gandrīz par visiem 100%.

 

10729V

22500 3/4 Vienīgā aktīvā frekvence šobrīd, rāda TestCardu. Varat pārbaudīt signāla līmeņus. Man tas šobrīd nav iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...