Jump to content

canon, sony, olympus..


sharkijacita
 Share

Recommended Posts

Tā kā vecais Nikon fotoaparāts veiksmīgi beidzies, meklēju jaunu aparātu. Par veco Nikon sajūsmā nebiju, tāpēc šoreiz ir sekojoši kandidāti: Canon Powershot SX1 IS (patiesībā visai labi apmierināja arī SX10, bet to Rīgā vairs nenopirkt), Sony DSC HX1 vai arī Olympus SP (570, 565, 590) UZ. Iespējams, ir kāda vēl cita alternatīva? Galvenokārt interesē rezultāts - bilžu kvalitāte - troksnis, krāsas, asums...

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Olympusu jau nu toč ne. Pag, tūlīt saskries te visādi konanisti, aber fufals - es ņemtu HX1, iesaku...

 

[esmu turējis abus rokās]

 

 

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

sharkijacita

Man laikam vairāk interesē, ko tie spēj paveikt un kāds ir rezultāts. Jo ar visām tām ekstrām es tā kā būtu tikusi skaidrībā. Vecajam Nikon arī bija daudz un dažādu ekstru, bet labas bildes sanāca tikai labā dienasgaismā. Un arī tad krāsas labas bija tikai uz aparāta ekrāna. :(

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Ja jau uztraucies par veikumu, tad labāk sāc domāt par kādu spoguleni, tagad jau par labām naudiņām tās "iesācēju", jeb kā viņas tur saucas, var dabūt.

Link to comment
Share on other sites

sharkijacita

Es 10gadus profesionali nodarbojos ar bilzu sagatavosanu iespieddarbiem. Un mana pieredze rāda, ka mājas tusiņiem tīri labi pietiek ar labu kompaktaparātiņu.

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

Olympusu jau nu toč ne. Pag, tūlīt saskries te visādi konanisti, aber fufals - es ņemtu HX1, iesaku...

 

[esmu turējis abus rokās]

BASS check PM ...

Link to comment
Share on other sites

Joprojām šad un tad mēdzu paspēlēties ar HX1, nu ļoti man patīk viņš, gan pēc funkcijām, gan ērtuma, gan bildes kvalitātes.

Neesmu redzējis pagaidām alternatīvu, neskaitot spogulenes!

Link to comment
Share on other sites

sharkijacita
(labots)

Paldies visiem par atsaucību! Atradu Rīgā vienīgo canon SX10, iegādājos to. Jo manuprāt tam ir videi draudzīga cena, un, no internetā atrodamajām atsauksmēm, tam bija augstākā vieta. Ceru, ka nenožēlošu ;)

Labots - sharkijacita
Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Vajadzēja ņemt Soņku... vai jauno Kodak Z980 <-   :to_become_senile: :|

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...