Jump to content

Siemens Gigaset 4000L


KRUSH3R
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Es te jauniņais un uzreiz vēršos pie Jums ar tizlu jautājumu. Tikko krustmāte dabūja pa velti, acīmredzot, saziņas līdzekli Siemens Gigaset 4000L un nezina, kas tas tāds ir, tāpēc iedeva to man, lai noskaidroju. Karoč es jau atjautīgs zēns - iegūglēju, domāju, tūlīt ātri tikšu skaidrībā, kas tas pa zvēru. Bet lieta tāda, ka man tas neizdevās!!! Pirmo reizi Google nestrādā tā, kā nākas :wacko2:

 

Karoč tai ierīcei nav ne cauruma, kur ietūcīt tālruņa līniju, ne SIM kartes vietnes. Tad galu galā - KAS TAS TĀDS PAR SAZIŅAS LĪDZEKLI UN KĀ VIŅU LIETOT?????

 

Ar cieņu, KRUSH3R.

Link to comment
Share on other sites

Tev ir "puse" no radiotelefona, proti pati klausule.

Nav pamatnes/lādētāja (bāzes stacijas, ja pavisam precīzi izsakamies), pie kuras pieslēdz analogo telefona līniju.

Šo klausuli var arī sapārot ar citu bāzes staciju kā otro/trešo utt.

Laikam varēja max 8 klausules uz bāzi būt. Tad realizējama walkie-talkie funkcija, proti var zvanīt no vienas klausules uz otru/rīkot konferences pa taisno.

Link to comment
Share on other sites

Vīri!!! Liels Jums paldies par operatīvu atbildi! Tiku galā. Tagad jāpamēģina sapārot ar krustmātes radiotelefonu. :)

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā ar radiotelefoniem, bet sapārojot 2 mobilos, no rīta var blakus atrast bluetooth ausi...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...