Jump to content

Lattelecom Virszemes TV


Lattelecom
 Share

Recommended Posts

Krievu kanāli jau arī birst no visām pusēm, bet ekonomiskajā pakā atradās vieta četriem. Problēma ir nevis pieejamībā, bet prioritātēs - priekš kam skatīties, piemēram, pa RTL labā kvalitātē, 16:9 formātā F-1 sacensību tiešraidi, vai lielisku dokumentālo filmu bez apnicīgām reklāmām pa FRANCE3, interesantāk tak ir kāds mentu seriāls vai krievu estrādes zvaigžņu balagāns, tas taču mūsu sirdīm tuvāk.

Link to comment
Share on other sites

Ne jau visi saprot vācu vai franču valodas. Bet krievu, mums latviešiem, ir viena no dzimtajām.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā pēc pulkstens deviņniem vakarā no pieciem FTA kanāliem parasti četros skan krievu valoda, drīz tā būs vienīgā dzimtā.

 

P.S. Krievu valodu iemācījos tieši televīziju skatoties. Skatoties vācu kanālus varētu līdzīgi sanākt. Ja viņus rādītu.

Link to comment
Share on other sites

Es piemēram skatos arī programmas valodās, kuras nesaprotu vispār...

Nu bāc, latviešiem jāpamācās laba sestdienu "šovu", jeb raidījumu taisīšana. Vācu Schlag Den Raab Pro7 ēterā ir vienkārši fantastisks... saproti valodu vai nē... :D

Link to comment
Share on other sites

Latviešiem nekad nebūs tādii šovi kā fričiem, savukārt krievi uztaisīja tādu Eirovīziju, ka fričiem mute palika vaļā. Visu nosaka nauda un krieviem tas ir dafiga. Es vismaz uzskatu,ka daudzas krievu programas ir augstā profesionālā līmenī. Protams, par ideoloģiju, tas cits jautājums. Varat jūs te malt tukšus salmus- kā Lattelekoms gribēs tā izdarīs un mums neprasīst. Ja godīgi, tad nespēju saprast, ja jau gribas skatīties konkrētas programas, tad kāpēc jāgaida uz kādu tur DVB-T un vēl par naudu, ja visu var redzet pa tiešo no satelīta. Nu nepatīk Viasats, nepatīk virszemes digitalā televīzija, tak liec tik šķīvjus augša un skaties ko gribi.

Link to comment
Share on other sites

dexsi,runājot par ārzemju kanālu oriģinālprogrammām .nu nesalīdzināsim pāris lietas-cik tām pašam pro7 ir auditorijas+finansiālā iespējas.mazu valstu problēma ir tāda,kad neviens netaisīs mega projektus ar tik mazu iedzīvotāju populāciju.(augstākā pilotāža jau ir "dejo ar zvaigzni").Vāciešiem ir tiešām vairāki konkurējošas mega kanālu koorporācijas(RTL vs.Pro7 vs.SAT1 vs ARD utt)kas cīnās par miljonu auditorijas un var izgāzt arī pamatīgus $,tāpēc LV nekad nebūs salīdzināma ar tādiem spēlētājiem.savā ziņā vāciešiem ir palaimējies ar kaimiņvalstīm,viņi mierīgi var piesaistīt gan Šveici,gan Austriju,valoda ta viena(pavērojiet telepakalpojumus,vienmēr norādīti arī abu pārējo valstu tel.numuri,kur tiek piedāvāti tādi paši pakalpojumi).ja baltijas valstīm būtu kopēja valoda,tad situācija būtu daudz pievilcīgāka.

Latvijas teritorijā gribi vai nē,vienmēr būs krievu valodas ieteikme,tādēļ arī prioritāte būs kanāliem,kas "runā" po ruski(kuru pēc ES pētījumiem,zin apm 86% iedzīvotāju).

nu neviens operators neliks savā programmu blokā,piemēram,france3 vai bbc one(nu labi,ar mezzo ir izņēmums).

 

didzi,uz jautājumu,kāpēc gaidīt kaut ko un nelikt savu bļodu ir viena atbilde.parasti operatori piedāvā kanālus,kas "dzīvo"uz dažādiem sputņikiem,un lai tos redzētu nepietiek ar vienu bļodu,pat ne ar 3 galvām,un šaubos vai kāds grib ņemties un stutēt piemēram 2 vai vai vairāk "logus uz pasauli".

nu labi,ir tādi cilvēki,kas privātmājā "uzmočī" 5 bļodas(esmu pat redzējis)bet tas ir sat maniakiem,un kā saka,liec kanālus cik gribi,vienmēr kāds gribēs tādu kanālu,kuru viņš nevar dabūt.

Link to comment
Share on other sites

CHILLSIDE

Es esmu šī "Lattelecom Virszemes TV" lietotājs, un varu teikt, ka tas tv ir kāds sūds, pārslēdzot kanālus ir jāgaida vismaz 4 sekundes, viss totāli bremzē, par to kastīti runājot ir tā, lattelecomam ir reklāmas triks, piemēram reklāmā rakstīts, ja pirksi pie mums pakalpojumu līdz tam un tam datumam, mēs tev dosim kastīti to par brīvu, viņi tev iedos to kastīti, un noslēgs līgumu uz 24 mēnešiem, tad tev kastīte būs par brīvu, un lai laustu līgumu ir jāmaksā teju 100 ls, pašā reklāmā, par divu gadu līgumu nekas nebija minēts, tikai tas, ja paspēsi līdz tam datumam pie mums nopirkt to televīziju mēs tev dosim to kastīti par baltu velti.. no offenc..

 

Ieteiktu nepasūtīt no lattelecom šādus pakalpojumus.. :smartass:

Link to comment
Share on other sites

maritis
Es esmu šī "Lattelecom Virszemes TV" lietotājs, un varu teikt, ka tas tv ir kāds sūds, pārslēdzot kanālus ir jāgaida vismaz 4 sekundes, viss totāli bremzē, par to kastīti runājot ir tā, lattelecomam ir reklāmas triks, piemēram reklāmā rakstīts, ja pirksi pie mums pakalpojumu līdz tam un tam datumam, mēs tev dosim kastīti to par brīvu, viņi tev iedos to kastīti, un noslēgs līgumu uz 24 mēnešiem, tad tev kastīte būs par brīvu, un lai laustu līgumu ir jāmaksā teju 100 ls, pašā reklāmā, par divu gadu līgumu nekas nebija minēts, tikai tas, ja paspēsi līdz tam datumam pie mums nopirkt to televīziju mēs tev dosim to kastīti par baltu velti.. no offenc..

 

Ieteiktu nepasūtīt no lattelecom šādus pakalpojumus.. :smartass:

 

 

gulbenē lattelecom virszemes tv vēl nav iespējams,tu jauc dažādus pakalpojumus...

Link to comment
Share on other sites

Mazs labojums base7 - Sat.1 pieder ProSieben koorperācijai, tā kā īstais vs. sadalījums ir:

RTL vs. ProSiebenSat.1 vs. ARD ;)

 

A Chillside DVB-T jauc ar IPTV...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Krievu kanāli jau arī birst no visām pusēm, bet ekonomiskajā pakā atradās vieta četriem. Problēma ir nevis pieejamībā, bet prioritātēs - priekš kam skatīties, piemēram, pa RTL labā kvalitātē, 16:9 formātā F-1 sacensību tiešraidi, vai lielisku dokumentālo filmu bez apnicīgām reklāmām pa FRANCE3, interesantāk tak ir kāds mentu seriāls vai krievu estrādes zvaigžņu balagāns, tas taču mūsu sirdīm tuvāk.

 

Lai nu kā, bet man toch tuvaaki ir krievu humorshovi, tie pashi mentu seriaali, nekaa garlaiciigs f1, lai vai kaadaa kvalitaatee tas buutu.

Bet es nebljaustos par to, ka tas vareeja buut vai to nevajadzeeja.. kad reiz sapratiisim, ka neesam mees vieniigie uz pasaules. Latvijaa rupji reekjinot ir 49% latvieshi, 49% krievi un tad tajos palikushajos divos procentos mok ir kāds vācietis, anglis, francūzis un citi zvēri. Tagad iedomājamies sevi pakalpojuma sniedzēja lomā un parēķinam, kurus kanālus mums vairāk pirks?

Vēl kādi jautājumi? Kurš ir teicis, ka kādam ir jānodarbojas ar labdarību? Tas pats f1.. cik ta šamais bieži iet? katru dienu vai? dēļ tām 10 sacensībā gadā mums nepieciešams vesels kanāls, ja dēļ tā zaudēsim citu kanālu, kurš ir skatāms pārējās 350 dienas gadā?

 

Nemaz nerunājot par to, ka LTC tak rakstīja, būs līdz 70 kanāliem. Patreiz visi tik apspriež neoficiālo sarakstu ar iespējamajām iesākuma paketēm.. pacietību tak vajag bik.

 

Palasīju arī to ltc forumu.. tur tauta brēc, ka nepilnu gadu atpakaļ nopirkuši conax cam ar mpg2, un vai ltc tagad kompensēšot vai samainīšot... a kurš ta lika viņiem pirkt kautko uz dullo.. bet pēc tam jau bļaut visi gudri. padomāt ar galvu pirms tam un nedaudz pagaidīt jau nevar.

 

Un noslēgumā - ja ltc tiešām iekļaus discovery / bbc prime un tmldz kanālus, tad priekš manis neko vairāk arī nevajag :)

 

ASh

 

Es esmu šī "Lattelecom Virszemes TV" lietotājs, un varu teikt, ka tas tv ir kāds sūds, pārslēdzot kanālus ir jāgaida vismaz 4 sekundes, viss totāli bremzē, par to kastīti runājot ir tā, lattelecomam ir reklāmas triks, piemēram reklāmā rakstīts, ja pirksi pie mums pakalpojumu līdz tam un tam datumam, mēs tev dosim kastīti to par brīvu, viņi tev iedos to kastīti, un noslēgs līgumu uz 24 mēnešiem, tad tev kastīte būs par brīvu, un lai laustu līgumu ir jāmaksā teju 100 ls, pašā reklāmā, par divu gadu līgumu nekas nebija minēts, tikai tas, ja paspēsi līdz tam datumam pie mums nopirkt to televīziju mēs tev dosim to kastīti par baltu velti.. no offenc..

 

Ieteiktu nepasūtīt no lattelecom šādus pakalpojumus.. :smartass:

 

parādi reklāmu, kurā tiek nolasīts pilns līguma teksts ar visiem apakšpunktiem.. Katram ir pašam ar savu galvu jādomā, un jāizvērtē kas ir labi, kas nē. Tas, uz cik ilgu laiku būs jāslēdz līgums, un uz kādiem nosacījumiem, bija pirmais jautājums, ko uzdevu, interesējoties par šo pakalpojumu. Ja ir kāds, kas izdzird reklāmu - visu dodam par velti, un bez liekiem jautājumiem skrien parakstīt līgumu, tad pats vainīgs, un tādiem arī jāmaksā soda naudas par savu muļķību :)

 

un nez kādas virszemes tv leitotājs Tu esi, bet man viss pārslēdzas tieš tāpat kā analogajai tv, un nekas nebremzē.

 

ASh

 

p.s. par ltc aizstāvību ltc pārstāvji drīkst ar mani sazināties un izmaksāt atlīdzību :D

Link to comment
Share on other sites

didzi,uz jautājumu,kāpēc gaidīt kaut ko un nelikt savu bļodu ir viena atbilde.parasti operatori piedāvā kanālus,kas "dzīvo"uz dažādiem sputņikiem,un lai tos redzētu nepietiek ar vienu bļodu,pat ne ar 3 galvām,un šaubos vai kāds grib ņemties un stutēt piemēram 2 vai vai vairāk "logus uz pasauli".

nu labi,ir tādi cilvēki,kas privātmājā "uzmočī" 5 bļodas(esmu pat redzējis)bet tas ir sat maniakiem,un kā saka,liec kanālus cik gribi,vienmēr kāds gribēs tādu kanālu,kuru viņš nevar dabūt.

 

Vai tad piecas antenas ir daudz :-D ? Man kā reizi ir piecas bļodas un galviņas vēl vairak, toties man pilnīgi vienalga, ko Lattelekoms radīs savās paketēs un naudu es netaisos maksat par to. Nedomāju gan, ka esmu nez kads tur maniaks, bet ja gaidītu kamer sāks raidīt DVB-T, tad jau divdesmit gadus neskatītos SAT TV :-D .

Link to comment
Share on other sites

Lattelecom

DZĒSTS

 

Neviens neko nedraudēja. Palūdza tikai nepublicēt konfidenciālu informāciju, kas vēl nav apstiprināta NRTP un arī līgumi ar šiem kanāliem par retranslēšanu nav noslēgti. Iemesli, kapēc šāda inforācija ir konfidenciāla un tās publicēšana var kaitēt pakalpojuma ieviešanai, ir vairāki:

1. Kanālu retranslēšanas tiesību turētāji uzzinot, ka ir jau izlemts šo kanālu iekļaut var pacelt cenu (Diemzēļ ir šādi precendenti jau bijuši, kaut vai tā pati Viasat pakas cena tika būtiski pacelta pirms gada un tā dēļ nācās noņemt šos kanālus no Lattelecom TV pakalpojuma piedāvājuma)

2. Atsevišķi kanāli kategoriski iebilst pret šādas informācijas pirms līgums ir noslēgts, kā rezultāts pastāv iespēja, ka šis kanāls vairs netiks iekļauts Virszemes TV pakalpojumā

 

Diemžēl nerēķināšanās ar konfidenciālas informācijas izpaušanu var ietekmēt tieši patērētāju, jo cena par pakām var pieaugt, ja kāds kanāls pacels cenas un kāds no vēlamajiem kanāliem var netikt iekļauts. Vai patiešām to gribam panākt?

 

Lūdzu noņemt šo neoficiālo informāciju. Tiklīdz kanālu saraksts būs apstiprināts, es nopublicēšu oficiālu sarakstu.

 

Lattelecom

Link to comment
Share on other sites

Lai nu kā, bet man toch tuvaaki ir krievu humorshovi, tie pashi mentu seriaali, nekaa garlaiciigs f1, lai vai kaadaa kvalitaatee tas buutu.

Vēl kādi jautājumi? Kurš ir teicis, ka kādam ir jānodarbojas ar labdarību? Tas pats f1.. cik ta šamais bieži iet? katru dienu vai? dēļ tām 10 sacensībā gadā mums nepieciešams vesels kanāls, ja dēļ tā zaudēsim citu kanālu, kurš ir skatāms pārējās 350 dienas gadā?

Ja es būtu pieminējis pa PRO7 vienreiz gadā rādīto Oskara balvu pasniegšanas ceremonijas tiešraidi, laikam, arī varētu teikt, ka pārējās 350 dienas tur nav ko skatīties :grin: Labi, ka ir tādi krievu humoršovi, ko skatīties 350 dienas gadā!

 

P.S. Starp citu Latvijā krievu nav ne tuvu 49%, krievvalodīgo gan.

Link to comment
Share on other sites

q64silver

neslikti būtu, ka LTC interaktīvās tv gadījumā varētu nemaksāt par tiem kanāliem, kurus neskaties (krievu šai gadījumā), bet kurus skaties, vienkārši par katru maksā noteiktu maksu mēnesī, teiksim 0,50 Ls. klāt papildus noteiktai abonentmaksai, teiksim 3,50 Ls apmērā, skatoties 10 kanālus, par interkatīvo tv maksātu 8,50 Ls.

 

Latvijaa rupji reekjinot ir 49% latvieshi, 49% krievi

nevajag te nacionālo naidu kurināt. un latviešuveidīgo nav tik daudz pasaulē, lai tik rupji rēķinātu ;)

Labots - q64silver
Link to comment
Share on other sites

Lattelecom
Es esmu šī "Lattelecom Virszemes TV" lietotājs, un varu teikt, ka tas tv ir kāds sūds, pārslēdzot kanālus ir jāgaida vismaz 4 sekundes, viss totāli bremzē, par to kastīti runājot ir tā, lattelecomam ir reklāmas triks, piemēram reklāmā rakstīts, ja pirksi pie mums pakalpojumu līdz tam un tam datumam, mēs tev dosim kastīti to par brīvu, viņi tev iedos to kastīti, un noslēgs līgumu uz 24 mēnešiem, tad tev kastīte būs par brīvu, un lai laustu līgumu ir jāmaksā teju 100 ls, pašā reklāmā, par divu gadu līgumu nekas nebija minēts, tikai tas, ja paspēsi līdz tam datumam pie mums nopirkt to televīziju mēs tev dosim to kastīti par baltu velti.. no offenc..

 

Ieteiktu nepasūtīt no lattelecom šādus pakalpojumus.. :smartass:

 

Lattelecom Virszemes TV un Interaktīvā TV ir dažādi pakalpojumi. Pēdējais tiek piedāvāts jau 2 gadus ar interneta līnijas palīdzību, un spriežot pēc komentāriem tieši par šo ir runa. Diemžēl tehnoloģijas specifikas dēļ visas darbības, kas saistītas ar kanālu sarakstu, TV programmu un citām TV pakalpojuma fīčām ir nodrošinātas nevis pašā Televizorā vai dekoderī, bet uz servera no kura tiek padots signāls. Kanālu pārslēgšana jau ir uzlabota un pašreiz pārslēgt kanālu neaizņem ilgāk par sekundi, ja to nedara caur kanālu sarakstu, bet pārslēdzot ar pulti nākamo vai iepriekšējo kanālu. Arī pie citu darbību ātruma uzlabošanas tiek strādāts.

 

Virszemes TV ir jauns pakalpojums, kuru sāksim piedāvāt jūlija beigās un tam ir cits tehnoloģisks risinājums, kuram šādas aiztures nebūs jo kanālu pārslēgšana notiek jau pašā televizorā vai dekoderī

 

Reklāmās tiek vienmēr pieminēti nosacījumi uz kādiem var iegūt bezmaksas dekoderi vai citas akcijas preces. Ir dažas iestādes, kas rūpīgi seko, lai šādi nosacījumi, ja tādi ir, tiktu vienmēr pieminēti. Un ilgtermiņa līgumu slēgšana nav kāds mānīšanās veids, bet līguma noslēgšana uz abpusēji izdevīgiem noteikumiem jeb alternatīva līdzvērtīga preču iegādei uz kredītu. Pakalpojumu var izmantot arī bez ilgtermiņa līguma noslēgšanas, bet tad gan būs jāmaksā par iekārtām, kuras nepieciešamas vai nu īres maksa vai izpirkšanas cena, kas pat pārsniedz šos 100Ls. Jāsaka gan, ka mums ir arī akcijas, kurās iekārtas tiek dotas par brīvu un bez īres maksas bez nepieciešamības slēgt ilgtermiņa līgumu. Ko tik neizdarīsi, lai izpatiktu klientam :)

Link to comment
Share on other sites

kunkstētāji būs vienmēr :) naudas ko nopirkt uzreiz pa pillu naudu naf, līgumu slēgt uz zwai jahren ar negirb, bet tv lūrēt gribas :) tur neko nevar padarīt, tas ir visās nozarēs.

kanālu pakas ar var būt visādas un 100% ka nekad nebūs tā, ka patiks visiem. nekad.

jāatceras, ka tv pakas taisa nejau tikai dēļ tā lai visi feinie kanāli būtu 1 vislētākjā, bet gan pako tos tā kā var atļauties. viens kanāls ir dārgāks par citu, tapēc to nevar atļauties likt lētajā pakā, kur nu vēl pa free laist. tapēc to liek citā pakā un prasa vairāk lašus.

 

no pieredzes ... kad dzīvojām rīgā kabeļtv bij ~70 kanāli :) reāli skatijāmies lv kanālus (tv6 tanī skaitā) un sīcis lūrēja multenes pa jetixiem un kartoniem un viss. pie kājas visi rus un de kanāli :)

Link to comment
Share on other sites

buffalo

buus jaaaiziet, kad buus Liepājā.. jaapaklausaas, ko shie teiks, kad tad Liepāja tiks pei signaala.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums Lattelekoma pāstāvim,kad tiks salaboti krievu kanāliem EPG,visu kaiku iet hieroglifi, Baltkoms nevarēja, Lattelekoms arī nevar :grin:

Man šķiet, ka tas ir saistīts arī ar konkrēto aparātu specifiku... ne visi prot attēlot kirilicu.

teiksim man vieniem radiem ir Digiality MPEG-2 DVB-T tjuneris, viņam menucos krievu valodu ieslēgt nevar. Nu un arī hieroglifus rāda.

Link to comment
Share on other sites

A kā vispār tagad ir ar LTC testa kanālu kvalitāti. Vai ir uzlabojusies kvalitate?

Vai uz 42 collnieka LCG/plazmas ir baudāma bilde?

Link to comment
Share on other sites

indipuk

10 kanāli par 4Ls? Nav HD, nav TV24/LZK/LMK? No offence bet es tad labāk uz Baltcom kabeļa palikšu.

 

Un kas ir ar to mpeg4/2 Man ir iebūvēts mpeg-2 5. sērijas samsung televizorā, esmu dzirdējis dažādas versijas par to vai mpeg4 var redzēt, kautkādu speciālu karti itkā vajagot, kur taisnība?

Labots - indipuk
Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

manam arii iebuuveec DVB-T tikai nekaadi nevaru saprast MPEG2 vai MPEG4 (specifikaacijas un user manuaalji par to klusee). CI sloc karteem arii ir. kautkur izraku ka varot izmantot dekodeeshanai. saka ka conax kartes iet. teljuks tipa "HD Ready" (ne Full HD). tur veel ir kautkaadas lietas ar izskjirtspeeju tipa 1080i - ir, 1080p - nav. vieniigais ko 100% zinu ka no USB MPEG4 failus nespeelee (philips maajas lapaa Q&A bija raxtiic). :rtfm: razhos 2006 gadaa ... tad jau laikam no seerijas "vecais" lietojot lattelecom foruma terminologjiju. /me arii tagad shtuko vajag man to dekodeiri vai nee? :unknw:

ieksh multimedija applications itkaa ir

Playback Formats: MP3, Slideshow files (.alb), JPEG Still pictures, DivX 3.11, DivX 5, MPEG1, MPEG2, MPEG4, XviD

bet par pashu tuneri ir tikai "The integrated DVB-T tuner lets you receive Digital Terrestrial TV to watch or record. This means you do not need an additional set top box and also the additional cables." un viss...

ej nu saproti :shock:

Link to comment
Share on other sites

DVB-T tikai nekaadi nevaru saprast MPEG2 vai MPEG4
Ja TV ir ar mpeg4 dekoderi, tad vari redzeet mpeg4 kanaalus, ko pagaidaam raada par briivu (FoxCrime, FoxLife, PBK u.c.) kaa arii bezmaksas kanaalus, kuriem nosaukums beidzas ar "(LTC)".

Ja mpeg4 dekodera nav, tad shos kanaalus vai nu neraada vispaar vai arii tikai dzirdama skanja.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

@DreamMuca

ja Philips tv modelja nosaukuma beigaas ir 'D' tad tikai DVB-T mpeg2, ja 'H' tad DVB-T/C mpeg2/4

 

@Borja

mpeg4 esamiiba iex tv veel nenoziimee ka raadiis

latvieshu mpeg4 raada piemeeram modelji **pfl7**3h, bet modelji **pfl9**3h neraada, tikai skan

supporc saka ka leishu mpeg4 raadot visi philips tv ar 'H' burtu,

vai iznaaks kaac firmware upgrade prieksh muusu Tupisaaniem veel miglaa tiic

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kurlais

ka tikai uztvērēji nav tie paši melnie iptv motorollas, bet tikai modifikācija ar tv ieeju.

 

to modeli laikam MārcisB domāja

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

MartiniB: raadaas ka teu ir iekshaa vairaak kaa googlee un telecom forumaa kopaa njemot :-D

 

pieraxti +1 :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Cik atceros, Baltijas tirgum domātajos Philips televīzoros MPEG4 uztvērēji parādījās tikai pagājušā gada modeļos (beigās H burts), iepriekšējo gadu modeļiem varētu lietot LTC ieteikto NEOTION CAM moduli ar MPEG4>MPEG2 transkoderi, tikai vai ir jēga, ja šis modulis HD neatbalsta (LTC kādus HD kanālus sola). Tad jau labāk iegādāties nedaudz dargāko ārējo HD uztvērēju, derēs gan televīzoriem ar tikai MPEG2 uztvērējiem, gan vasarnīcā pie CRT varēs izmantot.

Link to comment
Share on other sites

to MariniB

 

Man uz **pfl9603H gan skan gan rāda mūsu Tupisānu mpeg4. Nosākuma arī bij tik skaņa, tad Country settingos izvēlējos Finland, tad aizgāja arī bilde..

 

Bilde laiku pa laikam gan iefrīzo, tas gan reti bet gadās, savukārt skaņa viss laiku ir ok. hvz vai tas ir piemanis vai no torņa tā jau iet. kā citiem?

Link to comment
Share on other sites

indipuk
Ja TV ir ar mpeg4 dekoderi, tad vari redzeet mpeg4 kanaalus, ko pagaidaam raada par briivu (FoxCrime, FoxLife, PBK u.c.) kaa arii bezmaksas kanaalus, kuriem nosaukums beidzas ar "(LTC)".

Ja mpeg4 dekodera nav, tad shos kanaalus vai nu neraada vispaar vai arii tikai dzirdama skanja.

 

Joka pēc izrāvu Baltkom kabeli un iebāzu istabas antenu, uzķēra 12 kanālus, kautkādu bildi ar kubikiem rādīja TV5 un LTV pārējie vainu scrambled/no signal vai ir skaņa un "HD not supported" (man ir TV ar full HD). Vai tas ir tādēļ ka tie ārzemju kanāli ir mpeg4 bet Latvijas mpeg2 formātā, vai arī viņi ir patiešām HD formāta kuru kautkādu iemeslu dēļ istabas antena daudzīvokļu mājas 1. stāvā "nepavelk".

Link to comment
Share on other sites

eurotriper

tv skatos reti bet vēlētos lai kāds no telekoma atbrauc pie manis uz pierīgu un apskatās cik kakaini izskatās uz 40" fullhd lcd

vietējos kanālus labāk izvēlos skatīties analogajā jo neizplūst un krāsas ir dabīgākas

arī "skrienošie" teksti nav viegli lasāmi

bitreits laikam ir tuvu youtube hd piedāvātajam

to baltkoma viedkarti vajag samainīt? tas mainīs kanālu skaitu vai ko citu uz labo pusi?

 

antena ir pirkta argusā pēc pārdevēja konsultācijas

Sony KDL-40W4000

Labots - eurotriper
Link to comment
Share on other sites

Indipuk, iespraudu decimetru antenu, un dabūju 17 (LTC) kanālus+1 info. TV21 un Extreme sport rādās scrambled. Pirms pāris nedēļām gāja visi.

Analogā veidā kvalitāte ir jūtami labāka par progresīvajām tehnoloģijām.

Izrādās Baltcom arī vēl rāda kādus 14 kanālus.

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

tauta juus man saak baidiit...

atteela kvalitaate arii bija taa lieta kas man lika NEPARAXTIITIES (pod strahom smerkji :-D ) uz to interneta LTC televiiziju...

vai tiesaam tik slikti un domaac tikai maziem ekraaninjiem?

a kakova tad MPEG4 tur dara (vajadziigs) ?... , ja jau analogais (pielabotais) ir labaax

 

(sveetdienas pasaakumaa Juurmalaa jamajiem arii bija mazie ekraaninji, bet /me padomaaja ka "lielajaa" mashiinaa viraak nevareeja iebaast)

Link to comment
Share on other sites

Beidzot cilvekiem acis atveras. Es tak visu laiku saku, ka analogā bilde rāda labāk, bet kurš tad klausas- visiem tik digitalo dodiet. MPEG4 jau nav nekāds brīnums, visu nosaka cik programas raida pa vienu 8MHz TV kanālu.

Link to comment
Share on other sites

Njā... ja bitreits augstāks nebūs un līdz ar to kvalitāte labāka, tad reāli ir kāda jēga no digitālās TV? ES regulu ievērošana?

LV kanālus vajadzēja atstāt tajā pašā MPEG2 un laist ar kādiem 5-6mbit/s...

Tauta nopirktu lētus MPEG2 FTA uztvērējus un skatītos. Savukārt maksas programmas jau varēja laist tajā pašā MPEG4 ar 3-4mbit/s... Tāpat no SAT nekas īpaši labāks neiet (izņemot vāciešus ar 7mbit/s) - nav tolka pumpēt bitreitu, ja tāda nav jau " sourcē" , t.i. SAT.

Link to comment
Share on other sites

LV kanālus vajadzēja atstāt tajā pašā MPEG2 un laist ar kādiem 5-6mbit/s...

Tad jau ietu garām peļņa no veselas frekvences :grin:

Jocīgi, ka te forumā daudzi taisās iet prom no kabeļtelevīzijas uz virszemes DTV, manuprāt, jēga no VDTV ir tikai, ja nav pieejama kabeļ vai satelīttelevīzija, finansāli arī nekas lētāk nesanāk.

Link to comment
Share on other sites

Nekāda dižā peļņa jau nesanāktu tāpat, max iegūtu kādas 2 kanālu vietas vēl tajā pašā frekvencē...

A čakars tagad cilvēkiem + kvalitāte - :(

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

vispaar jau peec manas (stulbaas) saprashanas (teoreetiski) analogo TV mainiit pret digitaalo TV ir jeega tikai tad ja ir iespeeja nodroshinaat kvalitatiivaaku signaalu. analogais ja atnaak liidz enduserim sakropljots tad salabot praktiski to nav iespeejams. digitaalaa tehnologjia noziimee gan ka ja signaals ir atnaacis sakropljots tad enduser galaa ir iespeejams vinju salabot (cik nu iespeejams). (shii teorija jau ir >30gadus veca) rezultaataa kvalitaatei (atteels/skanja) ir jaabuut labaakai.

vai tieshaam ieviest digitaalo TV ir nepiecieshams TIKAI taapeec lai vareetu aizkodeet (aisleegt) kanaalus un kaast pikji?

:nea: takoj hakej nam njinuzhen!!!

Link to comment
Share on other sites

tauta juus man saak baidiit...

atteela kvalitaate arii bija taa lieta kas man lika NEPARAXTIITIES (pod strahom smerkji :-D ) uz to interneta LTC televiiziju...

vai tiesaam tik slikti un domaac tikai maziem ekraaninjiem?

a kakova tad MPEG4 tur dara (vajadziigs) ?... , ja jau analogais (pielabotais) ir labaax

 

(sveetdienas pasaakumaa Juurmalaa jamajiem arii bija mazie ekraaninji, bet /me padomaaja ka "lielajaa" mashiinaa viraak nevareeja iebaast)

 

Iedomājies, ja Jūrmalas pasākumā būtu uzlikti kādi 42" LCD vai lielāki, un tauta tos skatītos no metra diviem. Tad būtu brēkšana, kādu triperi jūs mums te mēģinat iesmērēt? Darba kolēģi ir pilnīgā pārliecībā, ka digitālās TV kvalitāte ir kā demo bildēm Elkorā. Bet uz 21" CRT, patiešām, izskatās tīri neko.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...