Jump to content

Skype priekš Nokia 5530 ...


viesturs0711
 Share

Recommended Posts

A.god Boot.lv tehnokraatiskaa tauta! :) Veelos ieguut informaaciju, ka Skype uzvedās uz smaartfoniem, konkreetaak uz Nokia 5530 (Symbian S60v5 opereetaajsisteema). Telefonam ir Wi-fi iespejaa, caur ko tad skaips tiktu lietots. Ir dzirdeetas labas atsauksmes par telefoniem-plaukstdatoriem, ka skype tur labi straadaa, bet šis nav plaukstdators. Varbuut kaadam ir pieredze?

Link to comment
Share on other sites

Nimbuzz, manuprāt, ir diezgan labs, man uz 5800 darbojas labi

 

 

Kaut kā neesmu manījis skype, kas būtu pielāgots tieši nokia 5800

Labots - edw
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Netaa komentaaros lasiju ka skype uz 5530 uzstūķet var, tikai neviens īsti nemāk pateikt vai balss zvanus var veikt. Lasi, ka tjip instant messaging iet, bet par balss zvaniem viedokļi bija dažaadi. Tur nevareja saprast.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

nu es it kaa atradu šo te http://dailymobile.se/2009/09/13/official-skype-voip-application-for-nokia-5800-n97-and-5530-launched-s60v5/ , bet iisti gan nesaprotu par to ka skaips darbojas uz šiim ieriiceem tikai sarakstaa mineetajaas valstiis.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

nu jaa bet ir jautaajums vai straadaas balss zvani? Un veel viena lieta.. es te taa padomaaju nav telefonam (nokia 5300) GPS, bet varbuut ar GPS zilzobja moduli var lietot kopaa. Manam E50 vareeja. Pie kam E50 ir krietni vecaaks symbianis par šo. Kā arī procesors un RAM's šameejam bija krietni mazaakos lielumos! Pilns fiiču komplekts ir 5800, bet nu dizains ir zem ....khe khe. Bija iespeeja palietot, sapratu ka negribu "resnu mammu" preceet, gribu skaistu blondiini. ...un tad iznaaca Nokia 5300... :)

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Bija iespeeja palietot, sapratu ka negribu "resnu mammu" preceet,

 

Nu tik traki arī nav ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Outsider

kur jūs to skaipus priekš symbian ņemat? iekš skype mobile sadaļas tak ir tik iphona/windows mobile un tad tik kaut kāds lite.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Skype lapaa tiešaam nav. bet iekš Daily mobile ir, it kaa oficiaala versija. DRaugs lieto skype iekš Nokia E51 un skaips iet ruukdams. Cik zinaams E51 arii Symbianis. :crazy_pilot: NU kas meklee tas atrod. :offtopic:

Link to comment
Share on other sites

jap,uz E51 patiešām skype darbojas lieliski,turklāt trafiku tērē gana maz,lai varētu čatu laist arī caur GPRS un neuztraukties par kosmisku rēķinu.

Balss zvanus gan neesmu mēģinājis.

un smartu protams var lietot kopā ar ārējo GPS moduli,tikai softu ta vajag.

Link to comment
Share on other sites

Skype lapaa tiešaam nav. bet iekš Daily mobile ir, it kaa oficiaala versija.

 

Izlasi vēlreiz un padomā ko Tu pateici!

 

Ja nav iekš skype mājas lapas, tad šī versija, laikam jau arī neskaitās oficiāla... ;)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

un smartu protams var lietot kopā ar ārējo GPS moduli,tikai softu ta vajag.

 

Tu domaaji uz šitā 5530 vai kaut kaa vispaar? Ideja bija taada, ka dabuut GPS bluetooth moduli un lietot GPS. Varbuut kaadam ir kaadi padomi šajā sakaraa??

 

_____

EDW es jau taa kaa rakstiju taa arii biju domaajis "it kaa oficiaalaa versija". Kaut kaadaa rakaa ta taa versija jau ir oficiaala. Kaads konstruktors pie taas ir straadaajis. Cik nu legaali tas jau ir cits jautaajums. :pooh_door:

Link to comment
Share on other sites

Rukaa taapat kaa uz PC

Link to comment
Share on other sites

es lietoju fring un viss griežas labi uz wi-fi.... balss zvani, sūtīt/ saņemt failus var + twitters un vēl vesela jūra progām

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Sorry, neatradu citu tēmu... Man telefons Nokia X6 ar Skype. Gribu lai skaips ir ieslēgts visu laiku. Jautājums - vai kāds var pateikt apmēram kāds trafiks skaipam gprs?

Labots - Vidvuts
Link to comment
Share on other sites

Padomā kā trafiks veidojas un tad varbūt sapratīsi vai šādam jautājumam ir jēga :D

Link to comment
Share on other sites

Padomā kā trafiks veidojas un tad varbūt sapratīsi vai šādam jautājumam ir jēga :D

 

 

Paldies par ļoti jēdzīgu un sakarīgu atbildi. Es jau padomāju un noskaidroju Skype forumā, ka ja skaips "dīkstāvē" apēd apm. 0-0.5 kilobytes/sec. 0.5*3600*24:43200.000 kByte per day (43 MB) *30:1296000.000 kByte per month (1.3 GB). Vajag tikai kaut kādā veidā pārbaudīt, kā arī uztaisīt dažas parastas sarunas un apskatīties cik tas apēd. Domāju iespējams ar kādi 2 - 3 GB jārēķinās vismaz, varbūt arī vairāk. Tas arī ir kas mani interesēja.

Labots - Vidvuts
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...