Jump to content

Datoraa ieperinaajies ljoti ljoti nejauks viruss


zjurka
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Varbuut kaads var paliidzet.. es lasiju jau kaa vilkt to dr web... bet man ir taa ka es pat nevaru novilkt to failu, kaadas ir citas iespejaS? Biju vienkārši soka, kad sodien sapratu ka tas ir viens liels nejaucenis.. :(

Link to comment
Share on other sites

ja tu zini ka sauc to nejauceni . tad pats manuāli vari vinu likvidēt izdzēšot , un pārbaudot vai kaka nestartējas pie startupa , pielietojot ctrl+R ierakstot msconfig , nospiežot startup. ja tur ir tavs nejaucenis , izņem ķeksi . tālāk kill process , un manuali dzēšam. Bet godīgi sakot neskaidri aprakstīji visu, nebrinišos ja daudzi teiks "autor es neko no tevis teikta nesapratu"

Link to comment
Share on other sites

Ja tas vīruss ieperinājās, vakar, aizvakar, pirms nedēļas, vai pirms mēneša, tad vairumos gadījumu* ar iebūvēto System Restore var tik vaļā no jebkura vīrusa (un var arī atjaunot sen izdzēstos vīrusus :))

Ja System Restore darbojas un aptuveni zināms datora inficēšanas laiks, tad atjaunojot sistēmās stāvokli uz laiku, kad vīrusa vēl nebija, tas pazudīs no datora, kopā ir visām tā radītajām sekām (protams vīrusa sabojātos lietotāja dokumentus tas nespēs atjaunot, bet to nespēs izdarīt arī pats labākais antivīruss).

 

* Gadījumi kad tas nedarbosies:

1) lietotājs atslēdzis System Restore

2) vīruss atslēdzis System Restore

3) nav iespējams palaist System Restore, jo tam pretojas aktīvais vīruss (sabojāta EXE failu asociācija, sabojāts SAFE MODE).

Link to comment
Share on other sites

bet man ir taa ka es pat nevaru novilkt to failu, kaadas ir citas iespejaS?

Novelc no cita PC, pēc tam ar flash vai labāk ar CD pārnes uz inficēto kasti un no safe mode palaid...

Link to comment
Share on other sites

Restore man nedarbojas, jau meeginaaju ieprieks! :( Un nosaukumu ar nezinu, laikam jau iisti nav arii iespejams uzzinat, kaa to nejauceni sauc... :(

Link to comment
Share on other sites

Vai tev antivīrusa nav?

Nu ja nav variantu, tad ir variants cieto disku piespraust citam datoram un izravēt no tā to drazu.

Link to comment
Share on other sites

Antivirus man ir - avast, taču viņs neko neatrada, noskaneju jau... :( ...

Nu ja tas ar variants, bet tad jau laikam nāksies vienkarsi parinstaleet... :(

Labots - Leshij
Pēdēja posta citāts
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Vispirms paprovē , ko wolf ieteica , un tad ķeries pie pārinstalēšanas .

Link to comment
Share on other sites

Kur tad 2.!!! stundas ?

Labots - Leshij
Pēdēja posta citāts
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...