Jump to content

Veģetārais indiešu ēdiens - kičari.


Kitai
 Share

Recommended Posts

Biju kaut kad aizdevies uz galvaspilsētu un izdomāju ieiet parīt veģetāriešu ēdnīca, paņēmu kaut kādu putru, - kičari saucās. Baigi labā. Iesaku, ja kas. Varbūt kāds būs vieds padalīties receptē ar šo gastronomisko izvirtību. Es un mans vēders būtu pateicīgi.

 

P. S. Hehe, mans pirmais posts šajā sadaļā.

 

Enībodī?

Link to comment
Share on other sites

eltons2121

:))) Tulkots ar Google tulkotāju, tā kā piedodiet par ''izloksni'' :)

Kichari

Pupas, rīsi un dārzeņi ar Indijas garšvielām, kas visu vienā katlā.

Sastāvdaļas:

1 / 2 tase pupiņas (split mung [moong] vai sarkanas vai zaļas lēcas ir labas, kā gatavot ātri)

1 tase garengraudu rīsi

2 ēdamkarotes eļļas

sāli, piparus, koriandru pulveris, ķimenes sēklas, kurkuma pulveris, melna vai sarkano piparu, fenheļa sēklas, sinepju sēklas

svaiga ingvera sakne

4 tases sasmalcinātu dārzeņu jūsu izvēles (piemēram, burkāni, selerijas, cukini, spināti, bell paprika, ziedkāposti, brokoļi, zaļās pupiņas, tomāti)

Virzieni:

In 1 Gal. pods ar vāku noņem uzkarsē līdz viršanai pupiņas 6 tases ūdens. (Split mung pupas parasti ražo cieti putas sākumā viršanas kuru nepieciešams spooned off, vai arī tā var vārīt vairāk uz jūsu krāsns augšas.) Pievienot 2 ēdamkarotes mizotu un sasmalcinātu svaigu ingvera sakne. Tagad varētu vāku ar pusvirus veidā un vāra uz vidējas uguns 20 min.

Ir atsevišķs panna vieta 2 ēdamkarotes eļļas, 1 tējkarote kumīna sēklas, 1 / 2 tējkarote fenheļa sēklas, un 1 / 2 tējkarote sinepju sēklas. Cep līdz sinepju sēklas sprakšķēt un citi sāk brūnai. Pievienot 1 / 2 tējkarote melno vai sarkano piparu, 2 tējkarotes koriandra pulveri, un 1 / 2 tējkarote kurkuma pulveris un cep momentāni. Pievienot šo nekavējoties katlu pupiņām. Tagad pievieno 4 tases sasmalcinātu dārzeņu savu izvēli un 2 1 / 2 tējkarotes sāls. Atvest ar mērenu vārīties.

Iemaisa 1 tase rīsu. (Pievienot ūdeni, ja vajadzīgs, lai kopējais tilpums 1 / 2 gallon) Vāriet lēnām par zemu karsē 15 minūtes ar vāku. Maisīt īsumā ik pēc 3 minūtēm. Noņemt no karstuma un ļauj nostāvēties 10 minūtes ar vāku pirms pasniegšanas.

Link to comment
Share on other sites

Varetu but garshiigi es kaaa ilgu laiku galas needaajs gan laikam nekad nesmu siti edis kicari

Bet man ir viena receptiiite varenfeinam eedienam

 

Vajadzeees riiisus labaak basmati bet der jebkadi, siers un darzenji dazhnedazhadi kas vien majas ir

Sakumaaa vajadzeeetu uzvariit kadu gandriz litru silta udens katlinjaaa

Tad

Saberam kadas garshvielas uz pannas un drusku apcepinaam sekundes 15-20 es lieku kas man ir

Tur karijs, biku ingvers..

Tad beram riisus un parlejam ar silto udeni taa 2x vairaak apri ja lejums bus par maz velak vares pieliet veel

Pasauteejam kadas 10 min tad liekam klaat darzenjus piem paprika, pakshu pupas, siipola, kads tomaats, brokolis, spinaats utt

Burkaans un pukaposts kaaa ilgi sutinaamie butu jaliek klat atraaak

Visss sautejas sauteeejas

Un biegas visaa iemaisaaam sagrieztu mazos kubinjos sieru un kadu sals skipsnu

 

Loti garshiigi ir ar saldskaaabo chilli merci

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Ahā veģetārieši :)

cipacipacipa panāk panāk ...

šodien jumsim būs atbildes trieciens no gaļēdāju puses :)

 

bet "pa tēmu" visiem iesaku šad tad iegriesties īstenajā veģetāriešu midzenī "krišnaītos" barona 56

tur tāds apaļīgs sievišķis par pavāru (svešā mēlē runājošs) gatavo tiešām interesantus uzkožamos

reizi pusgadā ir tīri inčīgi ko "dīvaināku" pagaršot ...

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

NormālaisCilvēks, cipa neesmu. Esmu mēģinājis kādu laiku pārtikt tikai no veģetāras paikas - ilgāk par dienu nevar izturēt. Negausība...

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...