Jump to content

Viss ZB, gribu lielaakus musiishus


Guest AnimaI
 Share

Recommended Posts

Bet bija labs dvīnis.

-1 administrācija par nobanošanu un dzēšanu. Diezgan smieklīgi izskatījās, ka pēc katra sakarīga posta nāk sviests. Brīžiem likās, ka Animal-am personības dubultošanās.

Kādam Animal bija dzīves etalons :)

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

atpuushos...

un tikko peec treninja otraa bildee (peec treninja apkaartmeeri ir ~+2-3cm, kas peec tam nokriitas)

cerams nezags neviens :D

post-63035-12518863171_thumb.jpg

post-63035-125188633033_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bet jaatziist, ka man ari bij nedaudz komiski pasekot dubultnieka gaitaam :) Protams, taas bij daliitas izjuutas :D un atbalstu to banu, bet amizanti ar bij :)

Link to comment
Share on other sites

Murlo, ja Tev parādīsies parodētājs ar niku murio (redzams kā MurIo), ļaušu tam mierīgi veidot topikus par tādām tēmām, kā "man ir impotence un nesaturēšana" un "dzīvoju ar mammu jau 35 gadus, bet viņa man liek izvākties" un nekādi netraucēšu! Sarunājuši?

Deal

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tautā sauktie "proteīni" kas ir reģistrēti kā uztura bagātinātāji vispārināti pieder pie medikamentiem dēļ to iedarbības.

Tos lietojot ir ieteicams bieži pārbaudīt aknu raudzes un pilnu asins ainu, jo tos rekomendē tikai sportistiem ar lielu slodzi un arī nevis rīt, bet tikai ārsta nozīmētās/koriģētās devās. Bija jau viens pacients proteīnu rijējs... pārējais ir confidential.

Effetks tos ēdot viennozīmīgi būs, nevar nebūt.

 

Nogurums, kā tev ar Ca līmeni asinīs?

 

Kačokiem bieži ir izturības problēmas, jo strauji augošajai muskuļu massai parasti nav izveidojušās gūltnes arteriolām/kaipilārajiem asinsvadiem un pēc nepārāk ilgas muskuļu slodzes tiem piebriestot tie aizspiež ciet šos asinsvadus, jeb paši sevi žņaudz. Tātad sāc trennēt izturību un neaizmirsti kardiotrenniņu.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Murlo, ja Tev parādīsies parodētājs ar niku murio (redzams kā MurIo), ļaušu tam mierīgi veidot topikus par tādām tēmām, kā "man ir impotence un nesaturēšana" un "dzīvoju ar mammu jau 35 gadus, bet viņa man liek izvākties" un nekādi netraucēšu! Sarunājuši?

Varbūt parodētājs dabūs sev jaunu IP un ņems šo ierosinājumu vērā , garlaicīgi jau nu nebūs ... :mrgreen: . Ā , Murlo arī piekrīt .

Link to comment
Share on other sites

Tautā sauktie "proteīni"...
:D Pieliku piezīmi pirmajā postā, lai vēl arī citi neuzķeras. :)
Link to comment
Share on other sites

"Tautā sauktie "proteīni" kas ir reģistrēti kā uztura bagātinātāji vispārināti pieder pie medikamentiem dēļ to iedarbības."

Proteini = olbaltumvielas kas ir ari biezpienaa galjaa utt.

 

Davai nerunaasim ko nezinam... skeleti vienmeer gudri stāsta aplamības, bet patiesiibaa vienkārši slabo pashiem kaut ko sasniegt. Gribi ar mani sacensties izturiibaa... nu davai... laipni luugts ;)

 

Aknu analiizeem (ALAT/ASAT/GGT) vairaak jaapipeveersh uzmaniiba oraalo steroidu lietotaajiem un tiem kas lieto alkoholu. Sevishkji piem oximethalone juuzeriem. Ir gruuti atras jeb ko citu kas vel traumee aknu. Nu alkohols to dara vel tragjiskaak. Proteinus tieshi OBLIGAATI jaalieto aknu slimniekiem. Atver da kaut med enciklopediju un par hepatiitiem palasi pirms gudri runaa. Proteinu mega devas ir kaitiigas tikai niereem, jo tas proteins kursh neuzsuucas(!!!) izvadas caur niereem, to konusu kanaalos radot nosprostojumus... kaadu 40-50gadu laikaa tas var (nevis noteikti) izraisiit nieru mazspeeju. Tas ari viss.

 

Es varu katru savu vaardu pamatot ar cilveeka biokjiimijas literatuuru un peetijumiem. Nez kaa Tu HeatPipe vari pamatot savu murgu? ;)

 

Un buutu gruuti iedomaaties, kaadeelj man nekad nav riepas, ja es neveiktu REGULAARUS kardio? ;) NAV kachaku kas netaisiitu kardio. nu nav... svarceelaaji jaa... bet ne bilderi

 

Iisteniibaa man tikko dzima mega ideja... jaauzriitko sporta dienas bootieshiem ar izrietosho shashliku izniicinaashanu nu un alus lietotaajiem arii alus... hmm... jaapadomaa par realizaaciju...

Labots - MārcisB
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tu labāk varētu mēģināt pastāstīt šejieniešiem, kā dabūt motivāciju sportošanai vispār. Daudziem (t.sk. man :blush:) noderētu.

Link to comment
Share on other sites

Motivācija... zini ka ir... tas nav ta vienkārši izstāstāms. MAN motivācija ir vienkārši labi izskatīties un 2010.gada pavasarī nostartēt strongman amatieru sachos, bet 2010.gada rudenī fitness skatuve. Nezinu vai sanāks, bet vēlme ir.

 

Katram tas ir kas cits, bet viens ir skaidrs, ja cilvēks redz savā ķermenī pozitīvas izmaiņas un to novērtē arī pretējais dzimums... zālē Tev sāk piem padomus jau prasīt... tas uzsit azartu :) A pēc tam jau sākas dzīšanās pēc rezultāta.

 

Ir kāds BET... sports un veselība nav saistāmi. Fizkultūra = veselība. Tādēļ labak ir izvēlēties kā sevi čakarēt. Es dēļ sporta netusēju un nedzeru treniņu periodos. Bet atkal jau katram savs :) reizi mēnesi 100g konjaka ir ok... jo kā gan citādi kluba beibēm atrādīsi sevi? :D

 

Galvenais ir trenēties SEV... lai nebūtu skelets vai pončiks. BET ja tas viss netraucē... var tak arī netrenēties :)

Link to comment
Share on other sites

vispaar treneejos visaadus sportus jau no 14 gadu vecuma. Kaut kad skolas vecumaa ari kikboksa treneejos.. nu tb 4-5klase. BEt bildings taa pa nopietnam saakaas tad, kad mani Ziepniekkalnaa piekaava, mani sashuva 1.slimniicaa, 2 nedeeljas guleeju gultaa... atlabu... un tad kaut kaa vienaa raavienaa iepazinos ar vajadziigiem cilveekiem, saaku treneeties un...un... panesaas :) Tagad taa jau ir kaa slimiiba. Un tie periodi kurus nesanaak treneeties dazhaadu apsveerumu delej, tiek pavadiiti ar juutamu depresiju :) Slimiiba, bet man patiik :)

 

hehe... sanaak vajag dabuut pa galvu ar pudeli, lai smadzenes sporta virzienaa ari straadaatu :D

Labots - Animal
Link to comment
Share on other sites

Tad jau pie tevis var sarunāt "motivācijas vizītes" - tu sadod tā kārtīgi pa purnu kādam ļurikam - iesit viņam vēlmi kačāt muskuļus - plus pats izkusties, cik tad var tos dzelžus cilāt ne?

Link to comment
Share on other sites

HeatPipe: neluudz man privaati nekaadu publisku atvainoshanos.

Apgaaz manu nepareiziibu ar kaadu argumentu un viss buus shtokos ;)

 

Jautaajums vienkaarshs - kaa proteins (aka olbaltumvielas) ietekmee ALAT/ASAT/GGT raadiitaajus? ;)

 

Tas ka kaads NETIC tam kas rakstiits uz kaut kaadas bundzhas etikjetes, jau ir katra privaataa dariishana, bet ja mees runaajam tieshi par biokjiimiskiem faktiem... piedod, bet proteins nu nekaadi negatiivi neietekmee aknu.

 

paaugstinaata ALAT/ASAT gadijumaa - sterofundins, ringers, glikoze intravenozi + proteiniem bagaata dieeta. proteina iipatsvars manam dziivsvaram ~200g ...varbut ari ar sho kaadu aizvainoju?

 

Kaa jau mineeju... ja ir fakti vai argumenti kas sho apgaazh luudzu.. uz priekshu :) Bet davai tepat publiski, jo visiem ir interesanti.. taa kaa nekaa ir uztur maaciiba, bet shobriid kaads staasta ka no biezpiena bez maz ar cirozi var nomirt ;)

 

Sherlock... es Tev vari treninju progu sastaadiit, dieetu, paliidzeet sagatavoties sachiem... sist... tikai sparingaa :) Bet ar iesishanas motivaaciju nenodarbojos :)

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Es ierosinu šo diskusiju pārtraukt (vai turpināt savstarpējā PM). Šeit ir ļoti maz tautas ar nepieciešamajām zināšanām, lai spētu izdomāt, kuram no jums ir taisnība. Kašķis vien sanāks, un tas būs jādala vārnas...

Link to comment
Share on other sites

Nē, topiks ir interesants. Dienas tēma pat, es teiktu! :D Es biju domājis, ka jūs varētu pārtraukt diskutēt par tām olbaltumvielām 'n stuff. :)

Link to comment
Share on other sites

aaa... nu ok... sapratu maajienu :)

respect. Es par to vispaar vairs nerunaashu :x

 

Klau... a mosh davai visi interesenti vienu dienu uz 2h naak ciemos uz sporta zaali.. nu taa... pameegjinaat.. ietesteet manu metodiku... paveerot efektu uz sevi un kas zin.. mosh dzims jauni fitnesisti!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ok, mans jautājums. Kā labāk - trenēties katru dienu pa bišķītim, vai pāris reizes nedēļā pa nopietno - padarboties mājās katru rītu, vai iet uz kačalku?

Link to comment
Share on other sites

Viss jau kruti, bet "īstiem kačakiem" mūždien problēma sajūgt pakaļu ar pleciem, tas ir, mugura netur slodzes.

Uzkačā rokas, kājas, bet muguru aizmirst. Skumji, bet fakts.

Skeletiem labāk trenēties uz izturību. Skriešana, balstā guļus, preses, vieglatlētika. Būs arī vizuālais efekts.

Būdīgiem jau vairāk piestāvēs svarcelšama, vizuālais būs pa pirmo zorti.

Laba lieta ir fizioterapēta programma (papildus treniņa programmai)

Link to comment
Share on other sites

Tu labāk varētu mēģināt pastāstīt šejieniešiem, kā dabūt motivāciju sportošanai vispār. Daudziem (t.sk. man :blush:) noderētu.

 

Hmm motivacija paskaties spogulī - ja redzi kaulainu kadru vēl ar alus vēderu vai vienkārši tuksni, tad vajadzētu padomāt vai kaut ko nevajag mainīt savā dzīvē.

 

Treniņi arī:

1) uzlabo pašsajūtu, dod tonusu, enerģiju visai dienā

2) Stiprina parliecību

3) uzlabo kopējo veselības stāvokli

4) uzlabo tavu izskatu

 

Principā ja negrib iet uz zāli var jau iepirkt teiksim kādas 10 kg hanteles sākumā un dragāt mājās:

 

links bet nu protams ir jabūt tad stingram raksturam lai nepalaistos un ātri nepārtrauktu

 

 

Kā jau rakstīja Animal:

Galvenais ir trenēties SEV... lai nebūtu skelets vai pončiks. BET ja tas viss netraucē... var tak arī netrenēties ;)

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Ok, mans jautājums. Kā labāk - trenēties katru dienu pa bišķītim, vai pāris reizes nedēļā pa nopietno - padarboties mājās katru rītu, vai iet uz kačalku?

Labāk trenēties pāris reizes nedēļā. Tobiš, katru trešo dienu, tas ir, 1dien trenējies, 2dienu izlaid, 3dien trenējies u.t.t.

Pamatojums tam, ka 1. dienā ķermenis dabū slodzi, 2. dienā ķermenis sagatavojās kārtējai slodzei, bet nekā, 3.diena ķermenis atradis no slodzes, bet tu atkal uzgrūd virsū slodzi, 4.dienā ķermenis jau nopietni sagatavojies, bet tu atkal piečakarēji.

Rezultātā spēka rezerve katru reizi palielinās

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

IMHO ja reiz daudziem šī tēma šķiet interesanta, tad varbūt kāds no moderatoriem patīra šo topiku no tā sviesta, kas ir sākumā, atstājot tikai derīgo un pārsauc topiku kādā nebūt normālā nosaukumā.

Vai vispār var varbūt ieviest kādu mazu sadaļu Boot aktīvā dzīvesveida klubiņš vai tml.

 

A tie, kas visos topikos (kas neatbilst IT) bļauj, ka nekam citam te nav vietas kā tikai IT var droši iet...

Link to comment
Share on other sites

Iecelsim Animal par Boot.lv Foruma Sporta Kluba vadītāju :)

Mani personīgi arī ļoti interesē argumenti saistībā ar sportošanu un dažādiem medikamentiem/specuzturu/utml.

Tas ir aktuāli katram, kas mēģina palielināt savu muskuļu masu.

Ar nepareizu ēšanu vai nepareizi izvēlētiem un lietotiem preparātiem, var visu salaist dēlī, vai pat slimnīcā nokļūt.

Link to comment
Share on other sites

.. "dzīvoju ar mammu jau 35 gadus,...

Manā gadījumā 37:) Vismaz esmu saviem vecākiem kā ģimenes ārsts. Kurš tad vēl, ja ne es, noarbosies ar alternatīvo medicīnu. Ārsti jau pirms vairāk kā gada cilvēku norakstīja:/ Šajā laikā esmu tik daudz ko uzzinājis, ka būtu zinošāks par dažu labu onkologu.

Drīz jau arī bezdarbniekos būšu (122 darba vietas tiek likvidētas). Drūms laiks, bet ko tu darīsi...tāda ir dzīve.

Kā saka - nāks lielāki s*di, šitie aizmirsīsies.

Labots - Brutto
Link to comment
Share on other sites

varbūt varat ieteikt kādu sakarīgu zāli kur iet pacilāt svarus ? kādu kur zinoši, izpalīdzīgi cilvēki ? Gāju uz vienu zāli imantā, pilns ar urlām, tik par jaunajiem ierēc ne palīdz.

Link to comment
Share on other sites

nu ko mērāmies ar bicīšiem , parādi savu :drinks:

re kur mans hehe.

post-57155-125189806903_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Interesanti , ar ko gan vēl mēs varētu pamērīties ?

Link to comment
Share on other sites

Gross vaitad ir vēl, kas cits ar ko mērīties ? Večiem mērāmie ir tikai musīši un krāniņi :meeting: .. Sievietēm jau ir pa pilnam to šmotku ar ko staipīties, nagi, mati, kosmētika, krūtis, somiņas, kurpītes utt :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Dārgais draugs! Te taču ir IT forums! Ar tehniku jāmērās, ar tehniku! Piemēram, man ir 12.5cm 12cm gara pele!

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Nu jā , tā jau laikam ir , bet es nezinu vai būs ētiski te likt iekšā fotogrāfijas ? Un kā varēs pierādīt , ka nav fake ?

 

Vai tā 12,5 cm garā pele ir pietiekami ērta darbam ?

Labots - Grossmeister
Link to comment
Share on other sites

mļa man ir logitech mini mouse, kādi 7cm gara. :black eye:

gross pie peņa vajag pielikt zimīti ar savu niku :mrgreen::mrgreen:

Labots - Cepums89
Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Kas vainas peļu fotogrāfijām?

 

Man, piemēram, ir sūbis monitora enģē.

 

Mja - Logitech Revolution toč 12.5 cm gara pa garāko galu..

Labots - Mr. Nejēga
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Ja Vilx- pele ir garāka nekā Cepums89 pele , vai mēs varam uzskatīt , ka viņš ir krutāks ?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
vajag pielikt zimīti ar savu niku

Varbūt labāk būtu , ja autentiskumu apliecinātu kādi 2 , brīvi izvēlēti , mūsu pašu biedri , kam ir laba reputācija pārējo vidū ?

Labots - Grossmeister
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Čamdīšana var samulsināt . Biju domājis , ka apliecinātu rakstiski , ka mērīts tam un tam , un garums tiešām bija tāds un tāds .

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Ne, ne vajag pačamdīt, citādi var būt putuplasta butaforija.. Tomēr īsto peles "Miesu" un svaru jutīs tik uz pieskāriena.

Labots - Mr. Nejēga
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...