Jump to content

Viss ZB, gribu lielaakus musiishus


Guest AnimaI
 Share

Recommended Posts

Hej!

 

Sieviete palika neapmierinaata shonakt - nespeeju vinju vairs notureet rokaas. Nesaprotu - vai nu es vaajaaks vai sieviete uzbarojusies...

Anyway - iesakiet kaadu labu uztura bagaatinaataaju (alja PROTEIINUS), lai vareetu pieaudzeet veel paaris kilogramus muskulju masas un izskatiitos veel seksiigaaks! :keep_order:

 

Administrācijas piezīme: šis bija viltvārža veidots topiks. Īstajam Animal šādu problēmu nav. :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Saka, ka olās ir spēks :) Ar parasto uzturu par maz?

Efekts jebkurā gadījumā ar fiziskām aktivitātēm.

Link to comment
Share on other sites

Guest AnimaI

Olas riju gandriiz katru dienu - tach 1x jau rakstiiju.

A bez proteiiniem vairs nevaru, citaadaak speeka pamazaak skjiet.

Link to comment
Share on other sites

imho, ir zināma robeža massas pieaugumam. aiz tās jau sākas profesionālais sports :)

ar visu no tām izrietošo. Atliek tad dzīvot sporta zālē un meklēt paikas un piedevu sponsorus :)

Nezinu, man pietiek 2-3 nededēļā aiziet uz zālīti , bez visiem proteīniem varu no krūtīm izspiest 120 Kg. man pietiek. Tiesa man arī svars un augums paliels.Eju tīri formas uzturēšanas pēc vingrot jau gadus 10 vai vairāk....

Link to comment
Share on other sites

versatile

mjaaa... man kaaja ir kaa Tava roka - ja ticeet bildei - bet savu sievieti rokaas notureet varu :D:D:D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest AnimaI

Mok jaamet nost? A to tieshaam impotence veel pienaaks...

Biedri, idejas?

Labots - AnimaI
Link to comment
Share on other sites

Bildēs reiz redzēju, sīciņa-sīciņa meitenīte uz kilogramiem 50mit. Tādu nevari noturēt? Nu pāris minūtes to mierīgi var izdarīt i bez visas sporta zāles .. kaut kas bik neštimmē. 0_o

Link to comment
Share on other sites

Guest AnimaI

Jap.. Bet nu... Nez, rokas saaka triiceet, taads nespeeks paraadiijaas. Labi, ka turpat bija gulta. :aggressive:

 

Te bilde, no sevis nekautreejos ;)

post-83641-125187374908_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

versatile

nu, tas ka rokas saak triiceet - reizeem gadaas, peec stresiem un citaam huinjaam, kad it kaa fiziski speeks pietiek, a vot izturiibas nema.

bet nu vienalga... man meitene bish virs 50it... nu notureet varu... ok, ne virs galvas gluzhi, bet nu tas laikam ari netika prasiits...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Mazāk koncentrējies uz to ko dara mēle :shout: Zin, ar laiku ietrennējas uz šitām lietiņām, dēliņ :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu tad vēl varētu būt tāda lieta, ka visas asinis aizplūdušas uz citu ķermeņa daļu un roku muskuļi netiek pietiekami apasiņoti. Ieteikums - laist to rīku lejā, lai pietiek rokām krampis. Mēles lietošanas laikā jau nemaz rīks nav aktuāls, ja vien nav 69 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hej!

 

Sieviete palika neapmierinaata shonakt - nespeeju vinju vairs notureet rokaas. Nesaprotu - vai nu es vaajaaks vai sieviete uzbarojusies...

Anyway - iesakiet kaadu labu uztura bagaatinaataaju (alja PROTEIINUS), lai vareetu pieaudzeet veel paaris kilogramus muskulju masas un izskatiitos veel seksiigaaks! :keep_order:

Tak aizej uz jebkuru bodi un nopērc, tak problēmu nekādu. Weider MegaMass ir viens no variantiem ko savulaik kačoki zālē lietoja.

Es palietoju to proteīna kokteili , bet ja godīgi nekādu brīnumu nebija - es neko lielāks nepaliku. Bet citi bija sajūsmā un varēja stundām strīdēties par šiem mēsliem.

Garām ejot ORIGO manīju standu ar kaut ko tādu, bet vispār teju katrā sporta klubā viņus var nopirkt , no kluba viekaliņa,trenera vai kāda entuziasta-izplatītāja.

 

P.S. ja gribi izskatīties seksīgāks pelni vairāk naudas.

Link to comment
Share on other sites

Guest AnimaI

Baac, es aizmirsu veco paroli un epasts jau sen vairs neeksistee (domeens beidzaas).

Jau VILam aizsuutiiju veestuli lai kaut kaadaa veidaa norefresho infu.

Link to comment
Share on other sites

Animal tu esi aksts :D ja tu tik tiesam butu tas kas taja bilde, tu neprasitu it portala kadu proteinu lietot. Tu pats jau sen zinatu gan visu par proteiniem un 90% ka ari par AS... Pat es kurs salidzinot ar to cali bilde esmu mazins, zinu pietiekami par proteiniem un visam parejam uztura lietam la to pavisam noteikti nejautatu seit. Taka beidz vien sapnot savus slapjos sapnus.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Nesaprotu , kāpēc palika neapmierināta ? Vai tāpēc , ka pietiekami ilgi rokās nevarēji noturēt , vai tāpēc , ka pēc tam gultā līdz galam neizdarīji ?

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Nevis tev vajag uzkačāties, bet meitieti uz diētas uzlikt.

 

Ja nopietni, tad lielaki musīsi par tagadējiem tev lielu ieguvumu nedos - pēc bildes izskatās, ka tu tiešām esi sasniedzis savu dabisko limitu, un tālāka kačāšana nebūs reāla bez ķīmijas..

 

Kas attiecas par neizturību, nejau musīšu apjoms to nosaka, bet stiegrums (nu.. apmēram tāds vārds).. Kačāsi lielākus balonus - varēsi vairak pacelt reize, bet tikpat ātri nogursi, ja ne vēl ātrāk..

Link to comment
Share on other sites

Guest AnimaI

Nu vinjai taadas asas izjuutas patiikaas - nesanaaca vakar kaa naakas.

 

Varbuut kaads ir kaadu izturiibas programmu proveejis? Jo es tikai uz speeku izgaaju liidz shim.

Link to comment
Share on other sites

Guest AnimaI

Nu vrodjibi jau vareetu... A zin, apvainosies veel un visp nedos. Teiks, ka ko tad man ar taadaam resnaam... :shiftyninja:

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Nu vinjai taadas asas izjuutas patiikaas - nesanaaca vakar kaa naakas.

Vai asās izjūtas domātas ir tad , kad tur rokās un darbojās , vai saistībā ar tehnisko izpildījumu ?

 

Uz diētu spiest nevajag un kvalitāte jau nav atkarīga no resnuma vai tievuma .

Labots - Grossmeister
Link to comment
Share on other sites

usins_pacina

Nem un katru dienu atpumpējies pa 100x un izturība bus pēc nedēlas kā likts. Es miesās esmu samēra vājāks par tevi (spriežot pēc uzrādītās bildes), bet savu draudzeni (55kg) varu noturēt. Moš ne 30 min, bet 10 minūtes var :)

Pietiek ar atpumpēšanās un presites vingrinājumiem, lai viduklis spēj turēt slodzi un rokas spēj noturēt vienā pozīcijā. Nekādi uztura bagātinatāji nav vajadzīgi. Vēl vari ēst bietes vairāk- palīdz asisn sistēmai :)

P.S.- moš vecums sāk uzmākties?

Link to comment
Share on other sites

Nu nez... man liekas ka tava probleema ir kaut kur citur...

 

Pie taa rezhiima, kas tev ir tagad un panaaktajiem rezultaatiem - imho ljoti veiksmiigi !

Galvenais laikaa apstaaties... ja neej uz BB vai kaut kaadiem lifteru machiem, tad nevajag sevi kropljot...

 

protams - gribi aatru rezultaatu - sustanons, metaans... kas taalaak synthols ? Valentino liktenis ? invalīds un asinju miishana... - padoma tev to vajag ?

 

A ja tu dzhusi gribi tikai ar savu izskatu un speeku notureet, tad tas ir defaultaa - fail; sakachaasies - peec gadiem 10 taapat atradiis jaunaaku un skaistaaku :|

Labots - hero
Link to comment
Share on other sites

Baac, es aizmirsu veco paroli un epasts jau sen vairs neeksistee (domeens beidzaas).

Jau VILam aizsuutiiju veestuli lai kaut kaadaa veidaa norefresho infu.

 

Saki, ka ES esmu paroli aizmirsis? :)

Manuprāt Tava pastāvēšana tulīt beigsies ;)

Asprātis :)

Link to comment
Share on other sites

Olas riju gandriiz katru dienu - tach 1x jau rakstiiju.

 

Kāpēc visiem būtu jāzina, ko tu jau esi kaut kad kaut kur rakstījis...

-------------------------------------------------------

 

Man tomēr liekas, ka tu neesi īstais Animal, jo viņam parasti bija sakarīgi posti.

Link to comment
Share on other sites

Taisnība, tie patiesi izskatās atšķirīgi lietotāji. Gaidām paskaidrojumus no Animai....

Link to comment
Share on other sites

Īstais Animal esmu es. Un nekādu paroli neesmu aizmirsis.

Un šis indivīds tik lielas muļķības ir sarakstijis, ka šķiet pa daudz deldējis labo roku pie monitora, sapņojot par bicepsu un 50kg beibi ;)

 

Bet nu katram savs :)

 

Katrā ziņā tas ir mans fans, jo man tiešām bija kādreiz izlikta portālā bilde ar nosaukumu peec_laicinja vai kaa taa. Tā bilde jau sen kā nav tur, bet redz... kāds to ir sev saglabājis :D

Link to comment
Share on other sites

ai nu shitas triks vecs kaa pasaule, pats esmu tā darījis, tikai es parasti gan apceļamā objekta vārdā skarbākas tēmas cēlu augšā, piemērām, man jau ir 23 gadi, bet aizvien slapinu gultā, ko iesākt? utt utjp :)

Link to comment
Share on other sites

Zheel ka nepaspeeju animai ieteikt iegriezties bilderu foruma lai tur paakstas :D

A es uz pirmo pat nesapratu - bljin...pa kuru laiku es ko taadu esmu posteejis :D

 

Interesanti, kuram no forumieshiem esmu ieriebis tik ljoti :D Ja jau ir mana vecvecaa bilde un zin ko es kaadreiz te esmu posteejis... a nuka... kam es paari nodariju? :D

Labots - Animal
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Bija čujs , ka fake , bet labs . Nebūtu izdzēsts , varētu iznākt interesanta diskusija pašam ar savu attēlu .

Link to comment
Share on other sites

Es sākumā gribēju rakstīt, ka tavi muskuļi izskatās pietiekoši lieli, bet sapratu, ka kāds ākstās. Nu jā, laikam jau smieklīgi, nez (ja iet sākumskolā)... :)

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Crash tests , kurš ilgāk noturētos :mrgreen:

 

P.S. Vismaz kaut kas pēc NC pazušanas .

Link to comment
Share on other sites

Godiigi sakot taa bilde vispaar ir tik veca... shobriid esmu 10kg mazaaks, bet vienalga cik lieli muskulji, tad kad to saak dariit, apstaaties vairs nav reaali un vienmeer liekas ka vajag vel un vel :)

Shobriid mans meerkjis ir dabuut veco formu, kura ir avataraa.

 

Bet fascineejoshi ir tas, ka cilveeks izveelas ar zinosha cilveeka foto teelot pilniigu nezinaataaju :D

 

(ar to es nedomaaju, ka esmu guru...vienkārši lai nu kaa... jau peec gada treninjiem ir sava zinaashanu baaze, bet peec 4-5gadu... attieciigi)

Labots - Animal
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...