Jump to content

Pēc tiesu izpildītāju pieprasījuma Lattelecom Interaktīvajā tv atslēgts TV3


Fouchet
 Share

Recommended Posts

šodien ar interesi sekoju kā TV3 skaidros savu prasību neļaut rādīt TV3 telekoma tīklā

TV3.lv lapā bija publicēts sekojošs raksts, kuru pirms nepilnas stundas viņi izņēma ārā jo komentāros pamatīgu kritiku saņēma

bija diezgan interesanti palasīt kā viņus tauta apliek, piedāvāju pēdējo saglabāto tās lapas izvilkumu

 

Pēc tiesu izpildītāju pieprasījuma Lattelecom Interaktīvajā televīzijā atslēgts TV3

 

TV3 programma tikusi pretlikumīgi iekļauta Lattelecom Interaktīvajā televīzijā bez TV3 atļaujas saņemšanas un bezmaksas Licences līguma noslēgšanas. TV3 prasību noslēgt Licences līgumu apstiprināja 2009. gada 10. jūnija Tiesas lēmums, nosakot pagaidu aizsardzības līdzekli “TV3 Latvia” tiesvedībā pret “Lattelecom SIA”. Šobrīd Tiesas lēmums ir izpildīts.

 

Pretēji Lattelecom publiskiem apgalvojumiem, šobrīd TV3 Latvia neprasa samaksu par kanāla TV3 retranslāciju. Šāds Lattelecom apgalvojums ir klaji apmelojošs un pretrunā ar vēl nupat izteiktajiem sadarbības piedāvājumiem.

“TV3 Latvia” ir atvērta sarunām un vēlas, lai situācija tiktu atrisināta neskarot skatītāju intereses un arī nemanipulējot ar skatītāju interesēm. Lai gan skatītājiem TV3 kanāls ir pieejams ar istabas antenu no ētera, tomēr maksas televīzijas abonentiem tās ir liekas neērtības - pārslēgt televizoru no kabeļtelevīzijas uz virszemes TV uztverošo antenu.

 

 

Komentāri (44)

 

Autors ainārs, rakstīja 22.07.2009, 16:18

nee nu forsh. tad ltc melo? kamoon, kam tad tagad vispar var ticet. shita info ir pilnigi preteja tam ko saka lattelekoms.

Autors Rúdis, rakstīja 22.07.2009, 16:27

Ja TV3 tik loti grib nákt pretí skatítájiem, tad rádiet internetá!! Man májás nav ne istabas antena, ne lielá tadél neredzu vairs TV3 un tas mani diezgan apbédina, jo citus kanálus skatíjos maz.... Kádél man jácies TV3 un Lattelekom nesaskanu dél???

Autors SiiK, rakstīja 22.07.2009, 16:29

Normālā gadījumā, cilvēkus brīdina par tādām nejēdzībām!!! ieslēdzu tv un konstatēju,ka tv3 nerāda- šis ir maksas pakalpojums. bet protams,kuru tad interesē sabiedrība-parastie mirstīgie!!

Autors Artis, rakstīja 22.07.2009, 16:43

Rūdi, internetā jau tiek rādītas TV3 ziņas, Bez Tabu, UgunsGrēks (kad ir), svētdienas šovi, sporta pārraides, Nekā personīga u.c.! www.tv3.lv/tiesraide raidījumu laikos.

Autors Liene, rakstīja 22.07.2009, 16:54

....un cik ilgi tā būs???

Autors ed, rakstīja 22.07.2009, 17:10

TV3 paši zina, kādi bija licences līguma noteikumi par bezatlīdzības raidīšanu. tāpēc arī LTC nepiekrita, jo muļķīgi būtu piekrist.

Autors Baiba, rakstīja 22.07.2009, 17:36

Piekrītu Rūdim, tad vajag TV3 rādīt internetā.

Mana ģimene arī skatījās galvenokārt tv3. Atdodiet mums labākās filmas un raidījumus........................

Autors Rúdis, rakstīja 22.07.2009, 17:52

tos raidíjumus, ko ráda jau nemaz tik loti nevajag.. vakaros filmas gribas paskatíties, seriálus, kas sákti skatít!

Autors TV3 (NE)SKATĪTĀJS, rakstīja 22.07.2009, 18:17

nu še tev starptautiska kompānija.

 

izrādās kaut kāds provinciāls kaktu kantoris tas TV3.

Autors anna, rakstīja 22.07.2009, 18:19

Būtu jau labi, ja tai tiešraidei varētu arī pieslēgties!!!!!

Autors rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, rakstīja 22.07.2009, 18:20

nah.. skatiitajam jaaciesh...

 

tiekat pashi ar savaam probleemeem galaa....

 

TAA IR MUUSU LATVIJA...

Autors neJANIS, rakstīja 22.07.2009, 18:28

nu protams, protams. jau bija pirms kāda laika nesaskaņas ar baltcom, tur bija tieši tā patio sittuācija, tv3 uzreiz priekšā ar pilnīgi pretēju stāstu- TV3 ir baigā intresē nodrošināt kanālu visiem skatītajiem, Basltcom viņus apmelo utt. Tagad tas pats ar Lattelecom! Ejiet tak jūs ar savu Viasat na**j

Autors stasf, rakstīja 22.07.2009, 18:32

TV3 kanāls ir bezmaksas uztverams, ar jebkuru antenu. Kāpēc, tad Lattelecom vai Lattelecom televīzijas lietotājiem ir jāmaksā?

Autors suudi gan, rakstīja 22.07.2009, 18:36

Pie velna, pie kaa mees vainiigi? kaa es paarsleegshu antenu?

visi jukushi.

Autors vee, rakstīja 22.07.2009, 18:57

stulbums kaut kāds, TV3 sevi pataisījis par kaut kādu `kaktu televīziju`.. baigie jau cietēji..psc.. vienīgie cietēji esam mēs-skatītāji!

Autors stop, rakstīja 22.07.2009, 19:15

tatad, mums tagad vairs nekad tv3 nebus, ja?

pie kaa mees vainiigi? risiniet savas problemas, neiejauciet muus skatiitaajus!ne seriaalus savus redzeeshu liidz beigaam neko!

Autors jociigi jus, rakstīja 22.07.2009, 19:24

es juus nesaprotu... juus vispar izlasijat kas te rakstits pirms sakat kakat par to, ka tv3 slikts? es neesmu neviena puse, ta pat tv neskatos daudz (principa vispar neskatos), bet salidziniet ltc un tv3 viedoklus - tie atstiras ka diena un nakts, kas tikai norada, ka taisniba ir kaut kur pa vidam.

 

ka tikai kadu nolikt... a vot kad dr.hausu skataties, tad diez vai tv3 sutat pateicibas vestules.... tas pats ar ltc - vinji tachu ir tie, kas nogrieza kanala raidishanu - tatad vinji ir tie, kas jums nelauj skatities tv3, nevis trv3

Autors Juris, rakstīja 22.07.2009, 19:28

nekada vairs prieka kopā but ,kartigi mūs piečakarēja ,tā mani kā skatitāju ,jau pāris gadus kā zaudēja LNT,nu TV3 paldies

Autors Mērija, rakstīja 22.07.2009, 20:27

Ja kanāli un raidītāji savā starpā nevar vienoties,tā ir viņu problēma,kuras dēļ nevar un nedrīkst ciest skatītājs.ļoti žēl,bet liekas,ka tv3 ir ļoti ambicioza televīzija,kura ir drausmīgi pārliecināta,ka viņu meklēs un lūgsies.Ne velna!!!Pastāv iespējas skstīties daudzas citas programmas un galu galā-zaudētāju būsi jūs paši-cienījamie tv3 veidotāji.

Autors hmm, rakstīja 22.07.2009, 20:32

Es kaut ko nesaprotu - ja jau tv3 ir tik atveerti un grib visiem dot tv kanaalu bez maksas, tad kaapeec lattelecom un tv3 nav nosleegushi liigumu???

ir tikai paaris varianti. vai nu:

1) lattelecom straadaa mulki un slinki, kuri pat bezmaksas liigumu nespeej nosleegt

2) vai arii lattelecom prasa no tv3 naudu :)

3) vai arii tv3 te kaut ko smagi lej un nebuut nepiedaavaa savu kanaalu visiem bez maksas.

 

par labu tam peedeejam variantam liecina arii citu kabelteleviiziju izteicieni par to, ka tv3 prasa samaksu. hmmmm...

Autors Jānis, rakstīja 22.07.2009, 20:33

smuki gan redaktori te darbojas izdzēšot nevēlamus komentārus :)

Autors Endzza, rakstīja 22.07.2009, 20:36

neciešu, ka nerāda manu TV3 :(

Tagad jāskatās stulbais LNT :(

 

Lūdzu, lūdzu TV3 pārraidiet arī Lattelekom televīzijā !!!

Autors pff, rakstīja 22.07.2009, 20:41

Citējot daļu no NRA raksta: ..."Domstarpības starp Latvijas kabeļtelevīzijām, digitālās televīzijas operatoriem un "TV3" par šīs televīzijas programmu izplatīšanu ilgst jau kopš pagājušā gada.

 

...Patlaban par brīvu pieejamās ētera televīzijas, ieskaitot "TV3", kabeļtelevīziju skatītājam ir pieejamas tikai apvienotas vienā grupā jeb paketē ar maksas kanāliem. Vienlaicīgi "TV3" kanāls gan ēterā, gan kabeļtelevīziju operatoriem ir pieejams bez maksas. Tādējādi šāda paketēšanas sistēma rada iespēju par "TV3" skatīšanos iekasēt slēptu maksu. Skatītājs nevar kabeļtelevīziju piedāvājumā izvēlēties atsevišķi "TV3" kanālu, kuram jābūt pieejamam bez maksas."

 

Nostājos laikam LTC pusē - nafig maksāt, ja TV3 ir bezmaksas, pie tam ja nemaldos, vēl pat valsts daļēji subsidē. Man vismaz ir analogā antene vēl palikusi un kaut ko redzu, bet jūtu līdzi tiem, kam nav pieejams kanāls dēļ šī idiotisma.

Autors nek, rakstīja 22.07.2009, 20:50

Nu ko, šobrīd man ir Lattelekom televīzija, bet bērniem apmaksāju VIASAT, bet pēc šāda rupja kokurence pārkāouma VIASAT atteikšu (līguma termņš ir beidzies). Uzskatu, ka TV3 un VIASAT ir jāsit pa maciņu atsakoties no pakalpojumem...

Autors kaspars, rakstīja 22.07.2009, 21:04

nu nerādat ar, varēs vairāk laika pavadīt skatoties nopietnākus kanālus, jo sieva nesēdēs pie tv un neskatīsies savas ziepenes :)

Autors Kristīne, rakstīja 22.07.2009, 21:11

Kādēl neviens netika brīdinats..?? tas ir kautkaad murgs..

vai nevar nosleegt likumiigu liigumu un savest visu kartiiba.. jo cilveeki velas redzeet Tv 3..

Autors Linda, rakstīja 22.07.2009, 21:33

Atdodiet mums Tv3! Vienīgais ko skatījāmies vakaros! :( Ļoti žēl, ka šāds iznākums:(

Autors ed, rakstīja 22.07.2009, 21:43

kaapeec tiek dzeesti komentaari ? Pashiem kauns no patiesiibas par Tv3 un VIASAT ?

Autors Linda, rakstīja 22.07.2009, 21:46

Njaaa.... Tagad pašu labāko kanālu nerādīs....(priecājos ka redzu pa anteni vismaz..) Es ceru ka drīz tas nokārtosies un visi būs laimīgi gan Jūs gan pārējie......Bet tiešām žēl.....

Autors Kristīne, rakstīja 22.07.2009, 21:47

ERsmu klaji neapmierināta,

savas pretenzijas esmu izteikusi gan Lattelecom, gan vēlos izteikt TV3.

Šobrīd publiskajos medijos nav jānorāda aizvainojoša informācija par konfliktējošo pusi, bet gan jāpiedāvā ērts risinājums skatītājam!

Man vienalga, kurš ir strīda iniciators, es gribu skatīties TV!!!!

Autors Experts, rakstīja 22.07.2009, 21:55

Vai nav tā, ka TV3 tiek piedāvāts kopā ar TV6 kā maksas paka?

Autors pafff, rakstīja 22.07.2009, 22:13

pff citē NRA, ka TV3 kabeļtelevīzijās ir piepakots pie maksas kanāliem. tādā veidā kabeļnieki var par tv3 paprasīt maksu. logika tajā visā ir, tikai problema ir tada, ka pats Viasats jau arī TV3 piedāvā tikai maksas pakā. lietoju Viasat, bet kaut kā neesmu pamanījis un dzirdējis, ka varu uzstādīt nolāpīto šķīvi un skatīties bezmaksas kanālus bez maksas, bez maksas pakas.

 

TV3 vai Viasat pārstāvji atbildat kā tad tā? kad es varēšu skatīties tikai bezmaksas kanālus pie jums ?

Autors Andris, rakstīja 22.07.2009, 22:45

Tikai pozitīvi uztveru...

Mazāk reklāmu...kas skalo smadzenes...

Iesaku skatīties un klausīties mūzikas kanālus, ir ok...

Paiet diena, mēnesis, gadi.... seriāli ir un paliek...

Ārā ir jauka vasara... to atliek tik jauki baudīt...

Zaudētāji ir reklāmdevēji kanālos, LATTelekom arī sevi norok, TV3 arī zaudē auditoriju....

....bet laiks rit... smiltis, saule, vasara, laižam baudīt to!

Autors jogijs, rakstīja 22.07.2009, 22:57

labi, ka izzi digitālā vēl rāda tv3 :D es nezinu, ko darītu - mana analogā aparatūra sen vairs man nepieder un televizora man nav :p

Autors jogijs, rakstīja 22.07.2009, 23:02

vai tad analogās tehnikas neesamība mājās ir rupjība - nepamatota komentu dzēšana, manuprāt...

Autors Janka, rakstīja 22.07.2009, 23:08

Tikai nevajag dzīt lūdzu fuffeli... TV3 ar Viasatu visu laiku ir sprēgājuši pret LTC (pagājšgad ar BTC)...

Ko tad TV3 negribat laist arī DVB-T, jeb digitālajā virszemes televīzijā? Aha, Viasatam konkurents būs?

 

Jau pieriebušās šitās jūsu "atbildes"...

 

P.S. Un samaksājiet beidzot to 80k sodu, ko jums piesprieda tieši par šādu līdzekļu izmantošanu...

Autors Yorks, rakstīja 22.07.2009, 23:51

Redzēs kā vēl paši pēc tam lūgsies, lai LTC paņem viņu TV3 savā digitālajā TV pakā jo tirgus daļa tiks pakāsta pa riktīgam!!!! Es personīgi 100% atteikšos no VIASat pakalpojumiem, tiklīdz līgums beigsies, un tas būs drīz. Esmu ļoti neapmierināts ar pakalpojumu, un tās garās reklamas- riktīgi piegriezušās jau ir !!!

Autors Anna, rakstīja 23.07.2009, 08:42

Skumji, ka VIASAT prot veidot tik foršas programmas, bet biznesā uzvedas kā lielceļa laupītāji.

Labāk būtu beidzot atklāti un godīgi pateikuši kādu maksu vēlas par to savu TV3. Interesanti cik ilgi vēl cilvēki ticēs ka ir tā tiešām ir par velti jā iegūt to var tikai komplektā ar septiņiem maksas TV.

Autors Zuze, rakstīja 23.07.2009, 09:01

Kāpēc man būtu jāpērk maksas paka tikai tāpēc, lai varētu skatīties TV3, ko analogajā tīklā var redzēt bez maksas! Tās Viasat reklāmas jau bija tik uzbāzīgas, ka ir pilnīgi skaidrs, kurš te pasūta mūziku!

Autors Zuze, rakstīja 23.07.2009, 09:02

iepriekšējais komentārs nepatika?

Man vairs nav un nebūs "Prieks kopā būt!"

Autors neJANIS, rakstīja 23.07.2009, 09:39

JŪS AR VIASAT ATEIKŠANOS NEKAVĒJATIES. man ar aprīli beidzās līgums, nu es īpaši nesteidzos ar atteikšanos, beigās jūnijā sākuma biju stingri nolēmis pāriet uz Lattelecom, a izrādās Viasat atteikt ir jau par vēlu. Lireta tāda, ja tu neatsaki viņu mēnesi pēc līguma beigām, tad līgums tiek automātiski pagarināts uz vēl 2 gadiem. Tā nu esmu iestrēdzis ar to sūdu vel 2 gadus. Un nesmu jau vienigais, kas šitā piečakarēts. Turklāt ir dzirdēti visādi gadījumi, ka atsakās, bet rēķini nāk tāpat, redz esot aizmirsis parakstu uzlikt kaut kur, kur laikam raks'tits, ka nepiekrītu maksāt rēķinos pēc līguma lauzšanas :D

Autors spoo, rakstīja 23.07.2009, 10:01

Tiešām smieklīgi: "PRIEKS KOPĀ BŪT! JŪSU TV3"

Autors skatitajs, rakstīja 23.07.2009, 10:10

"TV3 programma tikusi pretlikumīgi iekļauta Lattelecom Interaktīvajā televīzijā bez TV3 atļaujas saņemšanas un bezmaksas Licences līguma noslēgšanas."

 

Oi nu nevajag tik atklāti melot. Lattelecom TV3 jau kādus 3 gadus rādija. Pēkšņi izrādās viņi to dara pretlikumīgi bez līguma noslēgšanas? Es vēl saprastu ja kāds mazs mikrorajona kabeļnieks atļaujas bez līgumiem kaut ko darīt, bet Lattelecom biku par lielu, lai kaut ko tādu atļautos. Drīzāk tas viss izskatās TV3 grib atriebties par konkurences padomes lēmumu sodīt TV3, kā arī sāka švaki iet finansiāli un izlēma kabeļniekiem papildus naudiņas paprasīt, bet gan baltkom, gan lattelecom atteicās to maksāt par kanālu, kam ir nacionālās apraides tiesības un līdz ar to dažādas ekskluzīvas tiesības piem. uz hokeja čempja vai basketbola tiešraidi. Savulaik arī šos pamanījāties pārcelt uz TV6, lai tikai viasat klienti redz. Pie tam ja nekļūdos nesen konkurences padome TV3 sodija par šādu rīcību, bet vienalga ņemas.un plēšas.

 

"“TV3 Latvia” ir atvērta sarunām un vēlas, lai situācija tiktu atrisināta neskarot skatītāju intereses un arī nemanipulējot ar skatītāju interesēm".

Un šitais vispār ir pretrunā ar pašu teikto. Kapēc tad paši pieprasāt caur tiesu atslēgt kanālu? Tas tiešā veidā skar skatītāju intereses un tā ir klaja manipulācija kuru konkurences padome pat atzina. Noslēdziet to bezmaksas līgumu un miers, nevis prasiet atslēgt kanālus.

 

"Lai gan skatītājiem TV3 kanāls ir pieejams ar istabas antenu no ētera, tomēr maksas televīzijas abonentiem tās ir liekas neērtības"

Te arī sviests. Man jau vairākus gadus kā nav TV ar analogo uztvērēju, bet DVB-T šis kanāls arī nav pieejams, lai gan tās pašas nacionālās apraides dēļ būtu jābūt, attiecīgi nevaru redzēt šo kanālu ar istabas antenu. Un pieņemu ka diezgan daudziem ir līdzīga situācija.

 

Būtībā šis raksts pats par sevi parāda kurā pusē ir samelots. Lattelecomam pat nav par ko melot. Viņus vienkārši caur tiesu piespieda atslēgt kanālu.

 

Pats reklāmas aģentūrā strādāju, mums tagad visi klienti steidzamā kārtā prasa reklāmas TV3 kanālā pārcelt uz citiem kanāliem, jo pēc viņu domām maksātspējīgākā auditorija ir tie, kam vairs nav analogo televizoru un lieto kabeļoperatorus. Paši jau sev tik sliktāk izdarījāt.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau tiesu izpilditajs iesaistits, tad drizak sliecos ticet lattelekom neka viasatam... Bet nu tagad, kad ieviesis VDT, vini sev izrok bedri. Nu shi kluda maksas viniem dargi, kura reputacija ir smagi cietusi (negativi izsakas pazinas kam bija viasats).

 

Zel par TV3, bet ietiepiba dargi maksaa... dazkart vajag ari piekapties.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...