Jump to content

Lattelecom Virszemes TV


Lattelecom
 Share

Recommended Posts

TV3 šodien raida no jaunā apraides centra.

Link to comment
Share on other sites

Didzi: vai man tikai liekas, jeb tiešām tagad TV3 VTV ir daudz labākā kvalitātē? Vairs īsti nemanu kompresēšanas/rekompresešanas artefaktus... precīzāk, redzami ir, bet daaaudz mazāk.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

apstiprinu LTC interaktīvajai TV3 patiešām ir mazāk kubiku :D

iepriekš filmu reklāma bija visai daudz, tagad patīkami gluds :D

 

kāds var pateikt TV6 epastu

Link to comment
Share on other sites

Precīzi zinu par TV3, jo šodien pirmoreiz laidam Bez tabu un ziņas laidām gaisā caur jauno centru.Visi videomateriali iet gaisā no videoserveriem IMX30 formātā un uz zaķeni tiek padoti pa SDI.Studijas bilde iet pa tiešo bez kompresijas.

Link to comment
Share on other sites

TV6 kad skatījos pa brīvdienām subtitri izskatījās pavisam savādāk. Fontā identiski tiem, kādi tie iet skandināvu TV3, TV6.

Pirmstam TV6 subi bija vienādi ar tiem, kādi TV3 jau n-tos gadus.

 

He he, ieslēdzu TV3 un subi arī ir kā TV6. Tātad - digital.

 

Es jūtu 16:9 "smaku" :on_the_quiet2:

Aiziet Didzi, apstiprini kad varam pirmo filmu/seriālu/pārraidi gaidīt! Jāizmanto taču digitālās iespējas. PIRMAJIEM.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

16:9 "smaka" TV3 varētu paradīties vasarā, vai uz jauno sezonu

Link to comment
Share on other sites

Hokeja Čempionātu varētu. HD tas tiek producēts 100procentīgi (it īpaši ja vēl Vācijā šogad notiek). Tātad - 16:9

 

Zāģa ap TV3 logo arī vairs nav (gaišās kontrastainās vietās tam parādījās tādi kā melni punktiņi un pleķi). Tas pats bija ar uzrakstu Tiešraide.

Vēl jau paliek TV6, kura "output" ir seriāli (amerikāņu turklāt, tas pats American Idol).

Ja man būtu jāliek likmes, tad domāju, ka TV6 būs pirmais LV kanāls, kurš sāks raidīt vai testēt 16:9 formātu.

 

Ahh, tikai ko tagad TV3 rāda. Kārtējo krievu garadarbu. Ne miņas vairs no tā foršā kanāla pēc 2000.gada, kad rādīja gan NHL, gan Glābējzvanu, gan A-Komandu, Gārfīldu, Neglīto Pīlēnu (multeni, ne jau to krievu seriālu), RIMI iepirkšanās spēli. Un tas viss tikai no 31.decimetru kanāla ar to pašu poļu režģi.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

... IMX30 formātā...

 

kas tas par zvēru? GXF, LXF, Mediastream, Omneon, sQ MXF biju sastapis, šo ne. Tā ir, ka nebraukā uz IBC vairāk...

Link to comment
Share on other sites

SONY jau to IMX30 atbalsta un "modi" nosaka :sarkasms: Būtība jau tas pats DVCAM vien ir, bet savi "papagaiļ" Nezinu kapēc, ber TV3 visus materialus pieņem tikai šai formātā. Ar Final cut uz maca jau problemu nav, ber citas montāžas programas gan IMX30 neatbalsta.

Link to comment
Share on other sites

apstiprinu LTC interaktīvajai TV3 patiešām ir mazāk kubiku :D

iepriekš filmu reklāma bija visai daudz, tagad patīkami gluds :D

 

TV3 varetu tiesam but kvalitativaks jo ienak ka SDI bet MTG tapat ka lidz sim uz Lattelecom enkodesanas centru padod TV3+ un TV6 signalu caur Viasat un nekas tur ipasi labaks nevar but. Ta ka LTC parkomprese to pasu Viasat MPEG2 un protams tas nav "viegli" radit labaku bildi.

Tad kad MTG pados ari viniem signalu pa optiku tad ari bus labaka kvalitate, bet ne tagad.

 

 

 

IMX ir standartizets formats zem nosaukuma D10.

MTG izvelas to tadel ka tam lai ari tas ir 8 bit tomer color space tam ir 4:2:2 kas ir loti butiski tiesi signala apstrades procesa lai nezustu kvalitate.

Ar DV to salidzinat ir greks - DV ir DCT ar 4:2:0. Turklat IMX ir MPEG "paveids" un bitreitiem 30, 40, 50.

Ta ka MTG playouts sinhronizejas ar Londonu un ari kalpos ka disaster recovery tad ir tikai logiski ka itek izmantots viens unificets formats.

Tas ir ari butiski jo materiali glabajas Front Porch Digital arhiva uz LTO un seit butiska ir tada iespeja ka "partial restore" kas lauj nekopet visu n-tas stundas garo raidijumu ara no LTO bet panemt tikai kaut vai dazas sekundes no ta. Savukart si iespeja ir piesieta pie noteikta formata un tadel ari tiek lietots viens D10 nevis mix no DV, MPEG I Frame, LongGop, DVCPRO, AVC-I...

Gruti iedomaties kura nelineara montaza neuztur D10. FCP savukart neizcelas ar multifomatu supportu un IMX30 bija pirmais ko Apple supporteja. Piemeram IMX50 vini nevareja nospelet sakuma tapat ka pasrez vel jo projam neuztur MPEG LonGOP, J2000, AVC-I, AVCHD native forma un viss ir jakonverte.

Labots - Egoist
Link to comment
Share on other sites

[media]

[/media]

Izskatās, ka cilvēki Jēkabpilī antenas uz Viesīti nav pagriezuši, jo signāls tur IR...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

31000 maksas klientu - nav daudz, LTC tas pasākums, laikam, būs mīnusos.

Link to comment
Share on other sites

Ar tādu kanālu paku jau 30k ir daudz. Tie daži "normālie" kanāli ir pamata pakā, kura LV nemaz nav šobrīd pieejama (un vēl kādu laiku arī nebūs).

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

parasts lietotājs

Būs man arī jāraksta vēstule Circenei. Teksts jau gatavs:

Nopirku dekoderi, bet tas neko nerāda, kad piespraudu savu sapuvušo metru antenu ar žurku sagrauztu kabeli. Lūdzu ieviesiet Baltkoma mpeg2 sistēmu vai vēl labāk kaut ko vēl vecāku un vēl pārbaudītāku, jo tad pēkšņi mana sapuvusī antena atdzīvosies un es būšu laimīgākais pensionārs/virpotājs/whatever pasaulē un atdošu visas savas balsis par Jums, ō Digitālās Apraides Žanna D'Arka!!!

 

PS. Būtu labāk bullshita vietā konkrēto pāris cilvēku koordinātes devusi LTC un pasekojusi, kā tad problēma tiek risināta. Tad kaut kā vairāk ticētos viņas sirdšķīstajai ieinteresētibai balsotāju labklājībā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

maritis

Ko tu īsti gribēji pateikt ar šo penterējumu? Forumā ir sadaļa Beztēma,varbūt tur labāk būtu iederējies...

Link to comment
Share on other sites

pilnīgi piekrītu parasts lietotājs

jo manā miestā Alūksnē gandrīz katrai privātmājai ir vismaz viena vecā dipolu antena un katrā otrajā milzīga vecā metru antēna.

un tad cilvēki bļaustās kad neko nerāda

phe kaut mazo jagi antenu uzliekat maksā mazāk par istabas

Link to comment
Share on other sites

TAS IR NOTICIS!

 

TV3 raida 16:9. Šobrīd gan vēl nav Anamorphic, bet gan jau drīz aizies.

post-67561-126838597524_thumb.jpg

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Es nu gan neteiktu, ka tas ir 16:9 , pareizāk būt 4:3 ar melnām malām augšā un apakšā. Neapgaiza sāmu malas un nezūmo.

līdz pareizam 16:9 vēl tālu, bet uz to pusi laikam sāk iet.

Nu Didzis pateiks precīzāk.

 

Un viens seriāls ir tāds uz 16:9 modi, otrs jau "pa vecam" .

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Šobrīd gan vēl nav Anamorphic...

A ko es teicu?

 

Nu paga, visur jau pārslēdzas uz 4:3, ja output nav pieejams 16:9. Loģiski.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Ar tādu kanālu paku jau 30k ir daudz. Tie daži "normālie" kanāli ir pamata pakā, kura LV nemaz nav šobrīd pieejama (un vēl kādu laiku arī nebūs).

 

kādu ta nav? un nebūs, man interesanti :)

Link to comment
Share on other sites

TV3 raida 16:9. Šobrīd gan vēl nav Anamorphic, bet gan jau drīz aizies.

Tāpat šobrīd iet kaut kāds seriāls pa LTV1. Diez vai tas nozīmē, ka LTV tūlīt būs reāls 16:9 formāts.

Link to comment
Share on other sites

Tas nu gan nav tāpat kā LTV, jo TV3 gadījumā logo maina izvietojumu tieši 16:9 formātam un logo neatrodas melnajā joslā.

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši vēl no studijas netiek padots "klikšķis", lai signāls pārslēgtos uz 16:9 Anamorphic. Dānijas TV3 arī šitā vienu brīdi bija, kad gāja it kā 4:3 ar melnām malām, un tad aizgāja visiem, kad pārslēdzas režīmi. Iespējams pagaidām īsts 16:9 (jeb nu anamorphic kā visur to sauc) netiek padots arī tāpēc, lai nesāktos dīvanības ar bildi analogajos raidītājos, kuri salikti visā LV (t.i. izstaipīti ģīmji), vai kaut kas norauts.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc jau es domāju, ka LTV vēl nepāries uz 16:9 formātu - bez logo jau nu nekādi nevar :)

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

var kaads nosaukt paars programmas ar kuraam uz PC ar USB "pieriici" laugh.gif vareetu skatiities?

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

VLC, DVBdream. Pārējās, izņemot puļķim līdznākošo, pārsvarā ir maksas...

p.s. nereti der arī WMC

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Ar TV6 gan nekas nav mainījies - joprojām American Idol iet izstaipīts...

Vai tad nevar vienreiz sataisīt...

post-67561-126842100407_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

esmu pārliecināts kad līdz aprīlim sataisīs

hm diez kādu viņi rādīs analogajā kad visur būs 16:9?

 

te uzskatāms piemērs, cilvēkiem antenas ir, tikai visas metriskās :D

un brīnās kur palika LTV1 ar sniedziņu pēc dekodera iegādes :D

12032010008.sized.jpg

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

Ar TV6 gan nekas nav mainījies - joprojām American Idol iet izstaipīts...

Vai tad nevar vienreiz sataisīt...

labaak taa, nekaa izmest podaa taa jau truuciigaas SD rindas

rixtiig daunj no laukiem

 

izstiepto gjiimju rezhiims ir labaax gan varzhu gjiimju cieniitaajiem(70% 16:9 tv iipashnieki) - vismaz uz briidi pareizas proporcijas paraadaas

gan tiem kas nepaslinko paarsleegt video modi

shajaa gadiijumaa bilde netiek kastreeta, truukst vien 16:9 aspectratio atziimes pluusmaa kura ljautu uztveroshai pusei pashai paarsleegt modi

 

kanaala VSP ir realizeec

Link to comment
Share on other sites

Agris 77

zimbabve

vai tiešām Tu tikai šīs ziņas dēļ reģistrējies :sarkasms: , varēji necensties kaut kur forumā tas jau bija :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

zimbabwe

Forumos reģistrējas, lai varētu lietot pogu "Atbildēt"

 

 

 

zimbabve

vai tiešām Tu tikai šīs ziņas dēļ reģistrējies :sarkasms: , varēji necensties kaut kur forumā tas jau bija :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Agris 77

Ja Tu domāji pogu "atbildēt uz citātu", tad droši vien neesi izlasijis noteikumus :rtfm: , norausies brīdinājumu tāpat kā es. Ja atbild uz pēdējo ierakstu, tad šo "pogu" nedrīkst lietot. Varētu man beidzot kāds to brīdinājumu noņemt :grin:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...