Jump to content

Meli VIASAT reklaamaa par digitalizaaciju!


zi007
 Share

Recommended Posts

mistachuck

mistachuck, pēc kā spried, ka tikai viena filma no redzētajām ir tikusi apskeilota?

Apgalvot, ka apskeilota, protams nevaru, bet tā kvalitāte un kontūru aprises ir līdzīgas, kā atsevišķam Eurosport HD materiālam, kur ir skaidri redzams, ka jau sākotnēji ticis filmēts/izgatavots/ierakstīts SD izšķirtspējā un pēc tam apskeilots, lai varētu rādīt HD kanālā, kas eurosportam ir ikdienišķa parādība.

Par to, vai citas filmas ir/nav apskeilotas liecina tas pats detalizācijas salīdzinājums, piemēram, ar citu HD kanālu HD materiālu. Es varu runāt tikai par to, ko esmu redzējis, bet visu HD saturu es noteikti neesmu redzējis.

Link to comment
Share on other sites

Par Viasat runājot, šie no 1.sept. maina līguma noteikumus... rēķinam 2.pusē tie ir nodrukāti 4.izmēra fontā. Varbūt kāds varētu pastudēt un salīdzināt ar vecajiem. Ja tu nepiekrīti līguma noteikumiem, tad līdz līguma beigām dzīvosi ar vecajiem.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

fonc ir izveeleec ar domu penshiem tak ir lielas brilles :shok:

 

vieniigais punkts klientam par labu ir aboneeshanas briivdienas reizi gadaa

paareejais pa vecam, viasats ne par ko neatbild, klientam vienmeer buus maxaat

 

un ir arii ieparedzeejushi Viasat beigas LV teritorijaa,

kas izskaidro visu sho pirmsnaaves agoniju

Link to comment
Share on other sites

un ir arii ieparedzeejushi Viasat beigas LV teritorijaa,

kas izskaidro visu sho pirmsnaaves agoniju

WOW, WOW, kur tu šo izlasīji? :D No vienas bedres otrā... Paliks DVB-T, kuru monopolizēs cits spēlētājs - LTC.

Link to comment
Share on other sites

Atradu punktu, kuru minēja MartiniB:

 

9.12. Viasat ir tiesības pārtraukt pakalpojuma sniegšanu un izbeigt līgumu, ja Viasat pārtrauc šī pakalpojuma sniegšanu Latvijas teritorijā vispār.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

@NIAJ

Viasat – Viasat AS, reģ. numurs 10308880, atrašanās vieta Peterburi tee 81, 11415 Tallinn, Igaunijas Republika, vai Viasat tiesību un saistību pārņēmējs attiecībā uz tā darbību Latvijas teritorijā (filiāle vai cits). Viasat klientu apkalpošanas dienests Latvijā: tālr. +371 6 7 06 05 04, fakss +371 7 06 05 40;

 

sheit lielaakaa fontaa nekaa 4

http://www.viasat.lv/index.php?id=11467

Link to comment
Share on other sites

edmundss

...Ja 2009. gada Eiropas futbola čempionāts noteikti būs HD...

 

Runājot par šo punktu - kādas ir iespējas parastam LV mirstīgajam šādu brīdi piedzīvot (vai medus un satelītantena ir vienīgā iespēja)?

 

Un vēl viens jautājums - vai kāds ir mēģinājis Sky pakalpojumu SKY Player abonēt no LV, izmantojot, piemēram, UK proxy serverus? Ja jā tad kāda kvalitāte?

Link to comment
Share on other sites

edmundss - uz pirmo jautājumu principā jau pats atbildēji :)

Pagaidām - tikai sat, vai nu ... no neta novilkts HD ieraksts.

 

Domāju SKY Playerim vienalga vajadzīgs UK pilsonis. Pēc tam gan jau varēs.

Link to comment
Share on other sites

@MartiniB

Tīri teorētiski - ja viņi ir reģistrēti Latvijā (kā redzams zemāk) tad jau viņiem varētu piesieties lai arī mamma ir igaunijā.

Jo ja viņi piestāda rēķinu ar Latvijas PVN - 21%, tad jau viņi darbojas pēc Latvijas likumiem, un var piesieties :)

 

viasat.jpg

Labots - NIAJ
Link to comment
Share on other sites

Pagaidām - tikai sat, vai nu ... no neta novilkts HD ieraksts.

Vai tad Viasats neplānoja HD sporta kanālu? Kādas pāris nedēļas atpakaļ, te kāds rakstīja par Viasata plāniem ar Baltijas HD paku...

Pagaidām oficiāli Latvijā, laikam, vienīgais HD sports ir Baltkomā...

Link to comment
Share on other sites

 

Un vēl viens jautājums - vai kāds ir mēģinājis Sky pakalpojumu SKY Player abonēt no LV, izmantojot, piemēram, UK proxy serverus? Ja jā tad kāda kvalitāte?

 

 

Sky Players ir pieejams TIKAI SKY abonomentiem, vinji pie regjistreeshanaas prasa Sky kartinjas numuru arii. Tur pat nekaadi proxy nederees. Shad tad izmantoju, striims galiigi nestraadaa normaali pat uz vissliktaakaas kvalitaates, kaut gan neta aatrums man ir labs. IZskataas ka vinji uzspiezh uz to, lai tas pasaakums reaali straadaatu tikai Sky broadband abonomentiem. On-demand gan var normaali skatiities, ja to ierakstu vispirms novelc savaa datoraa. Tikko novilku Iron Man, naaca lejaa no Sky 1.2 GB pusdienu, kvalitaate laba.

Taa ka nav jeegas tur muhljiities.

Link to comment
Share on other sites

Eldorado

Tātad stāsts par sekojošo. Zvanu uz VIASAT ar mēŗki atteikties no pakalpojumiem (esmu bijis vergs veselus 3 gadus) :)

Es:"Labdien"

Viasat: "Labdien"

Es:"Vēlos lauzt līgumu un atteikties no Jūsu pakalpojumiem"

Viasat:"Sākiet kādēļ?"

Es:"Neuzskatu, ka man būtu jāmaksā 15 LVL par nebaudāmiem kanāliem"

Viasat:"Nu tā kā Jūs esat ilggadējs mūsu klients, varam Jums dot BONUSU, noslēgt jaunu līgumu uz 24 mēnešiem, pirmos 2 mēnešus BEZ MAKSAS ABONĒŠAana un turpmākos mēnešus tikai 9,90 LVL mēnesī"

Es:"Nu, atklāti runājot neuzskatu, ka tas būtu kaut kāds Baigais BONUSS. Mana atbilde ir "NĒ""

Viasat:"Hmm, skatos, ka jūs esat visu laiku regulāri maksājis un nekādu problēmu nav bijis, tāpēc varam Jums piedāvāt saīsināto VIASAT paketi tikai par 5.50 (vai 5.90 īsti neatceros) LVL mēnesī.

Es:"Njā, interesanti, bet esmu atradis alternatīvu, kas man būs izdevīgāk.

Viasat:"vai drīkst uzzināt kāda ir šī alternatīva?"

Es:"Lattelekom virszemes TV"(pirmais, kas iešāvās prātā, jo neba es nu tagad teikšu viņiem kāda ir šī alternatīva, ne nu kā)

Viasat:"Bet Jūs taču saprotat, ka mums ir DIGITĀLAIS signāls, un mums šajā jautājuma KONKURENTU NAV!!! Jūs daudz ko zaudēsiet" Ha Haaaaaaa

Es:"Ziniet, kamēr man mājās nebūs 42 vai 50 collu TV FULL HD, jo pašlaik skatos ar parasto Samsung 28 collu TV, tad šis digitālais signāls man itin neko nenozīmē un zaudējumu diezin vai es būtiski ievērošu"

Viasat:"Nu žēl, bet ja Jūs pārdomāsiet, tad droši zvaniet man"

Es:"Labi, tad kad sasniegsiet Eiropas SAT operatora līmeni, tad varbūt piezvanīšu"

 

Tā nu veiksmīgi esmu ticis vaļā no verdzības :D

Labots - Eldorado
Link to comment
Share on other sites

to Eldorado. Un tu tiešām tici, ka tik viegli tiki vaļā no Viasat tikai parunājoties pa telefonu ??? Viņi par tavu zvanu būs aizmirsuši jau pēc desmit minūtēm. Tepat forumā ir bijuši vairāki bēdu stāsti par to, ka itkā pārtraukts līgums, taču Viasat turpina rādīt un arī piesūtīt jaunus rēķinus. Strīdējušies ilgi un dikti, kamēr visa tā jezga aizgājusi līdz Creditreform. Mans ieteikums - tev pašam jāiet uz Viasat klientu apkalpošanas centru un tur jādabū stingri papīri par to, ka līgums tiešām tiks pārtraukts. Iespējamo konfliktu gadījumā būs ko likt viņiem pretīm. Jo Viasat vienkāršu cilvēku valodu nesaprot un ignorē. Bez tam atteikties var tikai noteiktā laikā (90 dienas ???) pirms līguma beigām. Ja šo termiņu būsi nokavējis, tad tavs līgums jau automātiski būs pagarināts un tu vergosi tos pašus trīs gadus bez iespējām strīdēties un protestēt. Nu īsāk sakot - no viņiem atteikties ir sarežģīti. Un visticamākais, ka tu vēl dabūsi pacīnīties.

Link to comment
Share on other sites

Eldorado

to Eldorado. Un tu tiešām tici, ka tik viegli tiki vaļā no Viasat tikai parunājoties pa telefonu ??? Viņi par tavu zvanu būs aizmirsuši jau pēc desmit minūtēm. Tepat forumā ir bijuši vairāki bēdu stāsti par to, ka itkā pārtraukts līgums, taču Viasat turpina rādīt un arī piesūtīt jaunus rēķinus. Strīdējušies ilgi un dikti, kamēr visa tā jezga aizgājusi līdz Creditreform. Mans ieteikums - tev pašam jāiet uz Viasat klientu apkalpošanas centru un tur jādabū stingri papīri par to, ka līgums tiešām tiks pārtraukts. Iespējamo konfliktu gadījumā būs ko likt viņiem pretīm. Jo Viasat vienkāršu cilvēku valodu nesaprot un ignorē. Bez tam atteikties var tikai noteiktā laikā (90 dienas ???) pirms līguma beigām. Ja šo termiņu būsi nokavējis, tad tavs līgums jau automātiski būs pagarināts un tu vergosi tos pašus trīs gadus bez iespējām strīdēties un protestēt. Nu īsāk sakot - no viņiem atteikties ir sarežģīti. Un visticamākais, ka tu vēl dabūsi pacīnīties.

 

Viss būs kārtībā.

1.Telefonsaruna ir ierakstīta (ne tikai no viņu puses, bet arī no manas puses), tā kā ir pierādījumi.

2.Rīt personīgi dodos uz biroju atdod karti pret parakstu (po, ka vēl vesels mēnesis) tāpat es to karti nelietoju. Nah... man viņa vajadzīga?

Link to comment
Share on other sites

Arī iesniegums par atteikšanos var pazust. Vislabākais un iedarbīgākais veids ir sūtīt visus vajadzīgos papīrus (kopijas utt) ierakstītā vēstulē. Pēc tam uzreiz ierasties personīgi. Tad šamajiem nebus kur sprukt.

Kā Tu apstrīdesi to, ka VIASAT pateiks ka vēstulē saņēma izlietotu prezi? :sarkasms:

Labots - zigaars
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Atsaucot atmiņā manējo postu šajā sadaļā "Pievienots 25 August 2009 - 12:43" paziņoju, ka ar VIASATS ir veiksmīgi atslēgts bez jebkādām sankcijām un problēmām :) Pat nav zvanījuši un interesējušies vai neesmu pārdomājis :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
DreamMuca

veelviena peerle wtf.gif

 

shodien manai 9 gadiigai meitai pienaaca veestule

 

Labdien, cienījamais TV skatiitāj!

 

Vēlamies Jūs informēt, ka Latvijā līdz 2011. gada nogalei tika veikta pilnīga pāreja uz digitālo televīzijas apraidi. Tas nozīmē, ka sākoties 2012. gadam, tiks atslēgts analogais televīzijas signāls un, lai arī turmpāk varētu skatīties savas iemīļotās pārraides, Jums būs jāpislēdzas kādam no digitālās televīzijas operatoriem.

 

Pāreju uz digitālo televīzijas apraidi nosaka Eiropas Savienības direktīva. Jūs, kā televīzijas skatītājs no šīs pārejas būsiet ieguvējs, jo digitālās apraides formāts nodrošina daudz augstāku attēla un skaņas kvalitāti, kā arī citas papildu iespējas Jūsu ērtībām.

 

Lai baudītu digitālās televīzijas priekšrocības, Jums nav jāgaida līdz 2012. gadam, jo Latvijā digitālā televīzija jau darbojas! Kļustot par VIASAT digitālās satelīttelevīzijas īpašnieku jau tagad, Jūs izvairīsieties no liekiem satraukumiem un neērtībām, kā arī papildu izmaksām par speciāla tehnuskā aprīkojuma iegādi.

 

VIASAT piedāvājumā Jums pieslēgt digitālās televīzijas Starta paketi jau šodien:

 

- Abonēšanas maksa LVL 5,90* mēnesī;

- Aprīkojums (satelītšķīvis un uztvērējs) - bez maksas.

 

Kāpēc izvēlēties VIASAT Standarta paketi?

 

- Jūs redzēsiet visus Latvijas kanālus; kopumā paketē ir vairāk nekā 30 TV kanālu;

- VIASAT var pieslēgt jebkurā vietā Latvijā;

- Skatieties iemīļotās pārraides ideāla attēla un skaņas kvalitātē;

- Nepieciešamo aprīkojumu saņem bez maksas!

 

Lai uzzinātu vairāk par VIASAT digitālo televīziju un to iegādātos, līdzam sazināties ar mums pa tālruni 67 060 550 vai ienākt www.viasat.lv, kā arī tuvākajā sadzīves tehnikas veikalā.

 

Ar cieņu,

VIASAT Latvijas vadītājs

 

(paraksts)

 

Valts Ermansons

 

1. kur ir teikts ka esmu televiizijas skatiitaajs?

2. kur un kaa shis kantoris zin adreses kur un kas dziivo? vai mani personas dati (shajaa gadiijumaa driizaak meitas) nav aisargaati? un jebkursh tos var izmantot kaa ienaak vinja stulbajaa praatinjaa?

3. kopsh kura laika VIASATs nodarbojaas ar digitaalaas televiizijas ievieshanu Latvijaa? Ja pareizi atceros, to dara Lattelekom.

4. veel fascinee arii atpakaļadrese "TMR", Ziemeļu iela 10, Mārupes pagasts, Rīgas rajons, LV-1000.

t.i. Rīgas lidosata !!! laugh.gif

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

Man jau liekas ka tas ir delj nozagtajaam e-pasta adreseem, kas nosviida liidz ar portaalu datubaazeem. Man ar uz e-pastu, kursh ir uz privaata domeena, saacis ir naakt spams peedeejos meeneshos un viss latviski, taatad vieteejais. Daudz gan nav, bet ik pa briidim kaaads ielec. PIem. krievijas sspameri manu e-pastu liek mieraa, kur nu veel viagru tirgotaaji. Spama kastee, kuru izmantoju, regjistreejoties nezinaamaas lapaas, protams bombardee.

Viasats grimst, taapat kaa LMT, taapeec darbojas ar visiem iespeejamiem ierochiem. Kvalitaate vinjiem jau nu noteikti nav. Nerunaashu par Sky UK, pietiek ka UK virszemes televiizijas kvalitaate ir daudz labaaka par Viashrotu.

Viashrotu varu redzeet UK, kaa paarsleedzos uz Sky kanaaliem, taa UHhh...., un tas uz viena uztveereeja. Diena pret nakti, uhh, nakts pret dienu.

Vienreiz Viahrotam apjautaajos par sho lietu: "kaadu signaalu vinji atsuuta, taads arii tiekot raidiits". VArbuut arii, LV ir tikai viens kanaals ar stereo skanju, nav daudz ko veeleeties, tomeer, tieshaam, piemeeram, Discovery raidiitu tik sliktaa kvalitaatee?

 

Beigaas, vienu virszemes digitaalaas TV ievieshanu jau nometa valdiiba mieraa, jo neiedeva vinjiem koferiiti ar smukaam bildiiteem un ciparinjiem. LTC gan jau kaut ko noziedoja, taapeec muusu "miiljais" NRTP pasaakumu atbalstiija. NRTP jau ir sevi pieraadiijis kaa peerkama organizaacija. Kameer tas kantoris nebuus sleegts un atsleega noriita, nekas nemainiisies.

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

runa neiet par e-pastu vai kaadaam datu baazeem.

veestule aploksnee ar visiem Latvijas pasta ziimogiem reaalaa pastkastiitee.

manai meitai neviena e-pastkastiite nav (pagaidaam)

 

un veel incanti kas tas par magjisko "TMR"... , kursh lidostaa miit pooh_door.gif

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

Man arī atnāca vēstule uz adresi, kur neesmu deklarēts. Kā viņi varēja zināt kur es dzivoju un pats galvenais, kas šo informāciju viņiem sniedza. Varēja atnāk un apskatīties, ka man jau ir satelīts, bet uz tās mans vārds uzvārds gan nav. un tiešam cilvēki, kas deklarēti šajā adrese šādas vēstules nesaņem.

Link to comment
Share on other sites

WTF? Kļūda pārrakstīšanā, vai atkal kārtējā Viasata pērle?

Vēlamies Jūs informēt, ka Latvijā līdz 2001. gada nogalei tika veikta pilnīga pāreja uz digitālo televīzijas apraidi
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

Jaa sorry. kjuuda paarrakstot veestuli sarcastic.gif

 

Varētu būt šis:

TMR

 

tu gribi teikt ka shitos meeslus taisa Latvijas pasts? un suuta shito spamu visiem, kuri jelakad ir parakstiijushies aboneet kaadus periodiskos izdevumus? Ja tas taa, tad "Ar Dievu miiljais Latvijas pasts!!!"

 

diablo.gif

 

un stipri shaubos ka mana meita shitaadu anketu pastaa azpildiijusi

Link to comment
Share on other sites

Labdien!

 

Apskatot http://viasat.lv/index.php?id=11426

man rodas dzillss sassutums par to, par kaadiem mulkkiem Viasat uzskata muus visus!

 

Es personiigi no Viasat sleedzos nost, jo vinni nesteidzas operatiivi samazinaat aboneessanas cenas, redzot, ka vinnu konkurents piedaavaa par vismaz dazziem Ls leetaaku aboneessanas maksu!

Viasat tiešām tā uzskata. Kad vairākkārt biju rakstījis, pēc tam arī ierados birojā par to, ka nepamatoti pirms līguma beigām pacēla tarifu + vēl "javāra " rēķina fenomens, kā rezultātā sarunas ar Creditreform par 3+10Ls. Viņi par šo faktu tā arī neatvainojās, vienīgi, pēc vairākkārtējām vēstulēm atlaida maksu, ko gribēja iekasēt par laiku, kad pakalpojums tika slēgts.

Reklāmas rullīši arī interesanti- paskatieties kas reklamē "VIASAT PlusHD lietotāja pieredze"- TV3 darbiniece, kērlinga komandas loceklis, kuram viasat piešķīris dāvanu, un beigās Līva, kuras nodarbošanās nav pierakstīta, bet izskatās, ka viņa ir TV3 galvenā speciāliste, kas sēž Maskavas ielā.

... kaut kas līdzīgs kā LMT reklāmas rullīši par tiem, kas atgriezušies- 2 personas piedalās n-tajās reklāmās :))

Link to comment
Share on other sites

Jaa sorry. kjuuda paarrakstot veestuli sarcastic.gif

 

 

 

tu gribi teikt ka shitos meeslus taisa Latvijas pasts? un suuta shito spamu visiem, kuri jelakad ir parakstiijushies aboneet kaadus periodiskos izdevumus? Ja tas taa, tad "Ar Dievu miiljais Latvijas pasts!!!"

 

diablo.gif

 

un stipri shaubos ka mana meita shitaadu anketu pastaa azpildiijusi

 

Domājams, ka ne jau meita pastā anketu aizpildot ir aktivizējusi LP spama kanālu bet gan kāds no pieaugušajiem, kurš dzīvo vienā dzīvoklī ar meitu. Abonējot kaut vienu laikrakstu vai žurnālu, esi piereģistrējies un ja NEAIZPILDĪSI anketu, tad saņemsi arī reklāmu. Ir pastā JAZIPLIDA anketa, lai atteiktos no spama.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...