Jump to content

Lattelecom Virszemes TV


Lattelecom
 Share

Recommended Posts

Īsti nesaprotu sarunas domu - ja sākotnējais komentārs ir par to, ka Lattelecom varētu raidīt vairāk kanālus un minēts, ka iepriekš bija 32 (kas acīm redzot minēts ar domu, ka šobrīd ir mazāk), tad man ir jāsaka - šobrīd Virszemes TV translēto bezmaksas un maksas kanālu kopskaits ir 51.

LTC "speciālisti" savā forumā turpina uzjautrināt :)

Link to comment
Share on other sites

Latvijas Televīzijas (LTV) vadība nolēmusi nākamajā gadā pārtraukt LTV 7. kanāla translāciju analogajā apraidē.

LTV ģenerāldirektors arī uzsvēra, ka līdz ar pāreju uz digitālo apraidi LTV7 paveras plašākas attīstības iespējas, jo būs iespējams raidīt visu diennakti, bet valodas izvēle ļaus raidīt filmas oriģinālvalodā, tā dodot skatītājiem iespēju nostiprināt svešvalodu zināšanas.

Beidzot būs arī kāds sausais atlikums no digitalizācijas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, es arī šorīt izlasīju Dienā. No jaunā gada sāksies "pārejas periods", bet no 1. marta LTV7 būs tikai DVB-T :t_p_o_n_e:

Jautri. Cerams līdz tam laikam Latvija būs piegāzta ar lētiem FTA MPEG-4 DVB-T tjuneriem, kuri maksās ~20ls

Pēdējo pārslēgšot LTV1 (loģiski).

Link to comment
Share on other sites

aatrie , tanī antenā ir arī pārveidotājs , kā rezultātā nāk jau vajadzīgā frekvence . Kad Baltkom raidija vēl analogajā, tad latgalītē tirgoja antenas , kuru vajadzēja tik uzlikt uz jumta vai uz lodžijas , ja varēja redzēt torni un viss notika ( ja vēl piepirka maziņu lociņu , ko ielodēt telivizorā, tad arī varēja skatīties kodētos ) . Aber neredzu jēgu tagad čakarēties ar to Baltkom lai skatītos tik nekodētos. Nu antena nebūs pa velti , bet sanāks dārgāk , kā nopirkt pa 39 ls LTK dekoderi un skatīties . Protams , var ielikt sludinājumu ka gribi pirkt antenu ( tik nepērc tieši tādu pašu kā ir Baltkom- antena būs zagta un , faktiski būsi zagtu mantu uzpircējs , kam piemērojams KK pants). Tās kuras tirgoja latgalītē un kuras noteikti kādam mētājās izskatijās šitādas http://telesat.en.made-in-china.com/product/DTmEGpQriYxU/China-MMDS-Antenna-DT-MMDS01-.html . Ja pa simbolisku naudu kāds pārdod , tad ir jēga, bet ja par desmitiem Ls, tad nu gan nav . Pie tam, ja atmiņa neviļ , tad Baltkom uz MMDS rādīšanu licenze arī ir ierobežota laikā-ka tik neparstāj rādīt ( un pateicoties LTK virszemes TV, diez vai jaunus klientus dabūs, drīzāk muks prom jau esošie)

Link to comment
Share on other sites

Jautri. Cerams līdz tam laikam Latvija būs piegāzta ar lētiem FTA MPEG-4 DVB-T tjuneriem, kuri maksās ~20ls

 

Nevajag lētus tjūnerus. Vajag lētus televizorus ar DVB-T uztveršanas iespēju.

Man ļoti nepatika kādreizējie decimetru bloki.

Link to comment
Share on other sites

Nu, teiksim Philips 32FPL5604H/12 maksā ap 330Ls.

Viens no labākajiem TV savā klasē.

Var atrast arī ar mazāku diagonāli un ar MPEG-4 tjuneri.

Taču šeit vairāk sāpe ir par maznodrošinātajiem, jo tiem nebūs pat to 39ls dekderim, nemaz nerunājot par jaunu TV...

Link to comment
Share on other sites

Pilsētniekiem ir kabeļa TV. Tā paliks analoga ilgus laikus.

Cilvēki spēka gados, arī maznodrošinātie, ja būs interese, nopelnīs sev tjūneri.

Pensionāriem ar atvasēm arī problēmas neredzu - bērni palīdzēs.

vientuļajiem pensionāriem būs problēmas, bet neredu pamatu šīs problēmas uzkraut uz valsts pleciem.

 

Nu, teiksim Philips 32FPL5604H/12 maksā ap 330Ls.

Orientierim vajadzētu būt 20'' par 100-120Ls.

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

Neesmu drošs cik daudziem tādas klases TV ir MPEG-4 DVB-T tjuneris.

22" Philipsam ir, bet tas jau maksā 231Ls.

Link to comment
Share on other sites

Līdz šim tā bija ekstra, jo visur pārraides notika analogajā forātā, bet nu ir laiks, kad visa ES skatīsies tikai DVB, tad digitālais tjūneris kļūs par standarta piedāvājumu, bet analogais par ekstru.

Link to comment
Share on other sites

RTL IPTV noteikti rāda zirgaģīmjus, jo kāds LTC nav uzspiedis 16:9 podziņu, bet kapā visu 4:3.

RTL (cik es esmu skatījies) 85% sava outputa rāda 16:9... 4:3 esmu redzējis tikai pa dienu dažos raidījumos un naktīs...

Link to comment
Share on other sites

... Aber neredzu jēgu tagad čakarēties ar to Baltkom lai skatītos tik nekodētos. ...

ar Balkom DTV smārtkarti šitos kodētos never vaļā?

Link to comment
Share on other sites

Ja esi Balkom klients , tad viņu karte vērs vaļā (tik tad jau ir arī Baltkom antena vai kabelis), bet ja domā to tkarti, kuru dalīja , kad Balkom eksperimentēja ar virszemes DTV-kopš septembra vari to karti izmest miskastē.

Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien

LTC pat nevar sarunāt ar saviem leišu-ķīniešu partneriem lai nomainītu programmatūru savam piedāvātajam TV STAR uztvērējam - pēc pāris mēnešiem būšot... Batonu spraušana LV biznesa taisīšanas tradīcijās...

 

 

Pameklējos un atradu šā leišu-ķīnīzera brīnuma ražotāju. Mājas lapā gan šitādu modeli neatrast, bet šie paši atzīst, ka tas ir viņu ražojums. Par programmatūras maiņu gan izsakās atturīgi...nono.gif

Shenzhen Coship Electronics CO., LTDRainbow Bldg.,North,Hi-Tech Industrial Park,Nanshan District,Shenzhen,China,

P.C.518057 Tel:86-0755-26990000 ext 6625 http://www.coship.com

 

 

 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TV Star T6 SD CX ir vienīgais un lētākais uztvērējs? Vai arī ir kāds ķīniešu brīnums, kas ir lētāk dabūjams?

Link to comment
Share on other sites

Šodien noskatījos Eurosport futbola spēli. Ne reizi bilde nenokubikojās un neaizķērās. Izskatās, ka LTC kaut ko dara.

Link to comment
Share on other sites

Eurosport tak LTC rāda pa tiešo MPEG2, nepārkodējot

Tāpēc arī nav kubiku.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

National Geographic, kas uz tās pašas frekvences arī beidzot iet normāli. Izskatās, ka 666Mhz ir savesti kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Nu,jauki! Tātad-lai pēc 2012. kaut ko redzētu digitālajā tv,jāpērk kaudze visādu verķu un jāizgāž kaudze naudas?

Nu nē,paldies,tad jau tīri labi noder sat tv!

Link to comment
Share on other sites

@Aigo

ja reiz tev ir sat tad tu jau esi iekljaavies digitalizaacijaa, briivpraatiigi :)

 

@Kams

ar ko lai digi-sat uztveereejs ira daarkaax par digi-eetera ?!?!

shroti maxaa 30-100, advanceetaaki 100-700

Link to comment
Share on other sites

@MārcisB

FTA nepadara ne par kapeiku leetaakus uztveereejus,

un kur garantija ka peec kaada briizha neparaadiisies abo :)

Link to comment
Share on other sites

Uztvērēji paliks lētāki. Bet Viasats diez vai sāks dalīt LV kanālus FTA...

Tak neviens neliek to LTC verķi pirkt, var takš nopirkt dajebkuru MPEG-4 bez Conaxa un skatīt tos FTA kanālus.

Domāju pusgada laikā Latvija būs piegāzta pilna ar tādiem...

Link to comment
Share on other sites

labi, te jau taa paari 50 lpp, veel paaris spama netraucees :)

 

tu draugam kaadam ieteiktu leetaa gala sat uztveereeju ar kuru var uztvert tuukstoshiem FTA kanaalu?!

"tuukstoshiem" skan labi vien reklaamas bukletos :)

bet reaali kanaali nelietojami un aparaac pagalam mazfunkcionaals, pluss debiils dizains un liika pulc ...

 

digitaalais uztveereejs paliek vienc un tas pac,

vien uztveroshais modulis cits, DVB-T vai DVB-S, DVB-S2 (labaak protams abi)

taatad laps digi-sat uztveereejs = laps digi-eetera uztveereejs

 

cik gadus garantee valsts tv FTA rezhiimaa, neaizmirsti par 100 gudrajiem

 

p.s.

"tipa" ja peec noteikumiem tad zapinsh un Q7 vienaadaa laikaa nokljuutu no punkta A uz punktu B,

bet kaa ir patiesiibaa, vienu var nopuust graavii garaambraucosh autobuss ....

nemaz nerunaajot kuraa iekaapt patiikamaak

Link to comment
Share on other sites

Nepaies i gads ka tirguu ienaaks 60-latigie kloni tipa Blackbox/Bullbox/Whateverbox ar DVB-T tuneri, MPEG4 chipsetu un HDMI izeju. Un kaut kur 120 Ls dual-tuner DVB-S2/DVB-T kloni.

 

Nu vismaz ceru, jo pashizmaksa taadam kasteem jau tagad ir minimaala, teiksim Dream Multimedia vienkarshi skruvee cenu jo nav liels tirgus un maz konkurentu.

Link to comment
Share on other sites

Uhu. Toties pretī sola uztaisīt valodas izvēli un atslēdzamos subtitrus

Link to comment
Share on other sites

vakar pārskanēju kanālus, atrada jaunu kanālu. raida tik skaņu (vismaz man), tip radio. mikrofona ieraksti, jeb kaut kas tamlīdzīgs :) tik svarīgs, ka pat neatceros kā saucās

Link to comment
Share on other sites

Nu ta nevar saprast, vai kaut kur jau reģionos ir vai nav palaists kāds retranslators?

 

Nav! DVB-T/H gaisā ir tikai Rīgā.

Labots - JonLee
Link to comment
Share on other sites

Pieļauju, ka montēšanas darbi norisinās ne tikai Cesvainē, bet arī citos LVRTC objektos.

Kā nekā datums 1. oktobris, kad LTC solīja ar ciparu TV aptvert 99% Latvijas teritorijas, ir jau garām.

Labots - JonLee
Link to comment
Share on other sites

[m=aigo], kāda kaudze? Ja TV nav iebūvētais, jāpērk ārējais dekoderis, tieši tāpat, kā SAT-TV. Turklāt, cik zinu, SAT-TV dekoderi ir dārgāki + jāpērk arī šķīvis... Tad kas ir dārgāk? Maksimums viena kastīte, vai viss SAT-TV komplekts?

 

Sat man jau ir.Bet LTC raida mpeg-4 formātā.Ar manu sony tv kasti neko digitalajā neredzu-man iebūvēts mpeg2.

Cik saprotu,ltc nav dumji un apzinās,ka lielai daļai iedzīvotāju var būt tv ar iebūvētajiem mpeg-2.Tāpēc jau

viņi izdomāja raidīt mpeg-4 formātā,lai neviens neskatītos neko par brīvu.

Tā kā ja pēc 2012. gribēsi redzēt digitālajā brīvās fta (vietējās progtammas),pirksi kasti.

Link to comment
Share on other sites

Kad paši jaunāku softu liek uz datora, vai jaunāku mobiļņiku pērk tad viss normāli, bet kad Lattelekoms ievieš modernāku tehnoloģiju, tā lūk slikti :sarkasms: .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es arī tā uzskatu. Visus valsts kanālus varēja palaist MPEG2. Tikai, tad jau neviens uz maksas kanāliem nemaz neskatītos - Lattelecomam tas noteikti nepatiktu!

Link to comment
Share on other sites

... lielai daļai iedzīvotāju var būt tv ar iebūvētajiem mpeg-2.

:blink:

Drīkstu uzzināt kur tas ir teikts? Proti - aptaujas, mērījumi, fakti?

Es drīzāk teiktu, ka lielākajai daļai ir CRT televizori bez jebkāda DTV tjunera.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

:blink:

Drīkstu uzzināt kur tas ir teikts? Proti - aptaujas, mērījumi, fakti?

Es drīzāk teiktu, ka lielākajai daļai ir CRT televizori bez jebkāda DTV tjunera.

 

Nu bāc! Es taču neapgalvoju,ka lielākajai daļai!

Teicu,lielai daļai (kas pēc vid datiem varētu atbilst patiesībai).

Kad bija kreditēšanas bums,cilvēki pirka lcd uz nebēdu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...