Jump to content

Luugums peec padoma


neiva
 Share

Recommended Posts

Labdien.

Vai kaads nevareetu iedot adresiiti kaadam norm. hackeru forumam krievijaa? Ljoti veelams lai tas buutu nopietns - bet ne tiinju, kas sevi uzskata par krutiem hackeriem, paarpludinaats.

Nejautaajiet kam tas man vajadziigs - bet ja ziniet paliidziet. Paldies jau ieprieksh visiem.

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Un lūk arī sekas neapdomīgai jaunvārdu ieviešanai. Cilvēks meklē netā pēc urķis un datorlauzis, bet atrod tikai šo forumu.

Link to comment
Share on other sites

Pardon - nezinaaju ka te seezj tikai tiirasinju letinji - kas paarmaaciijushies jaunos latvju terminus...

 

To >>> /Леший/

Sposibki tje - no mnje prosto pobazaritj nada s normaljnimi chelami kto v kompah i v setji razbirajetsja kak v svojih shtanah

  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Kārtējais sapņotājs. Man īpaši patika topika nosaukums un tēmas izvēle. Tādam noteikti palīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

SKAIDRS. Siikais ej uzbrauc kaadam juuzerim citaa topikaa. bet labaak ielien aukstaa dushaa - a to man liekas tev sperma galvaa sakaapusi.

Es tikai miermiiliigi jautaaju vai kaads ko zin par krievijas forumiem.... sorry.

 

To > /Devil_Inside/

Redzu tev ir probleemas ar chatu shajaa maajaslapaa?

Apskati savu "cietni" - varbuut tev tur ir kaada "lielkjezas datne"

:D

Laikam arii kaadam uz varzjacs uzkaapi?

Nu pat neticaas ka tev jau ir 33 gadi.....

Gudriitis paarizgliitotaias - tvaju matj... - ej ieed labaak "karstmaizciisinjdesu" uz "MD" "karstuvjeestuvi".

  • Slikti! 6
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...