Jump to content

Lattelecom Virszemes TV


Lattelecom
 Share

Recommended Posts

Cik ilgi startējas?Ja tāpat kā Digiline F100-ap 45 sek-tad ...daudziem tas nepatiks!Un cik ilgi pārslēdzas kanāli, salīdzinot kaut vai ar Stāru?Un TIMESHIFT nav arī dārgākajiem Digiline un TC-402HD no Hannu-Pro.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Boldriks, paldies par apskatu. Tad jau sanāk, ka pagaidām no lētā gala uztvērējiem, Fleksis labākais.

Link to comment
Share on other sites

Viena tante teica rakstīja, ka pie Lattelecom sadarbības partneriem var iegādāties Jacobson’s T6 par 59 Ls  :pooh:

 

Smiltenē. Centra veikalā, veikals "Pus 12" piedāvā T6 par 59 ls.. itkā

Link to comment
Share on other sites

Intereses pēc vairākkārtīgi esmu slēdzis starp analogo un digitālo TV Latvijas kanāliem.

Man ir laba ārējā antena un arī no torņa neesmu tālu.

Uz 29" Sony 100Hz "digitālā" 4:3 CRT TV, TV STARa bilde nebūt nav sliktāka par analogo. Gribētu teikt, ka pat labāka, bet to es nevaru noteikt (tad jāliek blakus 2 vienādi televizori), bet noteikti bez analogās specefektiem - ēnām utt. TV5 noteikti rāda labāk nekā bija analogajā, kad bija...

Vissliktākā kvalitāte šķiet ir TV3 (Didzim lauž SDI signālu padot), vislabākā - LTV1 un LTV7.

Maksas kanāliem (ekonomiskā paka) ļoti kaitina regulārā klučošanās, kā arī angļu valodas trūkums dažiem kanāliem - Hallmark piemēram.

Ievēroju ka EPG visas pārraides ir 2x. STARa gļuks?

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Par ierakstītā video atskaņošanu/apstrādi.Nekas jauns nav jāizdomā, SAT TV uztvērējiem tieši tas pats.

1)Novelkam Boldriksa ierakstīto failu, atskaņojam ar KM player

2)Ja gribam atskaņot ar citu -VLC, Zoom player u.c.-novelkam TS Doctor , atveram ar to .ts failu, spiežam pogu FIX.Viss, saglabāto ,,LTV1_0_fixed.ts,, failu var atvērt ar VLC, ZOOM un droši vien arī citiem pleijeriem.

3)Ja gribam failu pārveidot , piem. MP4, M4V, MKV formātā, maksimāli saglabājot kvalitāti (tas gan vairāk attiecas uz HD failiem) , ņemam , piem., HandBrake konverteru un pārveidojam failu citā formātā.

Visi minētie softi un konverteri ir bezmaksas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad baltkrieviju, jeb braslavu ķer, mazāk visādos onkuļos jāklausās :D atraku kkādu decimetru antenu, cilpa ir pirmā kas pagadījās uzlikta, un līdz uztvērējam vēl kabeļa garums ap 50m vai pat vairāk, max ko varēja dabūt salstot pie antenas uz jumta bija 38 dB, 8 kanāli kvalitāte laba, uztvēru no Krāslavas

post-81860-126451744532_thumb.jpg

post-81860-126451747591_thumb.jpg

post-81860-126451750774_thumb.jpg

post-81860-126451761852_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

 ar ausu galiem padzirdēju ka atrod bet never vaļā, rītā palūrēšu sīkāk :) un nomērīšu kā no leišiem ķer

Labots - slesis
Link to comment
Share on other sites

nu tur kur tas vecis itkā dzīvo ir tuvāk nekā no krāslavas, nu bet nezinu, ja tiek ielikts tas 43 kanāls un noskaņota baltkrievija manual režīmā tad LV nevēra vaļā, kad uzliku automātisko meklēšamu tad viss gāja bez problēmām,šis tjuneris man kkā par prastu liekas, tīri budžeta variants, doma nopirkt ko nopietnāku un patestēt

 

gadījies uz izsaukumu braucot ka nerāda-kad pie vainas bija izrāvies štekeris :D tauta ir ļoti maz informēta, un slinko paši padomātticot HD reklāmām :D un tad lamājas ko tik švaki rāda-pārdevējs teica ka labi būs :D

 

varbūt ir piedāvājumi kādā kanālā lai lietuvu meklē, itkā kko atradu leišu mājaslapā, tik nevaru saprast vai pareizi :) ja kāds var LV valodā pateikt kuru kanālu labāk pie latgales robežas(d-pils krāslava...) ķer būtu priecīgs, pagaidām tā paeksperimentēšu

 

nu tā, lietuvu nesanāca noķert, pašlaik kad aparāts nevar atrast signālu(kanālu kā digitālo )-jeb ir pie 22-24dB tvstar's rāda gan latviju gan baltkrieviju, bet tā uz robežas, nu kā procentuāli precīzi pateikt nemācēšu par to attiecību, varbūt zini kā precīzāk izteikt procentos? kvalitāte lēkā lielāka par stiprumu, ja biji domājis par to indikatorur

Link to comment
Share on other sites

selection

es kaut kur atpakaļ biju rakstijis,par leišiem,es uztveru ~20 kanālus no tiem visiem kādus ~3-4 apskatijos,parejie kodeti bij,to visu dariju ātri jo āra bij auksti :p regulet antenu .A un atrodos jelgavas raj. MŪRADZIRNAVAS-(vilce)kad bus siltaks panemsos vēl..

Link to comment
Share on other sites

ar vājo signālu(kad antena uz vienas skrūves pakārta stāv :D ) bija ap dzelteno zaļo zonu-uz robežas, brīžiem pazūd bilde, kad signāls bij labāks tad bija uz zaļās zonas, līdz dzeltenai netika

 

varbūt noder

Labots - slesis
Link to comment
Share on other sites

Rīgā PBK atrodas 650MHz frekvencē, kurai dots StreamID 5100 un, attiecīgi PBK kā septītajam kanālam MUXī, PIDi ir 517x

Link to comment
Share on other sites

Hoflingers

Es jau kādu laiku skatos Lattelecom digitālo TV. Jau pašā sākumā abloms bija skaņā.. Skaņa, izrādās, ir tikai mono.. Žēl! Un Lattelecom atbalsta dienestā paši par to nemaz nezina, dzen visādu sviestu - ta antena man ne tāda, ta liek pārbaudīt manu kinozāli..

Link to comment
Share on other sites

Latvijas programas tak neviena nav ar stereo skaņu. Ta ta brīnums. Lattelekom tak pie tā nav vainīgs. Nē, nu Latvias TV operas 90 gadu jubilejas koncertu, ar lielu lielību, raidīja stereo. Ko gan deva stereo, ja paša koncerta režija un gaismas bija lauku kultūras nama pašdarbnieku līmenī :sarkasms: .

Link to comment
Share on other sites

Hoflingers

Nu atbalsta dienestā teica, ka vienīgi LNT esot mono, pārējiem jābūt stereo..

 

Tas tā.

Bet visi pārējie kanāli arī ir mono! Arī mūzikas kanāli!

 

Tikai nesakiet, ka tas šodien ir kaut kas neloģisks un nereāls - stereo skaņa arī televīzijai..

Kurā gadsimtā dzīvojam?

 

Un kaut kur lasīju par šo televīziju, ka tai jau patlaban ir 1) augstas kvalitātes attēls un 2) augstas kvalitātes skaņa..

http://www.interneta-pieslegums.lv/virszemes-digitala-televizija/

Skaņa varbūt arī ir labāka, nekā tā ir parastajā analogajā TV, bet līdz augstas kvalitātes skaņai tur "nedaudz" pietrūkst..

Link to comment
Share on other sites

Stereo skaņa ir būtiska tikai mūzikas kanāliem.

Priekš kam Panorāmai stereo?

Vāciešus ar viņu 256Kbps nepieminiet, cits līmenis...

Link to comment
Share on other sites

Stereo skaņa ir būtiska tikai mūzikas kanāliem.

Priekš kam Panorāmai stereo?

It kā LTV visu diennakti tikai Panorāmu rādītu... Sports, filmas, šovi - praktiski jebko, ziņas ieskaitot, ir daudz patīkamāk klausīties ar STEREO skaņu, radiomagnetolā neviens tak ziņas klausoties uz MONO audio nepārslēdz.

Link to comment
Share on other sites

Hoflingers, nu Tu dod :sarkasms: . Kurš tad tic reklāmrakstiem. Ne tik vien skaņa Latteleoma apraidē nav sevišķi laba, bet arī bildes kvalitāte ir tā nu ne visai. Par cik strādāju televīzijas sistēmā un zinu kā lietas sastāv ar stereo skaņu un 16:9 bildi, tad varu teikt, ka nevienai televīzijai nav nekādu tehnisku problēmu padot stereo skaņu, bet visu laiku jau nebija kur to stereo "štepseli" iespraust. Analogie TV raidītāji tak stereo neņem pretī. Visu, kas saistīts ar TV signāla izplatīšanu noteica LVRTC un viņiem nu stereo galīgi nebija vajadzīgs.

Ar stereo skaņu tīri tehniski nav viss tik vienkārši. Arī vācieši, kuriem tiešām ar skaņu no SAT nav kur piesieties, lielākoties orģinalraidījumus translē mono variantā. Neiet jau runa tikai par Panorāmu, bet piemēram kāds tur stereo Domburšovā? Nu labi, sēž kadrā divi cilvēki, viens kreisā pusē kadram otrs labā, viens runā kreisā timbā, otrs labā, a ko darīt, kad rāda tikai vienu runātāju? Vāciešiem visos šovos stereo ir tikai aplausi, tā kā viņiem īsts stereo ir tikai filmās un koncertos. Sporta pārraidēs arī stereo ir tikai skatītāju ovācijas vai svilpieni, jo neviens skaņinieks nav spējīgs pargriezt stereo panorāmu līdzi hokeja šaibai, kad tā izlido cauri kadram.Tas stereo, kuru baudām filmas un mūzikas klipus skatoties jau ir mākslīgs un atkarīgs no skaņotāja meistarības.

MārcisB, kur Tu ravi, ka friči raida skaņu ar 256Kbps? Ja godīgi, tad nezinu kā drīmam var apskatīties skaņas bitraitu, bet uz ziemassvētkiem 3 Sat klasiskās mūzikas koncertā pat man, ar piešautu ausi un profesionāliem skaņas monitoriem, nebia kur skaņai piesieties. Pēc vācu koncertu noskatīšanās mūsu operas 90 gadu jubilejas koncerts vienkārši izsauca vēmienu ar visu savu stereo.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Man arī tā mono skaņa izbesīja un bija viens no iemesliem, lai atteiktos no tās TV. Vienīgais puslīdznormālais muzikālais kanāls pamatpaketē bija MTV un mono, super. No visiem 30 kanāliem, kādiem 3 bija stereo.

Link to comment
Share on other sites

"Besīšanās" nevietā, jo arī no SAT nāk mono skaņa LV programmām, tāpat ari citiem kanāliem, izņemot mūzikas vai filmu kanālus. Sporta kanāliem es savā laikā manīju stereo F1 gonkām, tas gan bija pārsteigums, kad statiskai kamerai skaņa seko līdzi formulai. Ja tik nekļūdos tad Igauņu TV3 ari F1 stereo gāja. Nu jā, kā Didzis teica, tad kustīgai kamerai labu tereo laikam ir pagrūti izveidot. Ja klūdos, tad lai labo ! :) Tagad to kanālu Viasat nerāda laviešiem.

Link to comment
Share on other sites

Hoflingers

Nebūtu varbūt īdēšanas, ja nebūtu maldinošas vai nepilnīgas info no LTC puses. Pagāja 3 mēneši, kamēr beidzot izdevās noskaidrot, ka LTC paši ne no viena kanāla nesaņem stereo skaņu.

Loģiski tālāk abonentam stereo arī nesaņemt.

 

Pirmajā zvanā uz LTC par skaņu man pateica, ka vienīgais LNT esot mono..

Citas reizes - ka man nav pareizās antenas, problēma manā audio sistēmā..

 

Vai tad šādas lietas tieši LTC tehniskajam dienestam nebija jāzina pašiem, lai nečakarētu klientu. Būtu uzreiz skaidri pateikuši, ka stereo nav un miers.

Link to comment
Share on other sites

Un neviens jau nespiež izmantot šos visus Lattelecom pakalpojumus, ja kaut kas nepatīk.

Te jau drīzāk iet runa par LTV un citām LV televīzījām... Pareizi jau Didzis raksta, ka bieži tā stereo skaņa ir tikai virtuāla, bet nu vienalga patīkamāk, ka, piemēram, to pašu ziņu ievada muzikālais noformējums ir stereo. Gribētos jau ātrāk vismaz igauņu līmeni sasniegt - pagājušo nedēļu EČ daiļslidošanā translāciju viņi varēja nodrošināt HD formātā.

Link to comment
Share on other sites

LTC "tehniskais dienests" ir tas pats zvanu centrs, kur tev aptiekas adresi stāsta vai palīdz taxi izsaukt. Tur meitieši tāpat var atbildēt tikai uz FAQ līmeņa jautājumiem ar predefinētām atbildēm. Gan jau ka varbūt kādreiz savieno arī ar "speciālistu", bet visdrīzāk, ka tas ir rets gadījums. Te, forumā, (pieņemu) var vieglāk atbildes dabūt. Par EPG runājot - trolejbusa pieturā dzirdēju divus večus runājam, ka, iespējams, ap 3. februāri būšot un stereo skaņa, likās, ka veči teica, ar varbūt šur tur parādīšoties. Kaut ko runāja par pieturu galvai vai staciju galvai, kas jauna esot, "v processe otladki". Es jau to visu nesaprotu, baigi gudri tur izrunājās.

Labots - Tornis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi, tad nezinu kā drīmam var apskatīties skaņas bitraitu

Newnigma imidžiem (iespējams arī citiem) var uzlikt adonu Bitrateviewer, kas ļauj apskatīt video un audio bitreitu

post-78751-126470363573_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

LTC "tehniskais dienests" ir tas pats zvanu centrs, kur tev aptiekas adresi stāsta vai palīdz taxi izsaukt. Tur meitieši tāpat var atbildēt tikai uz FAQ līmeņa jautājumiem ar predefinētām atbildēm. Gan jau ka varbūt kādreiz savieno arī ar "speciālistu", bet visdrīzāk, ka tas ir rets gadījums. Te, forumā, (pieņemu) var vieglāk atbildes dabūt. Par EPG runājot - trolejbusa pieturā dzirdēju divus večus runājam, ka, iespējams, ap 3. februāri būšot un stereo skaņa, likās, ka veči teica, ar varbūt šur tur parādīšoties. Kaut ko runāja par pieturu galvai vai staciju galvai, kas jauna esot, "v processe otladki". Es jau to visu nesaprotu, baigi gudri tur izrunājās.

 

Nu gan ar laiku "tehniskais dienets" izglītosies un uzkrās pieredzi arī par virszemes TV lietām. Man reiz gadījās tāds atbalsts, kas nezināja, ka Vidzemē raida Valmieras tornis 50. kanālā. Nācās skaidrot, ka tas taču ir rakstīts www.lattelecom.lv mājas lapā.

Ikdienā daudzi jauc virszemes TV ar Lattelecom interaktīvo televīziju vai Viasat. Nepaies ne pusgads, ka daudzas lietas noskaidrosies.

Link to comment
Share on other sites

kādreiz LNT pat Nicams bija dažām filmām. bet tas bija baigi sen, kaut kur ap 2000.-gadu

 

Gāja tulkojums vienā kanālā un oriģināls otrā.

Link to comment
Share on other sites

Gribu redzēt kā kāds taisās baudīt stereo LV tulkotajām filmām. Tā jau knapi var saprast ko kāds vervelē. Visvairāk man uzjautrina erotiskā rakstura filmas, kur skan orginālais->krievu- un tad pa virus LV. Vot ja to palaistu stereo :).....

Ja nopietni, tad vispār, mana auss no Rīgas torņa ir dzirdējusi stereo OT (vai kā tas mūzikas kanāls tur saucās), MTV, Silverim, universal un vēl šur tur kādā filmu kanālā.

 

 

Link to comment
Share on other sites

O Nē... vot tā to "izklaides un mūzikas kanālu" krievu valodā sauc.

Jauki, ka panesās diskusija par Stereo skaņu. Es te toč labāk neminēšu vāciešus ar saviem 256kbps un dual AC3 audio celiņiem, nav vērts. Bet nu ko lai dara, ka mūsu skatītājiem tādas prasības - nu nevajag viņiem nekādu Stereo skaņu, paskaties - priecājas pat par smagi kompresētu bildi. Dodiet tik vēl kanālus.

Un ja nav Stereo skaņa, tad manis minētais 16:9 pāris lapas atpakaļ ir tāla, jo tāla nākotne.

Vot mani interesē kas filmēja kamaniņas pagājšnedēļ Siguldā (16:9 režīmā viss gāja). Vācieši? Sencis teica, ka Das Erste (vai ZDF, kas rādīja Sportschau) tiešraidē arī no Siguldas gāja. Igauņi tač daiļslidošanu filmēja.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Man jau nu galīgi nevajag stereo skaņu no tv. tik cik es to tv skatos man ir labi kā ir. visas filmas tāpat ir ar stereo no ārējā datu nesēja :)

Link to comment
Share on other sites

Dexs, kamaniņas Siguldas trasē filmēja mūsu pašu operātori, bet tehnika gan nezinu no kurienes. Varu paprasīt. Lai nu kur, bet kamaniņu nobraucienos 16:9 vajag vismazāk. Kadrā tikai vienas kamaniņas, ko tad tur platekrānā skatīties?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Nu platekrāna formātā varētu skatīt i kamaniņas, i pilnā augumā to, kurš tajās kamaniņās sēž (guļ). Ja salīdzina kamaniņās sēdoša (guļoša) pilota proporcijas platums x garums, diez vai sanāks kvadrātaina bilde.meeting.gif

Labots - laikamtak
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Didzi - vienkārši Eiropas TV, kuras translē šo pasākumu noteikti by default prasa pasākumu 16:9 formātā, tāpēc ka tajā viņi raida lielāko daļu ētera laiku (Vācijas televīzija, Rai Sport Piu laikam arī rādīja utt.). Kā tas izskatītos, ja vajadzētu pārslēgties uz 4:3, nesmuki tak...

Link to comment
Share on other sites

Tikko ienācās šitāds mails:

 

 

 

Labdien!

 

Vēlāmies Jūs informēt, ka laika periodā no 31.01 - 03.02. Virszemes TV notiks uzlabošanas darbi, kas iespējami var izraisīt pakalpojuma darbības traucējumus. Pēc plānoto darbu pabeigšanas 3.februārī būs nepieciešams veikt dekodera pārstartēšanu un veikt pa jaunu kanālu pārskanēšanu.

 

 

Plānotie darbi tiek veikti pakalpojuma kvalitātes uzlabošanai, pēc to pabeigšanas ir iespējams novērot uzlabojumus pakalpojuma kvalitātē.

 

 

Jūsu Lattelecom

 

 

 

Nu tad novērosim gan, kas ta būs uzlabojiesrolleyes.gif

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Labs vakars!

Šorīt(30.01.2010) saņēmu īsziņu no lattelecom, ka no 31 līdz 03.02.2010 šie veiks virszemes TV uzlabošanas darbus un 03.02 nepieciešams pārstartēt dekoderi (man LTC TVStar) un pārskanēt kanālus. Kāds nezin, ko ta šie gatavojas uzlabot?

 

Iekš LTC foruma šodien lasiju LTC speciālista teikto, ka februāra pirmajā pusē iekš VTV parādīšoties 3+ un TV6

 

ups! Mēs ar RIDAO vienlaicīgi iepostojām...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

es tak pirms pāris dienām rakstīju par savu trolejbusā noklausīto sarunu.... ne ta perona galvas, ne ta galvas stacijas... ;)

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

LV (nekodētus) kanālus tas arī skars, vai tikai par tām no satelīta ņemtām televīzijām bija runa?

Jo nevaru vien sagaidīt pagājušgad solītos subtitrus un valodas izvēli priekš LTV7 ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...