Jump to content

Ieteikumi cepeškrāsns iegādei


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

NormaalsCilveeks

ehhh sievišķis ir prom un kaķis nakts vidū mīņājoties pa vēderu ir miegu nozadzis ...

tad nu uznāca vāvuļojamais par ēdamo ...

 

laiku pa laikam jau panesas diskusijas par virtuves tehniku un to vai ir jēga tajā naudu ieguldīt vai nē

saku uzreiz - virtuves tehnika IR tā lieta kur nauda atmaksājas un mantas cena praktiski nekrītas

tākā pērkot mantu kapeikas nav jāžēlo - bet ...

kā tad saprast kas īsti ir vajdzīgs ?

 

pārdevēji bodē dziedās pilnīgu sviekstu lai tikai nopērk šito spupepizduper krāsni

bet vai tas būs tas ko vajag ?

tad nu pie lietas

 

cepeškrāsns savā būtībā ir kaste kura karsē - bet to var darīt dažādos un smalkos veidos ...

 

1. visprimitīvākās krāsnis ir tikai ar lejas sildelementu un viss karstums kas nāk ir no apakšas

ja piešaujas protams var lietot bet gemors ar uzmanīšanu jo viss piedegt var momentā

un praktiski tādas netiek vairs ražotas jo ir nākamais advancētais līmenis

 

2. krāsns ar propeļļeru pakaļā jebšu konvekcijas krāsns

šis propeļērs dara labu darbu dzenādams karsto gaisu tudi-sudi tas ļoti ģeld kadvajag kādu vistiņu

uzcepināt vai gaļai "garoziņu apraut" ... bet protams ar labumiem nak sliktumi pirmāmkārtām jau

tas ka šis propeļers var aizcūkoties ar taukiem tamdēļ obligāts ir siets . Otrāmkārtām ka mēdz būt

stulbas krāsnis kuras neatslēdz ventu atverot durvis un atverot "nočekot paiku" visu karstumu dabū jēbalniekā

un trešām kārtām appūti nevar lietot kūkas cepjot jo tad "nav porainības"

 

3. nākamā krāšņu grupa ir jau ar aukšas un lejas uzsildi (un kā likums visām arī ir konvekcija)

šī patiesībā ir kā tur saka meinstrīma grupa kas der visiem

jo no abām pusēm karsējot paika cepjas itin labi un piešaujoties ar šīm krāsnīm var paveikt daudzko

bet ...

bet ir knifi kā trūkst un tādi jau ir nākāmā krāšņu grupa

 

4. krāsnis "ar pribambasu" grills

jebšu krāsnij ir aukšas papilus sildošā redele kura dod ahūnu karstumu (dažām ir rotācijas iesms)

principā skaitās noderīga lieta - bet derīga tikai tam lai "uzrautu piesvilušu garoziņu" teiksim var imitēt

šašlika cepšanu - un ja piešaujas sanāk itin labi

bet kopumā jāsaka ka atskaitot šaslikošanu nav īpašas jēgas ...

 

5. krāsns ar termosensoru jebšu puļķi ko iesprauž gaļas gablā un tas nosaka cepeša iekšējo temperatūru

šeit nu ir prasti - ja taisam cepešus tad šī lieta ir nenovērtējami laba jo savādāk nav iespējams pateikt kad

paika ir gatava nepārgriežot gabalu ko nedarīsi ja "smuki veselam jābūt"

kas necep gaļas klučus tiem nax tāds sensors vajadzīgs

 

6. aukstākā pilotāža krāsns ar tvaika ģeneratoru. Būtībā tvaika ģenerators ir no ārpuses papildināma "bļodiņa"

krāsns apakšā kura uzsilst neatkarīgi un taisa ūdens tvaika garaiņus ... te nu jāsaka ka šī "fīče" ir ideāla

i pārkarsētā tvaikā (180C) vistiņa ideāli savu garšu saglabā un sausa nepaliek (to pašu gan var uz pudeles uzsēdinot panākt)

i tvaicēts lasītis sanāk ko savādāk skuju uztaisīsi parastā cepeškrāsnī

i uzkožamais dārzeņus tvaicējot (tvaicets puķukāpostiņš ir lieliska piedeva pie dajebkā)

 

ot tas nu ir tas pamata grupas viss tālākais ir tikai pribambasi ...

 

elektroniskā kontrole var būt i "grozāmi puļķi" i tačskrīns - puļķiem nelabums ir tas ka tie mēdz "aizcūkoties" tačskrīnam

nobrauc ar lupatu un tīrs ...

 

tīrīšanas funkcija - pilnīga hūinja uz ko pat skatīties nav vērts jo iztīrīt var tikai ar rociņām un lupatu ...

reklamē ka oj bļā sakarsēs "un viss nokritīs" hren kāds tauka sūdiņš nokritīs tikai krāsns smirdēt sāks

 

bērnu drošums - puļķis lai neattaisa un papildus stikls lai "rociņas neapdeg" kam sīči tam vajag savādāk nachuj

 

noņemamas durvis - ot perfekta lieta ģenerāltīrīšanu veicot to nu uzreiz saku ja ir iespēja tad ņemam tādu kam durvi var noņemt

 

pulkstenis ar atlikto laika pagatavošanu - pilnīga un totāla herācija NEVIENS ēdiens nav pagatavojams bez klātbūtnes

un šitas marazms ir derīgs tikai veļasmašīnām ...

 

cepšanas programmas - kad var uzstellēt cik minūtes tādu kartumu un cik tādu - itka jau laba lieta bet nekad mūžā

neko tādu neesmu lietojis jo to visu var paveikt pašam "pagriežot puļķi"

 

un tas tad ar būtu viss ... cerams kādam mans vāvuļojums palīdzēs izvēlēties krāsni jo galu galā tas ir pirkums "gadu desmitiem"

Labots - NormaalsCilveeks
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Iesaku ņemt krāsni ar vidus dalījumu, tas ir speciāls plauktiņš ko ieliek pa vidu un cep kā divās pečkās, baigi labi der ja vajag uzraut picu ātri, nav jasilda visa krāsns un necūkājas tik daudz.

Tas rotējošais grils ir laba lieta, bet tad vajag skatīties lai vistu vai ko tur var normāli piestiprināt, man tas nav izdevies vēl...nācās izmantot armatūras sienamās drātis :rolleyes: , bet to var pārtaisīt, kad gribēsies.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nevaru nekādi atturēties no NC postu komentēšanas. Bet šoreiz tikai par pozitīvo :drinks: un drusku papildināšu iz savas pieredzes.

 

Dažas papildus lietas:

* gāzes un elektriskās, bet noprotu, ka šeit ir runa par elektriskajām. Gāzes krāsns nenormāli sausina gaisu un izcept pīrāgus vai kliņģeri ir mūsdienu aizņemtajam un neuzmanīgajam cilvēkam neiespējami.

 

* stand-alone cepeškrāsns vai kopā ar virsmas vadību

Godīgi sakot, nevienu riktīgi labu komplektu redzējis neesmu. Vāāārbūt kaut kādi extra dārgie ir smuki nostrādāti, bet par tādiem man info nav. Virsmas vadība paņem lielu vietu cepeškrāsns augšdaļā un izraibina krāsni ar vismaz 4 papildus pogām.

 

* vēl viena ļoti būtiska lieta ir stiklu skaits durvīs - jo vairāk jo labāk (no ārpuses nekarst un labāk saglabā siltumu iekšā). Kā jau NC minēja - ir labi ja var izkabināt durvis ārā, bet slinkākiem ļaužiem gana būs arī iekšpuses stikla izņemšana, lai to atmērcētu un notīrītu. Parasti normālās (ap 250-300Ls) krāsnīs ir 3 stikli, kas ir pietiekami. 4 stikli jau skaitās daudz un ekskluzīvi, bet ir to vērts. Ja krāsnij būs tikai 2 stikli, tad vai nu būs bešenais troksnis no stikla dzesējamā ventilatora vai arī pastāvēs liela iespēja uzcept pašam sevi.

 

* funkcionāli ļoti svarīgs ir durvju vēršanās virziens - vertikāli vai horizontāli. Ja krāsns atrodas zem jostas vietas, līmeņa, tad der jebkurš variants, īpašnieks pats izvēlas kas labāk patīk. Bet ja krāsns atrodas krūšu līmenī, tad noteikti jālieto horizontāli veramās durvis. Faktiski jau ir vēl viens veids, bet tas ir Siemens ākstīšanās par tēmu.

 

 

 

* papildus aprīkojums pa lielam jau tika uzskaitīts, bet ir vēl viena zelta vērta lieta - pannu turēkļi uz sliedītēm. Tie ļauj vieglāk manipulēt ar pannām, samazina iespēju uzliet sev virsū taukus, panna nav jātur un vari izmantot abas rokas, lai apgrieztu vistu vai samaisītu kartupeļus. Nāk kā papildu opcija, samērā dārgi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Var jau būt... kad pats pirku, tad tika piedāvāti, bet klāt gandrīz sotaku par tiem štruntiem maksāt necēlās, līdz ar to man nav šādas funkcijas. Veikalā jau pa pirmo izskatījās un funkcionēja.

Link to comment
Share on other sites

Par tīrīšanas funkciju kas ir Bosch () krāsnīs īpašnieki ir sajūsmā. Protams iztīrīt patiešām labi var tikai ar lupatu, bet vismaz tie tauki nav jākasa ar drāšu birsti nost. Tā funkcija kas Hansa utt krāsnīm gan ir h...ņa, pilnīgs bezjēgs..

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Esmu slinks uz tīrīšanu un tādēļ parasti vistai uzmetu kādu folijas gabalu virsū - i labāk saglabā mitrumu i netašķās speķis. Cepetim - tas pats. Secepumus, štovējumus vai kā nu to sauc tikai ar vāku kastrolim virsū. Laikam siermaizes vienīgās iet bez pārklājuma.

 

Vēl labs paņēmiens lai apkarotu tauku šķaidīšanos ir cept uz restes, bet apakšā pagrūzt pannu ar ūdeni. Mitrumiņš tiek un iztecējušie tauki smuki sapil ūdenī un nesprakšķ.

 

Problēmas rada apbrūnināšana, bet tur nu neko nepadarīsi un jārauj jebkurš pārsegs nost.

Link to comment
Share on other sites

Es ar taas sliedes neizmantoju, staav kaut kur plauktaa. Taapat labi var tikt ar visu galaa.

Link to comment
Share on other sites

paldies, NC!

Tieši taisos iekārtoties jaunā miteklī..un jauna plīts būs pirmais, kas tajā ūķī vajadzīgs :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vēl viena lieta, kas te netikai pieminēta - ja ir iespēja, likt cepeškrāsni nevis zem virsmas bet ~1.5m augstumā.

Krietni ērtāk tikt visam klāt, nav rāpus jālien lai iztīrītu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

likt cepeškrāsni nevis zem virsmas bet ~1.5m augstumā

 

Atvaonojos par pēdējā posta daļēju citēšanu, bet ir jāuzsver, ka pirmkārt jau tika apskatīta iespēja likt krāsni virs jostas vietas. Un otrkārt 1.5m augstumā :jester: fufelis. Liek darba virsmas augstumā un tas ir ap 92-97cm. Ja uzliek 1.5m augstumā, tad 30% cilvēku nemaz iekšā neredz tajā krāsnī. Kur nu vēl ielikt vai izcelt ko ārā. Tādā megaaugstumā iebūvē labi ja mikrovilni.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

par to taimeri gan nepiekritisi

varbut galam nav tik butiski, bet meicas cep cepumus un visadas tur kukas, abolmaizes, vo taam gan noder

 

smorets vis tiek electolux pecka

pirkta pirms ui cik gadiem, bet joprojam ka jauna, klase vairak uz kruto pusi , bet japiekrit, ir taa verts

Link to comment
Share on other sites

Atvaonojos par pēdējā posta daļēju citēšanu, bet ir jāuzsver, ka pirmkārt jau tika apskatīta iespēja likt krāsni virs jostas vietas. Un otrkārt 1.5m augstumā :jester: fufelis. Liek darba virsmas augstumā un tas ir ap 92-97cm.

 

Ja būsim precīzi, tad bija pieminēts, tas, ka liekot krūšu augstumā vajag uz sānu veramās durvis un nevis ka tas pats par sevi ir +.

Starp citu es nepiekrītu tam par vēršanās virzieniem, IMHO gaumes jautājums. Mēs mēģinājām abus varintus un palikām pie "klasiskā" uz leju veramā.

 

par to 1.5m mēs principā domājam vienādi 150-60=90.

Link to comment
Share on other sites

ieraudziju tos 1.5m un atcereejos savu ex sievu, kura bija 153cm.. vinjai taads augstums buutu psc psc :D

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

NC, jesjesjes! Pašam pirms kāda laika taisīja virtuvi un pieprasīju ~9cm virs normas. Šī te izmēru variēšana gan drusku deva klāt pie tāmes, bet ir to vērts.

 

Rik0, nemēģini te atsmērēties. Ja es patiektu čalim - davai, vecīt, pieliec man sienas skapīti 1.5m augstumā!

Domā šis uzliktu skapja augšējo daļu tādā augstumā vai apakšējo? Zini, tādā gadījumā man mājās ir 5.75m augsti griesti

.

.

.

mērot no zemes

.

.

.

vai arī 19m augsti

.

.

.

mērot no jūras līmeņa

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Oki, NC, tev +1 no manis. :pardon:

Taisni bija doma kko virtuvē taisīt, :wacko2: bet tad nu tu pasaki, kādā cenu grupā vašje ir vērts skatīties iebūvējamo krāsni.. protams, ja vari ieteikt firmu, tad vašje labi... :drinks:

 

:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Vēl divas nianses:

1) duravas, kas uzkarst vairāk vai mazāk +20 grādi pret vidi/+50 grādi pret vidi

2) pats svarīgākais: jauda. Klasiskā daudzdzīvokļu mājā skatāmies, vai cepeša krāsns + TV + griestu lampas kopā nepārsniedz dzīvoklim atvēlēto jaudu (piem., lai strāvas stiprums ietilpst dienišķajos 20 Ampēros)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

EnS, zin' ar krāsns pirkšanu ir samērā vienkārši, ja nav īpašas vēlmes. Tīri teorētsiki labāk jau būtu, ja krāsnij ir iekšā minimāls daudzums elektronikas, jo karstums un elektronika kopā nepārāk sadzīvo. Es neņemtu krāsni, kurai ir tačskrīns un iebūvētas 99 cepšanas funkcijas. Protams, krāsnīm iekšā ir elektronikas dzesēšanas ventilators.

 

Otrā lieta, laikam izvēle kristu uz Electrolux vai AEG. Tautās runā, ka Zanussi ir vecie AEG modeļi, bet es tā pat īsti neuzticētos. Laikam arī Whirlpool skaitās Electrolux grupa, bet varētu būt ka kļūdos. Karoč es būtu sarakstījis savu čeklisti ar vēlmēm un tad tik uz fizisku veikalu prom. No tādām extrām vienīgā ko ņemtu ir tas cepešu temperatūra mērītājs - baigi labā lieta. Tagadējai krāsnij ir, doma apmērām tāda, ka iedur termonetru cepetī, otru galu krāsns pieslēgvietā un krāsnij ieregulē 70'C cepeša iekšas temperatūru. Krāsni sasilda līdz 200'C un šauj cepet iekšā. Krāsns pati pīkst un izrubās, kad cepetis sasniedzis attiecīgo iekšas temperatūru. Sanāk ideāli.

 

No ražotājiem vēl OK ir Siemens, bet tie maitas ir baisās cenās.

 

Daudz ko izsaka durvju virināšana. Ja durvis veras pamatīgi un precīzi, tad tik jāņem krāsns ciet.

 

Pačeko vēl vai ir 3 stikli. Vēl ražotāji muhļījas ar pannu skaitu. Galīgi lētie dod 1 pannu un 1 resti. Neder! Meklē vismaz 2 pannas (dziļo un seklo) un resti. Kā jau iepriekšējās atbildēs noskaidrojām - vistas virpuļotājs īsti nefunkcionē.

 

Mana čekliste:

+ 3 vai 4 stikli

+ cepeša termometrs

+ smuki virinās durvis

+ vismaz 2 vai 3 pannas un restes

+ cena ap 300Ls, ja jūties baigi biezs, tad griestus nosaki pats

 

- mazāk elektronikas

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Zinu, ka Electrolux grupā ir pats Electrolux, AEG un Zanussi. Vēl ir aizdoma par Whirlpool.

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

NC, okei, ja tu tik gudrs, tad mums vajadzēs arī plīts virsmu, bet nevis elektrisko, bet gāzes(!!!), to ar vari ieteikt? Protams arī - iebūvējamā.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man arī vajag iemest pieckapeiku!

 

* plīts virsma jāņem gluda bez visādiem izciļņiem, izvirzījumiem, nerūsējošā tērauda maliņām. Karoč - jo gludāka un monolītāka, jo vieglāk tīrīt. Vēl dra apskatīt kā regulējamie puļķi turas klāt. Ja var noņemt, tad arī vienkāršāk būs iztīrīt.

 

* kaut kāds trakums ir ar regulējamo puļķu uzstādīšanu sānos. Varbūt tas liekas ērti un bērnudroši, bet principā ir pilnīgs sviests.

 

Lai arī cik tas neliktos dīvaini, bet labi gāzes virsmu ražotāji ir Ariston un Westellux. Pašam vecajā mājā bija Westellux un biju stāvā sajūsmā.

 

Ieteikums pirms ņem virsmu - izpēti kur ir gāzes ievads un cik dziļi gāzes virsma tiks iegremdēta. Dažreiz gadās drusku plānākas galda virsmas un tad ir problēmas ar gāzes virsmas uzlikšanu virs cepeškrāsns.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
  • 1 month later...

Vēl divas nianses:

1) duravas, kas uzkarst vairāk vai mazāk +20 grādi pret vidi/+50 grādi pret vidi

2) pats svarīgākais: jauda. Klasiskā daudzdzīvokļu mājā skatāmies, vai cepeša krāsns + TV + griestu lampas kopā nepārsniedz dzīvoklim atvēlēto jaudu (piem., lai strāvas stiprums ietilpst dienišķajos 20 Ampēros)

Nu kautkādā sūdmājā ar 4400w nepietiks. Virsma vien ēd maximāli 8kW, nemaz nerunājot par cepeškrāsni, tējkannu, tosteri, mikrovolnofku u.c. lietām, kuras daudz patērē. Zinu ka man uz 3 fāzēm kopā virtuvei paredzēti ap 100A.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nu ko, arī man jau kādu laiku gozējas Zanussi 621 LX keramiskā virsma un Zanussi ZOB 592XQ krāsns i ar 8 cepšanas funkcijām ieskaitot iesmu, iegremdējami puļķi, displejs, visādas foršas fīčas. Iekšā viss ņemams ārā, gan grills, gan sliedes, gan durvis un tīrīt to ir elementāri.

Link to comment
Share on other sites

Tā , arī radusies vajadzība pēc krāsns. Tik ir daži ierobežojumi . Platums 50cm , pieslēgtā jauda līdz 2KW . Principā būtu labi ja būtu viss vienā , tipa augšā gāzes riņķi, bet apakšā elektriskā cepeškrāsns. Cik čekoju, tad laikam nav nevienas kurai būtu tā termokontroles iespēja cepetī un atbilstuu maniem ierobežojumiem. Varbūt kāds ko var ieteikt , jo netā atrast to kas vajadzīgs ir promlemātiski . Nu laikam tik ff.lv ir kautkāds filtrs , a citiem ... jāver vaļā katra kas lapā un jāpēta, bet apraksti parasti knapi ( bieži nav pat atzīmēta jauda).

Link to comment
Share on other sites

ar tādām prasībām būs grūti ko atrast, īpaši ja ņem vērā jaudas ierobežojumu.

tad jau bezmaz jāskatās uz veco gāzes plīts risinājumu.

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

mans nopirka cenuklubā ar atlaidu vienu labu.

 

AES262

+ liela

+ augša/leja sildelementi (atslēdzami/kombinējami)

+ ventilators

 

- tizls apalš dizains

Link to comment
Share on other sites

Labi , būs jāņem bez tās cepeša termokontroles ( nez kur var dabūt tos mehāniskos , kuri ir sasprausti Rīgas Miestnieka cepešos, kas ''izlec'', kad vajadzīgā temperatūra ieks'pusē ?) . Cik saprotu paliek tik AEG un Elektrolux . Tam Elektrolux nepatīk kloķi - varēja takšu netaisīt apaļus . Bet AEG nav saprotams par jaudām un otra lieta, tai , kurai nav elektroniskais taimeris, cik sapratu no instrukcijas, tas mehāniskais ir tik tipa taimers kas izdveš signālu, bet ne atslēdz. Nez kā tas ir citiem ražotājiem, kam nav elektroniskais ? Jā , kāda ir pieredze ar riņķu gāzes kontroli . Cik ilgi ir jātur nospiestam, līdz nofiksējās. Nu baigi negribās tipa 30 sekundes gaidīt līdz nofiksējās, bet bez tās kontroles arī negribās. Nu ir mājās vecs cilvēks un ir gadijies kad neievēro ka ir nodzisusi gāze, jo pārlijis katliņš.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

oxygen

 

atslēdz visi i jelektroniskie i mehāniskie

jautājums vai ir papildus siltuma indikators

prasti sakot kad izrubijas tad turpina rādīt cik grādi palikuši

tas palīdz ietaupīt bik špani - liekot cepties par min 5-10 mazak un pagaidot ar durvju atvēršanu ...

mēnesī varbūt latiņu arī izdodas ietaupīt ...

Link to comment
Share on other sites

Ar 100A jau gaterim pietiek atliektiem galiem.

Man virtuvē ir:

1) virsma 2.2kw max

3)cepene 1.8 kw max

3)tējkanna 2 kw

4)mikrovilnis ~ 800w

5) karstais ūdens no boilera - 1.2kw

6) ledusskapis ~ 90 w

7) Gaisma - 9w vai 36w.

Kopā = 8,099 kw kas ir ~ 3.7A

Link to comment
Share on other sites

Kurā vietā Latvijā ir 100A pieslēgumus?

Kautkā par 40A uz vienu fāzi vairāk neesmu dzirdējis no parastiem mirstīgajiem.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

oxygen,

diemžēl ar šīm kombinētajām plītīm (augšā gāze, apakšā elektrība) ir ārkārtīgi slikta pieredze:

* siltumizolācija tādam pazīstamam brendam kā Bosch ir pilnīgi nekāda. Ierubot apakšu tai krāsnij pat klāt pieet nevar - sāni karsti, augša ļoti karsta;

* včibrikais vāks ir drausmīgi tizls, turklāt stikls ir pietiekami trausls. Labāk izvēlēties bez šādas opcijas;

* nav jēgas meklēt nekādas papildu funkcijas, kā dārgā gala iebūvējamām krāsnīm - tādu vienkārši nav.

 

Ja vēlies pavisam godīgu atbildi, tad vai nu es šādu krāsni vispār neiegādātos, vai arī iegādātos, bet tad nekādā gadījumā necerētu, ka par 200Ls saņemšu ierīci, kas spēs konkurēt ar atsevišķi iebūvējamu cepeškrāsni. Šķiet ka kopš padomju laikiem nekas nav mainījies - plītīm cepeškrāsns daļa paredzēta tikai pannu un tarakānu līķu uzkrāšanai.

Link to comment
Share on other sites

37A, ja ir 3 fāzu pieslēgums ar ievadu 20A tad pietiek. Man 16A nesit ārā.

Link to comment
Share on other sites

Ar 100A jau gaterim pietiek atliektiem galiem.

Man virtuvē ir:

1) virsma 2.2kw max

3)cepene 1.8 kw max

3)tējkanna 2 kw

4)mikrovilnis ~ 800w

5) karstais ūdens no boilera - 1.2kw

6) ledusskapis ~ 90 w

7) Gaisma - 9w vai 36w.

Kopā = 8,099 kw kas ir ~ 3.7A

Nu jā, kautkādi lētie hlami tev tur

man attiecīgā secībā

1)6.5kW

2)2.5kW

3)2.2kW

4)Mikrovilnis vēl nav

5)boileris nav

6)ledusskapis - nezinu, bet modelis ir Samsung RL40EGPS

7)gaisma visai lielajai istabai (studio tipa) - 6x18w

 

Tas viss nerēķinot divus tosterus, veļasmašīnu, nosūcēju, kafijas aparātu, kafijas dzirnaviņas, mikseri, kombainu.

Ak jā, apsolūti viss ir A klases.

 

P.S. Kāpēc man te italic uzleca, nezinu.

 

Kurā vietā Latvijā ir 100A pieslēgumus?

Kautkā par 40A uz vienu fāzi vairāk neesmu dzirdējis no parastiem mirstīgajiem.

Man jauna māja, tā man elektriķis teica - uz trīs fāzēm kopā esot ap 100A.

Un tas ir pavisam normāli, ņemot vērā, ka jaunā mājā nav gāzes un saprotams, ka nejau ar baloniem ēst taisīs, bet pirms normālu sadzīves tehniku kas arī rij.

Link to comment
Share on other sites

Par ampēriem: ja uz katru fāzi 30A, tad... nu nekas liels. Ja uz katru 100 A , tad , tiešam gateri var darbināt ( vai āra baseinu ziemā sildīt :) ).

Bet par to cepeškrāšnu karšanu: man tas ir aktuāli, jo tuvu virtuves mēbeles. Vispār, ja A klase , tad jau nevajadzētu dikti to siltumu dot uz ārpusi. Eh, rādas ka izvēle paliek šaura vai nu AEG 41005GRWN vai Electrolux EKK 513514 W. Varbūt kādam ir šadas un kādas ir atsauksmes? Starp citu maniju bodēs kautkādu Mastercook. Itkā A klase, bet firma nezināma un, kad uzmanīgi pētiju bodē, viena pircēja aizrādija, ka esot problēmas ar degļiem ( precīzāk konstrukcija ir tāda, ka ja kas partek pāri katla malai, uztek virsū uz alumīnija kas deglim un esot mūžīgi netīrs, jo grūti nomazgāt)

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

oxygen

 

šādā cenu grupā uz ražotāju jaununav jāskatas - visi delži būs gana vienādi

pievērs uzmanību sīkumiem

piemēram cik precīza ir cepeškrāsns regulācija - citādi gadās krāsnis ar tikai 5ciem karstuma stāvkļiem un fig piemeklēsi korektam cepienam ...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...