Jump to content

VIASAT Zelta paketes TV kanālu saraksts


roko
 Share

Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • base7

    16

  • Dexs

    33

  • mafijs

    32

  • raimonds

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kaapeec sheit raksti? Raksti Viasatam. Gan jau kaarteejaa webmasteru kljuuda. Arii TV programma ir shausmiiga uztaisiita vinjiem tagad. Labi ka var lietuvieshu versiju veel apskatities normaali.

Labots - grisha
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Šogad vispār Viasat ir domājuši pielikt kādus jaunus kanālus? Nu jau labu laiku nekas netiek darīts. Pieslēdzu arī LTC televīziju un tur vismaz kanāli jauni nāk gandrīz katru mēnesi tas priecē.

Link to comment
Share on other sites

Kādi jauni kanāli? :D Tak Animal Planet un Viasat Sport Baltic saņēmām pirms pusgada un gada attiecīgi. Pietiek takš.

Gan jau ieliks listē drīz arī TV3 Russia...

Link to comment
Share on other sites

Daini,tu kļūdies.tuvākajā laikā viasat savā paketē iekļaus 3 "jaunus" tv kanālus:RU MUSIC(Ukraina,mūzika),NEWS ONE(Ukraina,ziņas),ENGLISH CLUB(Ukraina,izklaidējošs) :grin:

Link to comment
Share on other sites

Nezinu personiski izjūtu pašalik mūzikas kanālu trūkumu. Ja būtu vēl MTV Dance, MTV Hits tad vairāk neko nevajadzētu no mūzikas kanālu klāsta.

 

RU MUSIC jau ir, aizstāts Enter Music vietā.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

Uz tiem tu vari nemaz necerēt. MTV Europe vēl nosaukums pats vecais ir - MTV LT/LV. Redzama ļoti liela Viasata ieinteresētība šajā procesā...

Neesmu mājaslapu skatījies, bet nebrīnītos, ja tur joprojām rakstīts MTV Latvija.

Link to comment
Share on other sites

Tad, kad visiem beigsies līgumi, kas bija pa lēto 6.99 LS mēnesī (Kā man) tad varbūt sāks domāt kaut ko pamainīt.

Link to comment
Share on other sites

M3,tas pa ru music bija ar ironiju teikt(skaidrs,ka kanāls no 1.janvāra 3.00 tika palaist).

klau,kāds kam ir viasata thomsons,var pateikt vai ar viņu redz tv3 russia?man te ir info,ka ar šamējo tūneri nav iespējams redzēt šo kanālu,jo viņš atrodas uz skandināvu stara.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Uzliec manuālo meklēšanu Tompsonam un ieraksti pareizos transpodera parametrus, tad vajadzētu atrast.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

M3,tas pa ru music bija ar ironiju teikt(skaidrs,ka kanāls no 1.janvāra 3.00 tika palaist).

klau,kāds kam ir viasata thomsons,var pateikt vai ar viņu redz tv3 russia?man te ir info,ka ar šamējo tūneri nav iespējams redzēt šo kanālu,jo viņš atrodas uz skandināvu stara.

staram te nav nozīmes jo pie mums tver visus sirius starus, vienīgi transponders uz kura iet krievijas TV3 ir ļoti vājš(Ja uz 11843 signāls ir 100% tad uz 12680 uz kura šis kanāls atrodas ir tikai 47%) a šamējam Viasat brīnumam ir pašvaka jūtība,un ja šķīvis nav pietiekoši labi noregulēts, tad ļoti iespējams ka neiet ar

Link to comment
Share on other sites

TV3Russia nav ne uz viena pults cipara. Tev pašam ir jāveic manuāla skanēšana, lai tas parādītos.

 

Man kanālu atrod, bet viņā neko nerāda - tikai melna bilde uz TV. Pat skaņas nav.

 

Droši vien man ir problēma, ko aprakstīja sashock - pārāk neprecīza antena, vājš signāls, aparāts, utt.

 

Patīkami jau būtu redzēt šo kanālu, bet, ja nav, tad neko.

 

 

Link to comment
Share on other sites

pieņemu,ja siruss ir centrā,tad varētu atrast kanālu,bet tā kā vairumam ir vismaz 3 galvas,kur siruss ir malējais,tad varētu rasties problēmas.

to kanālu man rāda no cita sputņika,teikšu tā,neko dižu tur nerāda,kaut kādas B kategorijas amerikāņu šausmu filmas(nu varbūt esmu izlepis).

Link to comment
Share on other sites

Nu man uz Tomsona ar standart viasat bļodu shamo redz. Nosaukums viņam ir TV3, ar manuālo meklēšanu ielikās uz 717 kanālu.

Tātad tie, kas vēl nezina, tad shams meklējams uz 12680, H, SR: 09404, 3/4.

 

Visu smuki rāda, gan bildi gan skaņu. Signālu tas tomsons pēc savas skalas rāda >70%.

Link to comment
Share on other sites

Man arī ir standarta 3 galvas un TV3 iet. DM800 SNR46%, AGC73%, nekas kubikos neiet.

Link to comment
Share on other sites

Tikko pārbaudīju vēlreiz - man nerāda neko.

 

Iespējams, ka meistars sat antēnu pirms 3 gadiem nebija uzlicis pieteikami precīzi. Bet tagad es dēļ šī kanāla netaisos kaut ko grozīt pie šķīvja. Nāksies man bez ši kanāl iztikt.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Šodien pamaniju pa TV6 reklāmu - 100% hokejs visu diennakti, drīzumā! vai kautkā tamlīdzīgi. Varbūt šie gatavo kādu jaunu kanālu? KHL TV vai viasat Hockey piemēram?

Varbūt kāds zin ko vairāk?

Link to comment
Share on other sites

Ir diezgan pamatotas aizdomas, ka ar februāri KHL TV translēs visi iespējamie provaideri yahoo.gif

Link to comment
Share on other sites

Ir 3 varianti:

1)Retranslēs KHL-TV (nedomāju)

2)Izveido Baltijai savu Viasat Hockey versiju (visticamāk)

3)Pievieno angļu/vai trīs baltijas celiņus jau esošajam skandināvu Viasat Hockey.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, tāpēc loģiskāk būtu veidot Viasat Hockey, kur rādītu gan KHL, gan NHL. Tikai, NHL rāda arī viņu Viasat Sport/ESPN America.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot kāda oficiāla info parādījusies/reklāmās kas vairāk teikts?

Link to comment
Share on other sites

raffaello

laba ziņa. vēstulē tika rakstīts ka šogad būs vairāk jaunu kanālu, takā ir jāgaida izmaiņas, cerams ka uz labo pusi.

Labots - raffaello
Link to comment
Share on other sites

tikko pa TV3 gaaja reklaama, saakumu neredzeeju, bet beigaas bija "100% Hokejs; Drīzumā..."

aptuveni taa, bet imo, via$rots vienalga nekam neder :D

Link to comment
Share on other sites

Nu par to nederēšanu ... tas protams kā kuram, man piemēram viasats lieti noder. Tā kā tas tīri individuāli :)

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

taadi vai liidziigi gljuki ir redzeeti ljoti daudziem provaideriem. citrez vinji pat speciaali paver (virina) uz neilgu laiku kanaalus ar domu "iekaardinaat tautu".

Link to comment
Share on other sites

Diezgan sūdīga kvalitāte tam Viasat Hockey pagaidām! Un interesanti ka lv audio celiņu nepiedāvā, lt un ee gan ir, bet skan jau protams visur tikai se! Tas uz doto brīdi protams.

Link to comment
Share on other sites

Tad ko, pievienots esošajam Viasat Hockey Baltijas celiņi, vai jauns kanāls?

Jo tam ir visai ok kvalitāte - gandrīz 5mbit/s bitreits.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...