Jump to content

Vajag recepti kadu


dafix
 Share

Recommended Posts

Taka neesu ipasi sefpavars nekads veletos ineta atrast jusuprat sakarigas receptes.

Tiesak mani interese:

Makaroni ar galu - pec butibas tur vel kaut kas klat gaja, sadu recepti interese.

Solanka - paveidu neta ir daudz, bet mani interesetu LV gaume :) un bez kauliem vai senem lai butu.

Pica, gribas uzcept savu picu, bet mani interese full recepte pat miklu ka sataisit, galvenais lai siers un desa tur butu :D

 

Varbut jus teiksiet lai eju meklet google vai receptes.lv es tur paraknajos neko realu neatradu, tapec japrasa uz parbauditam mantam :) un zinosiem cilvekiem kuri labak zin, jo tas man viss ir svess dotaja momenta.

p.s Sorry ka nav LV vienkarsi datora ir tikai Anglu.

Link to comment
Share on other sites

Nu parasti te priekš receptēm tiek ieguldīts darbs, veidots apraksts un taisītas bildes. No tevis nosauktajiem šeit ir pica.

Pārējais jāmeklē citur.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Vislabākā mājās gatavotā mīkla sanāk ūdens/piena maisījumā+garšvielās samērcējot visparastāko baltmaizi. Un tad jau pēc čuja izspiedīsi vajadzīgo mitrumu un izveidosi formu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

es zinu ka ir picērijas kur var nopirkt mīklu jau gatavu un bāzt uz viņas kautvai renģas, protams gaumes jautājums :D

EDIT: Mājās jābūt sievietei kas kontrolētu situāciju pie pavarda. :)

Labots - Martinsh
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...