Jump to content

Universālās pultis


Lapelis
 Share

Recommended Posts

smartdevil

Jautājums par Philips SRT 8215

 

Kāpēc pults nolasa uz tāda TV kā LG LW5500 tikai izejas HDMI1 un HDMI2, bet HDMI3 un 4 nenolasa. Līdzīgi ir uz Viewsonic, tam vispār tikai vienu HDMI1, bet 2 un 3 nav.

Vai ir iespējams, ka tās izejas tomēr var kaut kā piedabūt redzamas?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ko nozīmē "pults nolasa izejas"? Vai tad nav viena AV poga, kas slēdz analogo TV kabeli --> SCART --> HDMI1 --> HDMI 2 --> HDMI3 --? HDMI4 ?

Link to comment
Share on other sites

smartdevil
(labots)

Ir nevis AV, bet Input.

Man uz TV LG LW5500 ir aktīvas 4 izejas, no kurām divas ir aizņemtas. Pogu Input var ierakstīt kā makrokoamdu, bet ja kaut kas nogļuko, tad pārlec uz nevajadzīgo izeju.

Teiksim, dekoders man pārslēgsies par vienu "Input" uz priekšu, bet otrai iekārtai man ir 3x uz priekšu. Tas ir marazms, jo softā nav paredzēts norādīt uzreiz nepieciešamo izeju, bet tikai uzlikt kā makrokomandu. Pamanīju, ka pēc pults sinhronizācijas uzrodas lūk šādas papildus pogas uz tachscreena. Cik saprotu, līdzīgi notiek Logitech Harmony piltīm, tikai viņam uzreiz piedāvā ielikt ķeksi, kurai izejai jādarbojas, nevis veidot zem makrokomandām.

jqt44gf3izh40czvr37o_thumb.jpg

 

Ir redzami HDMI1 un HDMI2. Makrokomandas vietā es varu izvēlēties nevis "input>1sec>input>1sec>ok", bet uzreiz to izeju, kura man nepieciešama. Dekodera gadījumā HDMI2. Pults bez jebkāda čakara uzslēdz uzreiz HDMI2, nevis pārmet 2x input. Ja nu man ir cita izeja bijusi un pults nesaprot kura, tad pāslēdz uz nepareizo izeju.

l9gdkitwcs4zekt0bmd_thumb.jpg

 

Vislielākā problēma ir tajā, ka otram Viewsonic TV+monitors man atrod no trijiem tikai vienu HDMI. Bet izejas kopā viņam aktīvas ir 11 gab. Un starp citu, tā nemaz nav HDMI1, bet apakšā cita funkcija.

df19foyct27xvq2j1yr_thumb.jpg

Jautāju, jo gribētu saprast, kā pults saprot kaut kādu 1gab HDMI, bet pārējās citas nē. LG 3šo un 4to HDMI arī neredz. Ja jau LG ir divas, tad jau jābūt tiešais kods arī uz citām vai ne? Ir tak visādi AV, Sat u.c tiešie.

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...