Jump to content

Kanāli satelītos


rays_sh
 Share

Recommended Posts

Jau iepriekš atvainojos par savu stulbo jautājumu, bet meklēju googles tantē un nevarēju atrast.

Vai kāda web adrese, kur varētu apskatīt kādi kanāli ir uz katra no satelītiem un kuri maksas un bezmaksas. Man LV standarta 3 galvis - Hotbird 13E, ASTRA 19.2E, Sirius 5E?

Link to comment
Share on other sites

FTA nozīmē bezmaksas?

Sarakstā ir pie Hotbird 13E ir Hot Bird 6, Hot Bird 8, Hot Bird 9. Kā lai es zinu, kurš ir manējais?

Labots - rays_sh
Link to comment
Share on other sites

Sarakstā ir pie Hotbird 13E ir Hot Bird 6, Hot Bird 8, Hot Bird 9. Kā lai es zinu, kurš ir manējais?

Tie vienkārši ir pavadoņu ID kuri ir sajūgti ar laiko kopā vienā 13 grādu pavadonī - HotBird. Neņem pierē tos ciparus, galvenais aiz "hotbird", skaties lai ir 13 grādu pavadonis. Redzēsi tos visus (ja protams signāls pietiekams).

Labots - Delphin
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

tik nesapriecaajies jo ir kanāli uz pavadoņiem kurus LV zonā redzēt nav iespējams (tas pats uz 28E Astra 2D, u.c.)

Link to comment
Share on other sites

poverhnost paketei uz 36*ir piebiedrojušies vairāki kanāli ,es jau vairākus vakarus baudiju :on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Uz Astras 19,2 grādos ir noņemts kanāls TW-1,laikam Austriešu,bet man ir daži paziņas,kas šo kanālu vēroja ikdienā un nu ir sašutuši,ka vairs nezin ne laika ziņas,ne par to tur notiekošo kalnos ar visiem dabas skatiem.Vai ir kāds līdzīgs kanāls un varbūt uz kāda cita sputņika?

Link to comment
Share on other sites

TW1 pārtapa par ORF 3 - Kultur und Information, kas nu ir kodēts kanāls. TW1 jau pirmstam tika vadīts no ORF puses, vakaros tur tika pārraidīts arī sports, kas nu izdalīts vēl vienā jaunā ORF kanālā - ORF Sport + (arī kodēts).

Link to comment
Share on other sites

janispauls

poverhnost paketei uz 36*ir piebiedrojušies vairāki kanāli ,es jau vairākus vakarus baudiju :on_the_quiet2:

Uz 36 grādīgā nav neviena poverknosts(viņu nav vairs) kanāla http://www.flysat.com/satlist.php ,vienīgi NIT Ukrania,visi Ukrainas kanāli pārcēlušies uz 31.5 Astra 1G un uz Amosa

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
  • 4 weeks later...
  • 2 years later...

Nezināju kur iemest, iemetu te.

Pazudis signāls no 0,8W , frekvences 11843V un 12034V.

Skatos lyngsat'ā 0,8W vietā ir 0,6W.

Kaut ko esmu palaidis garām ar izmaiņām? Kādam rāda šamie kanāli?

Link to comment
Share on other sites

11842V     10,2dB

12034V      9,8dB

viss darbojas,skenēts kādas pāris nedēļas atpakaļ.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...