Jump to content

Lattelecom Virszemes TV


Lattelecom
 Share

Recommended Posts

JuutpaudisMaigcilveeks

Hm.. man ir interaktīvā TV.

Spaidot pulti tādu iespēju neatrodu :/

Link to comment
Share on other sites

Hm.. man ir interaktīvā TV.

Spaidot pulti tādu iespēju neatrodu :/

Nu jopcik!

Mēs te tā kā par virszemes TV runājam...

Man pa rokai nav melnās motorolas bet sudrabainajai varēja tikt konfigā, ja pēc restarta, kad uz ekrāna tie bumbuļi, nospiež MENU uz pults.

 

Boldrik, tie nav ķeburi, tas ir Philips :mrgreen:

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

elxnis, flexbox Jota sola uz nākamo nedēļu. Teica man pazvanīt kad būs nopērkami, tad ielikšu ziņu.

energy2, palasi forumu. Te tak bija pilnīgi visi raidītāji nosaukti ar visam frekvencēm. Nu nevar tak vienu un to pašu visu laiku malt.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Man meņucī rādās šāda bilde. Vai nu nesaprotu, vai tur nevar uzlikt 16:9? :/

post-62850-1265979450_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Paņem to OFF OFF RGB variantu

erm... ja nelieto HDMI protams.

Arī - var būt SCARTs nav pilnais...

Nepilnajā SCARTā var nebūt WSS signāla vada, kas pasaka TV ka nāk 16:9 signāls, ja vien tāda infa videoplūsmā vispār ir, nezinu kā to pārbaudīt, jo kodētos kanālus ar VLC nepačekosi.

Pa to WSS kontaktu nāk arī pārslēgšanās signāls, tā kā vari to nočekot - ieslēdz TV un tad dekoderi, ja TV pārslēdzas uz videoieeju pats, tad viss ir un diemžēl nāksies grozīt TV bildes formātu ar roku no pults.

Tad vienkārši vai nu kaste neprot, vai arī LTC plūsmā neieliek info par tās formātu.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

SCART kabeļiem visas dzīslas pilnas. Pamēģināju ar 3 vadiem. No results.

TV stāv uzlikts manuāli 16:9. Moš uzlikt auto un paslēgāt kanālus - iespējams dažiem kanāliem būs 16:9, jeb muļķības? :)

Link to comment
Share on other sites

vispār jau WSS signālam no devaisa būtu jāoverraido TV.

Vismaz mans 16:9 CRT Panasoniks tieši tā reģē - neatkarīgi no bildes formāta, ja no drīma vai DVD ienāk 16:9 TV uzreiz pārmetas uz WIDE.

Visticamāk tai kastei slaidi uzspļaut ko viņa dod ārā.

Link to comment
Share on other sites

Platekrāna pārslēgšanās signālam WSS ir jabūt 23 bildes rindā un tam jāpienāk kopā ar kompozīto signālu. Vismaz tā to nosaka "gosts"

Link to comment
Share on other sites

Tātad vai nu LTC IPTV kaste to vispār neizdod, vai arī ienākošajā IPTV plūsmā nav informācijas ka tas ir 16:9 kanāls.

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu Janis K, ķerot no daugavpils ar stāru var redzēt EPG latviešiem, ja nemaldos, moš citiem neredzu, jo nav abonēta pamata paka

Link to comment
Share on other sites

Sveiki! Gribēju uzzināt sakarā ar HD testa kanāliem - Daugavpils tornis pašlaik vēl netranslē šos testa hd, vai ne? Vismaz manējais TV ar iebūvēto dekoderi neatrod pat pie atkārtotas kanālu pārskenēšnas. Starp citu kad aizvakar parādījās jaunie TV3+ un TV6 kanāli, pazuda testa veidā raidītie kanāli no Pamata pakas (Discoveru ch., Universal, HTB mir, FoxLife). Saprotu, ka tie pamata pakas kanāli ir testa veidā, tāpēc gribēju pārliecināties, ka arī pārējiem, kas ķer signālu no Daugavpils, ir tāpat ar tiem kanāliem. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Roland, ir tieši tā kā tu uzrakstīji- pazuda pamata pakas kanāli, parādījās TV3+ un TV6. Un neviens HD kanāls nav pieejams.

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs Janis K, tad atliek vien gaidīt gan HD gan Pamata pakas kanālus...

Link to comment
Share on other sites

No Cesvaines nāk EPG. Paldies wilz par info.

Uz mana 9603h ar 100. firmwari - ķeburi :jester:

 

Es to šodien pamanīju. Sony visi latviešu burti savās vietās. :) Arī krievu valodā viss kārtībā.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Lai kā man patiktu Philips, šitā ķeza ar LV burtu supportu iekš EPG nu bik` tracina. Labi, ka es jamos kā monitorus izmantoju un man tā TV nu ne īpaši interesē...

Link to comment
Share on other sites

vispār jau WSS signālam no devaisa būtu jāoverraido TV.

Vismaz mans 16:9 CRT Panasoniks tieši tā reģē - neatkarīgi no bildes formāta, ja no drīma vai DVD ienāk 16:9 TV uzreiz pārmetas uz WIDE.

Visticamāk tai kastei slaidi uzspļaut ko viņa dod ārā.

Sorry, bish offtopics par Interaktiivo TV, bet probleema liidziiga - dekoders piesleegts pie Panasonic CRT TV 4:3 ar Composit video vadu - katru reizi, kad iesleedz dekoderi, TV paarsleedzas uz 16:9 un ar roku tad jaapaarzleedz uz 4:3. Sanaak, ka dekoders dod standartaa taadu signaalu? To nevar pamainiit? TV menu arii neatrodu ko vareetu dariit... Varbuut kaut ko varat ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

maartinsh

Tevi apskaužu.

Man dekoderis nekādi negrib uz TV raidīt 16:9, caur SCART.

Link to comment
Share on other sites

Man uz Philips arī pulkstens nepareizs. Signāls no Valmieras torņa. Kā ir citiem ''nelaimīgajiem'' Philips īpašniekiem ?

Link to comment
Share on other sites

Radās vēl diviņi jautājumiņi :rolleyes:

 

vai tās antenas, kas LTK mājas lapā redzamas http://www.lattelecom.lv/majai/virszemes_tv_new/iekartas/

ir dabūjamas reizē ar dekoderi jeb tomēr jāpasūta vai jāmeklē atsevišķi, īpaši, ja gribu pirkt veikalā, kas ir nevis LTK veikals (tāda tuvumā nav) bet LTK "sadarbības partneris"? Jeb jārēķinās, ka veikalā var pateikt - dekoderis ir, antenu uz vietas nav? Līdz šim dzīvojām ar metru antenu, izskatās, ka nu tās ēra ir pagājusi. Hmm, un vai ar antenu komplektā varēs dabūt arī 20m kabeli (ja nu lauku daudzstāvenes 1.stāva balkonā, kam priekšā cita daudzstāvene, nepietiks ar jauno antenu, un būs uz jumta jāceļ)? :mrgreen:

 

kādā veidā viņi tos savus maksas kanālus raidīs - caur tiem pat mūsu vecajiem TV torņiem (īpaši interesē Rēzekne, Cesvaine), un vai no visiem torņiem būs vienādā stiprumā tie kanāli jeb antenas grozīšana būs vajadzīga - bet tad atkal jautājums par ko maksājam? (kaut gan laikam pietiks ar bezmaksas, tā tik pirmos mēnešus varbūt pamēģināt).

Link to comment
Share on other sites

Shodien Viljaanos bija ieradushies Lattelecom iepaziistinaat cilveekus ar virszemes tv, kaa arii piedaavaaja iegaadaaties gan dekoderus, gan antenas, kaa arii citus Lattelecom produktus. Bija iespeeja arii apskatiit kaada ir bildes kvalitaate virszemes televiizijai( taa kaa pasham ir tv iebuuveetais dekoderis ar mpeg-2 , tad shii bija pirmaa iespeeja noveerteet virszemes tv). Apskatiit laika sanaaca tikai LTV7 un Tv3 kanaalus. Iespaidi shaadi- LTV 7 bilde izskatiijaas nedaudz sliktaak, kaa taa ko man piedaavaa Viasat ( Viasat atteels ir skaidraaks), un labaak par analogaas tv bildi ( analogajai tv man briizhiem paraadaas taadas kaa enas) , bet Tv3 izskatiijaas pat ljoti labi. Visa shii desmonstreeshana notika uz Philips televizora ( uz skata vareeja buut 32 collas), kuram protams tika piesleegts Lattelecom pidaavaatais uztveereejs. Izmantota tika diezgan iespaidiiga izskata pasiivaa antena (taa vismaz apgalvoja Lattelecom speciaalisti), kura arii tika piedaavaata paardoshanai par 20 Ls, uz skata bija liidziiga shai http://http://www.argus.lv/product_info.php?cPath=445_840_844_851&products_id=48124 . Jaasaka ka cilveeku inerese par virszemes tv bija ljoti liela.

Link to comment
Share on other sites

Par tadau cent LTC virszemes TV ir pats labākais piedaavaajums it iipashi aarpus kabeljoperatoru paarklaajuma, bet jaa Viasat taa bilde nedaudz labaaka ir, bet par to jamaksaa daudz par daudz taapeec visi, kas veel domaa, lai tik njem LTC virszemes TV.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

midix, a Tu negribi palasīt šo forumu :rtfm: . Te var atrast atbildes uz visiem tevis uzdotajiem jautājumiem. Nu cik var malt vienu un to pašu!

Link to comment
Share on other sites

Lai nu kam, bet LTV7 (dēļ manis jau rakstītā 3mbps konstantā bitreita) bilde labāka ir DVB-T. Pārējiem kanāliem jau var strīdēties.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

5 lapas izlasīju - nu labi, atradu, ka uzlabošot raidītājus (nez cik tālu ir tikuši), bet diez vai pa vidu kaut kur bija minēts, vai sadarbības partneru veikalos (PRO LINE D, Latinsoft) ir arī antenas ar vadu jeb tikai dekoderi... nu labi, būs jāgatavojas laikam skrējienam pa pilsētu (ar K2, esmu laimīgs bez-auto cilvēks), diez vai šie būs paspējuši visus Latvijas veikalus piegāzt pilnus ar dekoderiem, antenām un vadiem.

 

"taa kaa pasham ir tv iebuuveetais dekoderis ar mpeg-2 , tad shii bija pirmaa iespeeja noveerteet virszemes tv"

 

hmm, tu laikam domāji mpeg-4?

Link to comment
Share on other sites

tu laikam domāji mpeg-4?

Bet viss pareizi: Cilvēkam ir TV ar mpeg-2 un tieši tāpēc agrāk nebija skatījies virszemes televīziju.

Link to comment
Share on other sites

skaidrs, tas bija ar pretēju nozīmi. man šodien toč gļuki :heat: ... nospriedu, ka viņš savā tv pirmo reizi pamēģināja LTK TV

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu Rēzeknē nav nemaz tik daudz vietu, kur antenu dabūt. Divi elektronikas veikali laimīgi aizvērās krīzes laikā. Pēc darba paliek stunda paspēt visu izskriet cauri un paspēt uz autiņu (kas iet reizi dienā), tāpēc cerēju, ka kāds jau ir izmēģinājis antenas+dekodera iegādes procesu ārpus Rīgas.

Link to comment
Share on other sites

Piespraudu tikko vienu TV Staru no Starta komplekta.

Softa versija 0xa0010040, Loaderis 1.3.

 

Ir kādi komentāri?

v40 ir jaunākā, cik zinu.

Link to comment
Share on other sites

Vai tikai nebija tas fiļa, ko pats LTC piedāvā? Ja bija latvisks EPG, tad visticamāk... Bet tad jau demonstrēt vajadzēja ar Conax moduli, nevis ārējo tuneri, kurš tad visticamāk piesprausts caur scart.

Un arī tad visa kvalitātes salīdzināšana ir kaķiem. Negribas pat domāt, kādi iestatījumi Tev ir mājās Tavam teļavizoram un kādi šim fiļipam

Piekam, ja Tev nav tāds pats filips, nekādīgi nevar salīdzināt vizuālos iespaidus ar reālajiem.

 

 

 

Raadiija ar aareejo tuneri pievienotu ar scart vadu. Par kvalitaati- pamainiiju tv iestatiijumus savam tv un tieshaam izmainjas uz negatiivo pusi skatoties LTV7 sanaak ja televizoram tiek iestatiiti standarta iestatiijumi.

Nedaudz paintereseejos par kartes iegaadi - to varot iegaadaaties arii nesleedzot liigumu par maksas kanaalu aboneeshanu, driikst pirkt arii prieksh priekshapmaksas tv maksaajot 6 Ls (domaaju ka karti prieksh piekshapmaksa tv buus iespeeja nopirkt tikai Lattelecom veikalos, diez vai vinju sadarbiibas partneri buus ieintereseeti paardot karti bez liiguma par maksas pakas aboneeshanu) .

Starp citu noveeroju, ka uzstaadiitaa pasiivaa antena bija paveersta pilniigi prom no Reezeknes raidiitaaja, peec tam antena bija pamainiita uz Lattelecom maajaslapaa atrodamo aktiivo antenu par 20 Ls (ieprieksheejo jau kaads bija nopircis).

Link to comment
Share on other sites

Starp citu noveeroju, ka uzstaadiitaa pasiivaa antena bija paveersta pilniigi prom no Reezeknes raidiitaaja

 

Varbūt uzķēra no Cesvaines. Jeb varbūt šie pacentās un uzlika raidītāju Viļānu TV tornī - ja jau tornis tur stāv un ir paredzēta paplašināšanās, tad būtu grēks neizmantot esošo torni. Nez, Viļānu TV arī spiedīs digitalizēties?

Labots - midix
Link to comment
Share on other sites

Gribētu tomēr reālus pierādījumus tam, ka kāds kaut kur pārdod plikas kartes bez saistītām.

 

Vismaz Lattelecom veikalos (gadījās man te apskriet vairākus Rīgas veikalus pa brīvdienām, caurbraucot) neviens neko tādi nepiedāvā. Viss ir tikai un vienīgi ar saistībām, izņemot Starta paku, kas tiešām un pavisam ir bez jebkādām saistībām.

 

Šodien,zvanot uz Lattelecom 177,operators atbildēja,ka varot nopirkt tikai "pliku" viedkarti un papildināšanu var veikt pēc paša ieskatiem un vajadzības.Nekāds līgums neesot jāslēdz.Jā un kartei neesot nekāda papildināšanas termiņa-var atjaunot kaut vai pēc 3mēnešiem,kas arī mani ieinteresēja...

Link to comment
Share on other sites

Varbūt uzķēra no Cesvaines. Jeb varbūt šie pacentās un uzlika raidītāju Viļānu TV tornī - ja jau tornis tur stāv un ir paredzēta paplašināšanās, tad būtu grēks neizmantot esošo torni. Nez, Viļānu TV arī spiedīs digitalizēties?

 

 

Tajaa virzienaa kur bija pagriezta antena vispaar nav neviena raidiitaaja. Cik zinu tad no Viljaanu tornja tiek raidiits tikai LNT kanaals. Par Viljaanu TV - nav jau vairs ko spiest digitalizeeties, jo pagaajushaas vasaras viduu kad tika paartraukta Tv3 retranslaacija vairs neesmu redzeejis kaut reizi kad kas tiktu transleets.

Link to comment
Share on other sites

Ir savests kārtībā TestHD kanāls - audio no "undefined" kļuvis "defined" - ir ENG un RUS.

Parādījies EPG, atliek tikai pārsaukt šo kanālu par Eurosport HD :)

Link to comment
Share on other sites

Šodien,zvanot uz Lattelecom 177,operators atbildēja,ka varot nopirkt tikai "pliku" viedkarti un papildināšanu var veikt pēc paša ieskatiem un vajadzības.Nekāds līgums neesot jāslēdz.Jā un kartei neesot nekāda papildināšanas termiņa-var atjaunot kaut vai pēc 3mēnešiem,kas arī mani ieinteresēja...

 

Ja es to pliku Lattelecom viedkartu ieliku kādā citā uztvērējā (kas atbalsta DVB-T, bet nav Lattelecoma distibutets aparāts), un to aktivizēju vai man būs iespējams skatit tos maksas kānālos? unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Gribētu tomēr reālus pierādījumus tam, ka kāds kaut kur pārdod plikas kartes bez saistītām.

 

Vismaz Lattelecom veikalos (gadījās man te apskriet vairākus Rīgas veikalus pa brīvdienām, caurbraucot) neviens neko tādi nepiedāvā. Viss ir tikai un vienīgi ar saistībām, izņemot Starta paku, kas tiešām un pavisam ir bez jebkādām saistībām.

Kaut vai šeit Neoshop vari nopirkt pliku karti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

protams ka karti vari likt jebkurā dekoderī. visam jāstrādā.

ltc nemaz necenšas visiem uzspiest savu dekoderi, pat iesaka, lai tik censoņi importē un tirgo dekoderus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...