Jump to content

Sviestmaize gurmāniem.


Smirnoff
 Share

Recommended Posts

Labdien.

Sava pirmajā vēstījumā vēlos jums atklāt paaudžu noslēpumu "Sviestmaize Gurmāniem".

 

1. Praktiski paņemam kādu maizi.

1.jpg

Profesionāļa padoms: pagatavojamajam ēdienam labi derēs arī pareizi izvēlēta baltmaize, saldskābmaize vai rupjmaize. Pirms izdarīt galējo izvēli par labu kādam no maizes veidiem, ir cieši ieteicams noprovēt katru maizīti.

 

2. Maizīti konkrēti sadalam gabalos.

2.jpg

Profesionāļa padoms: ieteicams sadalīt aptuveni līdzīga biezuma plakanos objektos, izmantojot nazi. Pievēršiet uzmanību maizes tieksmei izdalīt drupačas. Sekojiet tām līdzi ar acīm, lai turpmāk spētu tās mutiski lokalizēt.

 

3. Ņemam jebkuru puslīdz sakarīgu sviesta masu.

3.jpg

Profesionāļa padoms: sviestu vēlams atlaidināt kādas pāris stundas iepriekš, pirms gatavot sviestmaizi. Pretējā gadījumā sviests ir spējīgs sagādāt Jums nepatīkamus pārsteigumus. Nekādā gadījumā natlaidiniet sviestu mikrovilnī - Jūs riskējat bojāt sviestainā objekta virsmu!

 

4. Ņemam tuvāko atdalīto maizes objektu uz sparīgi ziežam atlaidināto svieta masu uz pašu izvēlētā objekta.

4.jpg

Profesionāļa padoms: regulējot sviesta masas klājumu uz maizes objekta virsmas, rūpīgi sekojiet līdzi atlikušās brīvās masas stāvoklim uz naža asmeņa, laicīgi konstatējot iztrūkumu - neministinoties papildiniet masas apjomu.

 

Ja būsiet rūpīgi lasījuši recepti un korekti veikuši visas darbības, tad rezultātam būtu jāsanak konkrēti līdzīgam tam, ko uizdevās radīt man:

5.jpg

Profesionāļa padoms: izsmalcināta ēdiena radīšana ir smalka procedūra. Tā ir praksē apvienota teorija, intuitīvās izjūtas un mīlestība labi paēst. Neļaujieties mirkļa vājumam, ja ar pirmo piegājienu Jums neizdodas darināt īsteni gardu šedevru! Neatlaidīgi turpiniet praktizēties!

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Cepums89

paldies, tagad zināšu kā uzsmērēt sviestu uz maizes ... Varbūt varētu uztaisīt pamācību kā uzlikt vēl virs'udesu, man nesanāk .. heļp !

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Nu, nu, tad nu padomdevējs atradies - pašam sviesta gabali maizē n-tos cm iespiedušies, nevis smuki pa virsu pārsmērēti..

 

Vispār ar maizēm ir tā, ka ja vien nav āķis uz mīkstām baltmaizēm, nav problem atrast maizīti, kas nedruposies.

 

Vēl padoms - sviests jāuzgāz normāli, līdz pat malām, nevis centrā piciņu un pārējo atstāt pliku maizi.

 

 

Ātri jau tas ir, ērti gan nav (čakars ar drupačām utt, tad jau klaipu vienā rokā, karoti ar sviestu otrā, un ēd tāpat) lēti tad, ja neņem "Lāču maizi", un veselīgi tikai tad, ja lauku sviestiņš.

 

Par margarīniem neieminēties - tie ir tikai gultņu eļļošanai!

 

Vispār, reps par izdomu.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Varbūt varētu uztaisīt pamācību kā uzlikt vēl virs'udesu, man nesanāk .. heļp !

Tas tāpēc , ka tev īstās bikses nav kājās .

Link to comment
Share on other sites

Smirnoff

MārcisB, improvizācija ir pieļaujama, bet saprāta robežās.

 

Nekonkrētu gabalu dažādie izmēri nepieredzējušu smērētāju var vest galējā izmisuma stāvoklī. It sevišķi, ja nebūs bijusi pievērsta pienācīga uzmanība sviesta atlaidināšanas procedūrai.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

nu beidzot zināšu kā var smērēt sviestu uz maizes, jo parasti maizi uz sviesta liku

Link to comment
Share on other sites

Smirnoff

Ja Tu esi radis kramēt maizīti uz sviesta... gauži nebēdā! Ne Tev vienam šāds misēklis gadījies.

 

Pieļauju, ka tagad, uzzinot korekto sviestamaizes satāvdaļu proporciju attiecību, Tu centīsies ievērot šīs vienkāršās loģikas pamatus.

Saprotu, ka tomēr ik pa laikam pašpruks Tev ierastā ačgārnā kombinācija, bet - nepārdzīvo! Turpini cīnīties!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Smirnoff

Par konkrētu sviestamaizes ēšanas procesu - tā jau ir atsevišķa pavediena vērta runa!

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Kādu relatīvo mitrumu vajag maizei, lai nav cieta, bet arī lai nav mutē ķipīga kā mīklas gabals (protēzes ir grūti tīrīt manā vecumā)?

 

Un cik biezas ir šķēles jāgriež? Man ir gadījies tik plāni iegriezt, ka sviests cauri izspiežās, un reiz bija tik bieza šķēle, ka cauri izkost grūti - maize pret smaganām atdūrās.

 

Es arī atzīšos vienā noziegumā - es maizi esu griezis ar līdzeno nazi, un tad sanāk šķībi un līki.. Cik dzirdēts, maizi drīkst tikai ar zāģnazīti griezt.. Vai vēl ir cerība laboties?

Link to comment
Share on other sites

Smirnoff

Desu, cepcālīti un citas līdzīgas garšvielas - pievienojam pēc personīgajiem ieskatiem un sviestamaizes nepieciešamajām individualajām garšas īpatnībām.

 

Līdz sim brīdim uzskatīju, ka maizes relatīvais mitrums netiek publiskots.

 

Šķēļu biezums ir tieši atkarīgs no citu ikdienas sastāvdaļu mainīgajiem lielumiem: garastāvoklis, ēstvēlme, algas dienas tuvuma brīdis u.tml.

 

Tava pārliecība ir maldīga. Mūsdienu sabiedrībā minētais notikums netiek uzskatīts par noziegumu. Labošanās nav nepieciešama. Lai gan būtu vēlama paša labsajūtas uzlabošanas nolūkos. :D

Link to comment
Share on other sites

Liekas, ka kāds mēģina kādu te apmuļķot. Pēdējajā bildē es neredzu sviestu ;(

 

Ui, atvainojos. Tas būs nākošais meikojums.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Da ko juus saprotiet

Neko labaaku par baltmaizi ar snikers batononju vai baltmaizi ar shokolaades saldeejumu neviens nav izdomaajis. :p

 

 

drunk_lizard

gardeedis :D

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...