Jump to content

Nopirku TV Tuner. Kādu programmu labaak izmantot?


Guest
 Share

Recommended Posts

Vispirms dodamies uz http://www.pctuner.ru un nedaudz pastudējam teoriju.

Paeksperimentējam ar dažādiem softiem un ljoti iespējams ka beigās apstāsieties pie DScaler

 

http://www.pctuner.ru var atrast daudzus interesantus rakstus, tuneru un programmatūras apskatus.

Kā arī rekomendācijas, kas jādara lai uzlabot tv bildes kvalitāti, jūsu datora.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest Dzertnis

D-Scaler tiešam ruļez, vienīgi tā arī neesmu ierubijis kā tur var kontrolēt viņam skaņu. ā un vēl sirds sāp ka pults nešancē =( izmēģinājos kautkādu tur slycontrol kautkā gāja bet ne gluži kā gribētos. varbūt kāds var ieteikt kādu remote control softu un pastāstīt kautko par dscaler skaņu, kā lai dabūn lai pašā dscalerī var kontolēt skaņu, jo pašlaik tikai mute strādā :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Dzertnis

nu es atkal nopirku ģešovāko kāda bija- pixelview playtv pro

ar orģinālo softu tā arī man neizdevās uzregulēt nevienu kanālu, jo redz softa izstrādātājiem šķiet ka redz ir tikai kautkādi piem. 99 kanāli kuros kautkam ir jābūt, a es ar savu istabas antenu varu nošauties. d scalerī patīk tas ka varu norādīt precīzu frekvenci kādā raida konkrētais kanāls un piereguēt līdz mega mazai iedaļai. pagaidām vienīgais softs kurā redzēju tādu iespēju. protams arī attēla kvalitāte rulzz. jāatrisina tikai kā palaist pulti... varbūt kāds zin kādu labu progu.

P.S

skaņa ta man d-scalerī ira, tikai kontrolēt viņu varu caur windovs volume control, nevis pašu d-scaler

Link to comment
Share on other sites

Guest Dzertnis

kautkad nesen pamēģināju to cristv, attēla kvalitāte baigi laba, bet tā bija kārtējā programma ar kuru nevarēju pieregulēt vajadzīgos kanālus. ja tev ir kabeļtelevīzija tad nekādu problēmu, bet ja ar zonu tā pašvakāk, tadar autosearch atrast kautko diezgan bezcerīgi,bet manuāli atlikt iespēju nava. kā jau teicu d-scalerī varu norādīt precīzu frekvenci.

Link to comment
Share on other sites

DCaleraa pashaa nav pults suporta. Tachu tanii .ru linkaa ir kaudzeem softu prieksh pultiim.

Diemzheel neatminos kuru tieshi es pats izmantoju...

Viss iet ideaali :)

Uz PC ar TV skatiishanos ir tikai viena nejeedziiba :)

Reklaamas ir dikti skaljas :)

Parastais teljuks kautkaa izliidzina to skanjas liimeni (SONY) a TV tuners un vinja softs nea :/

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Man te viena probleeminja - saakumaa dziivoju ar ChrisTV Lite - tam viss it kaa buutu ok, bet izdomaaju paproveet DScaler (vienreiz jau proveeju, bet bija probleemas, jo veca versija, taapeec nahrenizeeju). Tagad uzliku 4.1.15 versiju (peedeejaa) un secinaaju, ka shitajam bildes kvalitaate ir veel labaaka + ja izmanto iebuuveeto denoise filtru (kursh par briinumu ir tieshaam labs), tad vispaar odzinja. Tomeer ir viena shaize - nav skanjas. Karte ir ASUS My Cinema-P7131 (ar Philips 7133 chipu) un skanja iet nevis ar vadu uz skanju kartes lineaaro ieeju, bet gan caur pashu PCI un uzraadaas, kaa otrs skanjas devaiss (paraleeli Audigy LS). Izluureejos propertijos, mekleeju DScaler forumaa, bet neko neatradu, Help's arii programmai taads paskops... :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest ginc

Man ir Pinnacle,bet no ~50 programmām kabelī ķer tikai kādas padsmit.Kas man nav kā vajag?Neesmu nekāds specs datorlietās...Ir kāds padoms?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Palaist varēja, cik atminos, bet skaņa nebūs ar DScaler (vismaz ne šai kartei)!

 

Kāpēc FLY 2000 TV nepatīk?

Labots - jogijs
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Prog DVB varu ieteikt - lai arī nedaudz gļukaina, pagaidām labāku neesmu atradis. Vēl intersants variants - TV player kā Winamp plugins Winamp TV. Tiem, kas negrib instalēt vēl vienu softu. Varbūt nav tik ērti lietojama un advancēta kā īstie TV pleiejeri, bet viss strādā un pietam aizņem praktiski nekādu vietu :)

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nu man jau šķiet, ka pa četriem gadiem autors būs problēmu atrisinājis :mrgreen:. Nekrofīli, bn :diablo: .

Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds unpinned this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...