Jump to content

Ieteikumi cepeškrāsns iegādei


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

Cisinji ar sieru dzintarinsh? Mana skatijumaaa garshigaaak butu ja sablendereetu un ziestu uz apgrauzdetaaas baltmazies skeleem.

Link to comment
Share on other sites

Labi, būs laikam jāpārvar slinkums un jāizčeko visas iebūvējamās ( kāda kurai jauda , izmēri) un būs vien jāuzliek galda virsma pāri visiem galdiem, uz kuras gāzes riņķus atsevišķi. Nav jau problēmas naudā (saprāta robežās), bet nav laika , vietas un elektriskās jaudas. Eh gribēju nomainīt to padomjlaiku Karpati ar ko progresīvāku. No otras puses japalūr kā tomēr noblīvēt tas durvis esošajai, vecajai. Ja nebūtu vaļīgas , varētu arī pieciest ( kā ne kā dižkibele, nav ko lieki naudu tērēt :) ). Kaut ne tik izcili, bet savas, cepšanas, funkcijas jau veic (vienīgi karstums gar neblīvumu gar durvīm līmē vaļā blakus esošo skapīšu apdares maliņas).

Link to comment
Share on other sites

Uz katru fāzi pa 30A tas ir normāli, bet tie nav 100A. Tās ir 3 fāzes ar atļauto strāvas stiprumu 30A (tev stāv sadalē 3F automātslēdzis 30A)

Link to comment
Share on other sites

Cisinji ar sieru dzintarinsh? Mana skatijumaaa garshigaaak butu ja sablendereetu un ziestu uz apgrauzdetaaas baltmazies skeleem.

Vispār jau tas ir kartupeļu sacepums un dzintara siera tur nav.

Link to comment
Share on other sites

Pirms kāda gada nomainījām virtuves iekārtu, pie reizes vajadzēja jaunu cepeškrāsni, īpaši neiedziļinoties ar draudzeni iegājām veikalā un paņēmām AEG par apmēram 300 LVL, izvēle krita par labu šai, jo draudzenei vislabāk patika rokturis un podziņas, citās niansēs neiedziļinājos. Tikai pēc pāris mēnešiem, kad sāku pētīt kas ir kas atklāju, ka piemeksājot apmēram  nieka 15 LVL būtu bijis ar termosensoru, bet man nav.

 

Tagad iegaršojušies cepeši, tā nožēloju, ka paņēmu bez sensora, ka bezmazvai domāju par citas krāsns iegādi. Nedarat tādu kļudu, ņemat ar sensoru - reāli noderīga lieta. Tie visi spraužamie termometri baigais čakars.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

AEG 4 sērija ar termosensoru ir par ~220Ls.

AEG, Electrolux un Zanussi ir viens un tas pats. Man arī izvēle bija starp AEG, kam pluss bija dizains, Electrolux kam pluss bija 275c, un Zanussi kam pluss bija iesms. Nu jā, AEG un Electrolux ir pretpirkstunospiedumu pārklājs, kas īstenībā ir ļoti mazsvarīgi. Paņēmu tomēr Zanussi.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Nupat interneta veikalos papētīju cenas, kāds, kas teica, ka šādām precēm nemainās cena ir kļūdījies. Tās modelis, ko pirku pirms gada vai pisotra tagada maksā vismaz aptuveni 70 - 80 LVL lētāk.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...